Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

2 hours ago, Insigne said:

"קבלת ההחלטות" "מסדרים לו את הראש"

שני המשפטים הללו הפכו להיום שם נרדף לכדורגל ישראלי.

כל שחקן שנראה שחקן שחקן אבל לא מצליח לאורך תקופה אז מדברים על קבלת החלטות ולסדר את הראש...ואז הוא יהיה בריאל מדריד או ברצלונה.

הנושא הזה כבר הפך לבדיחה. אולי במקום מאמנים יתחילו להעסיק בארץ מסדרי ראש או מומחים בקבלת החלטות.

ממש לא כל שחקן, מעטים השחקנים פה שיש להם דריבל כמו שלו פיזיות כמו שלו או צעד ראשון כמו שלו.

כן קבלת החלטות זו בעיה נפוצה(לא רק בישראל), אבל אי אפשר להתעלם מזה שהתקרה של שחקן כמו גארסיה היא מאוד גבוהה - זה לא אומר בהכרח שהוא יצליח אבל טמון בו לא מעט פוטנציאל.

33 דקות לפני, Miki6846 said:

ממש לא כל שחקן, מעטים השחקנים פה שיש להם דריבל כמו שלו פיזיות כמו שלו או צעד ראשון כמו שלו.

כן קבלת החלטות זו בעיה נפוצה(לא רק בישראל), אבל אי אפשר להתעלם מזה שהתקרה של שחקן כמו גארסיה היא מאוד גבוהה - זה לא אומר בהכרח שהוא יצליח אבל טמון בו לא מעט פוטנציאל.

אותי במקומם הייתה מדאיגה גם הפציעה והאופי הבעייתי, מה עוד שאופי בעייתי הרבה פעמים מוביל לפציעות

אנחנו מדברים על שחקן צעיר שכל שנה סבל מפציעות שהשביתו אותו תקופות די ארוכות ( סה"כ הפסיד כשליש מהמשחקים ).  הפציעות האלה לא נעלמות לגמרי הן נוטות להיערם 

29 דקות לפני, הצבר said:

אותי במקומם הייתה מדאיגה גם הפציעה והאופי הבעייתי, מה עוד שאופי בעייתי הרבה פעמים מוביל לפציעות

אנחנו מדברים על שחקן צעיר שכל שנה סבל מפציעות שהשביתו אותו תקופות די ארוכות ( סה"כ הפסיד כשליש מהמשחקים ).  הפציעות האלה לא נעלמות לגמרי הן נוטות להיערם 

אני מסכים איתך, זה בערך הסיבות שלא רציתי שיבוא אלינו, העניין הוא שהרבה מועדונים מתרכזים בלאן השחקן יכול להגיע, לאיזו רמה? במקום להסתכל על מה הסבירות שהרכש הזה יכשל? 

ההצלחה איתו אמנם יכולה להיות ענקית, אבל רוב הסיכויים שלא תיהיה כלל הצלחה.

גרסיה עוד בקש ו-וואקמה עוד ברעננה אלה שחקנים שידעתי שיהיו איפקט טוב בליגה וגם אפשרות מכירה גבוהה. שניהם הגיעו לקבוצות ממנה נמכרו לאירופה בנזיד עדשים. חבל שמכבי לא התלבשה על שניהם בזמן.

35 דקות לפני, תמיר8 said:

איך אתה שם את וואקמה וגרסיה באותו משפט?

בקלות. כמובן שוואקמה טוב יותר (ומבוגר יותר), אך אני מתייחס לכך ששניהם שחקנים ששווים מכבי ובעיקר ששניהם היו עם פוטנציאל רווח-תועלת גבוה.

אחד הפספוסים הגדולים הוואקמה זה. 

רק לדמיין מציאות שבה הוא היה מגיע אלינו כמו שרצינו ולא לב"ש, פוטנציאל ל-8 אליפויות רצוף עם הופעות מרגשות באירופה. 

