Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

4 hours ago, red4peace said:

הנה קישור לתקיפות אתמול בערב נגד המפגינים, וההסתחבקות  של חלק מהתוקפים עם המשטרה אחרי:

0:31 חולצה של אולטראס הפועל או שהזיתי?

8 דקות לפני, red4peace said:

והנה עכשיו מתפרסם בכל אתר שאלו אוהדי מכבי שתקפו. אז אם אותם מטומטמים קוראים כאן, תפסיקו להיות כוסיות ובואו צאו ותעמדו מאחרי מה שעשיתם אתמול. 

אתם לא אוהדי מכבי מבחינתי - אתם אוהדי שינאה. מקומכם בכלא וגם זה איחול שאני מחזיק את עצמי לכתוב רק אותו ולא את מה שאני באמת מרגיש כלפיכם כרגע. 

צאו ותתוודו על מה שעשיתם, או שתישארו כוסיות פחדניות לנצח. 

מצורפת תמונת הקעקוע של אחד מהם, אם מישהו מכיר אשמח שיגיד לי, אני אדווח למשטרה אם לא נעים לך

שכל אותם שמאלנים שעושים עבירות פליליות בהפגנות בשבועיים האחרונים יצאו החוצה אז תבוא ותדרוש שגם הם יצאו החוצה.

זו לא המדינה רק שלכם,במשך שבועיים עושים בית זונות ברחובות ירושלים ואתמול בתל אביב בלי קשר למצב הכלכלי או הבריאותי אלא נטו משנאת ביבי ומצביעי הימין,מה חשבתם שיקרה בסוף?

5 דקות לפני, אקיטה said:

0:31 חולצה של אולטראס הפועל או שהזיתי?

בבקשה.

מעניין אם אדום תמורת שלום יבקש גם מהבחורים שתקפו רכב של אוהדי מכבי סל תמימים לצאת ולהזדהות.

IMG-20200729-WA0028~2.jpg

2 דקות לפני, red4peace said:

יש להפגין ללא אלימות, ויש מטומטמים שדוקרים ותוקפים. אם אתה מצדיק את האלימות הזאת אז אין לי מה לדבר איתך. 

מצטער,קשה לי להאמין שהם תקפו אתמול סתם מפגינים תמימים ולא כאלה שפעלו באלימות מילולית קיצונית או פיזית בעצמם.

בכתבה הבאה אפשר לראות רכב של אוהדי מכבי מותקף ע"י המפגינים שמנפצים להם את השמשה מרביצים לרכב ואף זורקים עליו קורקינט שיתופי.

וזאת כמובן באשמת אוהדי מכבי שבאוטו במטרה להסית את הדיון ממיכה ואצילי...

https://www.ynet.co.il/article/BkwPTp0lD#autoplay

4 דקות לפני, red4peace said:

יש להפגין ללא אלימות, ויש מטומטמים שדוקרים ותוקפים. אם אתה מצדיק את האלימות הזאת אז אין לי מה לדבר איתך. 

אחי היחידים שאני רואה בסרטונים שמותקפים נראה שזה אנשים של אולטראס הפועל שגם ניסו לתקוף בחזרה (מי זה החנג' הזה שם עם התמרור בידיים ??)

לא בקטע רע אבל זה נראה יותר איזה קרב אולטראס שהתפתח שמה

7 דקות לפני, yuval11 said:

לא רק שמכיר את בילעין נעלין, גם פיקדתי על הגזרה חצי שנה. אתה מבלבל תמוח, 99 אחוז מהישראלים (רוב מפגיני השמאל הקיצוני האלים שם זרים) שבאים להפגנות האלה לא יגיעו להפגנות בהם יש דגל ישראל. אכן יש שמאל קיצוני ואלים, הוא לא בא לידי ביטוי בהפגנות, ולא תוקף פעילי ימין (היו ליכודניקים באמצע ההפגנות שהטרילו ויצאו בלי פגע).

אה טוב לדעת שאני זה שמבלבל תמוח.

בוא נעשה סדר במה שכתבת -

קודם כל אי אפשר לקרוא לאזרחים זרים פעילי שמאל ישראלי קיצוני. במונחי צה"ל אין להם שיוך פוליטי כי הם אזרחים זרים. זה כמו שתקרא לפלסטיני פעיל שמאל. הספקטרום של השמאל בשוודיה שונה מהשמאל בישראל ששונה מהשמאל אצל הפלסטינים לכן גם ההגדרות של צה"ל ברורות בנושא הזה ובאיסוף הכמותי אין אחד שמתייחס לפעילים אירופאים. הכוונה היא נטו לפעילים ישראלים. 

