Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

12 דקות לפני, Dalembert said:

יש להם מקום לעוד זר בהנחה שסיינסבורי שלנו האהוב יוחלף בבלם זר. השאלה אם ילכו על מגן שמאלי או קשר אחורי

צריכים גם שחקן כנף

אנחנו ומכבי חיפה לא באותה ליגה, מדהים שהם לא התחזקו, גם בכר סימן שאלה גדול.

מנדז'ק זה חילוש, שחקן בעייתי מאוד ולא יציב.

ההישארות של גולסה כ"כ חשובה. כל עוד אנחנו שומרים על השלד של גלזר, פרץ, גולסה וריקן אנחנו מסודרים.

עד היום הם בנו על זה שכשבכר יגיע הם יחזרו לטופ, כשזה יתפוצץ להם בפנים כבר כל שריד אחרון של תקווה יגמר שם.

אני חושב שזאת הולכת להיות עונת נפל של מכבי חיפה, לא כי אני מזלזל בהם אלא כי רף הציפיות הוא כל כך גבוה בשונה מהעונה של בלבול וזה פשוט יפרק אותם מנטלית. תוסיפו לזה מאמן שהצליח תחת סגל מפלצתי של ב"ש ועוד כמה ספקולציות כאלה ואחרות וכשזה נגמר הוא ניכשל כישלון חרוץ. זו דעתי בכל אופן. תזכרו את ההודעה הזאת.

37 דקות לפני, קובי השועל said:

עד היום הם בנו על זה שכשבכר יגיע הם יחזרו לטופ, כשזה יתפוצץ להם בפנים כבר כל שריד אחרון של תקווה יגמר שם.

אני חושב שזאת הולכת להיות עונת נפל של מכבי חיפה, לא כי אני מזלזל בהם אלא כי רף הציפיות הוא כל כך גבוה בשונה מהעונה של בלבול וזה פשוט יפרק אותם מנטלית. תוסיפו לזה מאמן שהצליח תחת סגל מפלצתי של ב"ש ועוד כמה ספקולציות כאלה ואחרות וכשזה נגמר הוא ניכשל כישלון חרוץ. זו דעתי בכל אופן. תזכרו את ההודעה הזאת.

הם חושבים שבכר זה תרופת הקסם, יש אנשים שאני מכיר שהם בטוחים שהם יקחו אליפות רק בזכות בכר בלי להתייחס בכלל לסגל

כבר רשמתי בנושא של טוטו יתר נראה לי שלא הזוי בכלל שתהיה להם עונה אפילו יותר גרועה מעם בלבול, הסגל שלהם עדיין לא מספיק טוב ובכר נוטה ליותר הרפתקנות, בנוסף הם השאירו את שועה שם שזאת טעות גדולה לדעתי, הוא כמו רעל לחדר הלבשה. הם חושבים שמכבי פגיעה אחרי העזיבות של שחקני מפתח והמאמן ושלהם יש עכשיו קוסם על הקווים. אם חשבתי שהכאפה שהם יחטפו אחרי שיאבדו את האליפות בעונה האחרונה תהיה כואבת להם, הכאפה שהם יחטפו בעונה הקרובה תהיה אפילו כואבת יותר פי כמה וכמה. 

1 דקה לפני, Krishi said:

כבר רשמתי בנושא של טוטו יתר נראה לי שלא הזוי בכלל שתהיה להם עונה אפילו יותר גרועה מעם בלבול, הסגל שלהם עדיין לא מספיק טוב ובכר נוטה ליותר הרפתקנות, בנוסף הם השאירו את שועה שם שזאת טעות גדולה לדעתי, הוא כמו רעל לחדר הלבשה. הם חושבים שמכבי פגיעה אחרי העזיבות של שחקני מפתח והמאמן ושלהם יש עכשיו קוסם על הקווים. אם חשבתי שהכאפה שהם יחטפו אחרי שיאבדו את האליפות בעונה האחרונה תהיה כואבת להם, הכאפה שהם יחטפו בעונה הקרובה תהיה אפילו כואבת יותר פי כמה וכמה. 

