Jump to content

נושא הפגנות מאוחד

avi atias

Recommended Posts

לדעתי הפגנות הדגלים האדומים הגיעו לירושלים.

מפגינים במימון של סורוסים למינהם תופסים טרמפ על הפגנות לגיטימיות של שולמנים ויוצרים כאוס.

בנוסף, הפגנות החרדים. גם יכול להגיע לממדים שאנחנו לא רוצים לראות.

מה שבטוח, הקורונה תחגוג בקרוב.

5 hours ago, avi atias said:

לדעתי הפגנות הדגלים האדומים הגיעו לירושלים.

מפגינים במימון של סורוסים למינהם תופסים טרמפ על הפגנות לגיטימיות של שולמנים ויוצרים כאוס.

בנוסף, הפגנות החרדים. גם יכול להגיע לממדים שאנחנו לא רוצים לראות.

מה שבטוח, הקורונה תחגוג בקרוב.

ההפגנה של אתמול בירושלים הייתה נגד הדיקטטורה המתהווה פה במדינה (גילוי נאות, גם אני הייתי בבלפור אתמול) ונגד הניהול הכושל של המשבר ושל משאבי הציבור.

אף אחד לא מימן אותנו, ואנשים באו לשם בשביל להילחם על עתיד המדינה - כי את ביבי מעניין רק העתיד שלו. 

2 hours ago, red4peace said:

ההפגנה של אתמול בירושלים הייתה נגד הדיקטטורה המתהווה פה במדינה (גילוי נאות, גם אני הייתי בבלפור אתמול) ונגד הניהול הכושל של המשבר ושל משאבי הציבור.

אף אחד לא מימן אותנו, ואנשים באו לשם בשביל להילחם על עתיד המדינה - כי את ביבי מעניין רק העתיד שלו. 

כן, תמשיכו לזיין את המוח על דיקטטורה ולהדביק חצי מדינה. 

חיים בסרט.

3 hours ago, red4peace said:

חחחחחחחחח תגיד לי חתיכת חוצפן, מי שמכם להיות שומרי האימפריה ו"להילחם" על עתיד המדינה? ועוד בצורה כזאת, מי אתם בכלל? לפידים בוערים?! אנרכיסטים מטונפים.

3 hours ago, סטלן בטלן השמן said:

כמה מגבניק צריך להיות קוקסינל בשביל לא לסרב פקודה

תוציאו גימלים יא שרמוטות

לסרב פקודה על מעצר של שמאלנים אנרכיסטים שלא מקבלים תוצאות של בחירות דמוקרטיות?

בבחירות הבאות אני ככל הנראה לא אצביע לביבי אבל מכאן ועד למצב שאנשים מנסים לפרוץ מחסומים ליד בית של ראש הממשלה,לאן הגענו?

אם זה היה הפוך כל הצבועים וכל התקשורת היו זועקים על המעשים של הימין..

עד שבסוף יבואו להפגנה שוב אנשי ימין כמו שהיה בהבימה בצוק איתן ויחלקו להם מכות כדי שיבינו את המקום שלהם 

3 hours ago, red4peace said:

טוב לדעת שמצד אחד ביקשת שבפלורנטין ליד הפרלה לא לחגוג עם שירים של מכבי ואבוקות ברחוב עצמו בגלל השכנים(בקשה לגיטמית ותמכתי במה שאמרת),אבל

להגיע בכל פעם לרחוב בירושלים ולעשות טרור זה כן מותר?

חייב להבין את ה-״מפגינים במימון סורוס״.

אני הרבה שנים הייתי מאוד פעיל פוליטית (לאחרונה פחות, סיבות אישיות), הלכתי לכל מחאה, עזרתי לארגן חלק מהן וכו׳, ובחיים לא קיבלתי על זה כסף. לא צ׳ק, לא תלוש שכר, אפילו לא בשחור.

האם דפקו אותי? מישהו יודע איך לפנות לסורוס כדי לקבל לפחות החזרי נסיעות?

6 דקות לפני, hairy2hell said:

חייב להבין את ה-״מפגינים במימון סורוס״.

