Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

2 hours ago, erantheking21 said:

קורא את התגובה של אוהד הפועל "השמאלני" בוואן ולא מתפלא

קודם כל מאחל לו החלמה מהירה, אך נמאס לי לקרוא כל פעם את גודל ההתנשאות הזאת של אנשים כמוהו כאילו שרק הם שירתו בקרבי ורק הם איבדו קרובים

כאילו שהשמאלני הקיצוני הממוצע קורץ מזן מיוחד שמשרת בצבא ומגיע לדרגות הכי גבוהות(יש לי על זה קונספירציה שלמה אבל לא נדון בזה) והימני הממוצע הוא אספסוף שרק מדבר ולא עושה כלום

אז בוא נתחיל מזה ששוב אני מאחל לו החלמה מהירה, דבר שני הוא פספס את הפואנטה..הפואנטה שכל מיני ארגונים למיניהם הצטרפו זה רק בגלל שאנשים מהחברה שלו פוגעים בדגלים וסמלי המדינה, זה לא השוואה למי יש יותר גדול זאת לא הפואנטה פה וחבל מאוד שהמשטרה לא אוכפת את החוק שזה קשור לשמאלנים (לפי מה שאני זוכר זה עבירה פלילית חמורה פגיעה בסמלים וכ'ו) אולי ככה היה נחסך התערבות מיותרת של כל מיני גורמים קיצוניים, נגד גמור של אלימות ונגד גמור של קיצוניות אבל נמאס גם מההתייפייפות והתנשאות. 

בבקשה תכתוב את הקונספירציה

גם שמאלניים וגם ימניים - מי מכם שבעניין לפתוח את הראש למחשבות נוספות ותהייה על צדקת דרכו, אני מזמין אותו לקרוא טקסט קצר ומרתק שדוקטור מיכה גודמן כתב לעיתון מקור ראשון לפני ראש השנה. 

הנדסת מוחות זה כאן. ולא רק בישראל. תזכרו את המשפט: "אם אתה מקבל משהו חינם - כנראה שאתה המוצר".

https://www.makorrishon.co.il/opinion/174755/

5 hours ago, hairy2hell said:

אלא שאנחנו לא במלחמת חברות פרטיות, וזה לפספס לחלוטין להתחיל להשוות את המצב לזה.

נתחיל ב-״חזקת החפות״ ו-״אשם״. אלו מושגים משפטיים, אנחנו לא משפטנים, לכן אפשר להניח שאנחנו לא מדברים על זה. אני לא מכיר אנשים שקוראים להכניס את ביבי לכלא ללא משפט, שזה המשמעות של חזקת החפות. ככה שכשאני אומר שהוא מושחת ומקדם שחיתות, חזקת החפות לא קשור לנושא. יש מעשי שחיתות חוקיים לגמרי, זה לא הופך אותם לפחות שחיתות. לצורך העניין, זה שהוא הבטיח תיק לפייגלין כדי שיפרוש זה לחלוטין מעשה של שחיתות, אבל הוא חוקי לגמרי. אני לא משפטן, והנושא של מה חוקית נחשב שחיתות ומה לא פחות רלוונטי.

ובוא, גם אתה לא מדבר חזקת החפות. כשאתה אומר שנעצר מישהו על הסתה נגד ראש הממשלה, אתה לא מוסיף ״לכאורה״, אתה לא מחכה שבית המשפט יקבע שהוא באמת הסית. אתה אומר שהוא הסית.

אז כן, ביבי מושחת.

משפטית? לא יודע. חושב שיוגדר שכן, לפי מה שאני מצליח להבין, אבל קטונתי. אבל הוא מושחת.

וכשאדם מושחת עומד בראש מדינה, אי אפשר לטפל בשחיתות במדינה.

הוא לא ראוי לנהל את המדינה, וזה פוגע בכולנו.

וזה בלי קשר למשפט. וכן, אני מקווה שהוא יתגלה כאשם ויכנס לכלא, כי בעיני הוא עבר על החוק ועל זה צריך לשלם, אבל כאן מן הסתם אנחנו מדברים על משהו משפטי, וכאן עומדת לו חזקת החפות, אז אני מן הסתם לא אומר שהוא צריך להכנס לכלא בלי משפט או בלי קשר למה בית המשפט יכריע.

וכן, אדם שמואשם במשהו, מאוד ראוי ונדרש שזה ישפיע על התפקיד שלו עוד לפני הכרעת בית המשפט. או שאתה טוען שאם בעל מסעדה ראה עובד שלו גונב מהקופה, הוא חייב להשאיר אותו בתפקיד עד שבית המשפט יכריע בנושא, כי חזקת החפות עומדת לזכותו והוא יצא זכאי?

אתה קולט שאתה ממציא הגדרות חדשות לשחיתות שלטונית? אתה מבין שתיאורטית החוק קובע שאדם אשר לא הורשע בשחיתות יכול לתבוע אותך על הוצאת דיבה? 

