Jump to content

שכונה

שורה

Recommended Posts

יוצאים למחנה אימון בלי צוות מקצועי וחצי סגל.

היחס למיכה ואצילי - מחפיר.

שום תקשורת עם הקהל שום שקיפות.

עם כל האהבה למיץ' זה מרגיש כמו בני סכנין לא מכבי תל אביב.

לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל יש מגפה בחוץ, קוראים לה קורונה.

אתה מבין שבתקופה רגילה הכל היה אחרת נכון? דיי להתלונן, לך תוציא לפועל צוות מקצועי כשאתה בסטטוס של מדינה אדומה עם בידוד של פאקין שבועיים אחרי הנחיתה.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל יש מגפה בחוץ, קוראים לה קורונה.

אתה מבין שבתקופה רגילה הכל היה אחרת נכון? דיי להתלונן, לך תוציא לפועל צוות מקצועי כשאתה בסטטוס של מדינה אדומה עם בידוד של פאקין שבועיים אחרי הנחיתה.

טוב אחי

שורה, לא מאמין שאני אומר את זה אבל מרגריטי די צודק. אני באמת לא זוכר עוד שנה כזאת מבחינת חוסר ודאות של כל המשתנים מסביב שישפיעו במישרין או בעקיפין על התקציב.

קורונה, יש\אין אירופה, יש\אין מיכה ואצילי, כן קהל לא קהל ועוד עוד ועוד.... אז נכון, אנחנו בתור אוהדים על קוצים והכל נראה לנו שכונה, אבל צריך להבין שיש בעלים שרואה הכל מלמעלה ומודע לכל הדברים האלה וניהל מערכות קצת יותר מורכבות וגדולות ממועדון כדורגל. מאמין שבסופו של דבר כמו כל פעם בעשור האחרון, יהיה טוב ותהיה קבוצה שתתמודד על האליפות.

22 דקות לפני, שורה said:

טוב אחי

אל תתבאס עליי, אבל הדעה שלך דיי מנותקת.

הקורונה שינתה את העולם, לא רק את הכדורגל, להשוות אותנו לבני סכנין זה חטא, במיוחד אחרי כל השנים האחרונות.

17 דקות לפני, Yehudav said:

שורה, לא מאמין שאני אומר את זה אבל מרגריטי די צודק. אני באמת לא זוכר עוד שנה כזאת מבחינת חוסר ודאות של כל המשתנים מסביב שישפיעו במישרין או בעקיפין על התקציב.

קורונה, יש\אין אירופה, יש\אין מיכה ואצילי, כן קהל לא קהל ועוד עוד ועוד.... אז נכון, אנחנו בתור אוהדים על קוצים והכל נראה לנו שכונה, אבל צריך להבין שיש בעלים שרואה הכל מלמעלה ומודע לכל הדברים האלה וניהל מערכות קצת יותר מורכבות וגדולות ממועדון כדורגל. מאמין שבסופו של דבר כמו כל פעם בעשור האחרון, יהיה טוב ותהיה קבוצה שתתמודד על האליפות.

שמח לשמוע, בתקווה שזה יקרה עוד בעתיד ;-)

הסברת את זה יפה, אנשים כאן לחוצים, כבר מדמיינים את מיכה ואצילי מרימים את הצלחת במדים הירוקים, לך תבין.

יש נגיף, בעיות כלכליות, פייר פליי, אי וודאות ופרשת כדורגלנים בחוץ. וזה מקשה על מכבי להתנהל כמו שצריך.

ועדיין, מכבי מתנהלת באופן מאוד לא אופטימלי, ונראה שפשוט ישנו שם בחודשים האחרונים. לזמן הזה צריך להגיע עם חוזים כבר מחודשים ומאמן. 

רוצה להאמין שמכבי באמת קיוו שאיביץ יישאר ומפה הבעיה בעמדת המאמן.

חוץ ממאמן, אין לי טענות לאף אחד. איך אפשר לחשב תקציב כשאף אחד לא יודע כמה נרוויח, אם נשחק באירופה או לא, אם מיכה ואצילי יואשמו או לא, וכל זה תחת הפייר פליי החונק.

אתם לא חושבים שבעולם בלי פייר פליי מיץ' משלים מהבית כדי שהתקופה תעבור יותר בקלות? אין לו את האופציה הזו עכשיו.