אתה אומר גם "99 אחוז מהישראלים האלה שבאים להפגנות האלה לא יגיעו להפגנות בהם יש דגל ישראל"

אחלה...נחמד לדעת. אבל המציאות היא שיש גם דגלים של פלסטין בהפגנות האלה בכל מיני תצורות.

דגל ישראל בצבעי הדגל של פלסטין:

image.png.2ea73a95c00b1aa450e65813bab78e9b.png

צבעים אדום - לבן- ירוק : מוכר לי מאיפה שהוא...

image.png.9428ff58927a304f9d8f8d4f524a18d1.png

תקשיב אחי, התנשאת פה על אנשים כאילו רק אתה מכיר את המציאות בשטח ומסתבר מדבריך שאין לך מושג.

"פעילי השמאל האלימים" שמוצגים בתקשורת ותקפו אותי לא פעם בבילעין, בחברון ובמחסומים בשטחים, רובם אירופאים (רוב התוקפים, זורקי האבנים והיורקים), בגלל חזותם האשכנזית מקוטלגים כפעילי שמאל.

לא אומר שאין אלימות בשמאל, חוויתי אותה, אבל האנשים האלה לא מגיעים להפגנות. יש הרבה אנשים שמאמינים בדעות שמאליות קיצוניות (דגל אש"ף כדוגמא) אבל לא הפעילים הקיצוניים והאלימים, ולא מארגנים אמבושים על מפגינים מהצד השני, זו פשוט עובדה. 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

עובדתית אתה צודק בדבר אחד - מקרי הרצח.

פעילי ימין קיצוני הרגו פעילי שמאל ולא ההפך. אבל צריך להזכיר וזה חשוב - הרצח האחרון היה לפני 25 שנה.

מעבר לכך - אני לא בטוח שאתה צודק. יש יותר אלימות של הימין מאשר השמאל? מאיפה אנחנו יודעים את זה? 

זה סתם תחושות. יש אלימות מכל הצדדים. אנחנו חיים במדינה עם תרבות די אלימה. מילולית ופיזית. 

הרצח האחרון של פעילי שמאל ע"י פעילי ימין היה לפני 25 שנה, אבל רצח משפחת דוואבשה ומוחמד אבו חדיר (ועוד כמה וכמה מקרים אחרים) היו לפני קצת פחות מזה ולא היו מתאפשרים ללא האקו סיסטם שמתוחזק ע"י כל הלה פמיליות למיניהם. תפסיקו להיתמם כבר. כולם יודעים טוב מאוד לאיזה מחנה פוליטי משתייכים רוב הערסים האלימים במדינה. ברגע שהם גם מתאחדים בקבוצות ומקבלים מצע נוח של הסתה מצד המנהיגים שלהם זה גם מתורגם למעשים.

אם מפגינים תקפו סתם אוהדי מכבי - יש למצות איתם את הדין ושיזיינו אותם אחד אחד. 

אין הבדל ביחס שצריכים לקבל מושחתים/אלימים גם מימין וגם משמאל

20 דקות לפני, yuval11 said:

תקשיב אחי, התנשאת פה על אנשים כאילו רק אתה מכיר את המציאות בשטח ומסתבר מדבריך שאין לך מושג.

"פעילי השמאל האלימים" שמוצגים בתקשורת ותקפו אותי לא פעם בבילעין, בחברון ובמחסומים בשטחים, רובם אירופאים (רוב התוקפים, זורקי האבנים והיורקים), בגלל חזותם האשכנזית מקוטלגים כפעילי שמאל.

לא אומר שאין אלימות בשמאל, חוויתי אותה, אבל האנשים האלה לא מגיעים להפגנות. יש הרבה אנשים שמאמינים בדעות שמאליות קיצוניות (דגל אש"ף כדוגמא) אבל לא הפעילים הקיצוניים והאלימים, ולא מארגנים אמבושים על מפגינים מהצד השני, זו פשוט עובדה. 

מדבריי 'אין לי מושג בכלל'. סה"כ מכיר מקרוב כי פיקדתי על הגזרה 7.5 שנים.

אבל בסדר. אם אתה חושב שזה התנשאות אתה טועה. אני לא מרגיש שאני יותר טוב או יותר מבין ממישהו אחר פה. וגם לא ציינתי את זה עד עכשיו.

ויחד עם זאת אני לא אשב באהלן אהלן שאני קורא שטויות מתלהמות שעושות דמוניזציה לימין ומאדירות את השמאל. גם בשמאל וגם בימין יש דרעק. אם ניקח 5 ימנים שלאורך כל ההיסטוריה של מדינת ישראל פגעו והרגו מפגיני שמאל ונכליל לכל מיליוני הימנים שיש במדינה - נעשה עוול. אבל מה זה משנה, העיקר להצדיק נקודה שמיליוני ימנים בישראל אלימים.  

