Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

On 31.7.2020 at 13:02, red4peace said:

יאיר לפיד לא מייצג אותי באיזשהו אופן. בהחלט ייתכן שאנו חולקים כמה עקרונות משותפים - אבל בסופו של דבר אני לא תופס ממנו מנהיג. 

ברק גם לא מישהו שאני מת עליו יתר על המידה - אם הוא רוצה תמיכה שיעבור לפרונט ושירוץ שוב, ויפרסם מצע עקרונות מעודכן יותר מ"רק לא ביבי". 

הסיבה היחידה שביבי ראש ממשלה כיום זאת בגידה של נבחרי ציבור בקהל בוחריהם ושבירת הבטחות שבלעדיהן אף אחד לא היה מצביע להם. 

פוליטיקאים משקרים? fuck me!

הבעיה של השמאל הציוני בישראל זה שאין בו שום מהות וערך מלבד ערכים אוניברסליים של שוויון וpc. 

הכל התערבב עם השמאל הרדיקלי והפוסט-ציוני והדבק המאחד של הכל זה שנאה אובססיבית לביבי.

מה נשאר מהשמאל הציוני? הקפיטליזם ניצח, הקונספציה שנבנתה סביב מתן אמון במדינה פלסטינית התרסקה עם ההתנתקות, חמאס והקריסה של העולם הערבי מסביבנו.

מה מוכרים פוליטיקאים מהשמאל? לא לשבת עם ביבי? סיסמאות על פמיניזם ולהטבים? שנאת דתיים? 

מה הייתה מפלגת כחול לבן לעזאזל, שכל כך מפתיע אנשים שהיא התפרקה בכזו קלות ושברה את ההבטחות שלה?  מגדל קלפים.

להגיד שביבי ראש ממשלה בגלל שפוליטיקאי אחר שיקר זה כמו לתלות הפסד בדרבי(מה זה?) כי שער 2 לא מעודד 90 דק

מלחמה נגד השחיתות זה לבוא לכנסת ולקלל את האמאמא של כל אחד מהסמרטוטים שיושבים שם ולא להתרכז בסמרטוט התורן בבלפור.

בנתיים שני צדדים משולהבים על ידי פוליטקאים שמשחקים בהם ממש כמו בשחמט, עדר.

32 דקות לפני, אקיטה said:

מלחמה נגד השחיתות זה לבוא לכנסת ולקלל את האמאמא של כל אחד מהסמרטוטים שיושבים שם ולא להתרכז בסמרטוט התורן בבלפור.

בול. חוק מספר 1- לא משנה על מה אתה חושב שאתה נלחם, זה כדי שמישהו למעלה מרוויח מזה משהו

ביום שהמחאה תהיה נגד כל ה120 אפסים שנמצאים בכנסת, אני הראשון אלך עם הפעמון ואצעק את הshame לכל אחד מהם.

42 דקות לפני, אקיטה said:

בדיוק, אז הוא ירד... יכנס סמרטוט אחר לוואקום ונישאר באותו לופ.

1 hour ago, Silvio said:

אני לא מבין. הרי אם לציבור היה חשוב שבמפלגות יהיו פריימריז, הוא היה מצביע יותר למפלגות שיש בהן פריימריז, לא?

אני לא יודע מה חשוב לציבור אלא מה חשוב עבורי, לשמחתי הרבה יש מפלגה בארץ שאני גם מזדהה איתה ברמה האידאולוגית והיא גם מקיימת דמוקרטיה מהותית ולא צורנית. יש עבורי סתירה גדולה בכך שמצד אחד יש ציפייה לראות בארץ תרבות פוליטית מתקדמת וחברי כנסת "איכותיים" יותר, אבל מנגד אותם אנשים שדורשים את זה נוקטים כמעט בכל צעד אפשרי שמרחיק משמעותית את האפשרות שדבר כזה יקרה ורק מנציחים את המצב שבו יש מיעוט של אנשים שיכולים להשפיע על סוגיות פוליטיות מלבד בבחירות לכנסת. כאשר רק 1/3 מחברי הכנסת נתונים לשיטת המקל והגזר זה מצב רע מאד.