אני הרבה שנים הייתי מאוד פעיל פוליטית (לאחרונה פחות, סיבות אישיות), הלכתי לכל מחאה, עזרתי לארגן חלק מהן וכו׳, ובחיים לא קיבלתי על זה כסף. לא צ׳ק, לא תלוש שכר, אפילו לא בשחור.

האם דפקו אותי? מישהו יודע איך לפנות לסורוס כדי לקבל לפחות החזרי נסיעות?

הקיצוניים שזורקים אבנים ומשוחררים בערבות אחרי 10 דקות  ממומנים

מנהל הקמפיין של בארני סאנדרס צולם משלם ומחלק הוראות לכושים באחת ההפגנות של אנטיפה

מה שאנחנו רואים בימים אלו זה ניסיון הפיכה של ממש. אם לא המשטרה הם פורצים לתוך מעון ראש הממשלה ומבצעים בו לינץ' תוך כדי קריאות רודן ודיקטטור. אנשים שקשה להם לקבל הכרעה דמוקרטית מפגינים על "קץ הדמוקרטיה" ודורשים מהפיכה חחח

אני מקווה שלהבא המשטרה תטפל בהם ביד קשה יותר כבר מההתחלה. חבורה של אנרכיסטים מסוכנים.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

חחחחחחחחח תגיד לי חתיכת חוצפן, מי שמכם להיות שומרי האימפריה ו"להילחם" על עתיד המדינה? ועוד בצורה כזאת, מי אתם בכלל? לפידים בוערים?! אנרכיסטים מטונפים.

מי שמנו? זאת עדיין דמוקרטיה בפעם האחרונה שבדקתי. מה לעשות, יש אנשים שלא מקובל עליהם זה שצריך לממן לביבי ולקן הקוקיה שאיתו את הבריכה בקיסריה, ומטוס פרטי במיליארד שקל (אפשר לקנות את אל על שלוש פעמים בכסף הזה), ובטח ובטח זה שאנחנו מממנים את הבן הדביל שלו שלא עבד יום מימיו. 

בת זוגי שתחיה, שעובדת גם כשכירה וגם כעצמאית (בחלק קטן מאוד מהזמן-עוסק פטור) עדיין לא קיבלה שקל מהמדינה. אנחנו משלמים מיסים כל החיים שלנו - ובמקום לטפל בצרות העם ועדת הכספים מבלה יום שלם בפטור ממס של הקיסר. יש פה עוד מישהו שכשיש לו בעיה עם מס הכנסה מכנסים בשבילו את ועדת הכספים של הכנסת? 

שלא לדבר שיש פה מגיפה שאף אחד לא מנהל, 36 שרים בממשלת שחיתות מהגדולות שהיו פה, שרים וחכים שמנותקים מהציבור (הנגבי והמטומטמת השנייה מהליכוד שטענה שבהפגנה של העצמאים היו רק אנרכיסטים שמאלנים - ואני מכיר הרבה אנשים שם שאין קשר ביניהם לבין הצד השמאלי של המפה). 

יש פה מערכת בריאות שעם כל ההבטחות בעשור האחרון התיקצוב שלה רק יורד, 

וראש ממשלה שמכריז שהוא ניצח את הקורונה וקורא לאזרחים לצאת לחגוג בלי שהוא עושה שום הכנות לגל שני. 

ממשלת הליכוד ניכשלה, הדבר היחיד שמתקדם פה בעשור האחרון זאת השחיתות, וזה שאתה לא יוצא לרחוב בשביל לזעוק נגד זה - זאת הבעיה פה. 

אתמול בבלפור ראיתי חרדים, ראיתי חובשי כיפה סרוגה וכן, גם הרבה אנשי שמאל. אז תגיד תודה שמישהו נלחם גם בשבילך ןבשביל שהילדים שלך יוכלו לצאת להפגין מתיישהו בעד/נגד כל מה שהם יירצו. 

