Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לפי המנג'ר יש לו מוסר עבודה 7, אולי כישרוני, אבל עצלן.

א. עזוב מנג'ר. מספרים יפים בליגה הדנית. שחקן צעיר יחסית אך עם ניסיון ומוכשר.

ב. האמירה הידועה "אם היה לו מוסר עבודה הוא לא היה מגיע לישראל בחיים.." אז תמיד יהיה חסר משהו לכל זר שינחת כאן. בגדול, ביחס לליגה וביחס אלינו הוא נראה טוב מאוד על הנייר

31 דקות לפני, snufkin said:

גם אחרי הקיץ הזה? המשתכר הבכיר שלנו הוא גולסה עם 300. כל השאר די מאחורי. גם הבכירים האחרים באיזור ה 200. לחיפה יש כמה עם 300-400. הבלם החדש עם 450 נטו.

גם דוניו הזכ של חיפה עם 400+ לפי הפרסומים. אגב נראה שחקן מצויין ובדיוק מה שאנחנו צריכים. חלוץ מהיר, פניש טוב ויודע לשחק גם באגף

מניח שהפער הצטמצם. ועוד לא סיימנו. 

8 דקות לפני, snufkin said:

א. עזוב מנג'ר. מספרים יפים בליגה הדנית. שחקן צעיר יחסית אך עם ניסיון ומוכשר.

ב. האמירה הידועה "אם היה לו מוסר עבודה הוא לא היה מגיע לישראל בחיים.." אז תמיד יהיה חסר משהו לכל זר שינחת כאן. בגדול, ביחס לליגה וביחס אלינו הוא נראה טוב מאוד על הנייר

על הנייר כן, אבל עכשיו מהכתבה שקראתי עליו, מסתבר שהוא עבר פציעות קשות בברך, פעמיים.

11 דקות לפני, snufkin said:

נראה לי שנכון להיום חיפה עברו אותנו.  מה יהיה עד סוף החלון - נקווה לטוב

אני חושב שלא. תיחזוק הסגל הקיים לכשעצמו יקר ועדיין לא שמענו שמכבי מקצצים להם השנה. בוודאי כאשר ההכנסות של מכבי גבוהות יותר. אבל זה לא כזה משנה, הכסף לא משחק על הדשא. וההפרשים אם קיימים, הם לא גדולים. אנחנו בערך האחרונים שיכולים להלין על זה כאשר בן בסטים הרוויחו פה חצי מיליון באהלן אהלן. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שלא. תיחזוק הסגל הקיים לכשעצמו יקר ועדיין לא שמענו שמכבי מקצצים להם השנה. בוודאי כאשר ההכנסות של מכבי גבוהות יותר. אבל זה לא כזה משנה, הכסף לא משחק על הדשא. וההפרשים אם קיימים, הם לא גדולים. אנחנו בערך האחרונים שיכולים להלין על זה כאשר בן בסטים הרוויחו פה חצי מיליון באהלן אהלן. 

מה זאת אומרת תחזוק הסגל הקיים ולא שמענו שמקצצים?

אם כבר להפך, מכבי רק הורידה חוזים יקרים הקיץ (יאניוטיס, ג'ראלדש, אמאדור, אופואדו, מיכה ואצילי) והחתימה מחדש את שכטר, ייני וריקן על חוזים מקוצצים. 

כמו שנאמר כאן, מעבר לגולסה ואולי סבוריט, אני לא חושב שיש מישהו שמתקרב ל-300 אלף יורו. 

26 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם כבר להפך, מכבי רק הורידה חוזים יקרים הקיץ (יאניוטיס, ג'ראלדש, אמאדור, אופואדו, מיכה ואצילי) והחתימה מחדש את שכטר, ייני וריקן על חוזים מקוצצים. 

כמו שנאמר כאן, מעבר לגולסה ואולי סבוריט, אני לא חושב שיש מישהו שמתקרב ל-300 אלף יורו. 

נחכה למאזן של עוד שנה. חלק גדול מהסגל זה 250 ומעלה, גולסה מעל 300 על פי פרסומים. ו250 של ריקן/טבח זה יותר מ350 של שרי, עבור המעביד.

2 דקות לפני, המכבייה said:

נחכה למאזן של עוד שנה. חלק גדול מהסגל זה 250 ומעלה, גולסה מעל 300 על פי פרסומים. ו250 של ריקן/טבח זה יותר מ350 של שרי, עבור המעביד.

טבח עם 180 לפי הפרסומים

נחכה לסיכומים

גם ריקן באיזור ה-180 לדעתי.

מישהו יודע את הסכומים פחות או יותר של דור פרץ, גלזר, ויונתן כהן? ומה בנוגע לקנדיל ודוידזאדה, שחתמו בזמן שעדיין היינו מפזרים כספים... 

למה יש לי הרגשה שגודסווי הזה יהיה וואקמה2 של בכר? 

