Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לא חשבתי שאתה אשכנזי ממעגן מיכאל ולמען האמת אני מעדיף לא להתייחס לגופו של אדם אלא לגופו של עניין. אין לי שום דבר רע נגדך חבר, להפך אתה אחלה עם דעות לעניין. כל מה שכתבת כאן לגיטימי ובסדר גמור. אפשר גם לא להסכים ואם אני לא מסכים עם מה שכתבת זה לא אומר שאני נגדך או שאתה נגדי. כולנו באותו הצד ואין לי ספק שכדי לראות את התמונה אנחנו צריכים להניח בצד לא מעט פרדיגמות וסכמות שגדלנו איתם מגיל קטן ואולי באופן הזה נזכה לראות דברים באור אחר. זה תקף כמובן לכל הדעות.

אחלה ;)

16 hours ago, nimrodem said:

שמעו סבבה שיש מחלוקת. אני לא מזלזל בנרטיב של אף אחד. להתייחס אל מה שאני אומר כאילו אני איזה אשכנטוז מנותק שחי בבועה ומתכחש לאמת המוחלטת שהיא כולה של עדות המזרח זה מה שמזלזל. וואלה יש לי מלא מה להגיד בסוגייה הזו וגם דברים שהם לא פוליטיקלי קורקט(ובניגוד למה שפלג כתב אני חושב שלנרטיב "האשכנזי" יש מלא דברים לומר שטאבו לומר אותם), אם תתייחסו אלי בתור אדם שמכבד אתכם ואת הדעה שלכם ולא תפסלו על הסף כל מה שקצת מערער את הנרטיב שלכם אולי יהיה אפשר לנהל דיון פורה שאני אוכל ללמוד ממנו ולשנות את דעתי, ואולי גם אוכל לשנות משהו קטן בזווית שלכם.

אין לי שום נרטיב ולא יודע מי זה "לכם". אני בן אדם פרטי ומדבר על סמך נתונים המוכרים לי בלבד ובשם עצמי בלבד.

דבר חופשי ותגיד מה שיש לך להגיד. זה פורום והדיון פה פתוח לכלל הדעות ואין שום דבר שהוא טאבו בעניי.

אני מגיב רק בעובדות ולא מתייחס לזהות המגיב.

אגב, הכינוי "עדות המזרח", הוא ממש לא פוליטיקלי קורקט, סתם לידיעתך.

רבותיי אני מקווה שאתם עובדים קשה, יש מיסים לשלם.

image.png.330e4490a32ed115edd8c64e7beb0a66.png

כתבה למנויים ולכן לא יכול לקרא הכל.

https://www.themarker.com/dynamo/cars/1.9064343?fbclid=IwAR2WqAK1agS774XFIkDNYKnb2pl4ozsEKPigNo7jK9DQiiY2haOzscJId0s

מתי נצא להפגין מול הנמלים / תחנות כח של חברת החשמל וכו'... 

1 hour ago, avi atias said:

אגב, הכינוי "עדות המזרח", הוא ממש לא פוליטיקלי קורקט, סתם לידיעתך.

בפורום השחקן אין פוליטיקלי קורקט

9 hours ago, avi atias said:

רבותיי אני מקווה שאתם עובדים קשה, יש מיסים לשלם.

image.png.330e4490a32ed115edd8c64e7beb0a66.png

כתבה למנויים ולכן לא יכול לקרא הכל.

https://www.themarker.com/dynamo/cars/1.9064343?fbclid=IwAR2WqAK1agS774XFIkDNYKnb2pl4ozsEKPigNo7jK9DQiiY2haOzscJId0s

מתי נצא להפגין מול הנמלים / תחנות כח של חברת החשמל וכו'... 

התוכנית הזו צפויה לעלות כ-800 מיליון שקל. זה בערך מס של 400 שקל לכל בית אב בשביל שהמזדיינים האלה ילכו לעבוד בנמל המתחרה החדש שיוקם.

