Jump to content

נושא מלפפונים כדורסל לקיץ 2020 ע"ש אפיי יודו

משה פרימו

Recommended Posts

ככל שאני חושב על זה

אייסי על סף עזיבה כי רוצים לקצץ בשכר שלו מ-700 ל-600 אלף וג'ייק כהן עזב כנראה על כמה עשרות אלפי דולרים אבל יחתימו עכשיו גבוה במיליון וחצי? כל הסיכום הזה נשמע לי עוד יותר כמו חרטא. 

2 hours ago, ravid said:

ככל שאני חושב על זה

אייסי על סף עזיבה כי רוצים לקצץ בשכר שלו מ-700 ל-600 אלף וג'ייק כהן עזב כנראה על כמה עשרות אלפי דולרים אבל יחתימו עכשיו גבוה במיליון וחצי? כל הסיכום הזה נשמע לי עוד יותר כמו חרטא. 

דווקא מכבי דואגים להוציא 'הודעות הבהרה' לתקשורת על כל שטות, מניח שאם זה היה חרטא לגמרי אז היינו כבר שומעים איזשהי הכחשה.

49 דקות לפני, g0lan said:

דווקא מכבי דואגים להוציא 'הודעות הבהרה' לתקשורת על כל שטות, מניח שאם זה היה חרטא לגמרי אז היינו כבר שומעים איזשהי הכחשה.

יש מצב שזה הספין השנתי של "מכבי בתמונה של שחקני טופ יורוליג". והספין הוא מתוצרת מכבי.  היינו כבר בסרט הזה.

בדרך כלל אני אופטימי אז מצליח להבין למה הדיווחים על זיזיץ' נכונים:

הסוכן שלו בקשר טוב עם מכבי והרבה פחות טוב עם ריאל.

מכבי בקשר מצוין עם אנטה והמשפחה שלו כבר הרבה זמן ויצרו איתו קשר לגבי העונה הבאה כבר לפני כמה חודשים.

לפני שבועיים היו דיווחים שאייסי ממשיך ופתאום נראה שמכבי ירדו מזה ועברו לאופציה זולה-קמרון אוליבר, כנראה שהבאת זיזיץ' זו הסיבה שקיים ספק לגבי המשך דרכו של אייסי.

בכל מקרה לא אשמח עד שזה יהיה רשמי.

34 דקות לפני, snufkin said:

יש מצב שזה הספין השנתי של "מכבי בתמונה של שחקני טופ יורוליג". והספין הוא מתוצרת מכבי.  היינו כבר בסרט הזה.

הייתי יכול להבין את הצורך בספין אם לצורך העניין הייתה מכירת מנויים והיו רוצים ליצור הייפ.

במציאות שבה אין כרגע צפי לחזרת קהל אז זה נראה כמו ספין קצת מיותר.

אני אישית מאמין שיש אמת בפרסומים, אבל ברור לי שכל עוד אין חוזה חתום אז ריאל יכולה ברגע 'לגנוב' אותו חזרה אליה.