Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

49 דקות לפני, הצבר said:

חוגג מנסה להראות שהוא יותר חכם מטביב

ההבדל שטביב היה מקבל את שועה בחינם וגורם לשחר להשתתף במשכורת 

חוגג מצליח לשלם 1.2 מיליון דולר על שחקן שאם הוא היה משלם עליו 600 אלף כולם היו מנשקים אותו

זה לא שהיו לחיפה ולשוע איזה שהן אופציות אחרות

בדיוק.

בבית"ר קונים שחקן במיליון יורו ואומרים שהם לוקחים אותו כפרויקט שיקומי. 

לפני1 שעה , המכביסטית15 said:

לא כל כך מסכימה לגבי חיפה, לדעתי היה חסר להם גם עוד קשר בשביל העומק (שנה שעברה הספיק ששחקן אחד בקישור נעדר להם והם היו בבעיה) ואפילו יכלו להוסיף עוד אחד שיהיה חילוף לנטע לוי. ולמרות שזה אולי לא נראה משמעותי, לדעתי הכניסה של טוואטחה תשפר אותם מאוד וזה עוד דרך להתקפה שלהם לפרוץ בונקרים מול הקטנות. חוץ מזה שסביר להניח שגם הגנתית הוא שיפור לעומת הקודם (אפילו לא זוכרת את השם שלו), ואחרי סבוריט הוא המגן השמאלי הכי טוב בארץ. גם העזיבה של שועה טובה להם מאוד ותעזור להם חברתית ומקצועית (יפסיקו להתעסק בשטויות שלו וברעש שהוא יוצר). גם בכר לעומת בלבול זה שינוי ענק, מה שמותיר את השאלה היחידה הגדולה בעיני- הבלם. אם הוא טוב הם השתפרו משמעותית משנה שעברה ולדעתי פייבוריטים לאור ההפרש שנוצר, אם הוא לא טוב זה כבר סיפור אחר ותהיה להם בעיה. ככה או ככה יהיה קשה מאוד השנה, קיבלנו יריבה הרבה יותר חזקה. נצטרך הרבה מאוד אופי כדי לקחת. 

מסכים שהיה חסר להם עומק ורודריגז נותן עומק, אבל אחת הבעיות ההגנתיות של חיפה הייתה הטיילת בין הקישור להגנה. הוא לא פותר את זה, והיו צריכים גרזן זר כלשהו שיעשה עבודה הגנתית. 

טוואטחה מגן טוב התקפית אבל חלש הגנתית, ולא סתם זרקו עליו משענת של כיסא או מה שזה לא היה אז. הוא משדרג את הקיים, אבל ההגנה עדיין תהיה חדירה בצד שלו.  

כמה חודשים בבני יהודה הפכו את שועה לקאנטונה הישראלי. יש לו כריזמה של שולחן וחוסר רצון בולט להתאמן. 

עדיין, תיהיה ליגה קשוחה השנה. בכל שלושת הקבוצות האחרות יש לא מעט גולים בפוטנציה ואנחנו לא ניהיה המפלצת הגנתית שהיינו. נתמודד. 

27 דקות לפני, המכבייה said:

כמה חודשים בבני יהודה הפכו את שועה לקאנטונה הישראלי. יש לו כריזמה של שולחן וחוסר רצון בולט להתאמן. 

עדיין, תיהיה ליגה קשוחה השנה. בכל שלושת הקבוצות האחרות יש לא מעט גולים בפוטנציה ואנחנו לא ניהיה המפלצת הגנתית שהיינו. נתמודד. 

ממש ככה. הבן אדם עשה קריירה מ-9 שערים בבני יהודה.

הוא בדרך הבטוחה להיות ברוכיאן בואכה ראובן עובד.

לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

מסכים שהיה חסר להם עומק ורודריגז נותן עומק, אבל אחת הבעיות ההגנתיות של חיפה הייתה הטיילת בין הקישור להגנה. הוא לא פותר את זה, והיו צריכים גרזן זר כלשהו שיעשה עבודה הגנתית. 

