Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

30 דקות לפני, הנדון said:

יותר מדהים שגם את זה שועה הצליח לחרבן, אשכרה סידרו לו קומבינה רק בוא תעשה וי קטן אחרי האימון ויש לך שירות לאומי. 

זה תפקידו של האיבר

לפני8 שעות , הנדון said:

יותר מדהים שגם את זה שועה הצליח לחרבן, אשכרה סידרו לו קומבינה רק בוא תעשה וי קטן אחרי האימון ויש לך שירות לאומי. 

הקטע הוא שזה באמת לא אחראי לתת לו לחנוך, מצד שני הרבה פעמים שמניאקים כאלה מתגלגלים לחניכה/נתינה/תרומה דווקא אז הם באמת קצת מתיישרים....לך תדע...

אבל כמו שאמרו...הוא עשה את השועה.

לפני5 שעות , antonio_margheriti2 said:

השאלה היא למה קיבל שיחרור מהצבא, פיזית אין לו בעיה, אולי על נפשי?

לא הבנתי מהכתבה שקיבל שיחרור.

אם אושר להשתחרר אז לא אמורה להיות בעיה לשחק בצבא.

אני מניח שהאיסור הוא ערכי נגד השתמטות.

המסר מבורך.

אבל זה ביצוע די מוזר, אם אפשר רגע להתבונן זה.

כאילו מי ישמע איזה שירות ביצע דולב חזיזה.

מת לשמוע...

העיקר יעקב שחר כל פעם גיבה אותו מחדש מול המאמן... ״האדם לפני השחקן״ עלאק

לפני21 שעות , Insigne said:

וואלה ספורט. שלמה וויס.

איך אדם שיש לו בעיות אופי, שמאמן מנטלי מתפטר מתפקידו כי אי אפשר לעבוד איתו - איך אדם כזה יכול להיות חונך? לחנוך נוער, להתנדב עם ילדים?

כמה הכדורגל רקוב וכמה יעקב שחר הוא מאחורי הקלעים. לשחקן שלא מצליחים להסתדר איתו במועדון והוא מכה חפצים ולא שולט בכעסים, נותנים להתנדב עם ילדים כדי שישחק בנבחרת ישראל.

מדהים. 

כמה חסר מוח צריך להיות כדי לדפוק כזאת קומבינה מטורפת?,איזה כיף שלא אנחנו קנינו אותו בזמנו מבני יהודה :clap::clap:

שועה: "בחיפה סימנו אותי מהרגע הראשון. כל מה שאני צריך זה שיחבקו אותי.

ששחקן אומר משפט כזה אתה מבין כמה לא יצא ממנו שום דבר, הוא צריך שמישהו יוריד לו כאפה לא חיבוק אולי זה מה שיציל לו את הקריירה.

שחקן ישראלי טיפוסי שכולם לא בסדר והוא לא הבעיה.

1 דקה לפני, הנדון said:

ששחקן אומר משפט כזה אתה מבין כמה לא יצא ממנו שום דבר, הוא צריך שמישהו יוריד לו כאפה לא חיבוק אולי זה מה שיציל לו את הקריירה.

הוא באמת אמר את המשפט הזה? אם כן הוא גמור. לא למד שום דבר, משמח לשמוע שאחרי שהוא היווה פיגוע כלכלי ומקצועי במכבי חיפה הוא יעשה את הנזק שלו עכשיו בבית"ר. 

לפני2 שעות , הנדון said:

לא חיבקו אותו? כל פעם עבירת משמעת אחרת עברה באהלן אהלן מבחינת הנשיא החסכן הראשון לשמו, הביאו לו את ג׳ובאני רוסו מאמן מנטלי במיוחד וסידרו לו פגישות עם פאקינג ערן זהבי שירגיע אותו...

מה עשית בקריירה שלך? שמת 9 גולים בבני יהודה?? 

כמה חצוף וכפוי טובה בנאדם יכול להיות?

25 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

לא חיבקו אותו? כל פעם עבירת משמעת אחרת עברה באהלן אהלן מבחינת הנשיא החסכן הראשון לשמו, הביאו לו את ג׳ובאני רוסו מאמן מנטלי במיוחד וסידרו לו פגישות עם פאקינג ערן זהבי שירגיע אותו...

