Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

ואוו זה גדול

באותה הכתבה חיים שדמי כותב על ביבי

הכתבה פורסמה בשנת 2009. בזמן הזה ביבי רק נכנס להיות ראש ממשלה ולא היה נגדו אף תיק על שחיתות

שיספר עוד על כמה ראש הממשלה מושחת וצריך למגר את השחיתות. אוייי הצביעות וכמה מרמים את הציבור קיבינימט

מתוך הכתבה שלו:

image.thumb.png.581663fa4dd228b0e17d01ff6d77508e.png

חיים המכביסט.

אם מישהו מחפש דוגמא בלייב לכמה התקשורת מנסה להשפיע על המחאה הזאת לכיוון מאוד מאוד ספציפי וברור אני מצרף לכאן סרטון שמבחינתי הוא לא נורמלי וחוצה קווים אדומים.

מזמין את כולם לראות את הביזיון העצום הזה שנותן תעודת כשרות לפעולות הלא נתפשות שמתרחשות לנגד עינינו ובעצם עושות נורמליזציה לאחד ממנהלי המחאה חיים שדמי שהוא איים על יאיר נתניהו ואיים לזרוק בקת"ב על ביתו של ראש הממשלה! אני מבקש שכל אחד כאן שחושב שהתקשורת המיינסטרימית לא מעורבת בכל מה שקורה כאן, שיהיה עם יד על הלב וישאל את עצמו אם היו נותנים במה כל כך נעימה ואנושית למוביל מחאה ימנית שקורא קריאות קיצוניות ואלימות נגד משפחת רבין או פרס. רק תחשבו על זה ותראו איך הם לקחו את האמירות האלה ובשימוש מניפולטיבי עם המוניזציה הוציאו כתבה שמנסה לעורר אמפתיה ולהציג כאן איזה אביר צדק. 

ובמיוחד קורא לכם לראות את האותיות הקטנות:

0:36 - זריקת כיסא על שוטר, אלימות של מפגין מהשמאל (אולי גם הוא יכנס לרשימת הלא אפויים כי זה לא הגיוני ששמאל ואלימות יהיו באותו המשפט)

2:13 - "אני חיים שדמי בן 45 מתל אביב. במאי, סופר, עיתונאי וגם ומוחה. חיים שדמי מקבל סיקור עטוף בצמר גפן מהתקשורת משום ש...הוא מהתקשורת! כמה מפתיע שגם פה הקליקות והחונטה שומרות אחד על השני.

3:40 - "מה אמורים לעשות מיליון מובטלים משטרת ישראל, על מי אתם שומרים שם?!" (קריאה של מפגין). כדי לחבר עוד אנשים שנמצאים באותו המצב העורך מנסה לתת משמעות חברתית-כלכלית להפגנה שאין בינה לבין האמירה הזאת שום קשר כי חיים שדמי הקים את הארגון שלו ב2018 הרבה לפני הקורונה ומיליון המובטלים!

4:03 - "תהיו איתנו. נמצא שם עבריין" (קריאה של מפגין למשטרה). ביבי לא עבריין. יש לו את חזקת החפות ובייחוד שיש טעם לפגם בחקירות (ראה ערך אלוביץ ובנו), התאגיד מפרסם את האמירה הזאת ואנחנו יודעים שרוב האנשים בבית לא באמת נכנסים לפרטים הקטנים ולא מבינים את ההבדל בין עבריין לבין חשוד או כתב אישום לפני משפט. האם מערכת המשפט לא רלוונטית? כי אני רואה שכולם חורצים את גורל ראש הממשלה ולא מחכים להכרעת השופטים. מעניין. שנוח נשתמש בדמוקרטיה וברשות השופטת. כשלא נוח - אנחנו נהיה השופטים. יפה. עוד מסר שמעצב תודעה.

5:04 - "משהו השתבש לי" - אמירה שבאה להראות איך נכנסים לו לטלפון ומנסים לשבש לו ולמנהל המאבק השני את הקליטה או המכשיר עצמו. שימו לב שיש פה קונספירציות עצומות שמתדלקות חזק מאוד את השנאה והאנטי כלפי הימין וביבי. שלשום זה היה "הבריונים של ביבי תקפו מפגינים" (ואז מתברר שזה קרב אוהדים).

6:55 - "אם יש מגפה איפה הגופות". הקונספירציה שביבי המציא את הקורונה כדי לברוח ממשפט ממשיכה. למרות שבלגיה דיווחה על 10k מתים מקורונה (הדיווח שלהם מאוד מדויק, אבל זה כנראה כנראה מראה שאכן יש קורונה). שימו לב כמה קונספירציות והזיות יש כאן לאנשים שמובילים אנשים אחרים אחריהם.

7:26 - "בשנה האחרונה נעצרתי 4-5 פעמים. כל המעצרים מעצרי שווא". מזכיר: הבן אדם איים לזרוק בקת"ב על בית ראש הממשלה ואיים על יאיר נתניהו. וזה הדברים שכן הצליחו לצלם. מעניין למה עוצרים אותו כל כך הרבה. 

7:41 - "א- לא איימתי על חייו של יאיר נתניהו. ב- לא נעצרתי. זומנתי לחקירה הם הגישו תלונה". כמה אבסורד זה שאדם מאיים על יאיר נתניהו בן ראש הממשלה ומזכיר את שרה + סרטון הבקת"ב והמשטרה לא חוקרת אותו? האם הבריונים של ביבי כבר לא בריונים של ביבי? האם משטרת ישראל (שהיא לא חפה בשום צורה מביקורת) היא משטרה של ביבי או משטרה קלוקלת באופן כללי? אני חושב שאופציה ב'. עוד קונספירציה שאפשר להפריך.

