Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

3 דקות לפני, ravid said:

אתה מזכיר לי את אוהדי הפועל שניסו לטעון שתנועת פיו פיו עם האצבעות זו הסתה לרצח ואחר כך הצדיקו את הפריצה של פואד למגרש בגלל זה. אני ואתה שנינו יודעים את האמת והיא כפי שציינתי: רוב האלימות, גם הפיזית וגם המילולית מגיע מימין. שום סיפור סבתא או פוסט של פרופיל מזוייף באינטרנט לא ישנו את זה. 

ברור שהמעשה של פואד היה קיצוני בטירוף,אבל אני בטוח שאם זה היה ההפך ושחקן בית שלנו היה משחק בהפועל ומתגרה בנו כל משחק עם פיו פיו ליציע

אף אחד לא היה בוכה אם איזה משוגע היה קופץ עליו מהיציע.

לכל מעשה יש תוצאה.

5 דקות לפני, ravid said:

אתה מזכיר לי את אוהדי הפועל שניסו לטעון שתנועת פיו פיו עם האצבעות זו הסתה לרצח ואחר כך הצדיקו את הפריצה של פואד למגרש בגלל זה. אני ואתה שנינו יודעים את האמת והיא כפי שציינתי: רוב האלימות, גם הפיזית וגם המילולית מגיע מימין. שום סיפור סבתא או פוסט של פרופיל מזוייף באינטרנט לא ישנו את זה. 

צריך להיות ממש עיוור או נאיבי בשביל לא לראות את האלימות מצד השמאלי.

החל מהשיח ברשתות החברתיות דרך שלטים מסיתים לאלימות ורצח ועד תקיפות(גם אם אתה טוען שלא).

אבל למה שתודה בזה? הרי אתם הגזע העליון של מדינת ישראל שלא פוגעים בזבוב

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שמע אכלת תראס. חפש לך איזה ביביסיטר או קייטנת קיץ ושחרר אותנו מההודעות הלא ענייניות שאתה כותב מתחילת הנושא.

בסך הכל חיכיתי שתבקש ממנו הוכחות על מה שהוא פירסם .. אין לך מה לרתוח

Just now, ravid said:

עובדתית אתה צודק בדבר אחד - מקרי הרצח.

פעילי ימין קיצוני הרגו פעילי שמאל ולא ההפך. אבל צריך להזכיר וזה חשוב - הרצח האחרון היה לפני 25 שנה.

מעבר לכך - אני לא בטוח שאתה צודק. יש יותר אלימות של הימין מאשר השמאל? מאיפה אנחנו יודעים את זה? 

זה סתם תחושות. יש אלימות מכל הצדדים. אנחנו חיים במדינה עם תרבות די אלימה. מילולית ופיזית. 

1 דקה לפני, פראנק_רייקארד said:

בסך הכל חיכיתי שתבקש ממנו הוכחות על מה שהוא פירסם .. אין לך מה לרתוח

אני לא רותח. אין לי על מה. אין לך שום דבר ענייני לומר חוץ מלקחת מילה שנאמרת מתוך טקסט ארוך ולבלבל תמוח עליה.

רביד לידיעתך השמאלנים אתמול תפסו רכב של אוהדי מכבי סל בתל אביב שלא היה קשור למקרה בכלל ושברו להם את השמשה האחורית של האוטו תקפו אותם

25 דקות לפני, הנדון said:

אשכרה כמו אוהדי הפועל מתגרים, מסיתים ואז בוכים שזה חוזר אליהם כמו בומרנג. לא צריכה להיות אלימות משטרתית בשום מצבאו כל סוג של אלימות אבל הם בדיוק מחפשים את הפרובוקציה הזאת ולא רק שהרסו לשכנים מסביב לבלפור את החיים הם עוד לא מתפנים בלילהוהם רוצים להשיג את  תמונת ה'ורג' פלויד שלהם שתלהיט את האש עוד יותר.

ממש אכפת לך מהתושבים שגרים גם ככה ליד מעון ראש ממשלה שהחיים שלהם נעצרים כל שני וחמישי בגלל פגישות עם מנהיגים ושיירות רכבים. נראה לך הגיוני שתושבי פלורנטין/יפו ישברו עליך בקבוק זכוכית בגלל מה שקורה שם בחלק מהמשחקים של מכבי?

16 דקות לפני, Shlomix said:

הקטנת הראש של היוזרים הקבועים פה מדהימה.

מופתע שלא נפתח פה איזה חור שחור מרוב ההקטנה וההדחקה.

