Jump to content

נושא מלפפונים כדורסל לקיץ 2020 ע"ש אפיי יודו

משה פרימו

Recommended Posts

מכבי לא מודיעה על החתמות אז יש סיכוי שגם אם חתם לא נדע על זה בזמן הקרוב ככה שהספקולציות עשויות להמשיך ועדיף לא לצפות.

אגב לפי משה ברדה (אמין) מכבי תמשיך ללבוש נייקי בעונה הקרובה ונמצאת במשא ומתן מול נייקי העולמית להארכת ההסכם.

17 hours ago, snufkin said:

אני עדין חושב שזה ספין כדי לשפר את החוזה בריאל

מקורותי אומרים שז'יז'יץ יוצג עוד השבוע. הם ממש משוכנעים בזה. וגם הגארד ג'ונס.

בלייזר החתמה סתמית, מרגיש כמו משעור 2. מקווה בשבילו שיצליח אבל אני בספק.

אני אפילו לא מצליח למנות את היתרונות שלו. באסה שלא הצלחנו לסגור את סורקין. מקווה בשבילו שלא יגמור כמו קולשוב שבסופו של דבר ראשון די הרסו לו את ההתקדמות

האמת החזקתי מג'ונס אבל שמעתי דעות של כמה אנשים שחזקים ביורוקאפ והם אמרו שהוא חלש, מי שמכיר אותו יכול להרחיב לגביו?

ואני ממש מחכה להצגה של ז'יז'יץ'.... זה גיים צ'יינג'ר רציני!

היום זה ספונסר. אבל רועי גלדסטון, סמנכל נתקשורת של מכבי כתב בתגובה למישהו בטוויטר:

"תעקוב אחרי החשבונות הרשמיים. לא תתאכזב אחשלי. חפש את הדייגים" (האחשלי במקור) אז יש מצב שזיזיץ באמת קרוב לחתימה.

אם אכן זיזיץ בא, זה מסביר את ההחתמה הצנועה יחסית של ג'ונס לקו האחורי. כשיש לך בקו האחורי שחקנים כמו וולבקין ודורסי (מאוד מחזיק מדורסי) ואתה רוצה להשכיב ארגזים על שחקן טופ יורוליג לעמדת הסנטר, טבעי ומובן שתלך על הימור בעמדת הרכז

50 דקות לפני, snufkin said:

היום זה ספונסר. אבל רועי גלדסטון, סמנכל נתקשורת של מכבי כתב בתגובה למישהו בטוויטר:

"תעקוב אחרי החשבונות הרשמיים. לא תתאכזב אחשלי. חפש את הדייגים" (האחשלי במקור) אז יש מצב שזיזיץ באמת קרוב לחתימה.

אם אכן זיזיץ בא, זה מסביר את ההחתמה הצנועה יחסית של ג'ונס לקו האחורי. כשיש לך בקו האחורי שחקנים כמו וולבקין ודורסי (מאוד מחזיק מדורסי) ואתה רוצה להשכיב ארגזים על שחקן טופ יורוליג לעמדת הסנטר, טבעי ומובן שתלך על הימור בעמדת הרכז

כן רק שרכז זו העמדה הכי חשובה.