בואו נחכה קצת. אני גם חושב שהם במצב לא טוב כרגע, אפילו פחות טוב משנה שעברה. אבל בשני המועדונים דברים עדיין מאוד נזילים. הפסד ברביעי, למשל, יכול לשנות את התמונה, וזו לא צומת הדרכים היחידה.

7 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בואו נחכה קצת. אני גם חושב שהם במצב לא טוב כרגע, אפילו פחות טוב משנה שעברה. אבל בשני המועדונים דברים עדיין מאוד נזילים. הפסד ברביעי, למשל, יכול לשנות את התמונה, וזו לא צומת הדרכים היחידה.

הם מרחק פציעה בקישור/התקפה מברדק גדול מאוד.

20 דקות לפני, המכבייה said:

נקודת המוצא שלי היא שאנחנו לא נשחזר את קצב צבירת הנקודות והאחוזים. אין לזה באמת סיכוי. 

לא צריך להיות פרופסור כדי להבין את זה... השנתיים האחרונות לא יחזרו בעשור הקרוב מינימום.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא צריך להיות פרופסור כדי להבין את זה... השנתיים האחרונות לא יחזרו בעשור הקרוב מינימום.

אכן. לכן האפשרות לתחרות רצינית יותר, קיים. 

19 דקות לפני, itanar said:

אתם לא מבינים מה קורה בחיפה. הם בטירוף על יעקב שחר.

חבר אוהד חיפה היה בטוח שגולסה סגור אצלהם. 

שוקל אם להטריל אותו על מוחמד עוואד. 

1 hour ago, itanar said:

אתם לא מבינים מה קורה בחיפה. הם בטירוף על יעקב שחר.

שתף אותנו

אגב לגנוב להם את עוואד בינואר יכול להיות משעשע למרות שלדעתי הוא מכוון לאירופה אבל לך תדע. 

1 דקה לפני, zeudemort said:

זה גם מה שאמרו על וויסמן.

בעיקרון הוא אחלה שחקן, אבל חבל שיקח דקות לבר כהן

עכשיו כל שחקן שיעזוב את חיפה תשוו לוייסמן?

לא מחזיק ממנו, גם לא מחזיק משועה יותר מדי, רוקאביצה החלוץ הכי טוב שם ואותו בכיף אני לוקח.

עוד חלוצים ישראלים יותר מעניינים- תורג'מן, דין דוד, חלאיילה והאמת לא הייתי מתנגד בכלל לראות את דור ג'אן חוזר הביתה, עשה שיפור ענק

ובר כהן בכלל לא בעמדה של עוואד

עכשיו כל שחקן שיעזוב את חיפה תשוו לאדביסי?

לא מחזיק ממנו, גם לא מחזיק מאדביסי יותר מדי, אדביסי החלוץ הכי טוב שם ואותו בכיף אני לוקח.

עוד חלוצים ישראלים יותר מעניינים- אדביסי, אדביסי, אדביסי והאמת לא הייתי מתנגד בכלל לראות את אדביסי חוזר הביתה, עשה שיפור ענק

ואדביסי בכלל לא בעמדה של אדביסי

10 דקות לפני, Dalembert said:

עכשיו כל שחקן שיעזוב את חיפה תשוו לאדביסי?

לא מחזיק ממנו, גם לא מחזיק מאדביסי יותר מדי, אדביסי החלוץ הכי טוב שם ואותו בכיף אני לוקח.

עוד חלוצים ישראלים יותר מעניינים- אדביסי, אדביסי, אדביסי והאמת לא הייתי מתנגד בכלל לראות את אדביסי חוזר הביתה, עשה שיפור ענק

ואדביסי בכלל לא בעמדה של אדביסי

מה קורה פה