לעומת זאת רמות הניתוק שלך מהמציאות לא מדהימות אותי...

20 דקות לפני, Shlomix said:

הקטנת הראש של היוזרים הקבועים פה מדהימה.

מופתע שלא נפתח פה איזה חור שחור מרוב ההקטנה וההדחקה.

כל מי שלא חושב בדיוק כמוך ראש קטן?

37 דקות לפני, Krishi said:

כמו שאתה השמטת שלא מדובר במפגינים האלימים שאנחנו רואים כמעט כל יום בזמן האחרון אלא בהפגנה של כמה מורי דרך חח

שרובם נמצאים גם בשאר ההפגנות שאתה רואה כמעט כל יום בזמן האחרון.

2 דקות לפני, Shlomix said:

בסדר, אני מנותק.

בסוף הבלון יתפוצץ לך בפנים.

בסוף תגלה שאחרי ביבי לא ישתנה כאן כלום, הימין ימשיך להיות בשלטון ועדיין יכריזו על מוות לדמוקרטיה.

2 דקות לפני, hairy2hell said:

שרובם נמצאים גם בשאר ההפגנות שאתה רואה כמעט כל יום בזמן האחרון.

קודם כל - אתה לא יודע את זה.

דבר שני, לא פסלתי את זה.

7 דקות לפני, הנדון said:

כל מי שלא חושב בדיוק כמוך ראש קטן?

לא, אבל להגיד שיש אלימות בשני הצדדים או להכחיש שיש בעיה קשה של אלימות בימין או להגיד שראש הממשלה לא מעודד את האלימות בעקיפין זאת הקטנת ראש חד משמעית.

עריכה: לפני שמישהו יקפוץ - כן, ברור שיש כמה פסיכים בשמאל, ויש כמוהם גם בימין. ועם זאת אין בכלל מקום להתחיל להשוות. המקרים אתמול ובשבת מוכיחים.

4 דקות לפני, הנדון said:

בסוף תגלה שאחרי ביבי לא ישתנה כאן כלום, הימין ימשיך להיות בשלטון ועדיין יכריזו על מוות לדמוקרטיה.

לא נכון.

אני לא מצפה שאחרי שביבי ילך תהיה פה אוטופיה. בחיים לא.

אבל לא ינסו להשחית ולהרוס כל מוסד רק כדי לחלץ אותו מהכלא.

30 דקות לפני, ת"א שלנו said:

עובדתית אתה צודק בדבר אחד - מקרי הרצח.

פעילי ימין קיצוני הרגו פעילי שמאל ולא ההפך. אבל צריך להזכיר וזה חשוב - הרצח האחרון היה לפני 25 שנה.

מעבר לכך - אני לא בטוח שאתה צודק. יש יותר אלימות של הימין מאשר השמאל? מאיפה אנחנו יודעים את זה? 

זה סתם תחושות. יש אלימות מכל הצדדים. אנחנו חיים במדינה עם תרבות די אלימה. מילולית ופיזית. 

די מסכים איתך כאן.

כן, לתחושתי הימין בארץ משמעותית יותר אלים מהשמאל, אבל:

א- כאמור, זה לתחושתי. סובייקטיבי לחלוטין. בתור מישהו מהשמאל, אני חווה על עצמי את האלים מהימין ובכלל לא את האלימות מהשמאל, אז אי אפשר להתייחס אל זה כמדד.

ב- זה לא סותר את זה שיש מספיק אנשים אלימים גם בשמאל, וגם כאלו שיכולים לעשות מעשים חמורים ממש.

בעיני רוב הסיכויים שהרצח הפוליטי הבא (לצערי ברור שיהיה כזה, פשוט מקווה ממש שלא בזמן הקרוב) יגיע גם הוא מימין, אבל להגיד שהוא לא יכול לבוא מהשמאל זה מנותק, ויותר חמור - מסוכן.

8 דקות לפני, Shlomix said:

בסדר, אני מנותק.

בסוף הבלון יתפוצץ לך בפנים.

כן, אתה המנותק.

הוא יתפוצץ רק אם נסיון ההפיכה הזה חס וחלילה יצליח.

Just now, Krishi said:

קודם כל - אתה לא יודע את זה.

דבר שני, לא פסלתי את זה.

בתור אחד שעבד פעם כמדריך טיולים (אמנם לא כמורה דרך, ועדיין), אני מכיר כמות מאוד גדולה של אנשים שמפגינים שם עכשיו.