8:32 - "אהוד ברק מעולם לא נתן שקל". בחשבונית אפשר לראות שהעמותה שהוא הקים שילמה 25,000 ש"ח על דגלים שחורים. מאוד מעניין......

image.thumb.png.5a762b6627121ba32a6e1fda654f7eef.png

image.thumb.png.7b74b1f35c9dccda856678ff7564e00a.png

שורה תחתונה - המחאה הזאת קבורה. אין לה שום סיכוי עם הנהגה כזאת אלימה שיוצרת אנרכיה במדינה.

יש אלפיי שמאלנים שהם מלח הארץ - הם אלו שצריכים לקחת את המושכות לידיים ולהוביל את המחאה נגד השחיתות השלטונית במקום ללכת כעדר אחרי אנשים שמחרחרים מלחמה באמצעות הסתה.

תראו מה קרה כאן ליוזר 'אדום תמורת שלום' - 

בחור שסה"כ אכפת לו מהמדינה לא פחות מאף אחד אחר,

אני מתאר לעצמי שרוב המעגלים החברתיים שלו הם שמאל-שמאל קיצוני. הוא ניזון מהם. קורא אותם. מתעצבן ממה שהוא רואה ומגיב בהתאם.

אותו בחור חביב כתב פה ש'פלוגות הסער של ביבי' ביצעו את האלימות כנגד מפגיני השמאל.

יותר מזה! הוא הגדיל לומר שאותם פלוגות הסער, לוחמי ראש הממשלה, חברו לראש הממשלה או עבדו בתיאום עם המשטרה.

עכשיו שאנחנו מבינים שזה הפייק ניוז הכי גדול של התקופה האחרונה - מישהו לוקח אחריות על האמירות האלו?!? 'אדום תמורת שלום' אתה מתכוון להתנצל? או שזה סבבה להסית?

הרי כל ההסתה הזאת למה היא מובילה? כל האלפי שיתופים שעשו על הסרטון המפוברק הזה שפורסם שמראה שיש קשר בין האוהדים למשטרה איך אפשר להסביר להם עכשיו שזה פייק?

הם בטוחים שביבי שלח אותם. הם בטוחים שהשוטרים קשרו קשר עם האוהדים. מה אפשר לעשות עכשיו? איך אפשר להגיע לכל אחד ששיתף ולומר לו שזה לא אמיתי ושזה אלימות על בסיס יריבות של מכבי\הפועל?

תקשיבו טוב חבריי השמאלנים - המחאה הזאת לא תצליח. אבל גם אם היא הייתה מצליחה, הנזק שאתם עושים פה הוא לא פחות מהנזק שאתם טוענים שראש הממשלה עושה. והוא גם עושה. אבל אתם לא יותר טובים ממנו. תיקחו מנהיגות ואחריות על המחאה הזאת ואל תלכו שולל אחרי אנשי האנרכיה שגורמים לכם להיראות רע ולא לגיטימים.

ואגב - מלחמה בחשדות בשחיתות עושים לכל האליטה השלטת. ובכל הכוח - בחשדות נגד ביבי, נגד ליאת בן ארי, נגד מנדלבליט, נגד שי ניצן, נגד חוקרי המשטרה, נגד דוד ביטן, נגד אהוד ברק. כלל האליטה ולא רק לאדם אחד. תורידו את ביבי השורשים עדיין יהיו רקובים. אם אתם רוצים להפיל את ביבי אחרי שהעם בחר בו - תמשיכו לישון מחוץ לבלפור ושיהיה לכם בהצלחה עם הקור הירושלמי בחורף. אם תרצו לעשות חריש עמוק במלחמה נגד השחיתות השלטונית ולא רק נגד אדם אחד שמנצח אתכם בבחירות כבר 11 שנה - יהיו כאן מיליונים שיצטרפו אליכם. רק שתדעו. 

3 hours ago, ת"א שלנו said:

שורה תחתונה - המחאה הזאת קבורה. אין לה שום סיכוי עם הנהגה כזאת אלימה שיוצרת אנרכיה במדינה.

יש אלפיי שמאלנים שהם מלח הארץ - הם אלו שצריכים לקחת את המושכות לידיים ולהוביל את המחאה נגד השחיתות השלטונית במקום ללכת כעדר אחרי אנשים שמחרחרים מלחמה באמצעות הסתה.

תראו מה קרה כאן ליוזר 'אדום תמורת שלום' - 

בחור שסה"כ אכפת לו מהמדינה לא פחות מאף אחד אחר,

אני מתאר לעצמי שרוב המעגלים החברתיים שלו הם שמאל-שמאל קיצוני. הוא ניזון מהם. קורא אותם. מתעצבן ממה שהוא רואה ומגיב בהתאם.

אותו בחור חביב כתב פה ש'פלוגות הסער של ביבי' ביצעו את האלימות כנגד מפגיני השמאל.

יותר מזה! הוא הגדיל לומר שאותם פלוגות הסער, לוחמי ראש הממשלה, חברו לראש הממשלה או עבדו בתיאום עם המשטרה.

עכשיו שאנחנו מבינים שזה הפייק ניוז הכי גדול של התקופה האחרונה - מישהו לוקח אחריות על האמירות האלו?!? 'אדום תמורת שלום' אתה מתכוון להתנצל? או שזה סבבה להסית?

הרי כל ההסתה הזאת למה היא מובילה? כל האלפי שיתופים שעשו על הסרטון המפוברק הזה שפורסם שמראה שיש קשר בין האוהדים למשטרה איך אפשר להסביר להם עכשיו שזה פייק?

הם בטוחים שביבי שלח אותם. הם בטוחים שהשוטרים קשרו קשר עם האוהדים. מה אפשר לעשות עכשיו? איך אפשר להגיע לכל אחד ששיתף ולומר לו שזה לא אמיתי ושזה אלימות על בסיס יריבות של מכבי\הפועל?