הסתה בניגוד לשחיתות היא בהגדרה אחרת. יש הבדל סמנטי, משפטי וטרמינולוגי בין להגיד "אתה אדם מושחת" לבין לומר "אתה מסית ל-X או מסית את -Y". 

עבירת הסתה מחייבת הוכחה לביצוע מתגלגל ומעשי עם כוונה ברורה. כלומר - כל אדם יכול לומר מה שהוא רוצה אבל החוק קובע שאם אין לו כוונה ואם אין לאמירות שלו מעשים שבוצעו או יבוצעו אז הוא לא מסית. כאן אנחנו מדברים על מובילי המחאה (ועם הזמן שהמחאה גדלה הפוקוס לא עליהם, אבל הם עדיין המובילים שלה) שמסיתים לאלימות עם איומים אלימים מפורשים. לא בצורה מחתרתית או שקטה אלא בצורה גלויה. וההסתה גרמה לאיומים על ראש הממשלה לא מגורם שלישי או רביעי אלא מאותם אנשים שמובילים את המחאה ואנחנו יודעים שלא על כל הסתה הולכים לבית המשפט לכן גם הפעם אף אחד לא ייקח אותם לתביעות דיבה או משפט בשונה מהסיפור עם ביבי- אז אין בין הדוגמאות סימטריה לדעתי.  

האם הדוגמא של בעל מסעדה שרואה עובד שלו גונב מהקופה דומה לדעתך? מישהו ראה את ביבי גונב? הוא גנב? 

מה השיח? שהוא קיבל סיקור חיובי? 

ראית אתמול אופירה וברקוביץ'? 

אופירה אמרה לבוגי יעלון שהיא תומכת בו וכו'.

לפני הבחירות הם הזמינו את בני גנץ והרימו לו כמו שלא הרימו לו מעולם. 

זה תיק לגיטימי בעינייך? בעיניי לא. אבל זה נקרא שחיתות.

אז הוא מושחת? כי אם כן כולם מושחתים. ואם כולם מושחתים - מה האלטרנטיבה שלך? 

מי יחליף אותו? איזה אדם כאן הוא לא מושחת אם כך? מי לא מקבל סיקור חיובי? 

או פרשת אלוביץ? 

לא מפריע לך מה שקרה עם הסנגור של אלוביץ והבן שלו? זה נראה לך הגיוני שכך חקירה תתנהל במדינה שלנו?

מבחינתי כל העדויות בתיק הזה פסולות. שערורייה אחת גדולה.

מה עם פרשת הצוללות? אמרו שהוא מושחת בנושא. מעניין שעל זה לא פתחו לו תיק אבל זה לא הפריע לאף אחד ממחנה השמאל לקרוא לו בוגד וכו'.

מעבר לזה אתה קובע שוב שהוא לא ראוי לנהל את המדינה.

בסדר.

לדעתך הוא לא ראוי.

לדעת רוב הציבור הוא ראוי.

אחי מה זה אנחנו חיים במסחרה? כל אחד ימעיט בקול האחר? יש רוב. הרוב אמר את דברו. נאהב לא נאהב זו דמוקרטיה. לא אני המצאתי. 

11 hours ago, Echoes said:

פוליטיקאים משקרים? fuck me!

הבעיה של השמאל הציוני בישראל זה שאין בו שום מהות וערך מלבד ערכים אוניברסליים של שוויון וpc. 

הכל התערבב עם השמאל הרדיקלי והפוסט-ציוני והדבק המאחד של הכל זה שנאה אובססיבית לביבי.

מה נשאר מהשמאל הציוני? הקפיטליזם ניצח, הקונספציה שנבנתה סביב מתן אמון במדינה פלסטינית התרסקה עם ההתנתקות, חמאס והקריסה של העולם הערבי מסביבנו.

מה מוכרים פוליטיקאים מהשמאל? לא לשבת עם ביבי? סיסמאות על פמיניזם ולהטבים? שנאת דתיים? 

מה הייתה מפלגת כחול לבן לעזאזל, שכל כך מפתיע אנשים שהיא התפרקה בכזו קלות ושברה את ההבטחות שלה?  מגדל קלפים.

להגיד שביבי ראש ממשלה בגלל שפוליטיקאי אחר שיקר זה כמו לתלות הפסד בדרבי(מה זה?) כי שער 2 לא מעודד 90 דק

ומהימין מה נשאר? תגדיר לי מה זה הימין של היום. יש ערכים לימין? יש לליכוד (כביכול ימין, לא?) מצע? לא חושב שתצליח לשכנע אותי. כנ״ל על השמאל.