3 hours ago, לופו5 said:

לא מסכים איתך בכלל בהקשר הזה. ההתפקדות לא חייבת להגיע בדמות וועדים גדולים ויכולה להיות גם אישית ופרטנית. בהנחה והייתה התפקדות מסיבית לליכוד לצורך העניין, קיים סיכוי סביר מאד שח"כ כמו חיים כץ היה נדחק אל שולי המקום ה40 והיד עוד נטויה. יש לכל מצביע ליכוד/מצביע ימין את האפשרות לשנות את פני המפלגה שלו, אלמלא הסיבות הפרטניות של אדישות/חוסר עניין/סיפוק בהצבעה לכנסת/הוצאה כספית שמובילות לכך שמספר החברים מייצג בערך 10% מסך המצביעים. יש הבדל של שמיים וארץ בין הליכוד/מרצ/העבודה והוא שלחבריהן יש אפשרות בחירה ויכולת לנתב את המציאות המפלגתית שלהם, וזה פער משמעותי במיוחד שעומד על ההבדלים בין חירויות לבין כפייה, שאפשר להקבילו להבדלים בין דמוקרטיה לדיקטטורה. 

בוודאי שהיא לא חייבת אבל אי אפשר להתעלם מכך שלכל וועד גדול יש כוח עצום וחברי הכנסת הן מהימין והן מהשמאל מחויבים מאוד לוועדים הגדולים משום שהם משפיעים על דירוגם ברשימה.

זה שאתה יכול להתפקד ולרוץ עצמאית זה טוב ויפה. חילי טרופר ניסה לרוץ ברשימת העבודה ולא נכנס לרשימה למרות שהוא היה סופר ראוי.

הבעיה הגדולה שהשיטות האלה מושחתות כי אם אתה לא ח"כ מוכר אתה צריך לפעול מול הוועדים באופן של חנפנות, ריצוי והיעדר אידיאלוגיה אישית והכל כדי להתברג גבוה יותר ברשימות ואז כמובן גם להעביר חוקים או לשמר חוקים שטובים ונוחים לאותו הוועד אחרת יתחשבנו איתך בפריימריז הבא - תראה מה קרה עם הדרמה של הליכוד-נהגי המוניות והובר.

ויתרה מזאת - ח"כ מהליכוד ומהעבודה מחויבים לאנשים שיכולים להתאגד. זה לא מצב תקין. יש אוכלוסיות מודרות ומוחלשות שאין באפשרותם להתאגד כמו נהגי המוניות או חברת החשמל ואז הם פחות נספרים. לצערנו הרב זה פקטור משמעותי. מפלגות שלטון צריכות לייצג גם את המיעוטים ובגלל שיטת הפריימריז (ולא רק אבל נפח גדול נמצא שם) המיעוטים והמוחלשים פחות נספרים וזה לא תקין.

ולדעתי המצב עם מרצ הוא שונה. שם יש רשימה מצומצמת של חברי משפחה\חברי שמאל וממה שאני זוכר אי אפשר להיכנס לתוך הרשימה הזאת. הרבה נפוטיזם וקליקות פנימיות.

1 hour ago, אקיטה said:

לא בשחיתות הם מעוניינים אלא בהחלפת נתניהו. 

אחרי שבמשך 11 שנה הם לא הצליחו להחליף אותו וניסו שלל דרכים: הקמת V15, איחוד של המחנ"צ, איחוד של כחול לבן, כולל 3 מערכות בחירות הם מנסים אסטרטגיה של 'מלחמה בשחיתות'. 

אותה 'מלחמה בשחיתות' תיעלם בין לילה בדקה שביבי יסיים את תפקידו - והשחיתות? השחיתות עדיין תישאר בקרב חלק מהפקידים וחלק מהדמויות בשלטון. ומי יהיה שם להפגין או לדרוש את החלפתם?

אפילו המקל של הדגל השחור לא יישאר.  

כפרה עליהם - הם נאבקים על הלחם :) 

ברור. כמעט באתי לאחל לאותם אנשים ציניים שמשתמשים בכאב של האחר שירגישו מה זה באמת להילחם על לחם. 

אבל לאף אחד זה לא מגיע. כואב הלב שהם משתמשים ככה במצוקה של האחר. חצו כל גבול. 