תקשיבו טוב חבריי השמאלנים - המחאה הזאת לא תצליח. אבל גם אם היא הייתה מצליחה, הנזק שאתם עושים פה הוא לא פחות מהנזק שאתם טוענים שראש הממשלה עושה. והוא גם עושה. אבל אתם לא יותר טובים ממנו. תיקחו מנהיגות ואחריות על המחאה הזאת ואל תלכו שולל אחרי אנשי האנרכיה שגורמים לכם להיראות רע ולא לגיטימים.

ואגב - מלחמה בחשדות בשחיתות עושים לכל האליטה השלטת. ובכל הכוח - בחשדות נגד ביבי, נגד ליאת בן ארי, נגד מנדלבליט, נגד שי ניצן, נגד חוקרי המשטרה, נגד דוד ביטן, נגד אהוד ברק. כלל האליטה ולא רק לאדם אחד. תורידו את ביבי השורשים עדיין יהיו רקובים. אם אתם רוצים להפיל את ביבי אחרי שהעם בחר בו - תמשיכו לישון מחוץ לבלפור ושיהיה לכם בהצלחה עם הקור הירושלמי בחורף. אם תרצו לעשות חריש עמוק במלחמה נגד השחיתות השלטונית ולא רק נגד אדם אחד שמנצח אתכם בבחירות כבר 11 שנה - יהיו כאן מיליונים שיצטרפו אליכם. רק שתדעו

אשמח להבין איך החלטת שהמכות האלו היו על בסיס של מכבי נגד הפועל ושזה "הפייק ניוז הכי גדול של התקופה האחרונה". זה ש-2 עצורים הם גם חלק מהפנאטיקס בזמן שהיה אחד עם חולצה של אולטרס הפועל (לא יודע אבל אני משער שכל אוהד שלהם יכול לקנות חולצה כזו) בצד השני לא מוכיח את זה. ואם 2 מהתוקפים עובדים בגוגל ואחד מהמפגינים במיקרוסופט, זה אומר שהמכות מבוססות על יריבות בין גוגל למיקרוסופט?

6 דקות לפני, ravid said:

אשמח להבין איך החלטת שהמכות האלו היו על בסיס של מכבי נגד הפועל ושזה "הפייק ניוז הכי גדול של התקופה האחרונה". זה ש-2 עצורים הם גם חלק מהפנאטיקס בזמן שהיה אחד עם חולצה של אולטרס הפועל (לא יודע אבל אני משער שכל אוהד שלהם יכול לקנות חולצה כזו) בצד השני לא מוכיח את זה. ואם 2 מהתוקפים עובדים בגוגל ואחד מהמפגינים במיקרוסופט, זה אומר שהמכות מבוססות על יריבות בין גוגל למיקרוסופט?

אז מה עשו שם אולטראס הפועל שאחר כך תקפו רכב של אוהדי מכבי לא קשורים?

מה שבטוח זה שמפגיני שמאל עשו לינץ בסמוי של המשטרה והוא נזקק לניתוח ברגל וכנראה סיים קריירה, אז למה הזעזוע והסיקור התיקשורתי הוא סובייקטיבי.

כשהתקשורת ששנים מסבירה לרוב העם שהוא לא בסדר, שלא תתפלא כשהיא מסבירה לנו למה נתניהו לא בסדר אנחנו פשוט לא מתייחסים.

34 דקות לפני, אקיטה said:

אז מה עשו שם אולטראס הפועל שאחר כך תקפו רכב של אוהדי מכבי לא קשורים?

בדיוק אותה תשובה: לא היית שם, אין לך מושג מי היה שם, אין לך מושג מה קרה שם ואין לך מושג למה מה שקרה שם קרה שם. אתה ניזון משברירי מידע, משמועות ומדיווחים מאוד חלקיים. אתה פשוט מאמין למה שאתה רוצה להאמין (כמו כל אחד), אתה תעשה שמיניות באוויר ותתייחס לכל שמועה חסרת בסיס כעובדה אם היא מחזקת את התפיסה שיש לך בראש. 

הבעיה האמיתית היא שאנשים חכמים וערמומיים הבינו מזמן את הנטייה הזו והתפתחה כאן תעשיית שקרים ענפה שנועדה להטות את דעת הקהל הציבורית (מה שקרוי פייק ניוז). הדוגמא הכי טובה ועדכנית לזה היא כל הפרופלים המזוייפים האלה שעכשיו מתחילים להסיט לפגיעה בנתניהו. ברור שהפרופילים האלה לא מייצגים אנשים אמיתיים אלא עומד מאחוריהם איזשהו "מהנדס תודעה" שמבין שאם הוא ישחרר לאנשים את השקר שהם רוצים לשמוע אז הם יראו בזה עובדה. למה? כי זה כתוב באינטרנט. מי שמטומטם נתקל בפוסט כזה וישר אומר: הנה, כמו שאמרנו, אלה מטיפים לרצוח את ביבי! אמרנו לכם כמה שהם אלימים!!. אבל מי שחכם ולצערי אין יותר מדי כאלה ברשתות החברתיות שואל את עצמו למי בעצם יש אינטרס שיפורסמו איומים על חייו של נתניהו ולפי זה מעצב את הדעה שלו.

49 דקות לפני, ravid said:

רביד יקירי, שים לב - התייחסתי למה ש'אדום תמורת שלום' כתב. הוא החליט - ולא על דעת עצמו אלא על דעת סביבתו שדואגת להסית והצליחה להסית גם אותו - על כך שביבי שלח את 'פלוגות הסער' שלו להרביץ למפגינים ויש להם קשר עם המשטרה + סמויים שמגבים אותם וזאת במטרה שהם ירביצו למפגינים וכך יזרעו פחד. וואלה? אבל האם משהו מהדברים האלו אכן נכונים? לא. 