אני טוען שגם הליכוד הוא מגדל קלפים. זה לא הליכוד של פעם. ביבי מחזיק שם את כל העסק. מצביעים יותר לו אישית מאשר לרשימה. הרבה ליכודניקים שומרים אמונים למפלגה למרות שאופי המפלגה שונה במהותו מאשר העבר. ברגע שביבי ייצא מהפוליטיקה אני רוצה לראות מה יישאר מהליכוד. לא סתם רוב הסמרטוטים שם מלקקים את התחת של ביבי ונלחמים שהוא יישאר. תן לי לנחש שהסיבה היא לא היותו ראש ממשלה תותח, אלא כי הם מפחדים מהוואקום שיווצר. 

אין כזה דבר ימין/שמאל היום. יש חילונים/חרדים/ערבים.

איזה מכנה משותף יש בין החרדים לליכוד? יש יותר מכנה משותף בין הליכוד וכחול לבן מאשר לליכוד והחרדים.

9 hours ago, ravid said:

בישראל יש צורך באישור משטרה מראש לקיים הפגנה. אם אתה בא בלי זה ההפגנה שלך היא לא חוקית וכנראה יפזרו אותה.

תיקון קטן - הפגנות בנושא שמירה על שלטון החוק, טוהר המידות של נבחרי הציבור ומחאה על שחיתות שלטונית - אינן מותנות בקבלת רישיון גם אם מתקיימות תחת כיפת השמיים ומשתתפים בהן מעל 50 איש

8 hours ago, ת"א שלנו said:

גם שמאלניים וגם ימניים - מי מכם שבעניין לפתוח את הראש למחשבות נוספות ותהייה על צדקת דרכו, אני מזמין אותו לקרוא טקסט קצר ומרתק שדוקטור מיכה גודמן כתב לעיתון מקור ראשון לפני ראש השנה. 

הנדסת מוחות זה כאן. ולא רק בישראל. תזכרו את המשפט: "אם אתה מקבל משהו חינם - כנראה שאתה המוצר".

https://www.makorrishon.co.il/opinion/174755/

זה מאמר נכון ומדויק מאוד.

כבר תקופה ארוכה שאני מרגיש שכל הרשתות החברתיות האלה שהגיעו לעולם, למרות שבתחילה המטרה שלהן הייתה מבורכת וגם היום יש שם הרבה פעילות שהיא כן חיובית לחברה, אבל בשורה התחתונה הן גרמו להרבה יותר נזק לעולם מאשר לדברים טובים ומועילים. הגבירו את הפצת השנאה, הפילוג, הבריונות, השבטיות ועוד חולות רעות בחברה העולמית.

11 hours ago, ravid said:

"הפרצוף האמיתי"

כבר ציפיתי לראות כאן מפגיני שמאל מבצעים לינץ' לאור היום בכמה ילדות בית ספר. 

מה היה בסוף? מפגיני שמאל, בדרכים לא אלימות, לא נתנו לעשות פרובוקציה בתוך ההפגנה שלהם. מזה הגעת לזרע עמלק.

2 דברים שאתה צריך לדעת:

1. בישראל יש צורך באישור משטרה מראש לקיים הפגנה. אם אתה בא בלי זה ההפגנה שלך היא לא חוקית וכנראה יפזרו אותה.

2. אני עוקב אחרי ההודעות שלך בנושא הזה עוד מהתקווה שלך לנפילת גראד. אתה בנאדם קטן, שטוף שנאה ומוסט שללא ספק נמצא בפורום של הקבוצה הלא נכונה. אני ממש מקווה בשבילך שאתה עדיין לא בן 17 ושיום אחד תתבגר מהגישה התינוקית שלך ש"סמולנים זה זרע עמלק" כי וואלה אתה פתטי ואנשים כמוך יוצרים את הפילוג העצום בעם הזה. ואת זה אומר לך מצביע ליכוד בבחירות האחרונות.

שא ברכה.

אה הצבעת ליכוד?כל מה שתגיד קדוש..

לא אני עושה את הפילוג,אלו שמחפשים את ביבי באופן אישי במשך שנים ומסיתים נגדו ונגד המצביעים שלו הם אלו שעושים את הפילוג בעם זה.

אתה מוזמן להמשיך להיות סמרטוט אתה לא צריך לחייב את השאר להתנהג כמוך,התקשורת פה שוטפת את המוח 24\7 לאנשים ולא אובייקטיבית בעליל,הרבה אנשים בהפגנות האלו

מתנהגים באילמות מילולית הכי חמורה שיש ובאלימות פיזית רק שהם ''שמאל'' אז התקשורת לא מציגה אותם ככה,שבאו 50 ילדי כאפות של הלה פמיליה עשו רעש בתקשורת כאילו יחידה של החיזבאללה הגיעה.

שפי פז הגיעה להפגין נגד ביבי על כך שהוא לא מוציא את המסתננים,מדוע לא נתנו לה להיות שם?זו לא הפגנה של ימין או שמאל לא?זו הפגנה של כל ''העם''.