אז כן, אני יודע.

4 דקות לפני, hairy2hell said:

די מסכים איתך כאן.

כן, לתחושתי הימין בארץ משמעותית יותר אלים מהשמאל, אבל:

א- כאמור, זה לתחושתי. סובייקטיבי לחלוטין. בתור מישהו מהשמאל, אני חווה על עצמי את האלים מהימין ובכלל לא את האלימות מהשמאל, אז אי אפשר להתייחס אל זה כמדד.

ב- זה לא סותר את זה שיש מספיק אנשים אלימים גם בשמאל, וגם כאלו שיכולים לעשות מעשים חמורים ממש.

בעיני רוב הסיכויים שהרצח הפוליטי הבא (לצערי ברור שיהיה כזה, פשוט מקווה ממש שלא בזמן הקרוב) יגיע גם הוא מימין, אבל להגיד שהוא לא יכול לבוא מהשמאל זה מנותק, ויותר חמור - מסוכן.

כתבת כאן הודעה אמיצה ושונה. כל הכבוד. 

אלימות יש בשני הצדדים. היא מגיעה לחלוטין גם מהשמאל הרדיקלי (ויכולה להיגמר ברצח גם מהכיוון הזה). 

**

ועם גינוי ענק למקרי האלימות ואני לגמרי חושב שזה פסול בכל רמה אפשרית!

עדיין, תהרגו אותי, לא הצלחתי להבין מה הדרמה ש-12 צעירים תקפו אנשים אחרים.

אלימות קורת כל יום כל הזמן ברחובות ומרחב הציבורי, בצורה כזאת או אחרת ואף רחבה יותר ואף אחד לא פוצה פה על כך באופן הזה.

יש בתקשורת דו קרב יריות מהימין ומהשמאל וכל אחד מנסה להראות כמה הצד השני לא לגיטימי.

בסדר גמור. פה יש לא לגיטימים ופה יש לא לגיטימים.

אבל הניסיון החולני הזה לקשר את ה-12 צעירים האלו לראש הממשלה או למשטרה ("פלוגת הסער") הוא הזוי ומסוכן.

12 נערים מכים 10 מפגינים - כתבות בכל מדיה אפשרית. נשמע שאנחנו נמצאים במדינה שאין בה אלימות בכלל וכל מקרה כזה הוא יוצא מן הכלל.

לא מדווחים על קטטות אלימות במדינה. כנראה שאין אלימות בכלל במדינה. תענוג. אני מרגיש שאני חי באוטופיה. חלום.

Just now, hairy2hell said:

בתור אחד שעבד פעם כמדריך טיולים (אמנם לא כמורה דרך, ועדיין), אני מכיר כמות מאוד גדולה של אנשים שמפגינים שם עכשיו.

אז כן, אני יודע.

אני מניח שאתה עוקב אחרי כל אחד ואחד שהיה שם ובאיזה הפגנה הוא השתתף.

ובכל מקרה, עדיין לא פסלתי את זה.

8 דקות לפני, Shlomix said:

לא, אבל להגיד שיש אלימות בשני הצדדים או להכחיש שיש בעיה קשה של אלימות בימין או להגיד שראש הממשלה לא מעודד את האלימות בעקיפין זאת הקטנת ראש חד משמעית.

עריכה: לפני שמישהו יקפוץ - כן, ברור שיש כמה פסיכים בשמאל, ויש כמוהם גם בימין. ועם זאת אין בכלל מקום להתחיל להשוות. המקרים אתמול ובשבת מוכיחים.

יש אלימות בשני הצדדים. תגיד לי היית פעם בנעלין או בלעין?! אתה יודע כמה ארגוני שמאל רדיקלים מגיעים לשם ומשתמשים באלימות? 

300 שמאל רדיקלים שמשתמשים באלימות באופן קבוע. קבוע. אתה חושב שאותם ה-320 (לפי נתונים מהמילואים האחרונים שלי) לא מגיעים להפגנות האלה? אני אומר לך שהם שם. ושם חזק. (אישית ראיתי בעיניים שלי)

אתה קורא להם "כמה פסיכים בשמאל". אני לא קורא להם "פסיכים" אלא אנשים עם דעות רדיקליות ומעשים אלימים. כאלה יש גם בימין. 

כמה נערים יש בנוער הגבעות? כמ נערים עושים תגי מחיר? 

קח את כל הנערים לא תגיע ל150. קח עוד 150 אלימים בארץ מכל מיני ארגונים כאלה ואחרים (כמה אלימים יש בלה פמיליה - 30-35 בלחץ?) ותקבל איזון מושלם בין האלימים בימין לשמאל.