מעבר לזה - כל אחד שראה את הסרטון שהמפגינים העלו הבין שזה מה שנאמר שם קבל עם ועדה. "למה הם עוצרים אותנו ואת התוקפים הם משחררים?" הנה, תראו. יש קשר בין המשטרה לתוקפים - סימנו לנו בחצים והסברים יפים מאוד שמראים את הסמויים ואת החוסר תגובה של המשטרה + האלות וגז המדמיע שכביכול סופקו להם על ידי משטרת ישראל. וברורררררר שזה מגובה על ידי הדיקטטור הראשון לשמו, אבי הדרקונים מבלפור, הרי הוא ביבי. זה ההיקש ההזוי שמנסים למכור לנו היטב וגם הצליחו עם לא מעט שיתופים ותפוצה של מאות אלפים, כדי להוסיף עוד יער למדורה ולהוציא את ראש הממשלה דיקטטור שמפעיל את המשטרה ואת הבריונים שלו כדי למגר את ההפגנות. ואני שואל אותך רביד היקר, האם יש בזה מן האמת? 

אם מישהו חושב שראש הממשלה מפעיל את המשטרה הוא צריך לטפל בעצמו. 

אבל שים את המטורללים האלה לרגע בצד - אם אני איש שמאל נורמטיבי מהשורה, מה אני אחשוב באותו הרגע? 

אז או שאפחד לצאת להפגין בפעם הבאה. או שזה יגרום לי להתחרפן עוד יותר ולהביא איתי עוד אנשים להפגנה כי ראש הממשלה לא ישתיק אותנו ככה. "אנחנו ננצח" וכל השיט הזה.

ומה קורה לישראלים שמנסים לפגוע בהם? בדרך כלל לא נשברים ואפילו מקבלים מוטיבציה מהאירועים האלה.

אז שים לב מה קרה פה. לקחו תקיפה אלומה ואיתה עושים מניפולציה כדי לשלהב את ציבור השמאל. רוצים להביא עוד מפגינים ולא בוחלים בשום דרך.

זה לא רק פייק ניוז הכי גדול שקראתי בתקופה האחרונה אלא זה פשוט קטסטרופה וסכנה אמיתית לאנשי הימין, לראש הממשלה ובכלל למדינת ישראל ולדמוקרטיה. 

באים לפה פאקינג יוזרים בני יותר מ30. אנשים בוגרים! לא תגיד ילדים בגיל העשרה. אנחנו מדברים על אנשים מבוגרים! שפאקינג כותבים פייק מחורבן כזה ומאשימים את ביבי בתקיפה הזאת.

אז מה אתה אומר זה לא פייק ניוז?! ביבי קשור לתקיפה הזאת? כמה שקרים אפשר לפזר?! 

ובעניין אחר - אם חשוב לך להבין ספציפית אם זה תקיפה על רקע מכבי-הפועל אז זה יותר כן מאשר לא. וזה רק מתווסף לכמות השקר שאנשים כתבו כאן כדי להצדיק את כמות השקרים שהם ניזונים מהם.

1. כתבי השטח מדווחים על ארבעה עצורים וכל הארבעה מזוהים כאוהדי מכבי.

2. שי סקלאר - אוהד הפועל אמר שני דברים מעניינים:

אמירה ראשונה: "הם באו בחבורה גדולה, רבים על אחד, ותקפו גם אותי כי הייתי עם חולצה של הפועל. הרביצו וזרקו בקבוקי זכוכית". 

אמירה שנייה שלו: "אחד ממנהיגי התוקפים הצביע עליי וצעק "הוא צריך לחטוף הכי הרבה". 

עדי ראייה: הם הגיעו אחרי המשחק של מכבי תל אביב. 

האם התוקפים הם בריונים שנשלחו ע"י ביבי נתניהו ובמהלך מחתרתי מופעלים על ידי המשטרה? אתה יודע שלא. וזה פייק ענק שמופיע בכל מקום.

האם התוקפים הם אוהדי מכבי שהגיעו להפגנה אחרי משחק האליפות כדי לריב מכות\לחפש אקשן עם אולטראס הפועל? ייתכן שכן. ומי שנמצא מספיק זמן ביציעים יודע שזה קורה לא מעט. בשנת 2005 היה מקרה דומה בטעם העיר שנגמר בדקירה של אוהד הפועל בן 17 על ידי אוהד מכבי. מאז היו עוד עשרות מקרים של אלימות בין אוהדי מכבי להפועל. אני בטוח שאני לא מחדש לך.

ותגיד, אתה ראית עוד פצועים חוץ ממנו? אני לא. רק אותו. בוא נראה מי עוד נפצע או נפגע שם? מעניין שהוא היחיד שמתראיין ומופיע בכל מקום.

הכתובת על הקיר. יהיו כאלה שיקראו אותה ויהיו כאלה שיאשימו את ביבי כדי להוציא עליו את כל התסכולים באופוזיציה במשך 11 שנים.

שכל אחד יחליט בעצמו מה קרה שם.

image.thumb.png.914aca8c1f0ea7472e98be2d251eb932.png

35 דקות לפני, ravid said:

אבל מי שחכם ולצערי אין יותר מדי כאלה ברשתות החברתיות שואל את עצמו למי בעצם יש אינטרס שיפורסמו איומים על חייו של נתניהו ולפי זה מעצב את הדעה שלו.