תמונה יכולה לכלול: ‏טקסט שאומר '‏צדק, לא צדקה ביטחון, לא הבטחות ממשיכים במאבק על הלחם הערב, 1.8 מוצ"ש I 20:30 I ת"א, צ'ארלס קלור ירושלים, בלפור‏'‏

יצא המרצע מן השק

מאבק ישיר, אישי ומלא אגו בין מארגני המחאה שמפעילים את הדף הזה לבין יאיר נתניהו. 

אנחנו עדים להתנגשות בין שני וואנה בי טיטאנים. אין פה צודקים או חכמים. כולם מפסידים:

האחד - יאיר נתניהו, שכנראה נמצא בלחץ עצום ובמצב נפשי לא פשוט ויורה לכל הכיוונים בלי שום מעצורים (ו10% ממה שהוא מפרסם זה פייק)

והשניים - מארגני המחאה שכנראה נמצאים במצב נפשי לא פשוט מלכתחילה ומנסים להוציא את חמתם ותסכולם מהחיים על משפחת נתניהו שהיא כמובן מקור כל הבעיות בעולם.

אם משפחת נתניהו תצא מבלפור כל השחיתויות, התרבות הקלוקלת, הרציחות, האלימות נגד נשים, הגזענות, הגניבות והמלחמות של מדינת ישראל יפסקו. בוודאי.

והכי חשוב תהיה להם רווחה ושמחת החיים שלהם תחזור לאיתנה. אז בכל הכוח. 

ואנחנו? אנחנו כלי המשחק שלהם במלחמת אגו המטורללת הזאת.

עם ביבי, בלי ביבי, יש פה הסתה, פייק ואלימות קשה מאוד. גם של יאיר נתניהו וגם של מארגני המחאה. זה פשוט לא נורמלי.

נלך להפגנות האלה, נשתף פעולה, נטמון את הראש בחול, נאשים את ראש הממשלה. המטורללים ישארו פה גם אחריו.

זאת התרבות שאנחנו רוצים במדינה שלנו? אלו הגיבורים שלנו? יאיר נתניהו, חיים שדמי, אלדד יניב ושאר ההזויים?

nwd0nz3ui3km.png

תמונה יכולה לכלול: ‏טקסט שאומר '‏12 4G+ 23:34 ציוץ Netanyahu Yair @YairNetanyahu בוא משחק במשחק שלהם. מישהו יודע מה הכתובת מגורים של חיים שאדמי? 23:22 30 יולי 20 iPhone for Twitter ציוצים מחדש 141 סימונים כאהוב נסה נסהשו טעים טעינת הציוץ נכשלה.‏'‏

2 hours ago, ת"א שלנו said:

בוודאי שהיא לא חייבת אבל אי אפשר להתעלם מכך שלכל וועד גדול יש כוח עצום וחברי הכנסת הן מהימין והן מהשמאל מחויבים מאוד לוועדים הגדולים משום שהם משפיעים על דירוגם ברשימה.

זה שאתה יכול להתפקד ולרוץ עצמאית זה טוב ויפה. חילי טרופר ניסה לרוץ ברשימת העבודה ולא נכנס לרשימה למרות שהוא היה סופר ראוי.

הבעיה הגדולה שהשיטות האלה מושחתות כי אם אתה לא ח"כ מוכר אתה צריך לפעול מול הוועדים באופן של חנפנות, ריצוי והיעדר אידיאלוגיה אישית והכל כדי להתברג גבוה יותר ברשימות ואז כמובן גם להעביר חוקים או לשמר חוקים שטובים ונוחים לאותו הוועד אחרת יתחשבנו איתך בפריימריז הבא - תראה מה קרה עם הדרמה של הליכוד-נהגי המוניות והובר.

ויתרה מזאת - ח"כ מהליכוד ומהעבודה מחויבים לאנשים שיכולים להתאגד. זה לא מצב תקין. יש אוכלוסיות מודרות ומוחלשות שאין באפשרותם להתאגד כמו נהגי המוניות או חברת החשמל ואז הם פחות נספרים. לצערנו הרב זה פקטור משמעותי. מפלגות שלטון צריכות לייצג גם את המיעוטים ובגלל שיטת הפריימריז (ולא רק אבל נפח גדול נמצא שם) המיעוטים והמוחלשים פחות נספרים וזה לא תקין.