טוואטחה מגן טוב התקפית אבל חלש הגנתית, ולא סתם זרקו עליו משענת של כיסא או מה שזה לא היה אז. הוא משדרג את הקיים, אבל ההגנה עדיין תהיה חדירה בצד שלו.  

נכון לגמרי מסכימה שהיו חייבים עוד מישהו לצד/ מחליף לנטע לוי, וכן הוא לא מספיק חזק הגנתית אבל אני לא חושבת שהוא פחות טוב מהבחינה הזאת מכל מגן אחר בארץ (חוץ מסבוריט כמובן). ההגנה שלהם זה הדבר היחיד שעוד משאיר לי תקווה (בגלל ההפרש), אבל אי אפשר להתעלם מהחיזוק שלהם בהתקפה שיכול לטשטש את זה. 

"ההתעקשות על המחיר כאשר שחר לא ירד מ 1.4 מיליון אירו השתלמה" אמרו בסיפוק במועדון. בנוסף, חשוב לציין כי הירוקים גם חסכו את שכרו השנתי של שועה שעמד על 200 אלף אירו ו-170 אחרי הקיצוץ.

אמיתי לגמרי, כתבה של בן דור

נראה תוך כמה זמן הוא יגיע לחזק את העולה החדשה לליגה א' ...סתם שחקן ישראלי ממוצע חסר מוח, מאלה שאבא שלהם בטוחים שיש להם את הילד הכי טוב שיש , וואלה אם הוא היה הילד שלי היתי זורק אותו לכל הרוחות..ילד חרא זה מחמאה בשבילו, המיץ של הזבל.

לגבי תורג'מן אם יש סיכוי להביא אותו כחלוץ 2 לאור החלוצים המזדקנים שלנו לא היתי מתנגד.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

נראה תוך כמה זמן הוא יגיע לחזק את העולה החדשה לליגה א' ...סתם שחקן ישראלי ממוצע חסר מוח, מאלה שאבא שלהם בטוחים שיש להם את הילד הכי טוב שיש , וואלה אם הוא היה הילד שלי היתי זורק אותו לכל הרוחות..ילד חרא זה מחמאה בשבילו, המיץ של הזבל.

דווקא זכורה לי לפחות כתבה אחת שבה אבא שלו, בעצמו, אומר שאם הוא (ירדן) לא ישנה את ההתנהגות שלו, הוא לא יגיע לכולם. 

On 17.10.2020 at 18:05, המכבייה said:

לא הבנתי אם זה הקנטה או מחמאה 

שולחן זה הפריט ריהוט האהוב עליי, בסלון, פינת אוכל וחדר עבודה. 

הוא הכי דומיננטי וצריך להתאים את שאר הדברים בשבילו. 

22 דקות לפני, קאוביין said:

לא הבנתי אם זה הקנטה או מחמאה 

שולחן זה הפריט ריהוט האהוב עליי, בסלון, פינת אוכל וחדר עבודה. 

הוא הכי דומיננטי וצריך להתאים את שאר הדברים בשבילו. 

שולחן הוא חפץ דומם שמעולם לא לי נתן השראה. יכולתי גם לכתוב מאפרה במקום(:

אני מאחל לשחקנים כמו שועה לא להגיע לכלום בקריירה שלהם.

שועה לא דומה לראובן עובד ולא דומה לשי בירוק ולא לאף אחד אחר.

שועה חיי בשנות האינסטגרם והמדיה. הוא לא יכול להתלונן. הוא מקבל הכל. 

הכשירו לו את הקרקע, רק תבוא ותבעט בכדור. רק תתעורר לאימון. רק תפסיק לקלל.

ראבק, ילדים חראות. לכו להתנדב בעמותה, תראו עם מי ילדים בגיל שלכם מתמודדים....

מגישים לשועה את החיים על מגש של כסף והוא עוד מעז לעשות שביתה איטלקית...

בהקשר של ראובן עובד\ברוכיאן...הוא יכול רק לצחצח להם את הנעליים. יש לו תשעה שערים. להם לפחות יש שערי אליפות ותארים בארון.