כמובן זה חישוב הכי שטחי שיש כי לפרסם את הנתונים זה לא אפשרי מסיבות מובנות. אבל זה רק מראה אמת מידה מסוימת.

ובעצם מי שכן מכיר את הרדיקלים בימין ובשמאל מבין שהם קומץ קטנטן שצועק חזק ובעיקר מקבל הרבה במה מהתקשורת כדי להוכיח נקודות מסוימות - שמאל נאור - ימין פשיסטי ועדר.

בקצה - השמאל והימין המתון הרבה יותר דומים מאשר השמאל הרדיקלי לשמאל המתון והימין הרדיקלי לימין המתון. ושם צריכה להיות נקודת הממשק שלצערי לא קורת עכשיו כי מאפשרים לשמאל הרדיקלי לעשות כרצונו בלי שמישהו ישכיל לקחת אחריות על המחאה הזאת.

והנה עכשיו מתפרסם בכל אתר שאלו אוהדי מכבי שתקפו. אז אם אותם מטומטמים קוראים כאן, תפסיקו להיות כוסיות ובואו צאו ותעמדו מאחרי מה שעשיתם אתמול. 

אתם לא אוהדי מכבי מבחינתי - אתם אוהדי שינאה. מקומכם בכלא וגם זה איחול שאני מחזיק את עצמי לכתוב רק אותו ולא את מה שאני באמת מרגיש כלפיכם כרגע. 

צאו ותתוודו על מה שעשיתם, או שתישארו כוסיות פחדניות לנצח. 

מצורפת תמונת הקעקוע של אחד מהם, אם מישהו מכיר אשמח שיגיד לי, אני אדווח למשטרה אם לא נעים לך

FB_IMG_1596019240288.jpg

14 דקות לפני, ת"א שלנו said:

יש אלימות בשני הצדדים. תגיד לי היית פעם בנעלין או בלעין?! אתה יודע כמה ארגוני שמאל רדיקלים מגיעים לשם ומשתמשים באלימות? 

300 שמאל רדיקלים שמשתמשים באלימות באופן קבוע. קבוע. אתה חושב שאותם ה-320 (לפי נתונים מהמילואים האחרונים שלי) לא מגיעים להפגנות האלה? אני אומר לך שהם שם. ושם חזק. (אישית ראיתי בעיניים שלי)

אתה קורא להם "כמה פסיכים בשמאל". אני לא קורא להם "פסיכים" אלא אנשים עם דעות רדיקליות ומעשים אלימים. כאלה יש גם בימין. 

כמה נערים יש בנוער הגבעות? כמ נערים עושים תגי מחיר? 

קח את כל הנערים לא תגיע ל150. קח עוד 150 אלימים בארץ מכל מיני ארגונים כאלה ואחרים (כמה אלימים יש בלה פמיליה - 30-35 בלחץ?) ותקבל איזון מושלם בין האלימים בימין לשמאל.

כמובן זה חישוב הכי שטחי שיש כי לפרסם את הנתונים זה לא אפשרי מסיבות מובנות. אבל זה רק מראה אמת מידה מסוימת.

ובעצם מי שכן מכיר את הרדיקלים בימין ובשמאל מבין שהם קומץ קטנטן שצועק חזק ובעיקר מקבל הרבה במה מהתקשורת כדי להוכיח נקודות מסוימות - שמאל נאור - ימין פשיסטי ועדר.

בקצה - השמאל והימין המתון הרבה יותר דומים מאשר השמאל הרדיקלי לשמאל המתון והימין הרדיקלי לימין המתון. ושם צריכה להיות נקודת הממשק שלצערי לא קורת עכשיו כי מאפשרים לשמאל הרדיקלי לעשות כרצונו בלי שמישהו ישכיל לקחת אחריות על המחאה הזאת.

לא רק שמכיר את בילעין נעלין, גם פיקדתי על הגזרה חצי שנה. אתה מבלבל תמוח, 99 אחוז מהישראלים (רוב מפגיני השמאל הקיצוני האלים שם זרים) שבאים להפגנות האלה לא יגיעו להפגנות בהם יש דגל ישראל. אכן יש שמאל קיצוני ואלים, הוא לא בא לידי ביטוי בהפגנות, ולא תוקף פעילי ימין (היו ליכודניקים באמצע ההפגנות שהטרילו ויצאו בלי פגע).