Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

20 דקות לפני, Krishi said:

מה לעזאזל עובר על הבן אדם..

https://buzznet.co.il/branja/51299

אני מת לדעת מה פשר ההילה הזו לשופטים, מה יש להם?

מערכת במשפט בישראל היא מהנגועות ביותר בנפוטיזם שיש, וממש עכשיו צפים סיפורים על התנהלות בעייתית מאוד של נשיאת בית המשפט העליון (ובגלל לא מזדעקים על זה, שזה מדהים).

נכון, היו ההפגנה אתמול הרבה אנשים מהשמאל, אבל גם חרדים, מתנחלים, סתם דתיים ואנשי ימין מובהקים שאני מכיר אישית שבאו למחות נגד סמכויות השיקטטור שביבי מנסה לקחת לעצמו.

תמשיכו לשבת בבית ולצחוק עליהם - בוא נראה מה תעשו כשהשלטון יגיע גם אליכם. (וכן, אני מדבר גם על הביביסט השרוף שמארגן היום ברית ל200 מוזמנים והזמין גם אותי אליה). 

זה שאתם חושבים שההפגנה הזאת היא רק שמאל - זה הניצחון האמיתי של המשטר המגעיל הזה. 

בהצלחה לכולנו

6 דקות לפני, red4peace said:

נכון, היו ההפגנה אתמול הרבה אנשים מהשמאל, אבל גם חרדים, מתנחלים, סתם דתיים ואנשי ימין מובהקים שאני מכיר אישית שבאו למחות נגד סמכויות השיקטטור שביבי מנסה לקחת לעצמו.

תמשיכו לשבת בבית ולצחוק עליהם - בוא נראה מה תעשו כשהשלטון יגיע גם אליכם. (וכן, אני מדבר גם על הביביסט השרוף שמארגן היום ברית ל200 מוזמנים והזמין גם אותי אליה). 

זה שאתם חושבים שההפגנה הזאת היא רק שמאל - זה הניצחון האמיתי של המשטר המגעיל הזה. 

בהצלחה לכולנו

זה נובע בעיקר מזה שהתקשורת סיגלה לעצמה פוזיציה ואנשים רואים את זה.

על מארגני ההפגנה להוכיח שהם מתנערים ממעשים כמו הנ"ל, לשנות את השיח התקשורתי, וזה לא קל עם הברנז'ה התקשורתית השולטת בשיח באופן כללי.

כמו מאבק בפוליטקאים שסרחו, זה הולך לשני הצדדים אחרת זה צבוע.

למשל חבל לי שלא ראיתי בתגובה שלך סלידה מביזוי סמלי מדינה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

זה נובע בעיקר מזה שהתקשורת סיגלה לעצמה פוזיציה ואנשים רואים את זה.

על מארגני ההפגנה להוכיח שהם מתנערים ממעשים כמו הנ"ל, לשנות את השיח התקשורתי, וזה לא קל עם הברנז'ה התקשורתית השולטת בשיח באופן כללי.

כמו מאבק בפוליטקאים שסרחו, זה הולך לשני הצדדים אחרת זה צבוע.

למשל חבל לי שלא ראיתי בתגובה שלך סלידה מביזוי סמלי מדינה.

כי ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום זה לא ביזוי סמלי מדינה? 

2 hours ago, לופו5 said:

זה נראה בעינייך מעשה ראוי? משהו שאפשר להכיל תחת מטריית חופש הביטוי הרחבה? מה זה ״שיהיה להם בכיף״? 

בהחלט כן.

וגם אם לדעתך זה לא, אז התנאים המבישים שלא גובלים בניצול אלא הם ניצול פרופר, שהמדינה מעבידה בהם אלפי עובדים ועובדות סוציאליות, זה בזיון גדול פי אלפי מונים מה"ביזוי" כביכול של סמלי מדינה כאן כי מדובר בחיים של אלפי אנשים.

23 דקות לפני, red4peace said:

זה כן.

וזה בדיוק מה שאני אומר, זה עובד לשני הצדדים.

אם אתה אומר שזה מחאה לכווללםםם אז תתנער ממעשים שלא מייצגים את המטרה המרכזית פה.

31 דקות לפני, ravid said:

בהחלט כן.

וגם אם לדעתך זה לא, אז התנאים המבישים שלא גובלים בניצול אלא הם ניצול פרופר, שהמדינה מעבידה בהם אלפי עובדים ועובדות סוציאליות, זה בזיון גדול פי אלפי מונים מה"ביזוי" כביכול של סמלי מדינה כאן כי מדובר בחיים של אלפי אנשים.

הבנתי. נפל דבר היום חברים. מסתבר שמעתה והלאה לכל מי שמרגיש שהוא נפגע ע"י המדינה יש לגיטימציה לבזות את סמליה, הרי כל עוול אישי/קבוצתי גדול מסמלי המדינה.

אעדכן את 2,000 המשפחות שגורשו בהתנתקות שבהפגנות העתידיות שלהם הם יכולים לבזות את סמלי המדינה כאוות נפשם כנקמה על כך שממשלת ישראל גירשה אותם מביתם.