רביד, עם כל הכבוד מי שחכם גם צריך להבין שהוא ניזון מהתקשורת באותה המידה של השורה הזאת. זה שנשאלת שאלה לגבי האינטרס של האיומים על חייו של נתניהו ואתה מעלה כאן תהייה לגבי האמינות של הדברים שמא יש איזה מניפולציה שתעשה דה לגיטימציה למפגינים, רק מראה שגם השאלה הזאת ניזונה מדברים שנאמרים בתקשורת. 

אין לי מושג לגבי הבוט שפורסם היום, אבל ב-95 נרצח כאן ראש ממשלה. האם זה לא סביר שהסתה פרועה כמו ההסתה כלפי ביבי יכולה להוביל לרצח?

איך יודעים ששטיפת המוח חזקה מאוד ועובדת היטב? שהיא פועלת ולא מבחינים בה. לדעתי זו המומחיות. וזה גם מה שקורה. כי אם נשים בצד את הבוט שפורסם היום, שבאמת אין לי מושג לגביו ולא התעמקתי מספיק - יש אלימות מילולית קשה מאוד על ראש הממשלה ועל משפחתו. סע להפגנה. חכה שהיא תיגמר. ואז כל החרא צף. אתה תשמע בעצמך. ואם לא תסע אז תוכל לצפות באמירות של מובילי המחאה שמופיעות ביוטיוב. זו קיצוניות ואלימות. לא צריך יותר מזה כדי לפגוע בראש הממשלה. והמדהים הוא הנפילה בשבי של הנארטיב שבו השמאל לא יכול לרצוח - ביבי מניפולטור ומפעיל אנשים כדי שיאיימו עליו. אני חושב שאנחנו חיים במציאות שקשה להיות ביקורתיים כלפיה אבל בכל זאת עם כל הבוטים והמניפולציות של ביבי, צריך להכיר בזה שהוא מאויים ושיש אנשים קיצוניים שעומדים ומשלהבים את המפגינים במחאות האלה.

56 דקות לפני, ravid said:

הדוגמא הכי טובה ועדכנית לזה היא כל הפרופלים המזוייפים האלה שעכשיו מתחילים להסיט לפגיעה בנתניהו. ברור שהפרופילים האלה לא מייצגים אנשים אמיתיים אלא עומד מאחוריהם איזשהו "מהנדס תודעה" שמבין שאם הוא ישחרר לאנשים את השקר שהם רוצים לשמוע אז הם יראו בזה עובדה. למה? כי זה כתוב באינטרנט. מי שמטומטם נתקל בפוסט כזה וישר אומר: הנה, כמו שאמרנו, אלה מטיפים לרצוח את ביבי! אמרנו לכם כמה שהם אלימים!!. אבל מי שחכם ולצערי אין יותר מדי כאלה ברשתות החברתיות שואל את עצמו למי בעצם יש אינטרס שיפורסמו איומים על חייו של נתניהו ולפי זה מעצב את הדעה שלו.

שוטר שוטר על מי אתה שומר.

ביביסטליה.

מה כל אלה אם לא הסבר למה שנעשה לביבי ללא השמירה שיש עליו?

ועוד הרבה פוסטים חלקם של אנשים מפורסמים שאין מה להכחיש.

בוטים יכולים להיות גם של שונאי נתניהו שרוצים להפיץ את השנאה שלהם ולמעשה זה גם יותר סביר מאשר קונספירציות.

כולנו ראינו איך מערכת שלמה של תקשורת ופקידים מנסים להשחיר את הימין כאילו הוא משתמש בבוטים.

תחקיר הבוטים של ידיעות התגלה כפייק ניוז כששיא ההזיה היה כשכבוד השופט הנדל כיור ועדת הבחירות הזמין בוט, בן אדם, אמיתי! להעיד 

אבל דווקא מי שהוכח שמשתמש בבוטים ותעמולה זה השמאל שמזמן לא רלוונטי בשוק הדעות, והרעיונות שלו חלולים אז הוא משתמש בתעמולה כדי לשחק במוח של אנשים, זוכר את החרדי שתומך בלפיד שהתברר כפעיל יש עתיד, או את ה'חרדית' שנמאס לה מבנימין נתניהו, או רשת הבוטים שפעלה על ידי 'מפקדים למען'

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158277399215499&id=550780498

Screenshot_20200731-005508_Chrome.jpg

מצחיק שהאנרכיסטים מעודדים אלימות ואולי אף יותר מזה, ואז מתבכיינים.

מי שמבקש אלימות צריך לקחת בחשבון שהוא עלול גם לספוג. 

שיבקשו העלאה מסורוס ;) 

מניפים שלטים כאלה, ואחר כך בוכים.

בישראל ראש הממשלה נבחר בבחירות.

האנשים האלה לא מקבלים את כללי המשחק והם מהווים סכנה לדמוקרטיה.

זו קריאת השכמה לעם הזה, לצאת ולשמור על הדמוקרטיה מפני גורמים זרים.

Image

30 דקות לפני, avi atias said:

מניפים שלטים כאלה, ואחר כך בוכים.

בישראל ראש הממשלה נבחר בבחירות.

האנשים האלה לא מקבלים את כללי המשחק והם מהווים סכנה לדמוקרטיה.

זו קריאת השכמה לעם הזה, לצאת ולשמור על הדמוקרטיה מפני גורמים זרים.