ולדעתי המצב עם מרצ הוא שונה. שם יש רשימה מצומצמת של חברי משפחה\חברי שמאל וממה שאני זוכר אי אפשר להיכנס לתוך הרשימה הזאת. הרבה נפוטיזם וקליקות פנימיות.

8-10 אלפי המתפקדים של חיים כץ והתעשייה האווירית או האלפים הבודדים של פנחס עידן ורשות שדות התעופה יהיו טיפה בים בהנחה ותגיע התפקדות מסיבית למפלגה, הם ייבעטו לשולי הרשימה ויחפשו דרכים נכלוליות אחרות להשיג את מבוקשם. בחירות הפריימריז היא בטוח לא שיטה מושלמת במתכונת הנוכחית וייתכן שגם בכלל, כי גם היא חשופה לפוליטיקה פנימית ולהשפעות שהן בעייתיות ברמה התדמיתית, אבל אני מוכן לקבל את המצב שבו 2-3 חברי כנסת מהליכוד שיתברגו ברשימה כל עוד אני יודע שלכל אזרח יש את היכולת להצטרף למפלגה ולנתב את רשימתה וכפועל יוצא את ייצוגו הפוליטי לפי ראות עיניו. העובדה שזה לא קורה בפועל ושהיקף ההתפקדות נמוך זו כאמור בעיה בפני עצמה. 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

אם משפחת נתניהו תצא מבלפור כל השחיתויות, התרבות הקלוקלת, הרציחות, האלימות נגד נשים, הגזענות, הגניבות והמלחמות של מדינת ישראל יפסקו. בוודאי.

והכי חשוב תהיה להם רווחה ושמחת החיים שלהם תחזור לאיתנה. אז בכל הכוח. 

לא מכיר אדם אחד שחושב ככה, ואם הוא קיים, אז הוא אידיוט (או תמים בצורה קיצונית).

אבל כן אפשר להגיד די בוודאות שאתה לא יכול להלחם בשחיתות עם ראש ממשלה מושחת, אתה יכול להלחם בגזענות עם ראש ממשלה גזען וכו׳.

זה לא יפתור את כל הדברים הללו, בשום צורה, אבל הדברים הללו לא יכולים להפתר אם זה לא יקרה.

42 דקות לפני, hairy2hell said:

לא מכיר אדם אחד שחושב ככה, ואם הוא קיים, אז הוא אידיוט (או תמים בצורה קיצונית).

אבל כן אפשר להגיד די בוודאות שאתה לא יכול להלחם בשחיתות עם ראש ממשלה מושחת, אתה יכול להלחם בגזענות עם ראש ממשלה גזען וכו׳.

זה לא יפתור את כל הדברים הללו, בשום צורה, אבל הדברים הללו לא יכולים להפתר אם זה לא יקרה.

זרום איתי. תרחיש בידיוני:

יש טענות ואישומים שמנכ"ל גוגל מושחת. יש 3 כתבי אישום נגדו. אבל הוא לא הורשע עדיין. הוא חי בדמוקרטיה לכן עומדת לזכותו חזקת החפות כך שעד שלא יהיה משפט - הוא לא אשם. בסדר עד לכאן?

אותו מנכ"ל גוגל נמצא בדינמיקה לא טובה עם מנכ"ל יאהו. אל תשאל, בלאגן של שנים. לא אספר את כל סיפור היריבות בין גוגל ליאהו. הוא יושב על טלאים של מחנאות עוד מלפני הקמת מנועי החיפוש, אבל הכעס הגדול לטענת אנשי יאהו זה ש מנכ"ל גוגל עמד על איזו מרפסת לפני כמה שנים והם טוענים שהוא אחראי לרצח של המנכ"ל הישן של יאהו. והכל בגלל שהמנכ"ל הישן של יאהו טס לנורבגיה עם מנכ"ל דארקנט כדי לעשות איזה שת"פ ענק. ועד היום הכתם הזה נדבק אליו. לאחרונה - התחילו הפגנות נגד מנכ"ל גוגל במימון מנכ"ל נטפליקס שהוא במקרה חברו הערכי, הנאור והאחראי של מנכ"ל טינדר, אשר הגדיל לעשות וכיסה את פניו במסכה עוד לפני נגיף הקורונה. מתנגדיו הגדולים של מנכ"ל גוגל קוראים נגדו "הון-שלטון-עולם תחתון" ואילו תומכיו הגדולים של מנכ"ל גוגל טוענים שיש קשר בין צמרת המשטרה-הפרקליטות-התקשורת. אח יקר, אתה עדיין איתי?