21 דקות לפני, avi atias said:

המאבק באסי:

המפגינים נכנסו לקיבוץ ורחצו במים. 

וכאשר יענו אתו כן ירבה וכן יפרץ ויקצו מפני בני ישראל

2 hours ago, avi atias said:

המאבק באסי:

המפגינים נכנסו לקיבוץ ורחצו במים. 

צילום רגעי הכניסה מבפנים:

באסה, לא זמין. יש מקור אחר במקרה?

חוצפנים אלה בקיבוץ שם. 

מצאתי סירטון

המשעשע הוא שבניר דויד שמו את הסירטון הזה עם כותרת שהשער נפרץ וההמון חדר לקיבוץ וכל זה בלי אישור של המשטרה. חחח איזה אישור של משטרה צריך כדי להיכנס לקיבוץ במדינת ישראל?! ולמה בכלל המשטרה שם מונעת מאנשים להיכנס במקום להכריח את ראשי הקיבוץ לפתוח את השער? פשוט הזיה.

וזה כבר צילום מבפנים של "ההמון הזועם" מתרחץ בנחל. 

מזכיר קיבוץ ניר דוד אומר בעצמו שהנחל לא שייך להם ושכל ההתנגדות שלהם היא ל"חוגגי המימונה", כלומר, צאצאי העולים ממרוקו.
לא אתפלא אם הם גם עשו חיטוי לנחל אחרי כניסת הרוחצים ביום חמישי.

117669956_10221160290589349_9008965864561229556_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=1NjGeAyPymEAX-iIT6-&_nc_ht=scontent.ftlv5-1.fna&oh=7b7733447751dae09c5f652e6289a3a2&oe=5F5CFD5B

8 hours ago, avi atias said:
מזכיר קיבוץ ניר דוד אומר בעצמו שהנחל לא שייך להם ושכל ההתנגדות שלהם היא ל"חוגגי המימונה", כלומר, צאצאי העולים ממרוקו.
לא אתפלא אם הם גם עשו חיטוי לנחל אחרי כניסת הרוחצים ביום חמישי.

אבל הם לא מכניסים גם קיבוצניקים אשכנזים פרוולגים שנמצאים באותו עמק איתם. זה לא רק תושבי בית שאן זה גם אני ואתה כל אחד אחר. קיבוץ עם אף למעלה לכולם כאילו הם טוקסנה של ישראל.

יש שם הרבה חבר'ה צעירים טובים הבעיה היא בעיקר בדור היותר מבוגר שעוד לא הפנים את השינוי שהם צריכים לעשות מה שהכי מקומם שאם אנשים ירצו הם יכולים בכיף להיכנס רק תשלמו על צימר מלא כסף לילה.

הייתה תקופה שהיה בחבר'ה חבר משם שהיה מכניס אותנו אבל זה גם לא נעים לטרטר בנאדם כל פעם שאתה רוצה להיכנס ואפילו עם זה הבנאדם צריך להגיע עד לשער, ללכת יד ביד ולהיות איתך שם שלא יגרשו אותך.

אני עדיין בשוק שהמשטרה לא מחייבת אותם לפתוח את השער לכולם. זה פשוט הזיה. על סמך איזה בסיס בדיוק הם פשוט עומדים שם ולא עושים כלום ועוד מנסים לעצור אנשים אם הם מצליחים להיכנס פנימה. מה נסגר איתם, הם לא מבינים את התפקיד שלהם או מה? פשוט הזיה מארץ ההזיות. 

בכנות, לא מעניין אותי יותר השליטה שם.

כן, הקיבוץ טועה ואני בעד שהמאבק ינצח, אבל בגלל ששאר חלקי הנחל פתוחים, זה לא מרגיש לי פגיעה מספיק רחבה בציבור כדי שזה יעניין את מי שלא משם.

העניין הבעייתי כאן הוא הטיעונים שעולים כשמנסים להצדיק את זה. כל הדיבורים על ״חוגגי המימונות״, או אפילו לא בשיח העדתי - כל הדיבורים על זה שרק חברי הקיבוץ ידעו לשמור על זה נקי, וכל שאר ישראל זה ״עמחה״.