ואסיים עם ציטוט של מר בנימין נתניהו, אומנם על אולמרט - אבל מתאים גם פה: 

"ראש ממשלה השקוע עד צוואר בחקירות אין לו מנדט מוסרי וציבורי לקבוע דברים גורליים למדינת ישראל כי קיים חשש אמיתי (אני חייב להגיד אמיתי, ולא בלתי מבוסס) שהוא יכריע על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו, ולא לפי האינטרס הלאומי. הדבר הנכון לעשות הוא שהממשלה הזו תלך הביתה."

1 hour ago, BRoi said:

טוב לדעת שמצד אחד ביקשת שבפלורנטין ליד הפרלה לא לחגוג עם שירים של מכבי ואבוקות ברחוב עצמו בגלל השכנים(בקשה לגיטמית ותמכתי במה שאמרת),אבל

להגיע בכל פעם לרחוב בירושלים ולעשות טרור זה כן מותר?

אתה באמת משווה? 

21 דקות לפני, red4peace said:

מי שמנו? זאת עדיין דמוקרטיה בפעם האחרונה שבדקתי. מה לעשות, יש אנשים שלא מקובל עליהם זה שצריך לממן לביבי ולקן הקוקיה שאיתו את הבריכה בקיסריה, ומטוס פרטי במיליארד שקל (אפשר לקנות את אל על שלוש פעמים בכסף הזה), ובטח ובטח זה שאנחנו מממנים את הבן הדביל שלו שלא עבד יום מימיו. 

בת זוגי שתחיה, שעובדת גם כשכירה וגם כעצמאית (בחלק קטן מאוד מהזמן-עוסק פטור) עדיין לא קיבלה שקל מהמדינה. אנחנו משלמים מיסים כל החיים שלנו - ובמקום לטפל בצרות העם ועדת הכספים מבלה יום שלם בפטור ממס של הקיסר. יש פה עוד מישהו שכשיש לו בעיה עם מס הכנסה מכנסים בשבילו את ועדת הכספים של הכנסת? 

שלא לדבר שיש פה מגיפה שאף אחד לא מנהל, 36 שרים בממשלת שחיתות מהגדולות שהיו פה, שרים וחכים שמנותקים מהציבור (הנגבי והמטומטמת השנייה מהליכוד שטענה שבהפגנה של העצמאים היו רק אנרכיסטים שמאלנים - ואני מכיר הרבה אנשים שם שאין קשר ביניהם לבין הצד השמאלי של המפה). 

וראש ממשלה שמכריז שהוא ניצח את הקורונה וקורא לאזרחים לצאת לחגוג בלי שהוא עושה שום הכנות לגל שני. 

ממשלת הליכוד ניכשלה, הדבר היחיד שמתקדם פה בעשור האחרון זאת השחיתות, וזה שאתה לא יוצא לרחוב בשביל לזעוק נגד זה - זאת הבעיה פה. 

אתמול בבלפור ראיתי חרדים, ראיתי חובשי כיפה סרוגה וכן, גם הרבה אנשי שמאל. אז תגיד תודה שמישהו נלחם גם בשבילך ןבשביל שהילדים שלך יוכלו לצאת להפגין מתיישהו בעד/נגד כל מה שהם יירצו. 

"ראש ממשלה השקוע עד צוואר בחקירות אין לו מנדט מוסרי וציבורי לקבוע דברים גורליים למדינת ישראל כי קיים חשש אמיתי (אני חייב להגיד אמיתי, ולא בלתי מבוסס) שהוא יכריע על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו, ולא לפי האינטרס הלאומי. הדבר הנכון לעשות הוא שהממשלה הזו תלך הביתה."

יש כאן כמה דברים שאני מסכים איתם, גם חצאי אמיתות (מטוס ראש הממשלה המתוכנן הוא לא פרטי, ודווקא חוסך בראייה קדימה), וכמה בדיות מוחלטות (התקצוב של מערכת הבריאות לא יורד. ביבי לא אמר שניצח את הקורונה וקרא לאזרחים לחגוג, אפילו הדגישו לשמור על הנחיות, שוב ושוב, ואנשים פשוט זלזלו בזה), אין כאן שום הסבר לטיעון החוזר שגורס שישראל היא דיקטטורה בהתהוות, שאני אף לא מצליח להבין.