1 דקה לפני, ravid said:

הסחבת בעניין המאמן תגרום לנו נזק עצום בהינתן דרישה לשבועיים בידוד ומועד תחילת הליגה

זהו שכבר לא

שחקנים זרים בבידוד יוכלו להתאמן עם הקבוצות

פרסום ראשון: המנהלת הגיעה להסכמות עם משרד הבריאות בנושא. לידיעת מכבי ת"א: הצוות המקצועי שמגיע מחו"ל יוכל להעביר אימונים, המאמן יעטה מסכה

בשורה לקבוצות ליגת העל. מנהלת הליגות בכדורגל הגיעה להסכמה עם משרד הבריאות לפיה השחקנים הזרים המגיעים לישראל וחייבים לשהות בבידוד  של 14 יום יוכלו ליטול חלק באימוני הקבוצות.

האימונים יתקיימו בנפרד מיתר חבריהם לקבוצה אשר מתאמנים ללא מגבלות מגע, בזמנים שונים או במגרש אחר. בכל מקרה האימונים לא יתבצעו באותו זמן על אותו מגרש עם יתר חברי הקבוצה. האימונים יהיו ללא מגע פיזי עם שמירת מרחק של שני מטרים.

מבחינת מכבי ת"א שאמורה להנחית מאמן זר יש להסכמות משמעות דרמטית. המאמן  יוכל לצאת מביתו לאימון הקבוצה בלבד, כאשר כל זמן היציאה, כולל באימון, הוא יעטה מסיכה. במהלך כל הזמן, כולל בעת העברת האימון, ישמור המאמן על כללי הריחוק ועל מרחק לפחות של שני מטרים, ובכל מקרה לא יבוא במגע עם השחקנים, גם לא לצורך הדגמת תרגילים.

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,54878/363779.html?ref=hp

יהודה אח יקר

אין קשר לקורונה במקרה הזה

בכל הנושא של השחקנים עם החוזים-לא מקבל.

מכבי ידועה כקבוצה שאננית שנרדמת בעמידה שצריך לשבת עם שחקנים ולחדש איתם חוזים, כבר סבלנו ממקרים כמו דאבור ודסה והדברים לא נלמדו

עם גולסה, שכטר וכ'ו היה צריך לשבת מזמן לא לחכות לרגע האחרון, קורונה? בסדר נו יש בחוץ קורונה, כולם מקצצים, איך זה קשור לזה השבוע מנהלים מו"מ? למה הכל צריך להיות בזמנים של מפעל? אנחנו קבוצה לא מפעל

הבעיה:אין מי שיעשה את זה, אין מנכ"ל, אין יו"ר, אין מי שיישב לנהל איתם והסיבה שלא מינו? אין לי מושג..לא יתכן שגולדהאר יחכה לחברו היווני שמזמן לא בקבוצה לשבת איתו ב2020 על התקציב שלנו ...

אם היה מנכ"ל ויו"ר הם היו מגישים לו מזמן תוכנית מסודרת לחתום או לשנות בהתאם, אבל לפחות היה משהו.

כל זה מתקשר גם לרכש, מאמן וכ'ו

בקשר לאצילי ומיכה-אין שום הגיון להמשך עם הסאגה הזאת, מדובר ב2 ילדים ששכבו עם בחורות ששיקרו, כולם פה גברים חרמנים וכולם עשו ועושים כמוהם, זה קורה בכל מקום בעולם וגם בכדורגל, אני בטוח שלמיץ' יש הסטוריה ארוכה בתחום, למה להיות צדיקים ? אז נכון שהיה פה סאגה פלילית שהסתיימה בכשלון שבמהלכה הוכח ששיקרו, אבל בחיאת מי לא טעה בחייו? אז ככה נזרוק את מיכה שמגיל 6 פה במועדון והוא כשרון וקפטן משני? ככה נזרוק את אצילי היעיל? ועוד ניתן אותם לחיפה? איפה ההגיון? ההגיון? לפעמים לא צריך ללכת עם עקרונות

דבר איתם, קנוס אותם, תן להם עונש חינוכי בבית ספר, קצץ להם בשכר, אבל בחיאת? לשחרר? מפטרים על כל טעות בעבודה?

כל ההתנהלות הקיץ ממש לא מתאימה למועדון כמו מכבי תל אביב. 

אפילו בבית"ר וחיפה אני לא זוכר דבר כזה הזוי.

יש מועדון נוסף בליגת העל שנמצא כיום ללא מאמן וצוות מקצועי?

