Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

אנשי האנטי ביבי איבדו את זה לגמרי, מזמן, שקרים עיוותים ומה לא... הכל כשר. 

כל מי שחושב שישראל בדרך לדיקטטורה בבקשה, יש עוד מטוסים שיוצאים ממתב"ג, מהר לפני שעוצרים אותכם וזורקים לגולאג... 

איפה הסבלנות... איפה ההכלה.. איפה התחינות והבקשות.. איפה הזכות להפגין במדינה דמוקרטית... איפה ההצטדקויות בתקשורת... פתאום המשטרה שכחה מכל זה. ובעיקר איפה כל אנשי הציבור התקשורת הח"כים הנשיא... רק מדמיין לעצמי משהו כזה קורה בהפגנה של האנרכיסטים השמאלנים (ויש עוד קטעי וידאו מקוממים מההפגנה הזאת) 

3 hours ago, Krishi said:

אנשי האנטי ביבי איבדו את זה לגמרי, מזמן, שקרים עיוותים ומה לא... הכל כשר. 

כל מי שחושב שישראל בדרך לדיקטטורה בבקשה, יש עוד מטוסים שיוצאים ממתב"ג, מהר לפני שעוצרים אותכם וזורקים לגולאג... 

שמע תכף מערכת בחירות רביעי כנראה.

אתה באמת רוצה לומר לי שזה לא על הראש, בין היתר גם של ביבי? 

שכל אחד שאחראי לחרפה הזאתי ייתלה בכיכר העיר, פשוט בזיון.

אנשים נלחמים על פיסת לחם, מערכת הכלכלה בשפל מוחלט, הם מבטיחים לשקם הכל אבל לאט לאט בדרך לעוד מערכת בחירות שתוודא הריגה לכלכלה פה, העיקר ה500 שקל שגם אותם עדיין אף אחד לא קיבל.

מספיק להיות עיוורים, טיפש מי שאנטי ביבי נטו, טיפש בעיניי מי שלא מזהה שביבי צריך לעוף לכל הרוחות ביחד עם כל מי במשמרת שלו זה קורה, ימין שמאל מרכז וביצים שלי.

ספרו לי עוד על כמה בזכותם המדינה משגשגת, כבר 3 שנים שאנחנו במוד בחירות והאימפוטנטים האלה לא עושים כלום, שידחוף אצבע ביבי וכל ברנז'ת הליצנים שבבמשלה ובכנסת.

3 hours ago, Krishi said:

איפה הסבלנות... איפה ההכלה.. איפה התחינות והבקשות.. איפה הזכות להפגין במדינה דמוקרטית... איפה ההצטדקויות בתקשורת... פתאום המשטרה שכחה מכל זה. ובעיקר איפה כל אנשי הציבור התקשורת הח"כים הנשיא... רק מדמיין לעצמי משהו כזה קורה בהפגנה של האנרכיסטים השמאלנים (ויש עוד קטעי וידאו מקוממים מההפגנה הזאת) 

אולי מספיק?

זה מזכיר לי תמיד שקהל של קבוצה יריבה מקבל ממשטרה תמיד יש את המביכים שמוחאים כפיים.

אז ככה זה גם פה, בשני הצדדים.

זה להתעסק באכלו לי שתו לי לעשות דווקא וצביעות.

10 דקות לפני, אקיטה said:

אנשים נלחמים על פיסת לחם, מערכת הכלכלה בשפל מוחלט, הם מבטיחים לשקם הכל אבל לאט לאט בדרך לעוד מערכת בחירות שתוודא הריגה לכלכלה פה, העיקר ה500 שקל שגם אותם עדיין אף אחד לא קיבל.

מספיק להיות עיוורים, טיפש מי שאנטי ביבי נטו, טיפש בעיניי מי שלא מזהה שביבי צריך לעוף לכל הרוחות ביחד עם כל מי במשמרת שלו זה קורה, ימין שמאל מרכז וביצים שלי.