Image

הנוכל עוד 150 ימים מתחיל להופיע 3 פעמים בשבוע בדיונים בבית משפט, חוץ מבבונים של לה פמיליה ויצורים כמו רונית הביביסטית אף אחד לא יצא בשבילו לרחובות, בטח לא בזמן משבר בריאותי/כלכלי שאין לדעת מתי הולך להסתיים

12 hours ago, ת"א שלנו said:

ואגב - מלחמה בחשדות בשחיתות עושים לכל האליטה השלטת. ובכל הכוח - בחשדות נגד ביבי, נגד ליאת בן ארי, נגד מנדלבליט, נגד שי ניצן, נגד חוקרי המשטרה, נגד דוד ביטן, נגד אהוד ברק. כלל האליטה ולא רק לאדם אחד. תורידו את ביבי השורשים עדיין יהיו רקובים. אם אתם רוצים להפיל את ביבי אחרי שהעם בחר בו - תמשיכו לישון מחוץ לבלפור ושיהיה לכם בהצלחה עם הקור הירושלמי בחורף. אם תרצו לעשות חריש עמוק במלחמה נגד השחיתות השלטונית ולא רק נגד אדם אחד שמנצח אתכם בבחירות כבר 11 שנה - יהיו כאן מיליונים שיצטרפו אליכם. רק שתדעו. 

האשמת באחת ההודעות הקודמות שלך בצדק את התקשורת בהפניית זרקור למיעוט אלים בשביל לצייר את כל הימין כאלים ועכשיו אתה בהשפעת התקשורת, מציג תמונת מצב כאילו שדמי וחבורתו הם המנהיגים שמאחוריהם עומדים אלפי מפגינים. בפועל, אני בטוח שלרוב המפגינים אין שמץ של מושג מי זה שדמי. בטח שהם לא הולכים כמו עדר אחריו.

התקשורת מחפשת פנים למחאה, עדיף כמובן "אנרכיסטיות" או "פשיסטיות" כדי לצבוע את ההפגנות בצבעים מהפכניים בשביל הרייטינג ותמיד המנהיגים מטעם עצמם ישמחו למלא את המשבצת הזאת.

איזו אחריות אתה מצפה מהמפגין הנורמטיבי לקחת? מה הוא יכול לעשות כדי למנוע מכל קבוצת טמבלים לדחוף את אג'נדת השוליים שלה לפריים?

בכל הפגנות היו מאות דגלי ישראל ותמיד יתמקדו במספר בודד של פרובוקטורים עם דגלי אש"ף. הבעיה היא לא במפגין שמאפשר לזה לקרות,

אלא בנו (לא ספציפית כן?) שמשתפים עם זה פעולה ומקטלגים ישר כל מחאה כ"לא לגיטימית" כי ראינו סרטונים של חבורת פלופות עם שיערות בבית שחי שהחזיקו שלטים בלי קשר לכלום ש"הכיבוש משחית"

או של חבורת אהבלים שצועקים "שמאלנים לגז" בעצרת ימין.

לגבי ההצלחה והמטרה של המחאה- מאמין שהרוב המוחלט של המפגינים לא חושב שהמטרה היא ש"ביבי יתפטר".

אולי אני נאיבי אבל אני חושב שמטרת רוב המוחים היא פשוט לזעוק, לפרוק ולעורר את השלטון הציני והמנותק שיושב שם למעלה ואיבד בשנים האחרונות אפילו את הרצון לייצר מצג שווא שהוא קשוב לציבור.

מקווה מאוד שהמחאה תצליח ואולי אפילו תגרום למפלגת השלטון לשנות קצת כיוון ולדחוק את אנשי "החארטה" ושלושת הכ"פים לטובת חמשת המ"מים של ז'בוטינסקי.

20 דקות לפני, Davidi said:

אחי אתה לפני 2-3 עמודים האשמת בצדק את התקשורת בהפניית זרקור למיעוט אלים בימין שיוצר תודעה שהימין כולו אלים ועכשיו אתה בהשפעת התקשורת, מציג תמונת מצב כאילו שדמי וחבורתו הם המנהיגים שמאחוריהם עומדים אלפי מפגינים. בפועל, אני בטוח שלרוב המפגינים אין שמץ של מושג מי זה שדמי. בטח שהם לא הולכים שבי אחריו או נותנים לו את המושכות לנהל משהו.

התקשורת מחפשת פנים למחאה, עדיף כמובן "אנרכיסטיות" או "פשיסטיות" כדי לצבוע את ההפגנות בצבעים מהפכניים בשביל הרייטינג ותמיד המנהיגים מטעם עצמם ישמחו למלא את המשבצת הזאת.

איזו אחריות אתה מצפה מהמפגין הנורמטיבי לקחת? מה הוא יכול לעשות כדי למנוע מכל קבוצת טמבלים לדחוף את אג'נדת השוליים שלה לפריים?

בכל הפגנה עד עכשיו היו מאות דגלי ישראל ותמיד יתמקדו במספר בודד של פרובוקטורים עם דגלי אש"ף. הבעיה היא לא במפגין שמאפשר לזה לקרות,

אלא בנו (לא ספציפית כן?) שמשתפים עם זה פעולה ומקטלגים ישר כל מחאה כ"לא לגיטימית" כי ראינו סרטונים של חבורת פלופות עם שיערות בבית שחי שצועקת בלי קשר לכלום "הכיבוש משחית"

או חבורת אהבלים שצועקים "שמאלנים לגז" בעצרת ימין.

לגבי ההצלחה והמטרה של המחאה- מאמין שהרוב המוחלט של המפגינים לא חושב שהמטרה היא ש"ביבי יתפטר".

אולי אני נאיבי אבל אני חושב שמטרת רוב המוחים היא פשוט לזעוק, לפרוק ולעורר את השלטון הציני והמנותק שיושב שם למעלה ואיבד בשנים האחרונות אפילו את הרצון לייצר מצג שווא שהוא קשוב לציבור.

מקווה מאוד שהמחאה תצליח ואולי אפילו תגרום למפלגת השלטון לשנות קצת כיוון ולדחוק את אנשי "החארטה" ושלושת הכ"פים לטובת גישת חמשת המ"מים של ז'בוטינסקי.