איכשהו נפל בין הכיסאות בגלל ההעברות של טוואטחה ושועה,

אבל הסיפור של הזר של סכנין שהגיע עם קוצב לב הוא אחד ההזויים ביותר שנתקלתי בהם.

On 18.10.2020 at 16:38, Insigne said:

אני מאחל לשחקנים כמו שועה לא להגיע לכלום בקריירה שלהם.

שועה לא דומה לראובן עובד ולא דומה לשי בירוק ולא לאף אחד אחר.

שועה חיי בשנות האינסטגרם והמדיה. הוא לא יכול להתלונן. הוא מקבל הכל. 

הכשירו לו את הקרקע, רק תבוא ותבעט בכדור. רק תתעורר לאימון. רק תפסיק לקלל.

ראבק, ילדים חראות. לכו להתנדב בעמותה, תראו עם מי ילדים בגיל שלכם מתמודדים....

מגישים לשועה את החיים על מגש של כסף והוא עוד מעז לעשות שביתה איטלקית...

בהקשר של ראובן עובד\ברוכיאן...הוא יכול רק לצחצח להם את הנעליים. יש לו תשעה שערים. להם לפחות יש שערי אליפות ותארים בארון.

מדויק !

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

אז איך טוואטחה ושועה עברו קבוצות לא הבנתי

כנראה חתמו אבל לא נרשמו רשמית בהתאחדות. בכל מקרה לחיפה וביתר אין משחק לפני שהחלון נפתח 

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אז איך טוואטחה ושועה עברו קבוצות לא הבנתי

מזה עברו?

שועה עוד לא חתם בביתר בכלל

טווטחאה חתם ומתאמן עם חיפה אבל יכול להירשם בליגה רק מ26/10 כשהחלון יפתח 

On 17.10.2020 at 13:05, המכבייה said:

ואף על פי כן זה לא שינה את הפאניקה והביקורת על מכבי שהייתה פה בפורום כשהוא חתם בחיפה. 

יש פה איזה לקח, נראה לי

10 דקות לפני, Art Vandelay said:

ואף על פי כן זה לא שינה את הפאניקה והביקורת על מכבי שהייתה פה בפורום כשהוא חתם בחיפה. 

יש פה איזה לקח, נראה לי

פאניקה ? 

אני זוכר שאמרו שהוא ילד זין וטוב שלא בא.

צטט

סיפור נוסף שיכול להעיד על ההבדלים בין הרצון של שחר לפעולות של שועה הוא השירות הלאומי. שועה לא התגייס לצבא ולא יכול לשחק בנבחרת ישראל, אך רצה לשנות זאת. במכבי חיפה פנו לאיש העסקים ואוהד הקבוצה, אודי אנג'ל וזה הסכים שהשחקן יעשה שירות לאומי בעמותת וראייטי. אנג'ל אף הבטיח לשועה ולשחר שיעשה הכול כדי שהדבר לא יפגע בשעות האימונים. בסופו של דבר, בחיפה רצו להקל על השחקן וסידרו לו שירות קרוב יותר, כחונך בפנימיית כפר גלים. אלא ששועה לא מילא את חובותיו ועדיין לא יכול לשחק בנבחרת דבר שגרם ללא מעט ביקורת מצד אנשים במועדון ומחוצה לו.

וואלה ספורט. שלמה וויס.

איך אדם שיש לו בעיות אופי, שמאמן מנטלי מתפטר מתפקידו כי אי אפשר לעבוד איתו - איך אדם כזה יכול להיות חונך? לחנוך נוער, להתנדב עם ילדים?

כמה הכדורגל רקוב וכמה יעקב שחר הוא מאחורי הקלעים. לשחקן שלא מצליחים להסתדר איתו במועדון והוא מכה חפצים ולא שולט בכעסים, נותנים להתנדב עם ילדים כדי שישחק בנבחרת ישראל.

מדהים. 

יותר מדהים שגם את זה שועה הצליח לחרבן, אשכרה סידרו לו קומבינה רק בוא תעשה וי קטן אחרי האימון ויש לך שירות לאומי.