Jump to content

שרן ייני

דקסטר

Recommended Posts

“יש לנו סיפור טוב שאני חזרתי מפציעה והוא היה בסגל ואני לא. הוא הרגיש ממש לא טוב במחצית, היה לו כאב מאוד חזק במפשעה והוא שקל לצאת. נכנסתי לחדר הלבשה ושמעתי אותו אומר את זה. אז אמרתי לו “פיבן, כדאי לך לא לצאת מהמשחק כי אם תצא, אני לוקח לך את המקום במשחק הבא ואני אכנס להרכב ואתה לא תראה דקת דשא כל העונה ואני לא אשחרר לך. אתה תצטרך לרדוף אחריי כל העונה וכדאי לך לעלות למחצית השנייה ולסיים את המשחק ולא לצאת”, והלכתי. הוא סיים את המשחק ואחרי המשחק דפקנו חיבוק גדול כזה והוא היה גאה בעצמו שהוא עשה את זה ואני הייתי גאה בשבילו וזה רק מראה שהתחרות בקבוצה היא מאוד בריאה. אני תמיד רוצה לשחק לפני שחר פיבן ולפני טיבי וגם לפני ז’איר ואני שם את עצמי בראש אבל זה שאני שם את עצמי בראש לא אומר שאני לא אהיה בקשר טוב איתם או אתמוך בהם או אתן להם את העצות הנכונות גם בשביל עצמם וגם בשביל הקבוצה”.  

איזה קפטן.

אני לא ליד מחשב אז אין לי כוח להעתיק את הראיון המלא, מי שרוצה וולקאם

https://m.one.co.il/Mobile/Article/19-20/1,1,3,32095/362671.html?ref=hp

אנדרייטד ברמה גבוהה.

אני מאוהב :wubyellow3:

מפריע לי מאוד שבקונצנזוס בקרב הקהל שרן לא סמל ולא שחקן להתגאות בו, כשבקבוצות אחרות בארץ ובעולם הוא היה נחשב חתיחת סמל ודמות להערצה.

41 דקות לפני, קובי השועל said:

אנדרייטד ברמה גבוהה.

מפריע לי מאוד שבקונצנזוס בקרב הקהל שרן לא סמל ולא שחקן להתגאות בו, כשבקבוצות אחרות בארץ ובעולם הוא היה נחשב חתיחת סמל ודמות להערצה.

אה?

מאז נמני לא היה קונצנזוס כזה לגבי שחקן

למה לקחת את איתן להניף את הצלחת?
”איתן מקצוען בנשמה, הוא בן אדם כל כך טוב, הוא תמיד עובד, תמיד נותן הכל, עושה אקסטרה ולא משנה אם בעונה שעברה שהוא שיחק פחות או גם עכשיו שקרה לו כל מה שקרה לו עם אבא שלו הוא חזר מרוכז כדי לעבוד כמו מטורף ואני כל כך גאה בו. איתן מלווה אותי שש וחצי שנים. יש לנו קשר מצוין ברמה האישית. אנחנו מדברים הרבה ומתייעצים ותמיד שיש בעיה כזו או אחרת אנחנו פתוחים אחד עם השני והוא עוזר לי לפתור הרבה דברים. מקצועית הוא שחקן מדהים וכמות התארים שלו וההופעות שלו בקבוצות ובנבחרת רק מגבות את זה שהוא כל כך מדהים. כיף לי שאני חולק את הקריירה שלי, את החלק המשמעותי שלה, איתו”. 

:wubyellow3::wubyellow3::wubyellow3:

מתוך עניין, "סמלים" אחרים בקבוצות גדולות בעולם, מה קורה עם השכר שלהם בשנים האחרונות? כשהם נשארים עוד שנה- שנתיים כשחקן משלים ויותר לחדר הלבשה ולכבודם, הם מקבלים שכר מלא או שיש איזה הסכם ג'נטלמנים כזה של אתם נשארים אבל בשכר נמוך כי התרומה המקצועית פוחתת? 

רק אדגיש, בכל מקרה שרן צריך להישאר כל זמן שהוא רוצה 

On 11.7.2020 at 00:03, קובי השועל said:

אנדרייטד ברמה גבוהה.

