Jump to content

שרן ייני

דקסטר

Recommended Posts

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה הדליק אותך דווקא עכשיו :/?

16 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא יודע ישב הרבה זמן והתפוצץ...

לפחות תהיו מקוריים... ;)

3 hours ago, DeDo said:

שחקן עם אופי חד פעמי, בלי טיפת אגו, כל מה שהוא רוצה כשחקן זה שהמועדון יילך קדימה. 

אין לי ספק שהעתיד שלו במכבי גם לאחר שיפרוש זה עניין בטוח.

בעידן שיש שחקנים שאין להם עמוד שדרה, שכל מה שמעניין אותם זה התהילה והפרסום

והגרופיות שמצטרפות לזה (לא אזכיר שמות), זה טוב לזכור שיש גם שחקנים שאולי הם פחות ״כוכבים״

אבל יש להם עמוד שדרה שהוא גרזן, שהם ישרים, הגונים, מקצוענים ומנהיגים (מהסוג של פעם שאשכרה אפשר לסמוך עליהם)

שרן הוא הרבה יותר משחקן, הוא מעולם לא יצר כותרת שלילית לאורך כל הקריירה שלו

הוא תמיד היה שם בשביל המועדון, תמיד מייצג, מודע למעמד שלו, יודע שכל מה שיעשה או יגיד

משליך ישירות על המועדון, הקבוצה והשחקנים.

בכל העשור האחרון, הוא ורק הוא ראוי להיקרא ׳סמל׳ 

על שחקנים טובים יותר ומוכשרים יותר שהיו כאן לתקופה ועשו דברים מדהימים

והיינו מזוהים איתם (נניח זהבי או אלירן שאני אוהב אותם ברמות) אולי ניתן להגיד שהם ׳מזוהים׳ עם מכבי

אבל סמל? רק שרן

הוא אמר פעם לשופט באמצע משחק שהשריקה שהוא נתן היא "שערוריה". 

זהו. מבחינתי סיים את הסיפור שלו. גועל נפש, איך הוא מעיז להכתים ככה את השם של מכבי. פשוט פעל בטפשות בלי לחשוב, תוך כדי שהוא מנצל את המעמד והכח שלו כקפטן הקבוצה.

אני במקום גולדהאר משעה אותו לתקופה ארוכה ואז אחרי חודשיים שאף אחד לא ידבר איתו אני מבטל לו את החוזה. שיחזק את בית"ר או חיפה. אנחנו ערכיים, אצלנו לא ישחקו עבריינים כאלה. 

4 hours ago, Krishi said:

זהו. מבחינתי סיים את הסיפור שלו. גועל נפש, איך הוא מעיז להכתים ככה את השם של מכבי. פשוט פעל בטפשות בלי לחשוב, תוך כדי שהוא מנצל את המעמד והכח שלו כקפטן הקבוצה.

אני במקום גולדהאר משעה אותו לתקופה ארוכה ואז אחרי חודשיים שאף אחד לא ידבר איתו אני מבטל לו את החוזה. שיחזק את בית"ר או חיפה. אנחנו ערכיים, אצלנו לא ישחקו עבריינים כאלה. 

די, אח, שחרר, התקדמנו, ממשיכים הלאה

6 hours ago, duduha said:

די, אח, שחרר, התקדמנו, ממשיכים הלאה

הפרשייה הזאת יותר קשה לי מהגועל נפש של ההתאחדות במקרה פואד, כאן זה אנחנו מבצעים את החוסר צדק כלפינו (למרות שגם שם אפשר לדרוש שהבדיחה לא ישפוט אותנו שוב או לפחות לא להזמין אותו להרצות לשחקנים שלנו) אז לפחות תנו לנו פה לשחרר קריזות 

7 hours ago, Dr. Caligari said:

הפרשייה הזאת יותר קשה לי מהגועל נפש של ההתאחדות במקרה פואד, כאן זה אנחנו מבצעים את החוסר צדק כלפינו (למרות שגם שם אפשר לדרוש שהבדיחה לא ישפוט אותנו שוב או לפחות לא להזמין אותו להרצות לשחקנים שלנו) אז לפחות תנו לנו פה לשחרר קריזות 

נראה לי קצת הגזמת עם ההשוואות, אבל בכל מקרה זה לא יתן כלום, יש לנו עכשיו אירופה ופתיחת ליגה, ככל שנטחן את זה יותר זה יגיע למחאות לא נעימות. פנינו קדימה

19 hours ago, Krishi said:

לא שאני מסכים עם הדרך שבה גולדהאר נהג עם אותם שני שחקנים שאני מאוד אוהב, אבל ייני בחיים לא היה מנצל את הכוח שלו בשביל לשכב עם קטינות (גם אם הוא חשב שהן מעל גיל 16), ולא היה מגיע למצב שנפתח נגדו תיק במשטרה (שעדיין לא נסגר יש לציין) בנוגע להאם הוא ידע או לא ידע את גילן האמיתי. וכן זה חלק מלהיות מקצוען ולהתרכז במה שחשוב באמת.

55 דקות לפני, זילבר said:

לא שאני מסכים עם הדרך שבה גולדהאר נהג עם אותם שני שחקנים שאני מאוד אוהב, אבל ייני בחיים לא היה מנצל את הכוח שלו בשביל לשכב עם קטינות (גם אם הוא חשב שהן מעל גיל 16), ולא היה מגיע למצב שנפתח נגדו תיק במשטרה (שעדיין לא נסגר יש לציין) בנוגע להאם הוא ידע או לא ידע את גילן האמיתי. וכן זה חלק מלהיות מקצוען ולהתרכז במה שחשוב באמת.

אבל הוא אמר לשופט "שערוריה"! זה לכשעצמו מספיק. איזה כתם על מכבי