מה עשית בקריירה שלך? שמת 9 גולים בבני יהודה?? 

כמה חצוף וכפוי טובה בנאדם יכול להיות?

לעולם לא יפסיק להצחיק אותי 

זה שביתר קנו אותו בסכום הזה זה פשוט טמטום אחד גדול, לא יכול להיות שהערך שלו לא השתנה. גם בחצי מזה ואחוזים יענקלה היה מוכר את הילדים חרא הזה

• 3 weeks later...
צטט

לאחר שהבינה שבירם כיאל אינו פוסל הגעה למועדון בעונה הנוכחית, בני סכנין עברה משלב הגישושים לשלב המעשים: הקבוצה מהמגזר פנתה לקשר הישראלי בסוף השבוע האחרון, והניחה הצעה רשמית על שולחנו. לאתר ערוץ הספורט נודע כי בין הצדדים עדיין ישנם פערים כספיים. על הפרק חוזה ארוך טווח עבור הקשר ששיחק בעשור הקודם באי הבריטי. בסכנין לא חוששים מהעובדה שכיאל לא שיחק תקופה ארוכה, ולטענתם הוא שמר על כושר לאורך התקופה ויזדקק להכנה קצרה על מנת לשוב למגרשים. השיחות בין המועדון לשחקן ימשכו בימים הקרובים. מאמין סכנין, ניסו אביטן, אישר את הפרטים ב"5 באוויר": "העניין בכיאל מאוד רציני מהצד שלנו. יש רצון גדול לקלוט אותו, אך פערים כספיים. יש משא ומתן בין הצדדים ומקווים לראות אם הפערים האלה ניתנים לגישור. יש פה חלון הזדמנויות ויכולים לקרות דברים".

מברייטון לבני סכנין, איך חיפה לא זורקת גלגל הצלה לבן האובד

האמת קצת מוזר במשחקים עם הרצוג לפני שנה הוא היה די טוב

לפי דעתי הוא בטוח יכול למצוא משהו בקפריסין או שקר כלשהו

אם כיאל מגיע לסכנין זאת חלטורה רצינית.

איך שחקן שעד לפני שנתיים, היו מוכנים לשלם לו מיליונים שיחזור, עכשיו נעלם מהתודעה לגמרי ומוכן להתפשר על סכנין.

כנ"ל גם תומר חמד. שני ישראלים חמדנים וקשקשנים, דיברו על MLS או סין, כאילו קוראים להם חאבייר מ'צרנו.

23 דקות לפני, Insigne said:

אם כיאל מגיע לסכנין זאת חלטורה רצינית.

איך שחקן שעד לפני שנתיים, היו מוכנים לשלם לו מיליונים שיחזור, עכשיו נעלם מהתודעה לגמרי ומוכן להתפשר על סכנין.

כנ"ל גם תומר חמד. שני ישראלים חמדנים וקשקשנים, דיברו על MLS או סין, כאילו קוראים להם חאבייר מ'צרנו.

כיאל פציע מאוד.

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

יותר טוב מרודריגז, חיפה שוב נופלת בצורה תמוהה על עמדה חשובה. 

לא מסכים, רודריגז אחלה שחקן שלא מיצא את הפוטנציאל שלו בגלל החלטות שגויות, הוא כולה בן 25.

59 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לא מסכים, רודריגז אחלה שחקן שלא מיצא את הפוטנציאל שלו בגלל החלטות שגויות, הוא כולה בן 25.

גם כיאל אחלה שחקן, ומעבר לכך יותר מתאים עבור מה שהם צריכים ברמה ההגנתית. 

פספוס של הנשיא, מעבר לזה שכיאל לדעתי יותר מתאים לחיפה מרודריגז, זה גם היה מפנה להם מקום של זר (במקום טוואטחה שלא יודע להגן/בלם איכותי כי חבשי חלש/שוער יותר טוב/עומק התקפי נוסף)

כיאל הגיע מקבוצת ליגה שנייה באנגליה לקבוצת ליגה שלישית בישראל, יכול להיות שזה מה שמתאים לו.

כסף עשה, רוצה לנוח תוך כדי המשחק. 

הוא לא צריך לקבל זימון יותר לנבחרת אלא אם כן...........הוא כאילו פרש מכדורגל כבר.