מעבר לזה - אתה כותב כאן נתונים לא נכונים ועוד מציין שאני מבלבל תשכל. יש לא מעט אירופאים אבל נתוני המעצרים שלהם לא נספרים כנתונים של השמאל הקיצוני. כמו שתושבי ארה"ב שיעשו תג מחיר לא יחשבו כימין קיצוני. 

17 דקות לפני, ravid said:

הרצח האחרון של פעילי שמאל ע"י פעילי ימין היה לפני 25 שנה, אבל רצח משפחת דוואבשה ומוחמד אבו חדיר (ועוד כמה וכמה מקרים אחרים) היו לפני קצת פחות מזה ולא היו מתאפשרים ללא האקו סיסטם שמתוחזק ע"י כל הלה פמיליות למיניהם. תפסיקו להיתמם כבר. כולם יודעים טוב מאוד לאיזה מחנה פוליטי משתייכים רוב הערסים האלימים במדינה. ברגע שהם גם מתאחדים בקבוצות ומקבלים מצע נוח של הסתה מצד המנהיגים שלהם זה גם מתורגם למעשים.

בזכות פעילות של אנשים שמאל יש לנו אלפי הרוגים גם אם הם לא אלה שלחצו על ההדק בעצמם. אם כבר אתה מדבר על להפסיק להיתמם וזה...

לפני כמה חודשים מישהי זרקה ירק על ראש הממשלה (רק שבניגוד למסכן שזרק נעל על שופטת וקיבל 3 שנים בכלא, לא עשו לה כלום והיא אפילו התפרסה והתראיינה בכל מקום), זה חלק מההסתה, היום נתפס מישהו עם סכינים ליד מעון ראש הממשלה, לפני כמה ימים מפגינים ניסו לפרוץ את מחסום המשטרה כדי להיכנס למעון ראש הממשלה, וזה רק מה שידוע לנו.

אגב רצח משפחת דוואבשה היה חיסול חשבונות פנימי בתוך הכפר ולא קשור לנער המסכן שהפלילו אותו כי היו צריכים למצוא שעיר לעזאזל.

2 hours ago, פראנק_רייקארד said:

מחכה שסלבה ות"א שלנו יכריזו עלייך כפופוליסט :whistling:

א. כשפרסמתי את התגובה שלי זה לא פורסם לא ברשת ולא ב12 כשב0404 זה עלה כמעט שעה לפני שכתבתי את זה כאן.

ב. מתחילת הנושא הזה אין לך שום דבר להציע חוץ מפופוליזם וכל תגובה מנומקת ומפורטת שקיבלת מסלבה ופלג זכתה להתעלמות ממך.

2 hours ago, ravid said:

אתה מזכיר לי את אוהדי הפועל שניסו לטעון שתנועת פיו פיו עם האצבעות זו הסתה לרצח ואחר כך הצדיקו את הפריצה של פואד למגרש בגלל זה. אני ואתה שנינו יודעים את האמת והיא כפי שציינתי: רוב האלימות, גם הפיזית וגם המילולית מגיע מימין. שום סיפור סבתא או פוסט של פרופיל מזוייף באינטרנט לא ישנו את זה. 

ברצינות אתה משווה בין תנועות הפיו פיו של זהבי להסתה הפרועה נגד ביבי ברשתות ובהפגנות? 

6 hours ago, red4peace said:

2000 מפגינים? 

במוצש היו בבלפור 10,000, בתל אביב 2000 ועל 250 גשרים וצמתים ברחבי הארץ אלפי אנשים. וחכה למוצש הזה, כבר יהיו בבלפור 20,000 בתקווה. 

חחח מתי פעם אחרונה הפועל הביאו 20 אלף איש? אפילו בפתיחה של בלומפילד היה פחות.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

כתבת כאן הודעה אמיצה ושונה. כל הכבוד. 

אלימות יש בשני הצדדים. היא מגיעה לחלוטין גם מהשמאל הרדיקלי (ויכולה להיגמר ברצח גם מהכיוון הזה). 

**

אני לא חסיד של ״קיצוניים בשני הצדדים״ וכו׳.
בעיני זה לרוב לא ניתן להשוואה, ולא כל אלימות דינה כאלימות אחרת.

שוב, בהרגשה שלי (סובייקטיבי לחלוטין, אני מדגיש) הימין בארץ הרבה יותר אלים מהשמאל בארץ.

אבל באותה נשימה, אני פשוט מדגיש שיש פער בין ״פחות אלים״ ל-״לא אלים ולא יכול להיות אלים״.

הבעיה בהפגנות עכשיו זה לא אלימות משני הצדדים, זה לא ״מקרי אלימות״ וכו׳, אלא תקיפה של מפגינים. זהו, ולא צריך להתפלפל על זה.