ספרו לי עוד על כמה בזכותם המדינה משגשגת, כבר 3 שנים שאנחנו במוד בחירות והאימפוטנטים האלה לא עושים כלום, שידחוף אצבע ביבי וכל ברנז'ת הליצנים שבבמשלה ובכנסת.

יש הרבה סיבות שבגללן ביבי צריך להתחלף, אבל ספציפית פארסת הבחירות החוזרות שוב ושוב לא עליו לדעתי, ואין לו אינטרס מובהק במיוחד ללכת אליהן שוב.

יש קבוצה גדולה של אנשים שרק רוצה שיפנה את הכיסא, בלי ממש להציע אלטרנטיבה ריאלית. יגידו שונאיו שרק רוצים שילך, ומצידם בתמונת המנדטים הנוכחית כשהליכוד בשלטון, אבל גם זה לא דמוקרטי.

13 דקות לפני, אקיטה said:

אם הבחירות האלה יחזקו אותו ונפטר מכחול לבן וגנץ אני בעד.

אי אפשר לנהל מדינה ככה. בקושי יש משילות גם בלי הסרח העודף הזה אבל איתם עוד פחות. לא רואה אלטרנטיבה אחרת ריאלית טובה יותר. מבחינתי כל עוד ביבי רוצה ויכול הוא יהיה ראש ממשלה. מישהו הרי צריך להיות בסופו של דבר, נכון? מקווה שעל זה אין עוררין. האם יש אנשים שאני חושב שעדיפים יותר כרגע? כן. אבל זה לא ריאלי בעליל. אז כן אני מעדיף את ביבי. תקרא לזה הרע במיעוטו.

2 דקות לפני, אקיטה said:

אולי מספיק?

זה מזכיר לי תמיד שקהל של קבוצה יריבה מקבל ממשטרה תמיד יש את המביכים שמוחאים כפיים.

אז ככה זה גם פה, בשני הצדדים.

זה להתעסק באכלו לי שתו לי לעשות דווקא וצביעות.

לא הבנתי אני מנסה להראות את הצביעות של אנשים של התקשורת של המשטרה של חברי כנסת מסויימים ואנשי תרבות. מבחינתי הרי בשני המקרים מדובר במיץ של הזבל שצריך לנהוג נגדו ביד קשה, רק שאחד מלטפים ואם חס וחלילה מגיבים קצת יותר באגרסיביות ישר כולם קופצים להגן על הפושעים בזמן שלשני נותנים מכות רצח ולא נראה שזה מזיז ליותר מדי אנשים (בטח לא לאלה שקפצו במקרה הראשון).

14 דקות לפני, Krishi said:

לא הבנתי אני מנסה להראות את הצביעות של אנשים של התקשורת של המשטרה של חברי כנסת מסויימים ואנשי תרבות. מבחינתי הרי בשני המקרים מדובר במיץ של הזבל שצריך לנהוג נגדו ביד קשה, רק שאחד מלטפים ואם חס וחלילה מגיבים קצת יותר באגרסיביות ישר כולם קופצים להגן על הפושעים בזמן שלשני נותנים מכות רצח ולא נראה שזה מזיז ליותר מדי אנשים (בטח לא לאלה שקפצו במקרה הראשון).

הכי מעצבן שאוהדי כדורגל מקבלים פיצוצים מהמשטרה על בסיס שבועי ובחיים לא תשמע על זה אף ציוץ ואם כן תמיד יאשימו את האוהד.

אי אפשר שכל פעם יש טיעון נגד ביבי תגידו אבל השמאל, זה נשמע כמו אוהדי הפועל שמאשימים את אוהדי מכבי בכל תחלואות העולם, מגוחך.