קיצר, טלנובלה אחת שלמה.

וואלה אני לא כל כך מבין מה הסיפור הגדול ביניהם, אבל נראה לי שזה מזמן לא הסיפור של 'גוגל נגד יאהו'.

נראה שיש ביניהם מלחמות אגו וכל צד מפעיל יוזרים אחרים כדי לפגוע בשני. 

מה שכן אני סמוך ובטוח זה:

1. אנחנו- המשתמשים במנועי החיפוש, רק כלי משחק במלחמה של יאהו נגד גוגל.

2. מנכ"ל גוגל - נכון לרגע זה - לא אשם. עומדת לזכותו חזקת החפות.יתרה מכך - הוא יכול לצאת זכאי. 

לו היה מגיע עם היסטוריה של 'תנאי מעבדה' מול מנכ"ל יאהו או מנכ"ל טינדר, כנראה שזה היה אחרת.

אך הדינמיקה שנוצרה ביניהם עלולה לגרום למנכ"ל יאהו ומנכ"ל טינדר להפעיל מניפולציות שקשורות לחונטות ישנות הקשורות לחיבורים בין יאהו-טינדר לבכירי אינסטגרם וקודקודי חברת טלגרם שיש להם אינטרס לפעול נגד מנכ"ל גוגל. האם יהיה נכון מבחינתנו לקחת את הצד של מנכ"ל יאהו ומנכ"ל טינדר בלי לתת הזדמנות דמוקרטית הוגנת למנכ"ל גוגל? 

3. שחיתות - דבר נורא. צריך להילחם בזה. גם שחיתות פוליטית וגם שחיתות מוסרית. זה ממוטט כל מנוע חיפוש ללא ספק בכלל. אך שאלה נוספת לי אלייך אחי היקר, אם נדרוש את פיטוריו של מנכ"ל גוגל לפני המשפט - ולאור כל הדינמיקה וההיסטוריה בין גוגל ליאהו וטינדר - האם זה יהיה מוסרי? מעבר לכך, יש לגוגל 3 סמנכ"לים בכירים. סמנכ"ל כספי, סמנכ"ל פיתוח, סמנכ"ל תוכן וליאהו 2 סמנכ"לים בכירים: סמנכ"ל לוגיסטי וסמנכ"ל פיתוח הון אנושי. על כל החמישייה יש עננת שחיתות קשה מאוד. האם השחיתות תיפסק אם מנכ"ל גוגל יילך הביתה לפני משפט הוגן (נזכיר - הם נמצאים במדינה דמוקרטית) וכמו כן, האם זה נכון לא לפעול מול 5 הסמנכ"לים הבכירים (3 מגוגל ו-2 מיאהו) בתפקידם למרות שיש עליהם עננת שחיתות שלא נחקרת מספיק?

מקווה שאתה עדיין איתי אח.

אני פשוט חושב שמנסים להפיל את מנכ"ל גוגל על בסיס רקע עסקי ואישי ושהשחיתות מעניינת את המפגינים נגדו כמו שפיתוח הגג של בלומפילד מעניין את רון חולדאי.

אבל מי יודע...אולי זה רק אני ובדרבי גשם הבא אתה תשב ב5 ואני ב11 ונצא כולנו יבשים...

אלא שאנחנו לא במלחמת חברות פרטיות, וזה לפספס לחלוטין להתחיל להשוות את המצב לזה.

נתחיל ב-״חזקת החפות״ ו-״אשם״. אלו מושגים משפטיים, אנחנו לא משפטנים, לכן אפשר להניח שאנחנו לא מדברים על זה. אני לא מכיר אנשים שקוראים להכניס את ביבי לכלא ללא משפט, שזה המשמעות של חזקת החפות. ככה שכשאני אומר שהוא מושחת ומקדם שחיתות, חזקת החפות לא קשור לנושא. יש מעשי שחיתות חוקיים לגמרי, זה לא הופך אותם לפחות שחיתות. לצורך העניין, זה שהוא הבטיח תיק לפייגלין כדי שיפרוש זה לחלוטין מעשה של שחיתות, אבל הוא חוקי לגמרי. אני לא משפטן, והנושא של מה חוקית נחשב שחיתות ומה לא פחות רלוונטי.