התקשורת דווקא מנסה לצייר ש'מדינה במחאה' וכו.

ובאמת אני שואל ביום שאחרי ביבי מה השמאל יעשה עם השנאה ל2 מיליון ביביסטים, הם הרי שונאים אותם יותר מאת ביבי.

3 hours ago, NewGeneration said:

הנוכל עוד 150 ימים מתחיל להופיע 3 פעמים בשבוע בדיונים בבית משפט, חוץ מבבונים של לה פמיליה ויצורים כמו רונית הביביסטית אף אחד לא יצא בשבילו לרחובות, בטח לא בזמן משבר בריאותי/כלכלי שאין לדעת מתי הולך להסתיים

חחחחחחחח מה שאתם עושים זה כמו שאוהדי הפועל ילכו להפגין מחוץ לקריית שלום על זה שהם הפסידו בדרבי.

למה שנצא לרחובות? ניצחנו בבחירות, אתם אלו שאוכלים את הלב.

4 hours ago, NewGeneration said:

באמת שאלתי את עצמי לאן נעלמת ואיך קרה שאנחנו עוד מעט בעמוד 20 ועדיין לא הגבת חחחח

שים בצד רגע את השנאה שלך לביבי, ואני בטוח שאתה עוקף אותו מימין גם, להסתה נגדו כמו שקורית בהפגנות האלה ומקומות אחרים ברשת ובתקשורת אין מקום גם אם אתה לא מסכים עם הפעולות שלו.

7 hours ago, הדאבל ה8 said:

שוטר שוטר על מי אתה שומר.

ביביסטליה.

מה כל אלה אם לא הסבר למה שנעשה לביבי ללא השמירה שיש עליו?

ועוד הרבה פוסטים חלקם של אנשים מפורסמים שאין מה להכחיש.

בוטים יכולים להיות גם של שונאי נתניהו שרוצים להפיץ את השנאה שלהם ולמעשה זה גם יותר סביר מאשר קונספירציות.

כולנו ראינו איך מערכת שלמה של תקשורת ופקידים מנסים להשחיר את הימין כאילו הוא משתמש בבוטים.

תחקיר הבוטים של ידיעות התגלה כפייק ניוז כששיא ההזיה היה כשכבוד השופט הנדל כיור ועדת הבחירות הזמין בוט, בן אדם, אמיתי! להעיד 

אבל דווקא מי שהוכח שמשתמש בבוטים ותעמולה זה השמאל שמזמן לא רלוונטי בשוק הדעות, והרעיונות שלו חלולים אז הוא משתמש בתעמולה כדי לשחק במוח של אנשים, זוכר את החרדי שתומך בלפיד שהתברר כפעיל יש עתיד, או את ה'חרדית' שנמאס לה מבנימין נתניהו, או רשת הבוטים שפעלה על ידי 'מפקדים למען'

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158277399215499&id=550780498

Screenshot_20200731-005508_Chrome.jpg

אני איתך. זה ברור השקרים מגיעים מכל הצדדים. זו דילמת האסיר קלאסית.

מנהיגים ברחבי העולם נבחרים כי הם משתמשים באנשים שיודעים "להנדס" תודעה רחבת היקף בעזרת שקרים. מרתיח אותי שהרשתות החברתיות הפכו לאמצעי לתעמולת שקרים. זו סכנה משמעותית לדמוקרטיה והלוואי שהכנסת תחוקק חוק נגד פעולה פיקטיבית ברשתות חברתיות וכתבות שקריות.

4 hours ago, NewGeneration said:

לפני 4 חודשים יצאו לרחובות מיליוני ישראלים כדי להגיע לקלפי ולהצביע לו או למפלגות קואליציה איתו. המחאה הזאת היא ממש לא משמעותית ואני מניח שגם הלה פמליה יצאו להפגין או לתקוף בגלל שהם חשבו או טענו שמבזים את סמלי היהדות לדבריהם וממש לא כדי לתמוך בביבי.

3 hours ago, Davidi said:

האשמת באחת ההודעות הקודמות שלך בצדק את התקשורת בהפניית זרקור למיעוט אלים בשביל לצייר את כל הימין כאלים ועכשיו אתה בהשפעת התקשורת, מציג תמונת מצב כאילו שדמי וחבורתו הם המנהיגים שמאחוריהם עומדים אלפי מפגינים. בפועל, אני בטוח שלרוב המפגינים אין שמץ של מושג מי זה שדמי. בטח שהם לא הולכים כמו עדר אחריו.

בכל הפגנות היו מאות דגלי ישראל ותמיד יתמקדו במספר בודד של פרובוקטורים עם דגלי אש"ף. הבעיה היא לא במפגין שמאפשר לזה לקרות,

אלא בנו (לא ספציפית כן?) שמשתפים עם זה פעולה ומקטלגים ישר כל מחאה כ"לא לגיטימית" כי ראינו סרטונים של חבורת פלופות עם שיערות בבית שחי שהחזיקו שלטים בלי קשר לכלום ש"הכיבוש משחית"

או של חבורת אהבלים שצועקים "שמאלנים לגז" בעצרת ימין.

אולי אני נאיבי אבל אני חושב שמטרת רוב המוחים היא פשוט לזעוק, לפרוק ולעורר את השלטון הציני והמנותק שיושב שם למעלה ואיבד בשנים האחרונות אפילו את הרצון לייצר מצג שווא שהוא קשוב לציבור.

מקווה מאוד שהמחאה תצליח ואולי אפילו תגרום למפלגת השלטון לשנות קצת כיוון ולדחוק את אנשי "החארטה" ושלושת הכ"פים לטובת חמשת המ"מים של ז'בוטינסקי.

כתבת יפה. מאוד מתחבר.

