Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

כמה חרא הסינים הארורים הצליחו להוציא כאן במדינה, עצוב לראות.

בכל מקרה אני באמת לא מצליח להבין מה ההפגנות האלה נותנות עכשיו, כאילו מה אחרי כל מה שביבי עבר זה יגרום לו ללכת?

1 hour ago, itan17 said:

כמה חרא הסינים הארורים הצליחו להוציא כאן במדינה, עצוב לראות.

בכל מקרה אני באמת לא מצליח להבין מה ההפגנות האלה נותנות עכשיו, כאילו מה אחרי כל מה שביבי עבר זה יגרום לו ללכת?

ברור שלא. ההפגנות האלה לא יעשו כלום, גם לא לתחלואה אגב.

מה שהם כן יעשו זה אולי יתנו לאנשים את ההבנה שמדינת ישראל הולכת לפירוק עוד כמה שנים. אם לא יקרה פה משהו יוצא דופן (ואם אתה שואל אותי - לא יקרה), אז או שהמדינה הזאת תתפרק לשתי מדינות - מדינה פרוגרסיבית ומדינה שמרנית, או שהחזקים והמשכילים יקחו את הרגליים ויעזבו ואז מה שישאר פה זה חרדים/ערבים/מפגרים.

אלו הן האופציות. בהצלחה. אני מקווה שיש לך דרכון זר.

יש הרבה משכילים שלא מעוניינים בהפגנות האלה.

אתם מנסים לייצר תמונה של "משכילים נאורים נגד חרדים וערסים".

אני רק מזכיר שבשנות ה 20 קמו מפלגות קיצוניות באירופה שהתחילו מתהלוכות עם דגלים שחורים / אדומים.

גם הם נחשבו משכילים ונאורים שמפגינים נגד המשטר, יהודים חרדים, צוענים ומזרחים אירופאים.

9 hours ago, Brandon Roy said:

חתיכת פה מלוכלך יש לך

תתמודד או שתתעלם. זה מה שאני ורבים נוספים חושבים עליהם, אנרכיסטים שעושים נזקים ומפגינים בלי לדעת בכלל למה ועל מה.

וזה לא רק להם, זה לכל מי שמתקהל בתקופה כזו של בעיית בריאות עולמית.

בגללם אנחנו סובלים ונמשיך לסבול תחלואה בשם הדמוקרטיה והחופש.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

חחחח חולדאי נפצע בהפגנה

בצדק, כל החרא שאכלנו בנתניה ואין גג?

5 hours ago, קמאנן said:

ברור שלא. ההפגנות האלה לא יעשו כלום, גם לא לתחלואה אגב.

מה שהם כן יעשו זה אולי יתנו לאנשים את ההבנה שמדינת ישראל הולכת לפירוק עוד כמה שנים. אם לא יקרה פה משהו יוצא דופן (ואם אתה שואל אותי - לא יקרה), אז או שהמדינה הזאת תתפרק לשתי מדינות - מדינה פרוגרסיבית ומדינה שמרנית, או שהחזקים והמשכילים יקחו את הרגליים ויעזבו ואז מה שישאר פה זה חרדים/ערבים/מפגרים.

אלו הן האופציות. בהצלחה. אני מקווה שיש לך דרכון זר.

אלו הן האופציות שאתה מכיר כשאתה מוקף באנשים שבעצמם כבר לא יודעים למה הם מפגינים, אבל אם תנסו להפסיק להסניף את הפלוצים של עצמכם ותרימו את הראש תבינו שאתם לא יותר ממיעוט צווחני.

חבורת זבלים שחושבים שכנראה המדינה שייכת להם יותר מאשר לאנשים אחרים שהלכו להצביע בבחירות ,לא מקבלים הכרעות דמוקרטיות ומנסים לבצע הפיכה אנטי דמוקרטית.

12 דקות לפני, קמאנן said:

שזה יותר התגבר, וקרה בדיוק ההיפך

לא ראיתי שמשהו התגבר. כמה מאות מפגינים בת"א שגם נעצרו. 

בבלפור היה שקט אתמול. 

לאט לאט המשטרה תעצור ותרחיק את כולם ולא יישאר מי שיפגין. 

אנשים מפגרים שוטר אחד לא היה בקרבת האזור במשך כל הסגר הקודם ובמשך הסגר הנוכחי פתאום איזה עשר איש החליטו להפגין בצומת של הישוב כאילו מישהו רואה את זה והגיעו משטרה. שבו בשקט טמבלים מה אתם מעירים אותם על השטויות שלכם עכשיו בגלל 10-15 אנשים משטרה תבוא להציק פה.

2 hours ago, BRoi said:

חבורת זבלים שחושבים שכנראה המדינה שייכת להם יותר מאשר לאנשים אחרים שהלכו להצביע בבחירות ,לא מקבלים הכרעות דמוקרטיות ומנסים לבצע הפיכה אנטי דמוקרטית.