ובוא, גם אתה לא מדבר חזקת החפות. כשאתה אומר שנעצר מישהו על הסתה נגד ראש הממשלה, אתה לא מוסיף ״לכאורה״, אתה לא מחכה שבית המשפט יקבע שהוא באמת הסית. אתה אומר שהוא הסית.

אז כן, ביבי מושחת.

משפטית? לא יודע. חושב שיוגדר שכן, לפי מה שאני מצליח להבין, אבל קטונתי. אבל הוא מושחת.

וכשאדם מושחת עומד בראש מדינה, אי אפשר לטפל בשחיתות במדינה.

הוא לא ראוי לנהל את המדינה, וזה פוגע בכולנו.

וזה בלי קשר למשפט. וכן, אני מקווה שהוא יתגלה כאשם ויכנס לכלא, כי בעיני הוא עבר על החוק ועל זה צריך לשלם, אבל כאן מן הסתם אנחנו מדברים על משהו משפטי, וכאן עומדת לו חזקת החפות, אז אני מן הסתם לא אומר שהוא צריך להכנס לכלא בלי משפט או בלי קשר למה בית המשפט יכריע.

וכן, אדם שמואשם במשהו, מאוד ראוי ונדרש שזה ישפיע על התפקיד שלו עוד לפני הכרעת בית המשפט. או שאתה טוען שאם בעל מסעדה ראה עובד שלו גונב מהקופה, הוא חייב להשאיר אותו בתפקיד עד שבית המשפט יכריע בנושא, כי חזקת החפות עומדת לזכותו והוא יצא זכאי?

קורא את התגובה של אוהד הפועל "השמאלני" בוואן ולא מתפלא

קודם כל מאחל לו החלמה מהירה, אך נמאס לי לקרוא כל פעם את גודל ההתנשאות הזאת של אנשים כמוהו כאילו שרק הם שירתו בקרבי ורק הם איבדו קרובים

כאילו שהשמאלני הקיצוני הממוצע קורץ מזן מיוחד שמשרת בצבא ומגיע לדרגות הכי גבוהות(יש לי על זה קונספירציה שלמה אבל לא נדון בזה) והימני הממוצע הוא אספסוף שרק מדבר ולא עושה כלום

אז בוא נתחיל מזה ששוב אני מאחל לו החלמה מהירה, דבר שני הוא פספס את הפואנטה..הפואנטה שכל מיני ארגונים למיניהם הצטרפו זה רק בגלל שאנשים מהחברה שלו פוגעים בדגלים וסמלי המדינה, זה לא השוואה למי יש יותר גדול זאת לא הפואנטה פה וחבל מאוד שהמשטרה לא אוכפת את החוק שזה קשור לשמאלנים (לפי מה שאני זוכר זה עבירה פלילית חמורה פגיעה בסמלים וכ'ו) אולי ככה היה נחסך התערבות מיותרת של כל מיני גורמים קיצוניים, נגד גמור של אלימות ונגד גמור של קיצוניות אבל נמאס גם מההתייפייפות והתנשאות. 

28 דקות לפני, BRoi said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10223666546591995&id=1241865650

הפרצוף האמיתי של ה"נאורים" ושל "מחאת כל העם"

זרע עמלק

בחיי שאני מצדיע לשפי פז. איך יש לה כח להמשיך עם המאבק הזה למרות שכל גורם אפשרי פשוט מעיף אותה מכל המדרגות. המשטרה מתייחסת אליה בברוטליות, כל ארגוני העאלק זכויות אדם מתנכלים אליה, גם ארגוני נשים (שהרי גם נשים נפגעות בעיקר מהמסתננים האלה ) מעיפות אותה מהעצרות שלהן כי גם הן באות מפוזיציה, המסתננים בעצמם תוקפים אותם כל הזמן. והיא למרות הכל ממשיכה יום וליל עם המחאה שלה. כמה כוחות נפשיים שתהיה בריאה.