טפי עליהם ועליך יאפס .

וקבוצה נכונה או לא,זה בטח לא אתה שקובע מי אוהד את הקבוצה הלא נכונה יא טמבל.

9 hours ago, קמאנן said:

ומהימין מה נשאר? תגדיר לי מה זה הימין של היום. יש ערכים לימין? יש לליכוד (כביכול ימין, לא?) מצע? לא חושב שתצליח לשכנע אותי. כנ״ל על השמאל.

אני טוען שגם הליכוד הוא מגדל קלפים. זה לא הליכוד של פעם. ביבי מחזיק שם את כל העסק. מצביעים יותר לו אישית מאשר לרשימה. הרבה ליכודניקים שומרים אמונים למפלגה למרות שאופי המפלגה שונה במהותו מאשר העבר. ברגע שביבי ייצא מהפוליטיקה אני רוצה לראות מה יישאר מהליכוד. לא סתם רוב הסמרטוטים שם מלקקים את התחת של ביבי ונלחמים שהוא יישאר. תן לי לנחש שהסיבה היא לא היותו ראש ממשלה תותח, אלא כי הם מפחדים מהוואקום שיווצר. 

אין כזה דבר ימין/שמאל היום. יש חילונים/חרדים/ערבים.

איזה מכנה משותף יש בין החרדים לליכוד? יש יותר מכנה משותף בין הליכוד וכחול לבן מאשר לליכוד והחרדים.

אני מסכים שמבחינה ערכית הליכוד איבד את זה לגמרי. אנשים כמו מיקי זוהר, דודי אמסלם ומירי רגב הם תעודת עניות למדינה.

ואני גם מסכים שהגבולות בין שמאל וימין מאוד מטושטשים ושהכל אותו חרא בגדול, ביבי הוא ימין כלכלי ושמאל ביטחוני מובהק.

אבל אני מדבר על מהות- וכל מצביעי הימין מחוברים ליהדות ולציונות שלהם, גם אלה שזזו שמאלה לכיוון גנץ מאוד נרתעו לאחר מכן מהחיבור שלו עם המפלגות הפלסטיניות.

מחוברים לאהבת הארץ והמולדת, מחוברים לזכות הקיום שלנו כאן. מחוברים ליהדות שלהם ברמה כזו או אחרת( אני לא למשל אוכל שרימפסים על בסיס שבועי ומאוד מחובר ליהדות שלי).

זה כוח ששרד 2000 שנה של רדיפות ורצח עם ומה לא. 

השמאל בורח מזה, גם הרדיקלים שהם כבר בשלב שנאה עצמית קשה וסלידה מהזהות היהודית שלהם, אבל גם השמאל הציוני שבאמת אוהב את הארץ הזו בורח מזה! ואין לו שום אלטרנטיבה(וגם לא תהיה עד שלא ישלימו חזרה עם הזהות היהודית שלהם והזכות שלהם על הארץ הזו).

1 hour ago, BRoi said:

אה הצבעת ליכוד?כל מה שתגיד קדוש..

לא אני עושה את הפילוג,אלו שמחפשים את ביבי באופן אישי במשך שנים ומסיתים נגדו ונגד המצביעים שלו הם אלו שעושים את הפילוג בעם זה.

אתה מוזמן להמשיך להיות סמרטוט אתה לא צריך לחייב את השאר להתנהג כמוך,התקשורת פה שוטפת את המוח 24\7 לאנשים ולא אובייקטיבית בעליל,הרבה אנשים בהפגנות האלו

מתנהגים באילמות מילולית הכי חמורה שיש ובאלימות פיזית רק שהם ''שמאל'' אז התקשורת לא מציגה אותם ככה,שבאו 50 ילדי כאפות של הלה פמיליה עשו רעש בתקשורת כאילו יחידה של החיזבאללה הגיעה.

שפי פז הגיעה להפגין נגד ביבי על כך שהוא לא מוציא את המסתננים,מדוע לא נתנו לה להיות שם?זו לא הפגנה של ימין או שמאל לא?זו הפגנה של כל ''העם''.

טפי עליהם ועליך יאפס .

וקבוצה נכונה או לא,זה בטח לא אתה שקובע מי אוהד את הקבוצה הלא נכונה יא טמבל.

חחחחחחחחחח

אני סמרטוט?

אתה זה שנותן למיקרובים כמו מיקי זוהר ודוד אמסלם להחדיר לך למוח מסרים של שנאה ופילוג והולך אחריהם בצורה עיוורת. אבל אני סמרטוט. כן אחי מה שתגיד.

33 דקות לפני, ravid said:

חחחחחחחחחח

אני סמרטוט?

אתה זה שנותן למיקרובים כמו מיקי זוהר ודוד אמסלם להחדיר לך למוח מסרים של שנאה ופילוג והולך אחריהם בצורה עיוורת. אבל אני סמרטוט. כן אחי מה שתגיד.