1 דקה לפני, לופו5 said:

הבנתי. נפל דבר היום חברים - מסתבר שמעתה והלאה לכל מי שמרגיש שהוא נפגע ע"י המדינה יש לגיטימציה לבזות את סמליה, הרי כל עוול האישי/קבוצתי שלו גדול מסמלי המדינה.

אעדכן את 2,000 המשפחות שגורשו בהתנתקות שבהפגנות העתידיות שלהם הם יכולים לבזות את סמלי המדינה כאוות נפשם כנקמה על כך שממשלת ישראל גירשה אותם מביתם.

אם הם יעשו את זה בהחלט ידברו עליהם יותר. מה לעשות, ככה זה עובד בארץ. עד שאתה לא הופך שולחן סיכוי טוב שימשיכו לדרוך עליך.

1 hour ago, red4peace said:

בהצלחה לכולנו

מה מטרת ההפגנה בבלפור?

במקום לגנות את זה אתה תוקף בחזרה. 

תראו לאן השמאל התדרדר מרוב שנאה לביבי. שנאה לביבי > כבוד סמלי המדינה.

ואגב זה לא בזוי כל עוד ביבי לא הורשע. ואתם יכולים להמשיך עם הסיסמאות המפגרות על דיקטטורה ששטפו לכם את המוח איתם עד מחר, אבל זה זיוני מוח. ביבי נבחר בהליך דמוקרטי. תלמדו להפסיד. ממש מזכיר את אוהדי הפועל שבוכים שאנחנו מצליחים בגלל הכסף של גולדהאר או בגלל השופטים.

1 hour ago, ravid said:

בהחלט כן.

למה אתה מתבטא בנחרצות אבל...?

בהצלחה לכולנו

אנחנו לא חושבים, אנחנו יודעים. אף אחד לא גרם לנו לחשוב ככה ולא שטף לנו את השכל. רואים בעצמנו את כל התמונות הקריאות והשלטים. זה פשוט חוזר על עצמו כל כמה זמן מחדש. וכן, נמשיך לצחוק עליהם, אבל בעיקר קצת לפחד שהאנרכיסטים המופרעים האלה עוד בטעות יצליחו במשימה שלהם

בהצלחה לכולנו

כל פעם ששמאלני אומר דיקטטור ביבי מקבל עוד 2 קולות בקלפי

כל פעם ששמאלני מניף דגל אדום או שחור בהפגנות ביבי מקבל עוד 3 קולות בקלפי

אני באמת לא מבין איך אתם לא רואים את זה, בחירות אחר בחירות, כל פעם אתם רק פוגעים בעצמכם

הציבור ידע על כתבי האישום, ועדיין בחרו בו ברוב קולות. הידד לדמוקרטיה

40 דקות לפני, red4peace said:

שהדיקטטור המושחת יעוף מניהול המדינה

בקשתך התקבלה, רק שאלה, למה אתה חושב שהדעה שלך שווה יותר מהדעה של מיליונים אחרים, כאשר אתה הוא המיעוט?

באמת שואל ביבי הולך מפסיקים עם ההפגנות האלו? מי שבא אחריו מה יהיו המטרות שלו וכמה ימי חסד נותנים לו לשפר את המדינה ושיהיו פה חדי קרן עפים באוויר, מזרח תיכון ללא גבולות ומכונת אספרסו לכל אזרח? אם הליכוד ימשיך לקחת בחירות (זה יקרה גם אחרי ביבי) תמשיכו עם ההפגנות האלו?

הוא גם לא מושחת כי לא הרשיעו אותו בשחיתות. 

ולהאשים מישהו שהוא מושחת בלי הרשעה מבית המשפט זה לא דמוקרטי.

אבל בסדר. ממש מזל שיש אותם להגן על הדמוקרטיה מפני הדיקטטור שנבחר על ידי רוב העם בבחירות דמוקרטיות. 

תודה לכם.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

הוא גם לא מושחת כי לא הרשיעו אותו בשחיתות. 

ולהאשים מישהו שהוא מושחת בלי הרשעה מבית המשפט זה לא דמוקרטי.

אבל בסדר. ממש מזל שיש אותם להגן על הדמוקרטיה מפני הדיקטטור שנבחר על ידי רוב העם בבחירות דמוקרטיות. 

תודה לכם.

רוב העם לא בחר בו. יש לו קואליציה רק בגלל בגידה של נבחרי ציבור אחרים בבוחרים שלהם. 

וגם אולמרט לא הורשע לפני שהתפטר, שאזכיר לך את מילותיו של ביבי עליו? 

7 דקות לפני, red4peace said:

וגם אולמרט לא הורשע לפני שהתפטר, שאזכיר לך את מילותיו של ביבי עליו? 

די נו, ביבי אמר את מה שאמר כי הדבר היחיד שעניין אותו זה שאולמרט. הוא פוליטקאי. לא יעזור אם תמשיכו לצטט אותו.