4 hours ago, חבסוס said:

בקלות. כמובן שוואקמה טוב יותר (ומבוגר יותר), אך אני מתייחס לכך ששניהם שחקנים ששווים מכבי ובעיקר ששניהם היו עם פוטנציאל רווח-תועלת גבוה.

היו עוד זרים עם פוטנציאל רווח בשנים האחרונות בליגה. 

וואקמה נתן תועלת מטורפת, שני רק לזהבי בעשור הקודם. גרסיה לעומת זאת? כלום ושום דבר

14 hours ago, תמיר8 said:

היו עוד זרים עם פוטנציאל רווח בשנים האחרונות בליגה. 

וואקמה נתן תועלת מטורפת, שני רק לזהבי בעשור הקודם. גרסיה לעומת זאת? כלום ושום דבר

הכלום ושום דבר הזה נמכר ב2.5 מיליון יורו, זו הנקודה שלי.

מישהו יודע מה המצב הרפואי של צ'יקו?

אני ממש מקווה שהוא על השולחן מבחינת מכבי, במיוחד נוכח הציטוט האחרון והעצוב של דוניס ("שחקנים לא משתכנעים להגיע לכאן").

1 hour ago, חבסוס said:

הכלום ושום דבר הזה נמכר ב2.5 מיליון יורו, זו הנקודה שלי.

מסכים אחי. אני רק אומר שיש 2 סוגי שחקנים, האחד כמו גרסיה (או קונאטה במכבי ב2012) שאפשר למכור ברווח אבל על הדשא התפוקה מעטה.

ויש כאלה עם פוטנציאל לרווח אבל שמגיע בנוסף ליכולת טובה מאוד על הדשא, כמו וואקמה

רודף הפרסום משה "כל היום אני חוגג בתקשורת " חוגג

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,2,60023/367202.html?ref=hp

אני ערבי יהודי, גזענות היא תוצאה של מוח רפוי

איך ערבי שזה עם אחד, יכול להיות יהודי שזה עם אחר?? :rolleyes:

34 דקות לפני, erantheking21 said:

רודף הפרסום משה "כל היום אני חוגג בתקשורת " חוגג

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,2,60023/367202.html?ref=hp

אני ערבי יהודי, גזענות היא תוצאה של מוח רפוי

איך ערבי שזה עם אחד, יכול להיות יהודי שזה עם אחר?? :rolleyes:

זה באמת משפט שלקוח מנאום על פודיום האוסקר לאיש המטומטם בתבל.

לא יודע למה נתפסתי עליו, אבל משה חוגג מעולם המציאות הוא סוג של אסי בוזגלו כמו שהיה בהשרדות, עושה מניירות, חי את החיים של הטופ, אבל בפועל הוא מתעלק על מליונרים\מליארדים אמיתים שיעשו את העבודה השחורה בשבילו וישקיעו את הכסף(סוג של מתווך עשיר) כל הכסף שהוא השקיע מבית"ר (וכנראה מאוד פרויקטים שעשה בחיים) זה נטו מתיווך ושכנוע של כל מיני בעלי המון להשקיע במה שצריך, לא נראה לי שהוא שם שקל על בית"ר ובגלל זה פתאום הוא קיצץ פשוט סגרו לו שם את הכיס, כבר בהתחלה ידעתי שמשהו איתו חשוד ואין לו כספים(או יותר נכון יש לו, אבל לא הוא לא רוצה לשם שקל, אם יש כאלה שיכולים בשבילו אז למה לא?), יש בעיקר אנשים מאחורי הקלעים שמשקיעים את הכסף, עכשיו הוא מחפש פריאר אחר, ידעתי מההתחלה שמשהו בו לא נראה לי...עכשיו הוא מנסה לשכנע איזה בעל המון מטורף מדובאי לבוא להשקיע פה, הוא יודע טוב מאוד שאחד כזה (כמו אחרים) לא יסכים לקנות את בית"ר ישירות כי הוא מדובאי וממוצא ערבי ומה לו ולהכנס לדברים האלה שיש לו אוהדים כמו לה פמיליה? מינימום סיכון, העיקר שמישהו יגזור קופון ברקע, בקטע העסקי הוא לא פריאר המשה הזה, עזבו שהוא רודף תקשורת וקשקשן לא קטן... גם אם הוא יהיה בעל הון של 80 מליארד, עד איפה יעבור הגבול שהוא יוכל להשקיע שיש פייר פלי? זה לא תקופת ארקדי שאפשר היה לזרוק סכומים בלי הכרה, נראה לו שהוא יוכל פתאום לבוא ולקנות שחקנים ב10-20 מליון ולא לתת את הדין בסופו של יום? הרי אין שום הכנסות מכדורגל ישראלי.