39 דקות לפני, erantheking21 said:

יהודה אח יקר

אין קשר לקורונה במקרה הזה

בכל הנושא של השחקנים עם החוזים-לא מקבל.

מכבי ידועה כקבוצה שאננית שנרדמת בעמידה שצריך לשבת עם שחקנים ולחדש איתם חוזים, כבר סבלנו ממקרים כמו דאבור ודסה והדברים לא נלמדו

עם גולסה, שכטר וכ'ו היה צריך לשבת מזמן לא לחכות לרגע האחרון, קורונה? בסדר נו יש בחוץ קורונה, כולם מקצצים, איך זה קשור לזה השבוע מנהלים מו"מ? למה הכל צריך להיות בזמנים של מפעל? אנחנו קבוצה לא מפעל

הבעיה:אין מי שיעשה את זה, אין מנכ"ל, אין יו"ר, אין מי שיישב לנהל איתם והסיבה שלא מינו? אין לי מושג..לא יתכן שגולדהאר יחכה לחברו היווני שמזמן לא בקבוצה לשבת איתו ב2020 על התקציב שלנו ...

אם היה מנכ"ל ויו"ר הם היו מגישים לו מזמן תוכנית מסודרת לחתום או לשנות בהתאם, אבל לפחות היה משהו.

כל זה מתקשר גם לרכש, מאמן וכ'ו

בקשר לאצילי ומיכה-אין שום הגיון להמשך עם הסאגה הזאת, מדובר ב2 ילדים ששכבו עם בחורות ששיקרו, כולם פה גברים חרמנים וכולם עשו ועושים כמוהם, זה קורה בכל מקום בעולם וגם בכדורגל, אני בטוח שלמיץ' יש הסטוריה ארוכה בתחום, למה להיות צדיקים ? אז נכון שהיה פה סאגה פלילית שהסתיימה בכשלון שבמהלכה הוכח ששיקרו, אבל בחיאת מי לא טעה בחייו? אז ככה נזרוק את מיכה שמגיל 6 פה במועדון והוא כשרון וקפטן משני? ככה נזרוק את אצילי היעיל? ועוד ניתן אותם לחיפה? איפה ההגיון? ההגיון? לפעמים לא צריך ללכת עם עקרונות

דבר איתם, קנוס אותם, תן להם עונש חינוכי בבית ספר, קצץ להם בשכר, אבל בחיאת? לשחרר? מפטרים על כל טעות בעבודה?

ערן, אתה יכול לא להסכים וזה בסדר. זו דעתי.

איך אפשר להציע חוזים לשחקנים כשאתה לא יודע מה מסגרת נתקציב ומקורות המימון? שלא נשכח שחוץ מהחרא של הקורונה אנחנו עוד שנה תחת הפיירפליי. הבור גם ככה עמוק ואין סיבה להעמיק אותו עוד.

ד"א, אני לא מוציא מכלל אפשר שבגלל כל הנ"ל, ההתייחסות מצד מיץ'  לשנה הזו תהיה כ "שנת מעבר" או "עונה פיננסית" כמו שהיינו קוראים לזה פעם. וזאת כדי לעמוד עד הסוף על השלכות הקורונה וסיום החרא של הפייר פליי. נכון, אותנו בתור אוהדים זהנ לא מעניין ורוצים תמיד הישגים ותמיד בטופ, אבל מה שעושה מנהל למנהל טוב זה לראות מעבר לקצה החותם ולתת מכנה לטווח רחוק ולא רק לשנה הזו.

12 דקות לפני, Shroud said:

כל קיץ אותם תגובות פה

נכון.

כל קיץ יוצאים למחנה אימון בלי מאמן ובלי חמישה שחקני הרכב.

Just now, erantheking21 said:

אם היה מנכ"ל אולי היה סדר בדברים יהודה

למיץ' יש הרבה על הראש ומכבי זה עסק קטן בשבילו בשביל לטפל בזה.

אולי.ואולי לא.שוב, כי המצב הזה לא דומה לשום שנה אחרת מבחינת כל הדברים שצריך להתעסק בהם מסביב.

לדבי המנכ"ל, כבר התרגלתי שעד כמה שאנחנו לא אוהבים את זה, מ'ת, לא מתפשר על איכות.

52 דקות לפני, turgi said:

אין מנהל כבר שמונה חודשים וככה זה נראה 

ממה שדובר כאן וממה שידוע, שרון תמם משמשת כמנכלית בפועל כרגע

היה ידוע שהולך להיות קשה קשה מכל הבחינות.