29 דקות לפני, Krishi said:

בחיי שאני מצדיע לשפי פז. איך יש לה כח להמשיך עם המאבק הזה למרות שכל גורם אפשרי פשוט מעיף אותה מכל המדרגות. המשטרה מתייחסת אליה בברוטליות, כל ארגוני העאלק זכויות אדם מתנכלים אליה, גם ארגוני נשים (שהרי גם נשים נפגעות בעיקר מהמסתננים האלה ) מעיפות אותה מהעצרות שלהן כי גם הן באות מפוזיציה, המסתננים בעצמם תוקפים אותם כל הזמן. והיא למרות הכל ממשיכה יום וליל עם המחאה שלה. כמה כוחות נפשיים שתהיה בריאה.

+ הימין באופן עקבי מראה שלא אכפת לו מהנושא ולא מגיע להפגנות שלה והרשימה שהיא תמכה בה בבחירות למועצת העיר קיבלה אחוזים נמוכים בכל העיר.

7 hours ago, BRoi said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10223666546591995&id=1241865650

הפרצוף האמיתי של ה"נאורים" ושל "מחאת כל העם"

זרע עמלק

"הפרצוף האמיתי"

כבר ציפיתי לראות כאן מפגיני שמאל מבצעים לינץ' לאור היום בכמה ילדות בית ספר. 

מה היה בסוף? מפגיני שמאל, בדרכים לא אלימות, לא נתנו לעשות פרובוקציה בתוך ההפגנה שלהם. מזה הגעת לזרע עמלק.

2 דברים שאתה צריך לדעת:

1. בישראל יש צורך באישור משטרה מראש לקיים הפגנה. אם אתה בא בלי זה ההפגנה שלך היא לא חוקית וכנראה יפזרו אותה.

2. אני עוקב אחרי ההודעות שלך בנושא הזה עוד מהתקווה שלך לנפילת גראד. אתה בנאדם קטן, שטוף שנאה ומוסט שללא ספק נמצא בפורום של הקבוצה הלא נכונה. אני ממש מקווה בשבילך שאתה עדיין לא בן 17 ושיום אחד תתבגר מהגישה התינוקית שלך ש"סמולנים זה זרע עמלק" כי וואלה אתה פתטי ואנשים כמוך יוצרים את הפילוג העצום בעם הזה. ואת זה אומר לך מצביע ליכוד בבחירות האחרונות.

שא ברכה.

2 hours ago, סטלן בטלן השמן said:

ערן יא תותח בא לך לעזור לי להחזיר את נושא קונספירציות לימים הגדולים

די פעם שעברה שרצית שהנושא יחזור קיבלנו מגפה עולמית מה יהיה השלב הבא הפלישה ממאדים?

2 דקות לפני, הנדון said:

די פעם שעברה שרצית שהנושא יחזור קיבלנו מגפה עולמית מה יהיה השלב הבא הפלישה ממאדים?

פלישת חייזרים מלחמת עולם שלישית ומשיח שקר לא בהכרח בסדר הזה 

9 hours ago, Echoes said:

פוליטיקאים משקרים? fuck me!

הבעיה של השמאל הציוני בישראל זה שאין בו שום מהות וערך מלבד ערכים אוניברסליים של שוויון וpc. 

הכל התערבב עם השמאל הרדיקלי והפוסט-ציוני והדבק המאחד של הכל זה שנאה אובססיבית לביבי.

מה נשאר מהשמאל הציוני? הקפיטליזם ניצח, הקונספציה שנבנתה סביב מתן אמון במדינה פלסטינית התרסקה עם ההתנתקות, חמאס והקריסה של העולם הערבי מסביבנו.

מה מוכרים פוליטיקאים מהשמאל? לא לשבת עם ביבי? סיסמאות על פמיניזם ולהטבים? שנאת דתיים? 

מה הייתה מפלגת כחול לבן לעזאזל, שכל כך מפתיע אנשים שהיא התפרקה בכזו קלות ושברה את ההבטחות שלה?  מגדל קלפים.

להגיד שביבי ראש ממשלה בגלל שפוליטיקאי אחר שיקר זה כמו לתלות הפסד בדרבי(מה זה?) כי שער 2 לא מעודד 90 דק

וואו יש לי כל כך הרבה מה לענות לך כי איתגרת אותי אחושרמוטה