עוד בסוף יגיד שסבתא רבה שלו מהאמירויות והיתה מקורבת לסולטן.

בהצלחה עם לה פמליה, יהיה כיף.

מקצועית, מקווה שלא יצליח אחרת כבר לא יהיה כיף.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

דרום אמריקה זה הדבר עכשיו

איך מכבי לא מצליחים להנחית יצור כזה?

והקבוצה שלו מסתפקת במיליון דולר.

השוק שם בשפל, לא ברור איך אנחנו לא קורצים לשם.

עם כל החוסר כבוד למשה חוגג,

בבסיס של הדברים הוא צודק.

כל הגזענים כאן (לא בפורום, כאן בארץ) הם מאוד קרובים למי שהם שונאים.

ערבי-יהודי, יהודי-ערבי, פיליפיני אוזבקי, תקראו לזה איך שאתם רוצים....

במיוחד אוהדי בית"ר, הם הכי ערבים והם הכי גזענים לערבים. מביך.

התגובה של אוהדי בית"ר לדברים שלו והקשקושים על המנורה בחזה, ממש מזכירים לי את החמאס אתמול אחרי 

הסכם "השלום" עם איחוד האימרויות והרקטות שהם ירו לאשדוד. 

1 hour ago, Insigne said:

עם כל החוסר כבוד למשה חוגג,

בבסיס של הדברים הוא צודק.

כל הגזענים כאן (לא בפורום, כאן בארץ) הם מאוד קרובים למי שהם שונאים.

ערבי-יהודי, יהודי-ערבי, פיליפיני אוזבקי, תקראו לזה איך שאתם רוצים....

במיוחד אוהדי בית"ר, הם הכי ערבים והם הכי גזענים לערבים. מביך.

התגובה של אוהדי בית"ר לדברים שלו והקשקושים על המנורה בחזה, ממש מזכירים לי את החמאס אתמול אחרי 

הסכם "השלום" עם איחוד האימרויות והרקטות שהם ירו לאשדוד. 

אני מבין אותם. יבוא בעלים מאבו דאבי כדי "לקדם את השלום" וימחק את הזהות של בית"ר על הדרך. זה לא שווה רק בשביל הכסף. 

אם היה מדובר הבעלים עשיר עם חזון וקשר ליהדות כמו גולדהאר זה משהו אחר.

גם אוהדי אייאקס עשו שלט שהם לא רוצים בעלים ערבי עשיר שימחק להם את הזהות רק בשביל הכסף ולאייאקס אין אוהדים גזענים. 

זה שאוהדי בית"ר גזענים מטומטמים זה משהו אחר, אבל במקרה של רכישת מועדון/השקעה גדולה זה שונה.

46 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מדהים שבכל הליגה שחקנים זרים "מתים" להגיע ורק אצלנו השחקנים לא רוצים להגיע. מה אני מפספס כאן?

כנראה מכוונים גבוה יותר לשחקנים מוכחים עם קבלות וסיכוי נמוך לכישלון. 

On 16.9.2020 at 13:30, אורלנדו בלוף said:

20-271388-matheusinho.jpg

שחקן. באמת מטוס-יניו.

מי מתנדב להטריל אותו שבית"ר לא אוהבים שחורים?

חתם בעבור מיליון יורו. נראה שחקן מפגר, עושה רושם של בינגו.