בניגוד אליך אני לא תומך בליכוד ולדעתי הטיפול בקורונה היה ביזיון ובבחירות הבאות אצביע לבנט ככל הנראה,אבל זה לא אומר שאני מקבל את ההסתה של הצד השני שחושבים שיש להם וטו על מה שקורה במדינה

כאילו שלא היו כאן 3 מערכות בחירות ברצף שבעקיפין יזיינו כל אזרח במדינה הזו.

ההפגנות האלו בבלפור מורכבות ב99 אחוז מאנשים ששטפו להם את המוח בתקשורת,שמוסתים אך ורק נגד ביבי ונגד התומכים של הימין ו1 אחוז של אנשים שבאמת באים להפגין על הכלכלה במדינה.

כמו שמישהו פה רשם,מי שרוצה להפגין ולעשות שינוי צריך ללכת ולהפגין  ולמרר את החיים של כל חברי הכנסת המשפיעים (כן, כולל אלו השמאלנים מכחול לבן) בישביל להביא לשינוי.

כמו שאמרתי,אתה מוזמן להמשיך להיות כלבלב שלהם ולהגיד אמן על כל דבר שהם אומרים,עושים,להאשים את הימין באלימות,לקרוא לי שטוף שנאה אתה מוזמן להמשיך לעצום עיניים ולהנות מהתעמולה של הערוצים המסחריים.

10 hours ago, ת"א שלנו said:

אתה קולט שאתה ממציא הגדרות חדשות לשחיתות שלטונית? אתה מבין שתיאורטית החוק קובע שאדם אשר לא הורשע בשחיתות יכול לתבוע אותך על הוצאת דיבה? 

הסתה בניגוד לשחיתות היא בהגדרה אחרת. יש הבדל סמנטי, משפטי וטרמינולוגי בין להגיד "אתה אדם מושחת" לבין לומר "אתה מסית ל-X או מסית את -Y". 

עבירת הסתה מחייבת הוכחה לביצוע מתגלגל ומעשי עם כוונה ברורה. כלומר - כל אדם יכול לומר מה שהוא רוצה אבל החוק קובע שאם אין לו כוונה ואם אין לאמירות שלו מעשים שבוצעו או יבוצעו אז הוא לא מסית. כאן אנחנו מדברים על מובילי המחאה (ועם הזמן שהמחאה גדלה הפוקוס לא עליהם, אבל הם עדיין המובילים שלה) שמסיתים לאלימות עם איומים אלימים מפורשים. לא בצורה מחתרתית או שקטה אלא בצורה גלויה. וההסתה גרמה לאיומים על ראש הממשלה לא מגורם שלישי או רביעי אלא מאותם אנשים שמובילים את המחאה ואנחנו יודעים שלא על כל הסתה הולכים לבית המשפט לכן גם הפעם אף אחד לא ייקח אותם לתביעות דיבה או משפט בשונה מהסיפור עם ביבי- אז אין בין הדוגמאות סימטריה לדעתי.  

האם הדוגמא של בעל מסעדה שרואה עובד שלו גונב מהקופה דומה לדעתך? מישהו ראה את ביבי גונב? הוא גנב? 

מה השיח? שהוא קיבל סיקור חיובי? 

ראית אתמול אופירה וברקוביץ'? 

אופירה אמרה לבוגי יעלון שהיא תומכת בו וכו'.

לפני הבחירות הם הזמינו את בני גנץ והרימו לו כמו שלא הרימו לו מעולם. 

זה תיק לגיטימי בעינייך? בעיניי לא. אבל זה נקרא שחיתות.

אז הוא מושחת? כי אם כן כולם מושחתים. ואם כולם מושחתים - מה האלטרנטיבה שלך? 

מי יחליף אותו? איזה אדם כאן הוא לא מושחת אם כך? מי לא מקבל סיקור חיובי? 

או פרשת אלוביץ? 

לא מפריע לך מה שקרה עם הסנגור של אלוביץ והבן שלו? זה נראה לך הגיוני שכך חקירה תתנהל במדינה שלנו?

מבחינתי כל העדויות בתיק הזה פסולות. שערורייה אחת גדולה.

מה עם פרשת הצוללות? אמרו שהוא מושחת בנושא. מעניין שעל זה לא פתחו לו תיק אבל זה לא הפריע לאף אחד ממחנה השמאל לקרוא לו בוגד וכו'.

מעבר לזה אתה קובע שוב שהוא לא ראוי לנהל את המדינה.

בסדר.

לדעתך הוא לא ראוי.

לדעת רוב הציבור הוא ראוי.

אחי מה זה אנחנו חיים במסחרה? כל אחד ימעיט בקול האחר? יש רוב. הרוב אמר את דברו. נאהב לא נאהב זו דמוקרטיה. לא אני המצאתי. 