בנוגע למובילי המחאה - זה כן סופר חשוב מי האנשים שמובילים אותה, מהסיבה הפשוטה שבסופו של דבר אני רוצה להאמין שאנשי השמאל הממוצעים מגיעים להוציא תסכול אבל גם כדי לשנות אקלים ותרבות בחברה הישראלית ובעיקר בשלטון.

וזו מטרה נעלה וחשובה ביותר ולכן הפגנה כזאת שמתיימרת לבקר את ההתנהלות התרבותית והפרקטית הקלוקלת של השלטון צריכה להיות חוד החנית של ההתנהלות הערכית והמוסרית. והיא לא קרובה לזה בשום צורה.

הרי אם מדברים על איבוד הדרך, על שחיתות מוסרית ועל בריונות של השלטון והם בעצמם פועלים באותם השיטות אז איזו לגיטימציה יש לי כאזרח מודאג ללכת אחריהם?

אם "קבוצת הטמבלים" שאתה מכנה לא היו כל כך דומיננטים בכל הליך קבלת ההחלטות, ארגון המחאה והתווית הדרך ובעיקר האקלים שהם מייצרים שדואגת לליבוי השנאה והגברת הלהבות במדינה אז אולי לא הייתי עושה מזה כזה ביג דיל אבל מה שקורה פה ובאמצעי התקשורת זה פשוט השתוללות לא נורמלית של שנאה חסרת מעצורים עטופה בפרחים ולבבות ויש ארגוני שמאל מספיק חזקים ומאורגנים כדי לעשות לזה סטופ ולהמשיך את המחאה בצורה מאחדת ולא אלימה. שדמי ושותפיו לא ראויים. הם מקטבים אותנו במקום להטיב עם המצב.

19 hours ago, roei p said:

חיים שדרמי התראיין למגרש פתוח לפני שבועיים בערך, דיבר על המחאות שהוביל (לטענתו) נגד לוני, ומשם בעצם הנסיון המחאתי שלו.

לא הוביל כלום השקרן המחליא הזה. 

מצטער שנעלמתי קצת, יש עוד דברים...

דבר ראשון, בקשר לקרב אוהדים/תקיפה, ברגע שנפגעו אנשים שלא קשורים באיזשהו אופן לכדורגל/כדורסל/תרבות האולטראס, זה הופך להיות פוליטי - גם אם זאת לא היתה כוונת המשורר המקורית. בכל מקרה אם אי אילו מההאשמות שלי היתה האשמת שווא - כמובן שאני מתנצל. 

אולטראס הפ*על שמגיעים להפגנות הם הדבר הבעייתי - כי הם רוצים לריב עם השוטרים ומקללים אותם, אני וחברי/משפחתי בצד של הפרחים. אולטראס הפ*על קשורים לעניין בערך כמו שלה פאמיליה בצד השני כי הם בעד ביבי.

חיים שדמי: 

לפני בערך 23 שנה התחלתי לקרוא את הטורים שלו בעיתון "העיר" על מכבי. כשסגרתי שבתות בצבא היו שומרים לי את העיתונים - הוא כותב נפלא, ובזמנו הציע לי גם לכתוב טור אורח על מכביזם לאחר שפגשתיו במקרה מספר פעמים. 

שדמי הוא לוחם צדק במלוא רמח איבריו, תמיד היה. בסיפור התקיפה שלו על ידי אוהדים גם אני התקשתי להאמין, עד שלמדתי את האמת. ולא מפיו או סביבתו. 

שדמי הוא לא מוביל המחאה, הוא רק עוד מייצג עוד ארגון מיני רבים. CrimeMinister הוא אמנם מהראשונים - אבל הוא לא המוביל. הוא רדיקל - זה בטוח (גם בשבילי), וזאת הסיבה מדוע התקשורת אוהבת אותו. 

הדגלים השחורים זה ארגון שלמיטב ידיעתי אינו קשור לשדמי או לקריים  מיניסטר בשום צורה כלכלית או הנהלתית - אלא אולי בערך רעיונית. 

המחאה הזאת מורכבת מאנשים רבים ומכל גווני החברה והמיקוד שלה, גם אם יש קצת סטיות - הוא על השחיתות השלטונית והעומד בראש מערכת זו. כל מי שמושחת מימין ומשמאל, ראש ממשלה, שר או שופט, כל מי שמנצל את תפקידו הממלכתי ו/או הציבורי בשביל לעשות לביתו או לעצמו - צריך לשלם על מעשיו ובחומרה.

היושרה והמוסר של אלו המשרתים את העם (כן כן, הם המשרתים שלנו, לא להיפך) צריכים להיות ללא רבב. 

בהפגנות יש הרבה יותר ממיעוט רדיקלי, וגם אני לא אוהב את זה שאני רואה שלטי free gaza/palestine שם - בלי קשר לדעותיי בנושא שלא רלוונטיות פה. אבל כמו שאמרתי קודם - זה מיעוט. רוב העם ששם לא רוצה "מלך" יחיד סגולה (כהגדרתו של ביבי בעצמו) אלא ישראל חופשית ודמוקרטית, בה כספי המיסים חוזרים להשקעה בכלל העם ולא רק בדת וביטחון (אתמול הרגו מצד אחד את סל התרבות ומצד שני נתנו עוד כסף לאוכלוסיות שלא תורמות למדינה) . כי מה שביבי עושה זה להרוג את הדמוקרטיה והשיוויון צעד אחרי צעד - ועיוור מי שלא רואה זאת או מתעלם כי נוח לו. זה יגיע גם אליכם. 

ומי שלא מאמין לי מוזמן לבוא ולראות, גם אם רק בשולי ההפגנה - אנחנו מקבלים את כולם.