42 דקות לפני, red4peace said:

בחלק מהדברים אתה צודק ובחלק אתה טועה. 

אמנם  לממשלה יש אשמה בכל ההתנהלות בגל השני, אבל גם לציבור יש אשמה בגל השני כי הם פשוט זרקו (ועדיין זורקים) זין על כל ההנחיות.

ההפגנות האלה שבנינו לא ממש מזיזות לביבי את הביצה רק מגדילות את ההדבקה. זה הפתרון שלכם? הרי בגלל הקורונה יש את כל הבלאגן. 

אם הציבור, ובעיקר המפורסמים שזורקים זין (וגם חברי הכנסת שלא חסר כאלה) היו שומרים על ההנחיות כמו גרמניה למשל או כמו עשרות מדינות שהיו במצב גרוע משלנו, יצאו מזה וכיום אין שם גל שני גם פה הכל היה בסדר ועסקים לא היו נסגרים. 

"ממשלת הליכוד ניכשלה, הדבר היחיד שמתקדם פה בעשור האחרון זאת השחיתות, וזה שאתה לא יוצא לרחוב בשביל לזעוק נגד זה - זאת הבעיה פה".

יש מערכת משפט שתבדוק את השחיתות שאתה טוען שהייתה. אין צורך בהפגנות האלה. 

ומה לעזאזל קשור דיקטטורה? ביבי לא נבחר בצורה דמוקרטית? צאו מהסרט שהכניסו לכם לראש. אתם לא מצילים שום דמוקרטיה. 

איך שאני רואה את זה כמה אנשים שפשוט לא יכולים לראות ראש ממשלה ימני מחליטים לנצל את המצב כדי לעשות עוד בלאגן. 

16 דקות לפני, סלבה said:

יש כאן כמה דברים שאני מסכים איתם, גם חצאי אמיתות (מטוס ראש הממשלה המתוכנן הוא לא פרטי, ודווקא חוסך בראייה קדימה), וכמה בדיות מוחלטות (התקצוב של מערכת הבריאות לא יורד. ביבי לא אמר שניצח את הקורונה וקרא לאזרחים לחגוג, אפילו הדגישו לשמור על הנחיות, שוב ושוב, ואנשים פשוט זלזלו בזה), אין כאן שום הסבר לטיעון החוזר שגורס שישראל היא דיקטטורה בהתהוות, שאני אף לא מצליח להבין.

במיליארד שקל הוצאה על מטוס יהיה פה חיסכון אולי עוד 20 שנה - וכבר היום המטוס שהם מכשירים הוא מיושן - ולא יהיה קלוונטי עד אז. 

בתור עובד מערכת הבריאות, אני יכול להעיד שאומנם התקציב גדל - אבל הוא הולך רק למשכורות ולפקידות מנופחת ולא למערכת עצמה, כלומר תוספת מיטות ותוספת רופאים ואחיות. מעבר לזה, כבר לפני עשור כשהיתה מחאה של הרופאים ביבי הבטיח הרבה דברים. רוצה לנחש כמה מתוכם התממשו?

וחשוב לי להדגיש: אני הייתי בעד סגר מהרגע הראשון, ואני בהחלט חושב שגם עכשיו צריך סגר לאיזה חודש. אבל זה צריך לבוא במקביל לפתרונות לבעלי עסקים - מה שאין. (ולא, מענק של 3000 שח זה לא פיתרון, זה בדיחה) 

18 דקות לפני, סלבה said:

אל תבלבל אותם עם עובדות.

ואל תספר את זה לאנשים, שלא ידעו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ומה לעזאזל קשור דיקטטורה? ביבי לא נבחר בצורה דמוקרטית? צאו מהסרט שהכניסו לכם לראש. אתם לא מצילים שום דמוקרטיה. 