אלא שבית המשפט לא קבע שהייתה הסתה, ולא קבע שהם הסיתו. זה אתה קבעת.

ווואלה, לגיטימי. אתה לא משפטן, לא מדבר בצורה משפטית, אלא הסתכלת על מה שידוע לך על מה שקרה, החלטת שציבורית זה מספיק ראיות כדי להחשב הסתה, בלי קשר למה שקרה או יקרה בבית המשפט.

זה אותו דבר עם ביבי. אנשים הסתכלו על מה שידוע להם על מה שקרה, החליטו שציבורית זה מספיק ראיות כדי להחשב שחיתות, בלי קשר למה שקרה או יקרה בבית המשפט.

ואותו דבר עם הדוגמא שלי על בעל מסעדה - הוא החליט על פי מה שהוא יודע על המקרה. אין לך אמצע - או שחזקת החפות עומדת לכולם, ואסור לעשות כלום לפני שבית משפט מכריע, או שמותר לאנשים להסתכל על המצב ולפעול לפי זה עוד לפני, וזה בלי קשר למשפט וענישה משפטית שתקרה או לא תקרה.

זה לא ״שהוא קיבל סיקור חיובי״, אלא שהוסכם מראש על סיקור חיובי. וכן, זה שוחד. ולא, זה לא תקדים, בית המשפט כבר קבע בתיק עבר שבתנאים מסויימים, סיכום מראש על סיקור חיובי נחשב שוחד.

ובטח שמה שקרה בפרשת אלוביץ׳ מפריע לי, לא ככה זה צריך להתנהל. אבל אין בארץ עניין של ״פירות הפרי האסור״ כמו בארה״ב. אם ראיה קיימת, היא קיימת וצריך להתייחס אליה, גם אם היא הושגה בדרך לא כשרה. מקסימום מי שהוציא אותה בדרך הלא כשרה יענש, אבל הראייה קיימת.

ולא, רוב הציבור לא החליט שהוא ראוי. רוב הציבור לא קבע משהו על זה, כי בדמוקרטיה בארץ לא בוחרים בבחירות ראש ממשלה, אלא רק כנסת. נאהב לא נאהב זו הדמוקרטיה. לא אני המצאתי. 

ראש ממשלה ממונה על פי דילים פוליטיים, שיכולים להשתנות בכל רגע נתון, כך שלגיטימי לדרוש לשנות אותם בול כמו שלגיטימי לדרוש לשנות כל דיל פוליטי אחר.

22 דקות לפני, BRoi said:

בניגוד אליך אני לא תומך בליכוד ולדעתי הטיפול בקורונה היה ביזיון ובבחירות הבאות אצביע לבנט ככל הנראה,אבל זה לא אומר שאני מקבל את ההסתה של הצד השני שחושבים שיש להם וטו על מה שקורה במדינה

ההפגנות האלו בבלפור מורכבות ב99 אחוז מאנשים ששטפו להם את המוח בתקשורת,שמוסתים אך ורק נגד ביבי ונגד התומכים של הימין ו1 אחוז של אנשים שבאמת באים להפגין על הכלכלה במדינה.

כמו שמישהו פה רשם,מי שרוצה להפגין ולעשות שינוי צריך ללכת ולהפגין  ולמרר את החיים של כל חברי הכנסת המשפיעים (כן, כולל אלו השמאלנים מכחול לבן) בישביל להביא לשינוי.

כמו שאמרתי,אתה מוזמן להמשיך להיות כלבלב שלהם ולהגיד אמן על כל דבר שהם אומרים,עושים,להאשים את הימין באלימות,לקרוא לי שטוף שנאה אתה מוזמן להמשיך לעצום עיניים ולהנות מהתעמולה של הערוצים המסחריים.

כשאתה מתלונן על השירות של הוט, אתה מדבר על איכות השירות של הנציג הטלפוני? של מנהל המחלקה?

לא, אתה מדבר על הוט בכלליות. אם מישהו שם לא מתפקד, זה אחריות החברה לדאוג לזה.

ביבי הוא כרגע ראש הממשלה. הוא לא יכול להפיל את האשמה על אחרים. אם חברי הכנסת לא מתפקדים כמו שצריך, זה עליו וזה אחריותו לשנות את זה, גם אם זה לא מהמפלגה שלו.

אם לא מרוצים ממשהו ורוצים לשנותו, הוא הכתובת.

אם זה לא מתאים לו, שיעזוב.

2 hours ago, BRoi said:

למה אתה אומר את זה? היית באחת ההפגנות או שאתה פשוט נהנה לצטט את הטוויטר של יאיר נתניהו? האנשים בהפגנה (רובם) הם טובים כמוני וכמוך.

מי שרוצה לעשות שינוי ע"י הפגנות, צריך להפגין מול אלה שמקבלים החלטות, מי שמקבל (בעיקר) החלטות למעלה מעשור זו מפלגת השלטון הליכוד.