כן, זה לא כולם טוענים את זה, ויש לא מעט שתומכים בקיבוץ שם ומעלים טיעונים רציניים, אבל זה עדיין עולה לא מעט פעמים, וחשוב לשים על זה את הזרקור.

אפשר לרצות להיות קהילה סגורה שמקיימת אורח חיים ספציפי מתוך אמונה שהוא נכון יותר, מבלי להיות מתנשא ובדלן, מבלי להאמין שזה הופך אותך לטוב יותר, ״נכון״ יותר או חשוב יותר מאחרים.

18 דקות לפני, Semper Fidelis said:

יש עיר יותר גברית מבית שאן?

גם לקחו אליפות מהפועל, גם מנהלים את המאבק האדיר הזה

לא משהו נגד בית שאן אבל די לנכס את המאבק הזה רק לבית שאן זה של כל תושבי האזור והמדינה. 

המאבק תפס תאוצה כי ישראל מפוצצת ואי אפשר לטוס לחו"ל אז אנשים מגלים את הארץ מחדש. אני מקווה שתושבי בית שאן יהיו גברים ויחסמו להם את הכביש שמוביל לכיוון בית שאן ומהצד השני יחסמו להם את הכביש מהכיוון השני של הסחנה ככה ירגישו סגורים עד הסוף. 

דעה לא פופולרית: זה מקום יפהפה שטופח ע"י תושבי המקום, המשאב טבע היחיד שנראה כמו אירופה ולא הספיק להיהרס ע"י תושבי מדינת ישראל. אני חושב שצריך לשמר אותו ע"י הגבלת הגישה אליו. 

א-ב-ל: ההגבלה לא צריכה להיות אקסלוסיבית לתושבי המקום, צריך שרשות הטבע והגנים תכריז על המקום כמשומר, וזהו 

עד שיש מקום יפה, אני לא רוצה שהוא יתמלא בשקיות במבה ריקות ושיפודים שבורים של על האש שאנשים קברו ברצפה 

16 דקות לפני, Yoadknux said:

דעה לא פופולרית: זה מקום יפהפה שטופח ע"י תושבי המקום, המשאב טבע היחיד שנראה כמו אירופה ולא הספיק להיהרס ע"י תושבי מדינת ישראל. אני חושב שצריך לשמר אותו ע"י הגבלת הגישה אליו. 

א-ב-ל: ההגבלה לא צריכה להיות אקסלוסיבית לתושבי המקום, צריך שרשות הטבע והגנים תכריז על המקום כמשומר, וזהו 

עד שיש מקום יפה, אני לא רוצה שהוא יתמלא בשקיות במבה ריקות ושיפודים שבורים של על האש שאנשים קברו ברצפה 

זאת גנבת דעת ענקית שהוא טופח ע"י תושבי המקום. מי שטיפח את המקום זאת קק"ל ואם רוצים אין בעיה לשים שם 2 פקחים בכל גדה שישמרו על הניקיון וענייני רעש של מוזיקה, גם מה עוזר לי שהוא המקום הכי יפה בעולם אם אי אפשר להיכנס אליו? שמו שם דשא ומדברים כאילו הם יבשו את הביצות באחולה. בשביל לגרש משם אנשים הם יודעים טוב מאוד לשים פקח אז שבמקום זה ישים קנסות על לכלוך ורעש של רמקולים.

6 hours ago, Dalembert said:

גם כור מחצבתו של ציון, גיבור סדרת ספרי "אל עצמי" 

וואו איזה קשוח הוא היה הא?? ואז פגש בניר שרוני הצהוב הזה מדניה

13 דקות לפני, החתול הצהוב said:

וואו איזה קשוח הוא היה הא?? ואז פגש בניר שרוני הצהוב הזה מדניה

לגמרי

למרות שאם אני זוכר נכון, בשלב מאוחר יותר גם ניר שרוני יצא לתרבות רעה