איך שאני רואה את זה כמה אנשים שפשוט לא יכולים לראות ראש ממשלה ימני מחליטים לנצל את המצב כדי לעשות עוד בלאגן. 

רוב העם לא בחר בביבי. רוב העם רצה משהו אחר, ואלה שהצבענו בשבילם הלכו ומכרו אותנו בשביל נזיד עדשים: לראייה, בכל סקר, מפלגת העבודה לא עוברת את אחוז החסימה וגם גנץ מקבל בומבה רצינית. 

אני חי בשלום עם ראש ממשלה ימני כל עוד הוא מקדם את המדינה לפני הצרכים של עצמו. זה לא המצב עם ביבי 

11 דקות לפני, red4peace said:

רוב העם לא בחר בביבי. רוב העם רצה משהו אחר, ואלה שהצבענו בשבילם הלכו ומכרו אותנו בשביל נזיד עדשים: לראייה, בכל סקר, מפלגת העבודה לא עוברת את אחוז החסימה וגם גנץ מקבל בומבה רצינית. 

אני חי בשלום עם ראש ממשלה ימני כל עוד הוא מקדם את המדינה לפני הצרכים של עצמו. זה לא המצב עם ביבי 

הזיות זה בפורום של הקומוניסטים.

ברוב הסקרים, העם אמר שהוא מעדיף את ביבי על פני גנץ כראש ממשלה.

יותר נכון להגיד שרוב העם לא בחר בליכוד.

למען הסר ספק, אני לא הצבעתי באף אחת מ 3 מערכות הבחירות שהיו בשנה וחצי האחרונות.

קודם כל אין ממשלת ימין, גם אם יש דרישה להחליף אותה. פשוט חבורה של מושחתים ומנותקים, כיף לראות את העם על הגדרות ולא יושב בשקט ונותן לליצנים לנהל אותו עם שליפות מהמותן ובלי מחשבה וראייה קדימה

9 דקות לפני, red4peace said:

במיליארד שקל הוצאה על מטוס יהיה פה חיסכון אולי עוד 20 שנה - וכבר היום המטוס שהם מכשירים הוא מיושן - ולא יהיה קלוונטי עד אז. 

בתור עובד מערכת הבריאות, אני יכול להעיד שאומנם התקציב גדל - אבל הוא הולך רק למשכורות ולפקידות מנופחת ולא למערכת עצמה, כלומר תוספת מיטות ותוספת רופאים ואחיות. מעבר לזה, כבר לפני עשור כשהיתה מחאה של הרופאים ביבי הבטיח הרבה דברים. רוצה לנחש כמה מתוכם התממשו?

וחשוב לי להדגיש: אני הייתי בעד סגר מהרגע הראשון, ואני בהחלט חושב שגם עכשיו צריך סגר לאיזה חודש. אבל זה צריך לבוא במקביל לפתרונות לבעלי עסקים - מה שאין. (ולא, מענק של 3000 שח זה לא פיתרון, זה בדיחה) 

המטוס לא עולה מיליארד שקל, אלא באיזור 750 מיליון שקל (עלות זניחה לחלוטין ביחס לתקציב המדינה והחלוקה לשנים הרלוונטיות, לא תשלום בודד, וזה כולל תחזוקה ותפעול לחמש השנים הראשונות). הוצאה לגיטימית לחלוטין של המדינה שקיימת בעוד מקומות, אם זה לא ביבי לא מתייחסים לזה ככה. המטוס אמנם היה מיושן, אבל שודרג, בחרו לקנות מטוס ישן יחסית כי זה זול יותר.

אתה בהחלט צודק שהתקציבים פה מנופחים על שכר פקידים וכד', אבל האנשים שעומדים מאחורי ההפגנות המדוברות תומכים בדיוק בזה - הרחבה וטיפוח של המגזר הציבורי. ישראל במעגל מחזורי של הצבע האדום, זו לא אשמת ביבי.

כדי לשדרג את מערכת הבריאות בישראל צריך פשוט יותר מוסדות פרטיים, ככה זה בכל מקום. בית חולים ציבורי חדש כבר מתוכנן.