אי אפשר להאשים כל הזמן את התקשורת, את הבוטים, את השמאלנים, את הקיבוצים, את החילונים. די.

אני הייתי תומך נלהב של ביבי, היום כבר לא.

כשאני קורא את יאיר נתניהו או שומע את מיקי זוהר, אני מבין שהכל חלטורה, מפלגת השלטון עסוקה בשיסוע ובהפצת שנאה.

הם מדירים חלק גדול מהעם...הם יודעים מה הם עושים ועושים את זה טוב וזו פשוט בושה וחרפה. 

כשיש הפגנות היום על המצב הכלכלי ועל השחיתות בשלטון, מעניין לנו את הביצה אהוד ברק, מה הוא אבא שלי? או ג'רי אפשטיין.

כל הזמן מנסים להעביר אחריות. זה פאקינג לא יאמן.  או מירי רגב....שהיא אחד מהקודקודים של הליכוד....אמאלה.

ביבי לא היה נותן לרגב לנהל לו את המשק בית אבל בפוליטיקה הוא משחק אז הוא נותן לה תפקיד בכיר. על חשבוננו. 

2 hours ago, BRoi said:

אני קורא לך שטוף שנאה לא כי הערוצים המסחריים אמרו לי או כי אני אומר אמן לכל דבר שהם אומרים. אני קורא לך ככה אך ורק בגלל טקסטים שכתבת כאן. בצורה שאתה תתבטא, ככה גם יגיבו לך. אל תצפה למשהו אחר. 

בכל מקרה אנחנו מסכימים על דבר אחד: שנינו כנראה לא נצביע לביבי בבחירות הבאות.

54 דקות לפני, Shlomix said:

שתשתכר גם מיליון שקל, איפה הבעיה?

אם היא באמת משלשלת לכיסה 40 אלף שקל בחודש מכספי תרומות כפי שנטען בציוץ טוויטר וזה לא מפריע לתורמים. אז לי בטוח זה לא מפריע.

ומה עם מארגני המחאות שאוכלים וישנים בוולדורף אסטוריה?

מדובר בהפגנה הכי מטומטמת בהיסטוריה.

הבורגנים מוחים בשם הפריפריה נגד השלטון שלו הצביעו אנשי הפריפריה. האובססיה לביבי הביאה רמת ניתוק מהמציאות שאפשר להחזיר רק עם מכות חשמל

יצרתי אתמול קשר עם חברי דירקטוריון עמותת חוזה חדש בבקשה לקבל מענה על מספר שאלות שאני חושב שהציבור צריך לקבל תשובות עליהן. בהיעדר חשבון פייסבוק ובהיעדר ערוצים אחרים ליצירת קשר עם העמותה, ניצלתי את פרסום מספרי הטלפון של חברי העמותה ע"י יאיר נתניהו ובכך נחסכו ממני ההוצאה של 33 ש"ח שתכננתי כדי להזמין את תיק העמותה מרשם העמותות. ניסחתי פנייה מכובדת עם הקדמה ומספר שאלות ובקשות. זה היה קצת ארוך אז לא אצרף כאן, אבל אם זה מעניין מישהו אשמח להעביר בפרטי.

התוצאות הן פחות או יותר כמו שציפיתי ונכון לעכשיו אין ממש מענה לפניותיי. אלדד יניב ענה במהירות ובאדיבות אך אמר שאינו חבר בעמותה יותר, חיים שדמי התעלם, אורלי זינגר הפנתה אותי לגונן בן יצחק, אך גונן בן יצחק התעלם גם כן. לשם שינוי עם ישי הדס החלפתי מספר הודעות בהן הזמין אותי לנהל את האסיפה הכללית של העמותה שצפויה להיערך היום בתל אביב, וכשגיליתי נכונות לעשות זאת סירב למסור לי מיקום מדויק. אמר שהם קצת מוזנחים ברמה הבירוקרטית אבל מבחינה כספית שקופים לחלוטין ומתנהלים כחוק.

טען שמעולם לא קיבלו תרומות מארגונים בארץ/בחו"ל, שהפייסבוק אורגני בלבד, שעד היום לא נמשכו משכורות, לא היה החזר הוצאות ושאין הוצאות דלק, וחתם בכך שהרבה אנשים מסרבים לקלוט את זה וכדאי שיתחילו. אמרתי לו שאמנם אינני יועץ תקשורת/איש יח"צ, אבל שאם באמת יש כמות גדולה של אנשים (וביניהם אני) שיש להם שאלות בנוגע לעמותה, במידה והדברים שהוא טוען נכונים אז מוטב שיפרסמו את הכל לציבור יוכלו לשים סוף לשמועות ולתהיות, להשתיק כמות אדירה של אנשים ולהרוויח נקודות זכות רבות בעיניי הציבור. קיבלתי הבטחה ש"נפרסם הכל".

אני ממתין.