מספיק עם הגישה המתלהמת.

אם יש משהו שהוכח לאחרונה זה שעל פוליטקאים מימין ומשמאל אי אפשר לסמוך.

צריך גם להבדיל, מה שהולך בתל אביב סתם מטומטם, יותר נזק מתועלת, בגדול נראה שאנשים שם הולכים כי יש סיבה למסיבה, ואפילו הצלמים של החדשות עסוקים בלצלם בנות רוקדות ברחוב ואיך השדיים מקפצות תוך כדי.

למען האמת יוצא לי לעבור כל סופש ליד 4-5 הפגנות לפחות (עובר שם במקרה עם האוטו) , לפחות פה באזור ההתנהלות היא למופת עם שמירה על כל ההנחיות.

ובוא, מי שמרוצה כרגע ממצב המדינה ומי שעומד בראשה, הוא משוגע בעיניי, כל עוד מפגינים בצורה לגיטימית אל תשפטו אנשים, אלה אנשים שכואבים להם כמוך וכן ביבי אחשרומוטה אשם כמו שאר הכלומניקים שמסביב.

2 hours ago, BRoi said:

זה תמיד ככה השמאל עושה הרבה רעש וחושבים שהם יותר ממה שהם אחר כך בבחירות מקבלים את הבום.

אתמול הייתי פעם ראשונה בהפגנה. הפורמט של ריבוי הפגנות קטנות הרבה יותר מתאים בעיני - גם מאפשר לעשות את זה תוך כדי שמירה על בטיחות (לפחות בהפגנה שהייתי בה בגבעתיים היו בערך 800, אבל פרושים בטירוף, מרחק גדול בין כל מפגין, ולא ראיתי אף אדם בלי מסיכה או אפילו עם מסיכה מתחת לאף)(ולצערי אני לא אומר שזה היה ככה בכל מקום, אבל זה לחלוטין מאפשר את זה, ואני בטוח שההפגנות שזה לא היה ככה הן מיעוט יחסית), וגם מאפשר להפגנות להיות יותר קהילתיות והטרוגניות, ולא להיות מיעוט הומוגני כמו בבלפור. בחייאת׳, הייתה אתמול הפגנה אפילו באיזו צומת באפרת. זה משהו שבחיים לא היה קורה עם ההפגנות בבלפור.

מחאה לא צריכה להיות הפגנה אחת גדולה, אלא צריך לאפשר לכל אחד למחות בדרך שלו, כל עוד הוא מוחה.

1 hour ago, hairy2hell said:

אתמול הייתי פעם ראשונה בהפגנה. הפורמט של ריבוי הפגנות קטנות הרבה יותר מתאים בעיני - גם מאפשר לעשות את זה תוך כדי שמירה על בטיחות (לפחות בהפגנה שהייתי בה בגבעתיים היו בערך 800, אבל פרושים בטירוף, מרחק גדול בין כל מפגין, ולא ראיתי אף אדם בלי מסיכה או אפילו עם מסיכה מתחת לאף)(ולצערי אני לא אומר שזה היה ככה בכל מקום, אבל זה לחלוטין מאפשר את זה, ואני בטוח שההפגנות שזה לא היה ככה הן מיעוט יחסית), וגם מאפשר להפגנות להיות יותר קהילתיות והטרוגניות, ולא להיות מיעוט הומוגני כמו בבלפור. בחייאת׳, הייתה אתמול הפגנה אפילו באיזו צומת באפרת. זה משהו שבחיים לא היה קורה עם ההפגנות בבלפור.

מחאה לא צריכה להיות הפגנה אחת גדולה, אלא צריך לאפשר לכל אחד למחות בדרך שלו, כל עוד הוא מוחה.

האם אתה מקבל את הכרעת הרב בדמוקרטיה?

האם אתה מקבל את החוק הישראלי?

האם אתה מקבל את מערכת אכיפת החוק / בתי המשפט?

האם אתה מבין שמחאות שנוגדות את התשובה "כן" לסעיפים מעל הן סכנה לדמוקרטיה?

מאחר ואמרת שכל אחד מפגין בדרך שלו, אז על מה אתה מפגין? ועל מה האנשים סביבך הפגינו?

האם אתה חושב שממשלת שמאל היתה מביאה שלום עם בחריין ודובאי? או שהיתה מתנגדת להסכם שלא כולל את הפלשתינים? מה דעתך בנושא?

אם תומכי ביבי יצאו להפגנות תמיכה גדולות יותר, האם תניחו את הנשקים? או שתצאו למלחמה?

לא שואל בשביל לעקוץ או משהו, באמת מעניינות אותי התשובות לשאלות.

1 hour ago, hairy2hell said:

תמשיכו לבזבז את הזמן ברחובות, לא יעזור לכם. הממשלה תשאר ימנית על הפרצוף הסובל שלכם.