אולי ביבי בעבר היה ראש הממשלה הכי טוב ביקום אי פעם בשורה אחת אלוהים תאנוס אודין ות'ור, בשורה התחתונה אנחנו בדרך למערכת בחירות רביעית וזה בראש ובראשונה על הראש שלו, כמו מנהל שנכשל, כמו מאמן שנכשל, כמו בעלים שנכשל כמו כל קונוטוציה אחרת שבא לכם.

גם הבלוף של הצד השני יתגלה.

20 דקות לפני, Krishi said:

אם הבחירות האלה יחזקו אותו ונפטר מכחול לבן וגנץ אני בעד.

אי אפשר לנהל מדינה ככה. בקושי יש משילות גם בלי הסרח העודף הזה אבל איתם עוד פחות. לא רואה אלטרנטיבה אחרת ריאלית טובה יותר. מבחינתי כל עוד ביבי רוצה ויכול הוא יהיה ראש ממשלה. מישהו הרי צריך להיות בסופו של דבר, נכון? מקווה שעל זה אין עוררין. האם יש אנשים שאני חושב שעדיפים יותר כרגע? כן. אבל זה לא ריאלי בעליל. אז כן אני מעדיף את ביבי. תקרא לזה הרע במיעוטו.

אנשים מדברים מפוזיציה, כמוך.

למשל לא ראיתי אותך ואנשים מימין מגדילים ראש ודואגים לאנשים משמאל שמקבלים מכות למשל.

21 דקות לפני, אקיטה said:

אנשים מדברים מפוזיציה, כמוך.

למשל לא ראיתי אותך ואנשים מימין מגדילים ראש ודואגים לאנשים משמאל שמקבלים מכות למשל.

קודם כל ברור שהרבה מהטענות שלי באות מפוזיציה. זה לא אומר שאפשר לבטל את הטענות האלה.

איך אני אמור לדאוג שגם אנשים מהשמאל לא יקבלו מכות? אני מפכ"ל המשטרה? ראש הממשלה?

מפריע לי כל אחד שחוטף ככה סתם מכות בלי שום סיבה, וזה לא משנה אם הוא ימני או שמאלני, חילוני או חרדי, סתם אזרח אוהד כדורגל.

אבל מפריע לי גם החוסר שוויוניות נטו בגלל סוג האוכלוסיה.

28 דקות לפני, הנדון said:

הכי מעצבן שאוהדי כדורגל מקבלים פיצוצים מהמשטרה על בסיס שבועי ובחיים לא תשמע על זה אף ציוץ ואם כן תמיד יאשימו את האוהד.

ברור כי אוהדי כדורגל הם יצורים ברברים אלימים שמגיע להם כל אגרוף בעיטה ודחיפה חוטפים

1 hour ago, סלבה said:

יש הרבה סיבות שבגללן ביבי צריך להתחלף, אבל ספציפית פארסת הבחירות החוזרות שוב ושוב לא עליו לדעתי, ואין לו אינטרס מובהק במיוחד ללכת אליהן שוב.

יש קבוצה גדולה של אנשים שרק רוצה שיפנה את הכיסא, בלי ממש להציע אלטרנטיבה ריאלית. יגידו שונאיו שרק רוצים שילך, ומצידם בתמונת המנדטים הנוכחית כשהליכוד בשלטון, אבל גם זה לא דמוקרטי.

אני לא מסכים

כל אחד מהעשירייה הראשונה בליכוד היה מרכיב ממשלת אחדות על בסיס חילוני של ליכוד + כחול לבן + לפיד + ליברמן + עבודה.

מימלא אין באופק שום עניין מדיני להתווכח עליו בענייני שמאל-ימין קלאסיים. 

ברגע שאתה בונה ממשלה כזו ומנטרל ממנה את הצורך לדון בגחמות של החרדים (לא לאסור טיפולי המרה לדוגמא) או בענייני הפלילים של ביבי וריסון בתי המשפט 

אז היא תוכל לתפקד בצורה יציבה ולייצג את רוב הציבור. 