ממש מקווה שזה הרגשה ותו לא

אף על פי שרוקאביצה נותן מספרים ואיכות לא פחות טובה מוואקמה

12 hours ago, מכביזם זה בדם said:

טיבי, יונתן כהן, בלקמן, דור פרץ סביב ה 300 אלף 

סאבוריט וינקוליץ 350 אלף + 

ריקן, ייני, טב"ח, שכטר, גלזר, דאווידזדה, סביב 200 אלף יורו 

בחיפה וב"ש אף ישראלי לא מתקרב ל 200 אלף יורו חוץ מרוקאביצה שלדעתי סביב ה 300 אלף. 

4 דקות לפני, קאוביין said:

גולסה לדעתי 350 אלף יורו 

דן ביטון 200 + אלף 

לפי הפרסומים על גולסה זה היה בסביבות 315 אלף דולר או יורו לא בטוחה

1 hour ago, קאוביין said:

טיבי, יונתן כהן, בלקמן, דור פרץ סביב ה 300 אלף 

סאבוריט וינקוליץ 350 אלף + 

ריקן, ייני, טב"ח, שכטר, גלזר, דאווידזדה, סביב 200 אלף יורו 

בחיפה וב"ש אף ישראלי לא מתקרב ל 200 אלף יורו חוץ מרוקאביצה שלדעתי סביב ה 300 אלף. 

בלקמן עם חוזה נמוך מאוד בסביבות ה 150 לפי הפרסומים

יונתן ודור פרץ חתמו על חוזה חדש סביב ה 200-250 גג

טבח שכטר וכו' סביב ה 180

לחיפה יש את גרשון עם 500 ושועה עם 250, אשכנזי ועוד אחד מבני יהודה 200.  נטע לוי 250. הזרים שלהם שרי וולדסחוט פחאניץ והחדש שנחץ כל אחד עם יותר מ 400 נטו. מאבוקה למיטב זכרוני באיזור ה 300. וגם בכר לא מאמן זול 

לא יודע אם הם עוברים אותנו אבל זה בערך פלוס מינוס אותו שכר שחקנים בחיפה. בב"ש ברור שהעונה הוא נמוך משמעותית

3 דקות לפני, snufkin said:

טבח שכטר וכו' סביב ה 180

לחיפה יש את גרשון עם 500 ושועה עם 250, אשכנזי ועוד אחד מבני יהודה 200.  נטע לוי 250. הזרים שלהם שרי וולדסחוט פחאניץ והחדש שנחץ כל אחד עם יותר מ 400 נטו. מאבוקה למיטב זכרוני באיזור ה 300. וגם בכר לא מאמן זול 

לא יודע אם הם עוברים אותנו אבל זה בערך פלוס מינוס אותו שכר שחקנים בחיפה. בב"ש ברור שהעונה הוא נמוך משמעותית

אתה משווה שכר בסיס לשכר כולל פרמיות של חיפה. טב"ח למשל עם בסיס 180 אבל 250 בערך כולל פרמיות.

1 דקה לפני, Keano said:

אתה משווה שכר בסיס לשכר כולל פרמיות של חיפה. טב"ח למשל עם בסיס 180 אבל 250 בערך כולל פרמיות.

לא יודע אם השכר שמפורסם לגבי שחקנים בחיפה כולל פרמיות, לדעתי לא. בכל חוזה יש פרמיות על נקודות והישגים, אולי במכבי זה יותר משמעותי אבל אנחנו לא באמת יודעים. הפרסומים על חיפה אני לוקח בערבון מוגבל ולדעתי הם מוטים למטה כדי לצייר תמונה של כביכול התנהלות שפויה 

1 דקה לפני, snufkin said:

טבח שכטר וכו' סביב ה 180

לחיפה יש את גרשון עם 500 ושועה עם 250, אשכנזי ועוד אחד מבני יהודה 200. הזרים שלהם שרי וולדסחוט פחאניץ והחדש שנחץ כל אחד עם יותר מ 400 נטו

לא יודע אם הם עוברים אותנו אבל זה בערך פלוס מינוס אותו שכר שחקנים בחיפה

לפי זה יונתן מרוויח 270 אלף יורו (ולדעתי יותר בשנה שנייה לחוזה) 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5615636,00.html

לפי זה פרץ מרוויח 340 אלף יורו ( 400 אלף דולר) 

https://sports.walla.co.il/item/3241584

גרשון - אתה צודק. הוא גם יוצא דופן. חיפה נתקעו איתו, יש לו חוזה ברמת האצילי אבל לדעתי הוא קיצץ. 

שועה וחזיזה לא מרוויחים מה שרשמת. לשועה היה חוזה של 150 אלף שנה ראשונה + 180 שנה שנייה וכו' 

חזיזה אני בטוח שפחות. אשכנזי עוד פחות. 

על זרים משלמים חצי מס לעומת ישראלים, אז זה השוואה שונה. 

4 דקות לפני, snufkin said:

לא יודע אם השכר שמפורסם לגבי שחקנים בחיפה כולל פרמיות, לדעתי לא. בכל חוזה יש פרמיות על נקודות והישגים, אולי במכבי זה יותר משמעותי אבל אנחנו לא באמת יודעים. הפרסומים על חיפה אני לוקח בערבון מוגבל ולדעתי הם מוטים למטה כדי לצייר תמונה של כביכול התנהלות שפויה 

אין מצב בעולם שגרשון לוקח 500K רק בסיס