מאיפה יבוא הכסף הזה כמענק? גם זו שאלה שצריך לעלות.

20 דקות לפני, red4peace said:

בשנתיים האחרונות לא היה ממש דבר שנקרא רוב העם בתוצאות הבחירות. חצי-חצי שנוטה לליכוד אם מסתכלים על המפלגות הציוניות (וימינה באופן כללי גם אם לוקחים את הלא-ציוניות בחשבון).

12 דקות לפני, סלבה said:

המטוס לא עולה מיליארד שקל, אלא באיזור 750 מיליון שקל (עלות זניחה לחלוטין ביחס לתקציב המדינה והחלוקה לשנים הרלוונטיות, לא תשלום בודד, וזה כולל תחזוקה ותפעול לחמש השנים הראשונות). הוצאה לגיטימית לחלוטין של המדינה שקיימת בעוד מקומות, אם זה לא ביבי לא מתייחסים לזה ככה. המטוס אמנם היה מיושן, אבל שודרג, בחרו לקנות מטוס ישן יחסית כי זה זול יותר.

אתה בהחלט צודק שהתקציבים פה מנופחים על שכר פקידים וכד', אבל האנשים שעומדים מאחורי ההפגנות המדוברות תומכים בדיוק בזה - הרחבה וטיפוח של המגזר הציבורי. ישראל במעגל מחזורי של הצבע האדום, זו לא אשמת ביבי.

כדי לשדרג את מערכת הבריאות בישראל צריך פשוט יותר מוסדות פרטיים, ככה זה בכל מקום. בית חולים ציבורי חדש כבר מתוכנן.

מאיפה יבוא הכסף הזה כמענק? גם זו שאלה שצריך לעלות.

מדינה צריכה לדעת לספק לאזרחיה 3.5 דברים: 

1. ביטחון

2. בריאות

3. חינוך

1/2 - רווחה. למה חצי? כי רווחה זה בר דיון. 

אין שום בעיה עם מערכת ציבורית, הבעיה היא כשלא מנהלים אותה טוב ומתחילים להעמיס עליה אוכלי חינם שבאים ולא תורמים בכלום. 

ראה דוגמא: מירי רגב. שרה חסרת כל יכולת מקצועית, שמתקדמת רק על בסיס זה שיש לה פה ג'ורה שבא לשרה נתניהו טוב. בזמן משבר כלכלי ומגיפה היא עורכת פתיחת מחלף בטקס שמנוגד להוראות משרד הבריאות בהוצאה של 200,000 שח. על פתיחת מחלף. לפי השמועות היו שם כולה 50 איש, ככה שזה היה טקס בעלות של 4000 שח למשתתף. יש משפחות בישראל שהיום לא מכניסות את זה בחודש. 

תלמיד במערכת הממלכתית דתית מקבל 30 אחוז יותר ממקביל לו בחינוך הממלכתי, וכפול מהתלמיד הערבי. זה נראה לך הגיוני?

אם תפריט את מערכת הבריאות תהיה במצב של ארצות הברית: מי שיש לו כסף הוא מלך, ומי שאין לו שימות. אין ספק אבל שצריך לייעל - אבל בטח שלא על חשבון הטיפול שמגיע לכל אזרחי המדינה. 

או שיש פה שיוויון או שאין. ביבי הוא בעד הכסף, לא בעד השיוויון. אז שיזדיין ביבי, ורק נותר לי להצטער על זה שבנציון לא השתמש בקונדום. 

המטוס הוא ממש לא הבעיה, והוא אפילו לגיטימי לחלוטין בעיני. מנהיג המדינה צריך להיות מסוגל לקבל החלטות גם באוויר, אז צריך מטוס שכולל אזור שינה (שיהיה רענן), משרד, חדר ישיבות, אמצעי אבטחה וביטחון מידע, ואמצעים על המטוס שיאפשרו להתגונן במקרה של מתקפה. ודברים כאלו עולים לא מעט כסף.

זה הוצאה רצינית.

הרבה יותר מפריע לי דברים כמו החמגשיות מאשר המטוס.