זה כי האוהדים של קבוצות אחרות לא מכירים את ייני כמונו האוהדים של המועדון... 

• 3 weeks later...

המהפך שעבר גם מדהים.

אני זוכר ימים שקראו לו שירנית וירדו עליו כי הוא היה בינוני ומטה בקישור והוא לא לכלך וקיבל הכל כמו גבר.

אאל"ט איווניר החליט להמר עליו בזמנו כבלם, החלטה שהתבררה כמוצלחת עם תפנית חיובית.

בשנים הקשות של מכבי הוא התחשל מאוד.

אל קפיטן.

תענוג שנשאר

גם אם חלילה יהיה בלאגן בעמדת המגן ימני/בלם/מגן שמאלי

אפשר לסמוך על שרן שיהיה שם כדי להציל את המצב.

רק שלא ישחק כקשר אחורי חח

• 2 weeks later...

שחקן עם אופי חד פעמי, בלי טיפת אגו, כל מה שהוא רוצה כשחקן זה שהמועדון יילך קדימה. 

אין לי ספק שהעתיד שלו במכבי גם לאחר שיפרוש זה עניין בטוח.

בעידן שיש שחקנים שאין להם עמוד שדרה, שכל מה שמעניין אותם זה התהילה והפרסום

והגרופיות שמצטרפות לזה (לא אזכיר שמות), זה טוב לזכור שיש גם שחקנים שאולי הם פחות ״כוכבים״

אבל יש להם עמוד שדרה שהוא גרזן, שהם ישרים, הגונים, מקצוענים ומנהיגים (מהסוג של פעם שאשכרה אפשר לסמוך עליהם)

שרן הוא הרבה יותר משחקן, הוא מעולם לא יצר כותרת שלילית לאורך כל הקריירה שלו

הוא תמיד היה שם בשביל המועדון, תמיד מייצג, מודע למעמד שלו, יודע שכל מה שיעשה או יגיד

משליך ישירות על המועדון, הקבוצה והשחקנים.

בכל העשור האחרון, הוא ורק הוא ראוי להיקרא ׳סמל׳ 

על שחקנים טובים יותר ומוכשרים יותר שהיו כאן לתקופה ועשו דברים מדהימים

והיינו מזוהים איתם (נניח זהבי או אלירן שאני אוהב אותם ברמות) אולי ניתן להגיד שהם ׳מזוהים׳ עם מכבי

אבל סמל? רק שרן

30 דקות לפני, DeDo said:

שחקן עם אופי חד פעמי, בלי טיפת אגו, כל מה שהוא רוצה כשחקן זה שהמועדון יילך קדימה. 

אין לי ספק שהעתיד שלו במכבי גם לאחר שיפרוש זה עניין בטוח.

בעידן שיש שחקנים שאין להם עמוד שדרה, שכל מה שמעניין אותם זה התהילה והפרסום

והגרופיות שמצטרפות לזה (לא אזכיר שמות), זה טוב לזכור שיש גם שחקנים שאולי הם פחות ״כוכבים״

אבל יש להם עמוד שדרה שהוא גרזן, שהם ישרים, הגונים, מקצוענים ומנהיגים (מהסוג של פעם שאשכרה אפשר לסמוך עליהם)

שרן הוא הרבה יותר משחקן, הוא מעולם לא יצר כותרת שלילית לאורך כל הקריירה שלו

הוא תמיד היה שם בשביל המועדון, תמיד מייצג, מודע למעמד שלו, יודע שכל מה שיעשה או יגיד

משליך ישירות על המועדון, הקבוצה והשחקנים.

בכל העשור האחרון, הוא ורק הוא ראוי להיקרא ׳סמל׳ 

על שחקנים טובים יותר ומוכשרים יותר שהיו כאן לתקופה ועשו דברים מדהימים

והיינו מזוהים איתם (נניח זהבי או אלירן שאני אוהב אותם ברמות) אולי ניתן להגיד שהם ׳מזוהים׳ עם מכבי

אבל סמל? רק שרן

צריך להלחין את זה אחי

ראסמי שרן זה סמל