אבל אני פשוט קורא יותר מדי אנשים שמגיבים לזה באמירות של ״בגלל שכל מקרי הרצח הפוליטיים היו מכיוון הימין, השמאל לא יכול לרצוח ככה ולכן לא צריך להזהר״. וזה מסוכן.

רוב הסיכויים שזה יגיע מימין בעיני, וצריך לשים על זה את רוב הדגש, אבל מן הסתם זה מסוגל להגיע גם משמאל וגם שם צריך להזהר. אין משהו ביולוגי שמונע מאנשים אלימים ומסוכנים להחזיק בדעות שמאל.

עריכה: ורק הבהרה, יש גם הבדל בין ״אלימות בימין״ לבין ״הימין אלים״. גם אם יש יותר אלימות בימין, זה מן הסתם לא אומר שכל הימנים אלימים, בשום צורה.

21 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

א. כשפרסמתי את התגובה שלי זה לא פורסם לא ברשת ולא ב12 כשב0404 זה עלה כמעט שעה לפני שכתבתי את זה כאן.

ב. מתחילת הנושא הזה אין לך שום דבר להציע חוץ מפופוליזם וכל תגובה מנומקת ומפורטת שקיבלת מסלבה ופלג זכתה להתעלמות ממך.

פרסמת את התגובה ב12:01, הכתבה עלתה בווינט ב11:58 ובN12 ב11:156 
אבל מה, אני פופוליסט. :crazy:
https://www.ynet.co.il/article/rJNrw3Rev

ללא שם.jpg

1 דקה לפני, פראנק_רייקארד said:

פרסמת את התגובה ב12:01, הכתבה עלתה בווינט ב11:58...
https://www.ynet.co.il/article/rJNrw3Rev

והכתבה ב-0404 עלתה ב-11:46.

24 דקות לפני, red4peace said:

אם מפגינים תקפו סתם אוהדי מכבי - יש למצות איתם את הדין ושיזיינו אותם אחד אחד. 

אין הבדל ביחס שצריכים לקבל מושחתים/אלימים גם מימין וגם משמאל

אם בסוף זה קרב אולטראס בין מכבי להפועל אני מצפה ממך להתנצל על זה שכתבת שביבי שלח אותם או שהם "פלוגות הסער" של ביבי.

אם אנשים לא יקחו פה אחריות על אמירות קיצוניות שהם כותבים אין טעם לשיחות האלה וקיבנימט הכל.

11 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אם בסוף זה קרב אולטראס בין מכבי להפועל אני מצפה ממך להתנצל על זה שכתבת שביבי שלח אותם או שהם "פלוגות הסער" של ביבי.

אם אנשים לא יקחו פה אחריות על אמירות קיצוניות שהם כותבים אין טעם לשיחות האלה וקיבנימט הכל.

ובכן, ברגע שהם תקפו אנשים שאין שום קשר בינם לבין הפ*על זה כבר לא קרב אולטראס. 

Just now, red4peace said:

ובכן, ברגע שהם תקפו אנשים שאין שום קשר בינם לבין הפ*על זה כבר לא קרב אולטראס. 

איתך לגמרי. אבל אם יתברר שיש קשר - אז אני מצפה שהלהבות יחלשו. ומעבר לכך - אני חושב שאפשר לנהל מאבק מטורף נגד ביבי גם בצורה מכובדת ויותר שפויה. אבל מכאן והלאה שכל אחד יעשה חושבים עם עצמו.

10 דקות לפני, hairy2hell said:

והכתבה ב-0404 עלתה ב-11:46.

לא שאני צריך להסביר את עצמי לקומוניסט מטונף שכמוך אבל בגלל שאתם חולים על משחקים בקקה אז התכוונתי לחדשות ערוץ 20 ולא ל0404, זה קפץ לי בפייסבוק ושייכתי את זה ל0404.

בחדשות 12 זה פורסם ב12:05 וב13 לא מופיע בכלל דיווח כזה.

לי זה נראה מאוד ברור מה הלך שם, קרב מכות של אולרטאס הפועל נגד מכבי/בית"ר, שהתרחש במהלך הפגנה אחרי שהבינו שמי שמוביל את ההפגנה הספציפית הזאת זה אולטראס הפועל. 

יש אשכרה סרטון של אוהדי הפועל שוברים רכב של אוהדי מכבי, זרקו עליו קורקינט שמספיק שזה מתלבש למישהו לפנים זה יכול לגמור אותו ואתם מדברים פה על זה שהאלימות מהימין היא לא כמו האלימות מהשמאל? מה ההבדל ? קומץ של אלימים שבמספרים גם נראים אותו דבר פחות או יותר.