הקורונה, העזיבה של איביץ, סיום חוזה של כמה שחקנים.

היה צריך להיערך מראש ולנסות לפתור חלק מהדברים עוד לפני הקיץ, שגם היה ידוע שהוא יהיה קצר מאוד.

למשל היה ידוע שאיביץ יעזוב כבר חודש חודשיים לפני סיום הליגה, למה לא לנסות לסגור כבר עם מאמן כבר אז?

למה לא לסגור עם חוזים של שחקנים לפני?

בטוח שאולי ניסו, אבל לא היו מספיק מהירים עם הנושאים האלו.

הכל מתחיל ונגמר לדעתי במנכ"ל, אם היה מנכ"ל אולי הדברים היו מתנהלים אחרת.

7 דקות לפני, Yehudav said:

אולי.ואולי לא.שוב, כי המצב הזה לא דומה לשום שנה אחרת מבחינת כל הדברים שצריך להתעסק בהם מסביב.

לדבי המנכ"ל, כבר התרגלתי שעד כמה שאנחנו לא אוהבים את זה, מ'ת, לא מתפשר על איכות.

ובגלל זה אנחנו יותר בלי מנכ"ל מעם מנכ"ל בכהונתו

12 דקות לפני, Yehudav said:

ערן, אתה יכול לא להסכים וזה בסדר. זו דעתי.

איך אפשר להציע חוזים לשחקנים כשאתה לא יודע מה מסגרת נתקציב ומקורות המימון? שלא נשכח שחוץ מהחרא של הקורונה אנחנו עוד שנה תחת הפיירפליי. הבור גם ככה עמוק ואין סיבה להעמיק אותו עוד.

למה שלא שיידעו מה מסגרת התקציב ומה מקורות המימון?

הקורונה לא פה היום. הפייר פלאי לא פה מהיום. זה ששחקנים בכירים מסיימים חוזה לא קרה מהרגע להרגע וגם הסיפור עם מיכה ואצילי כבר איתנו כמה חודשים.

גם לאיביץ' יכלו לקבוע דד ליין שבו הוא מודיע על הישארות או עזיבה ולשמור על זה בדיסקרטיות עד שתיגמר העונה. 

אני יודע מה הולך בקבוצה מהתקשורת בלבד ולכן אני מפחד להיות נחרץ מידי- אבל ממה שמשתקף ומתפרסם ההתנהלות לא אידאלית.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

ובגלל זה אנחנו יותר בלי מנכ"ל מעם מנכ"ל בכהונתו

נכון. זה מחיר שאנחנו משלמים על זה שאנחנו לא מתפשרים על איכות מצד אחד, ולא מספיק אטרקטיבים כדי לשמר מנכ"לים איכותיים לטווח ארוך מאידך. נצטרך ללמוד לחיות עם זה.

1 דקה לפני, Yehudav said:

נכון. זה מחיר שאנחנו משלמים על זה שאנחנו לא מתפשרים על איכות מצד אחד, ולא מספיק אטרקטיבים כדי לשמר מנכ"לים איכותיים לטווח ארוך מאידך. נצטרך ללמוד לחיות עם זה.

ממש לא מסכים עם זה,

בקבוצות באירופה עם התנהלות תקינה או במכבי חיפה לדוגמא מנכ''ל מתחלף כל שנה שנתיים?

מנכ''ל זה תפקיד שצריך בו יציבות לאורך זמן 

1 דקה לפני, zion8 said:

למה שלא שיידעו מה מסגרת התקציב ומה מקורות המימון?

הקורונה לא פה היום. הפייר פלאי לא פה מהיום. זה ששחקנים בכירים מסיימים חוזה לא קרה מהרגע להרגע וגם הסיפור עם מיכה ואצילי כבר איתנו כמה חודשים.

גם לאיביץ' יכלו לקבוע דד ליין שבו הוא מודיע על הישארות או עזיבה ולשמור על זה בדיסקרטיות עד שתיגמר העונה. 

אני יודע מה הולך בקבוצה מהתקשורת בלבד ולכן אני מפחד להיות נחרץ מידי- אבל ממה שמשתקף ומתפרסם ההתנהלות לא אידאלית.

נכון, הקורונה לא פה מהיום.אבל מצד שני אתה לא יודע מה יהיה איתה מחר. על רשת הביטחון לספורט החליטו רק בשבוע שעבר.