21 דקות לפני, לופו5 said:

יצרתי אתמול קשר עם חברי דירקטוריון עמותת חוזה חדש בבקשה לקבל מענה על מספר שאלות שאני חושב שהציבור צריך לקבל תשובות עליהן. בהיעדר חשבון פייסבוק ובהיעדר ערוצים אחרים ליצירת קשר עם העמותה, ניצלתי את פרסום מספרי הטלפון של חברי העמותה ע"י יאיר נתניהו ובכך נחסכו ממני ההוצאה של 33 ש"ח שתכננתי כדי להזמין את תיק העמותה מרשם העמותות. ניסחתי פנייה מכובדת עם הקדמה ומספר שאלות ובקשות. זה היה קצת ארוך אז לא אצרף כאן, אבל אם זה מעניין מישהו אשמח להעביר בפרטי.

התוצאות הן פחות או יותר כמו שציפיתי ונכון לעכשיו אין ממש מענה לפניותיי. אלדד יניב ענה במהירות ובאדיבות אך אמר שאינו חבר בעמותה יותר, חיים שדמי התעלם, אורלי זינגר הפנתה אותי לגונן בן יצחק, אך גונן בן יצחק התעלם גם כן. לשם שינוי עם ישי הדס החלפתי מספר הודעות בהן הזמין אותי לנהל את האסיפה הכללית של העמותה שצפויה להיערך היום בתל אביב, וכשגיליתי נכונות לעשות זאת סירב למסור לי מיקום מדויק. אמר שהם קצת מוזנחים ברמה הבירוקרטית אבל מבחינה כספית שקופים לחלוטין ומתנהלים כחוק.

טען שמעולם לא קיבלו תרומות מארגונים בארץ/בחו"ל, שהפייסבוק אורגני בלבד, שעד היום לא נמשכו משכורות, לא היה החזר הוצאות ושאין הוצאות דלק, וחתם בכך שהרבה אנשים מסרבים לקלוט את זה וכדאי שיתחילו. אמרתי לו שאמנם אינני יועץ תקשורת/איש יח"צ, אבל שאם באמת יש כמות גדולה של אנשים (וביניהם אני) שיש להם שאלות בנוגע לעמותה, במידה והדברים שהוא טוען נכונים אז מוטב שיפרסמו את הכל לציבור יוכלו לשים סוף לשמועות ולתהיות, להשתיק כמות אדירה של אנשים ולהרוויח נקודות זכות רבות בעיניי הציבור. קיבלתי הבטחה ש"נפרסם הכל".

אני ממתין.

:clap:

העברתי הודעה נוספת היום אל חברי העמותה בבקשה להבין מדוע גונן בן יצחק ממשיך להתעלם בצורה אלגנטית מבקשותיי. אני חייב להודות שנתקלתי בפרקטיקות של מערך משומן ומאורגן היטב שיודע להעביר את הכדור מיד ליד ולא היה מבייש את מערך הדוברות המשוכלל של רכבת ישראל/צה"ל/משרדים ממשלתיים. כאשר ביקשתי לראשונה מענה ממנה, הפנתה אותי לגונן בן יצחק וטענה שאקבל תשובות נאותות. כאשר הודעתי לה שלא קיבלתי מענה, והאם היא מוכנה להעביר בשמה את בקשתי או לחלופין לענות לי האם ומתי העמותה מתכוונת לפרסם את המידע, טענה שאינה חברת הוועד יותר אך ידוע לה כחברת עמותת חוזה חדש שההתנהלות תקינה לחלוטין וכל המידע יתפרסם בקרוב. ישי הדס הפעם בחר להתעלם. כתבתי להם שזה בסדר מבחינתי אם הם מתכוונים שלא לפרסם את המידע, אבל אשמח לדעת מזה כדי שחלילה לא ירגישו מוטרדים בצורה כלשהי מבקשותיי. 

@hairy2hell / @red4peace, מכירים מישהו שיכול לקדם את הנושא?

עדכון : ישי הדס הגיב, אמר שאני מוזמן לתרום לעמותה ואח"כ נדבר, שאפנה להתלונן לרשם העמותות ושאני אדם עוין. אח"כ נרגע מעט ואמר שהדו"ח של 2018 הוגש לרשות המיסים וצריכים להגיש אותו לרשם העמותות ושהדו"ח של 2019 נמצא בעבודה וצפוי להסתיים בדצמבר ולעלות מתישהו לשרת ייעודי וכולם יוכלו לנבור בהם ולחפש כמה מידע שהם רוצים. סיפר כפיקנטריה שחברים שלו מנהלים עמותות 17 שנה ומעולם לא הגישו דו"ח. חתם בכך שהם לא יותר צדיקים מהאפיפיור אלא האפיפיור עצמו ושאם אני מחפש אחר טוהר מידות כדאי שאחפש אותו במקומות הנכונים.