6 דקות לפני, קאוביין said:

אני לא מסכים

כל אחד מהעשירייה הראשונה בליכוד היה מרכיב ממשלת אחדות על בסיס חילוני של ליכוד + כחול לבן + לפיד + ליברמן + עבודה.

מימלא אין באופק שום עניין מדיני להתווכח עליו בענייני שמאל-ימין קלאסיים. 

ברגע שאתה בונה ממשלה כזו ומנטרל ממנה את הצורך לדון בגחמות של החרדים (לא לאסור טיפולי המרה לדוגמא) או בענייני הפלילים של ביבי וריסון בתי המשפט 

אז היא תוכל לתפקד בצורה יציבה ולייצג את רוב הציבור. 

מסכים איתך באופן כללי, אבל בתוך הליכוד הרצון הנוכחי הוא שביבי יוביל, אנשים הצביעו בידיעה שביבי בראש הליכוד. אי אפשר לתת לאחרים להחליט על מפלגה אחרת.

41 דקות לפני, avi atias said:

דגל טורקיה בהפגנה

image.png.4f71d401debca4cb491b72d3054d7b6c.png

זה בא להראות שיש גם מזרחים בהפגנות. 

או ששגרירות טורקיה ממנת אותנו. 

אחד מהשניים בטוח, אבל אני לא קיבלתי עדיין כסף לחשבון מאף אחד. 

4 דקות לפני, red4peace said:

זה בא להראות שיש גם מזרחים בהפגנות. 

או ששגרירות טורקיה ממנת אותנו. 

אחד מהשניים בטוח, אבל אני לא קיבלתי עדיין כסף לחשבון מאף אחד. 

ואתה גם לא תקבל כי אתה סהכ כלי שרת במשחק הזה. מקווה שזה לא נשמע פוגעני אבל זו המציאות. המטרה היא להדיח את ביבי. אין פה שום קשר לעצמאים, קורונה, עו"ס, אחיות -נטו אנטי ביבי. וזה קורה ארבעה חודשים אחרי הבחירות ובתמיכה עצומה של התקשורת. בינינו-זה לא יצליח. אבל טוב להיזכר כל כמה זמן כמה התקשורת-הפרקליטות-גורמים במשטרה מנסים לעשות לנו במדינה הפיכה לא דמוקרטית. עצוב לי עליהם.

8 דקות לפני, Brandon Roy said:

כן? זה החלום שלך?

ככה בקטנה ,לא משהו שיפגע חס וחלילה בתושבים המסכנים שם ברחוב שלא יכולים לישון כמו שצריך כמה לילות ברצף בגלל כמות מפגינים ששווה פחות מ2 מנדטים בבחירות האמיתיות

12 דקות לפני, BRoi said:

ככה בקטנה ,לא משהו שיפגע חס וחלילה בתושבים המסכנים שם ברחוב שלא יכולים לישון כמו שצריך כמה לילות ברצף בגלל כמות מפגינים ששווה פחות מ2 מנדטים בבחירות האמיתיות

מדהים איך לא לומדים כלום לא משנה שיהיו גם מאה אלף בהפגנה בסוף בבחירות הם לא מצלחים להחליף את נתניהו. 

כל עוד האג'נדה תהיה רק לא ביבי הצד השני יהיה רק ביבי ולא יחליפו אותו אם היה פוליטיקאי שאפשר להאמין לו ולא ססמאות ריקות מתוכן אולי הייתי מצביע בבחירות האלו. אין כרגע לדעתי אף מנהיג ראוי לא משמאל ולא מימין אבל היו בחירות ובמדינה דמוקרטית צריך לכבד בחירות. 

אגב משעשע שיאיר לפיד מר דמוקרטיה מטיף למלפגה עם פריימריז על דמוקרטיה קודם כל נראה אותו מסיר את החסינות שלו ביש עתיד.