Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

קשר אחורי אמור להיות רודריגז, מסכים שהוא לא מתאים והיו צריכים גרזן, אבל לא יביאו עוד שחקן לתפקיד הזה כשיש כבר את נטע, אשכנזי, אבו פאני ורודריגז.

בשוער הם מאמינים, ויכלו גם להביא ישראלי שייתן לו פייט מבין מי שיש בשוק. להביא בלם על המשבצת של עופרי ארד זה לא חכם, עד שגדל בלם ישראלי סביר פה בארץ ואצלם במועדון. 

בגלל הסיבות האלו, ואחרי שעוואד וסלליך עזבו אותם מבלי שהגיע איזשהו מחליף, אני חושב שזר בחלק הקדמי שיכול לשחק גם כנף וגם בשפיץ זה מאסט בשבילם. 

אשכנזי, רודריגז ואבו פאני לא קשרים אחוריים. 

גם לנו יש את פיבן שהוא צעיר ורוצים בלם זר. גם מגן שמאלי יכול לעזור להם (טוואטחה עושה להם בעיות, יעלה להם יותר ופציע יותר).

פרסום ראשון | כוכב כדורגל שערך מסיבה עוכב לחקירה: "הפריע לשוטרים"

אלי סניור | פורסם 16:27

המשטרה עיכבה היום (שישי) לחקירה כוכב כדורגל, אשר משחק גם בנבחרת בישראל, שערך מסיבה. שוטרים שהגיעו למסיבה טענו כי השחקן הפריע להם במילוי תפקידו - ולכן לקחו אותו. בשעה זו הוא נמצא באחת מתחנות המשטרה במחוז תל אביב לצורך גביית עדות.

פרטים נוספים מיד

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

קשר אחורי אמור להיות רודריגז, מסכים שהוא לא מתאים והיו צריכים גרזן, אבל לא יביאו עוד שחקן לתפקיד הזה כשיש כבר את נטע, אשכנזי, אבו פאני ורודריגז.

בשוער הם מאמינים, ויכלו גם להביא ישראלי שייתן לו פייט מבין מי שיש בשוק. להביא בלם על המשבצת של עופרי ארד זה לא חכם, עד שגדל בלם ישראלי סביר פה בארץ ואצלם במועדון. 

בגלל הסיבות האלו, ואחרי שעוואד וסלליך עזבו אותם מבלי שהגיע איזשהו מחליף, אני חושב שזר בחלק הקדמי שיכול לשחק גם כנף וגם בשפיץ זה מאסט בשבילם. 

לא תמיד חייבים קשר אחורי גרזן, יש קבוצות שמסתדרות מצויין עם 2 קשרי 50:50 באמצע.

רודריגז שחקן טוב, אני זוכר שרובנו רצינו להשאיר אותו כי ראינו בו פוטנציאל, אבל היה לו סעיף רכישה גבוהה אם אני לא טועה.

יש לו כדורגל, השאלה אם יתחבר לו בחיפה, לי קשה להאמין... אבל אי אפשר לדעת, לא הייתי מזלזל במהלך הזה של חיפה, הוא עדיף על כל מה שהיה להם לפני זה בטוח.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

רודריגז שחקן טוב, אני זוכר שרובנו רצינו להשאיר אותו כי ראינו בו פוטנציאל, אבל היה לו סעיף רכישה גבוהה אם אני לא טועה.

יש לו כדורגל, השאלה אם יתחבר לו בחיפה, לי קשה להאמין... אבל אי אפשר לדעת, לא הייתי מזלזל במהלך הזה של חיפה, הוא עדיף על כל מה שהיה להם לפני זה בטוח.

אני לא חושב שהוא עדיף(באופן מובהק) על שלושת שחקני הקישור הפותחים שלהם כרגע. נראה כמו רכש לעומק. אם מכבי היתה מביאה חלוץ בפרופיל כזה וששיחק פה כבר ולא הרשים, היתה פה התאבדות בפורום. 

2 hours ago, thunderbolt said:

לא תמיד חייבים קשר אחורי גרזן, יש קבוצות שמסתדרות מצויין עם 2 קשרי 50:50 באמצע.

נכון, אבל בחיפה זה מאוד בלט שחייבים כי אחת הבעיות המרכזיות שלהם הייתה הטיילת בין קו ההגנה לקו הקישור. 

אם יש לך קשר כמו גולסה אולי שהוא אגרסיבי, או כיאל, אז יכול להיות סבבה 2 קשרי 50-50. 

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אשכנזי, רודריגז ואבו פאני לא קשרים אחוריים. 

גם לנו יש את פיבן שהוא צעיר ורוצים בלם זר. גם מגן שמאלי יכול לעזור להם (טוואטחה עושה להם בעיות, יעלה להם יותר ופציע יותר).

מסכים לגבי השורה הראשונה, אבל ברגע שהביאו את רודריגז לא יביאו גם 6 זר בשביל עומק נוסף. אין בזה שום היגיון, ויש עמדות יותר דחופות (גם מגן שמאלי, אבל בכל מקרה צריכים מחליף לכנפיים)

עולה ועולה: פרטי החוזה של גארסיה באא"ק

הטרינידדי ירוויח 650 א' יורו. בית"ר מוכנה לדחיית המשחק ( ו 20% יותר כל שנה ל 5 שנים ) 

שחקן אומנם די צעיר, אבל עם 7 שערים בשנתיים בליגת העאלק ועם נטיה לפציעות וכנ' גם בעיות משמעת. 

רק לדוגמה ליוני בגילאים האלה היו 10 שערים בליגת העל ( ויוני היה צעיר מעט ממנו )  

הוא אומנם עושה לפעמים דברים מדהימים על המגרש, אבל שחקן שעוד מעט יחגוג 23 עם מעט שערים הרבה פציעות והתנהגות בינונית ומטה... אשמח לשמוע מה אני מפספס פה. 

30 דקות לפני, הצבר said:

שחקן אומנם די צעיר, אבל עם 7 שערים בשנתיים בליגת העאלק ועם נטיה לפציעות וכנ' גם בעיות משמעת. 

הוא אומנם עושה לפעמים דברים מדהימים על המגרש, אבל שחקן שעוד מעט יחגוג 23 עם מעט שערים הרבה פציעות והתנהגות בינונית ומטה... אשמח לשמוע מה אני מפספס פה. 

דרכון

צבע עור

אלקמאר ברזומה 

1 hour ago, snufkin said:

שחר מריח הזדמנות נדירה לאליפות. חלוץ גנאי שמשחק בליגה הדנית סיכם בחיפה. 

לא יאמן שאחרי שיש להם את רוקאביצה הם מחפשים עוד חלוצים.

איך בכר אוהב עשרים חלוצים בסגל.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יאמן שאחרי שיש להם את רוקאביצה הם מחפשים עוד חלוצים.

איך בכר אוהב עשרים חלוצים בסגל.

ומה יש להם חוץ ממנו?

כלום.

17 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

ומה יש להם חוץ ממנו?

כלום.

חלוץ? שועה שהם שילמו עליו הכי הרבה כסף.

לנו זה טוב שרוקאביצה יסופסל בגלל החזירות של בכר.

4 hours ago, הצבר said:

עבודה טובה של סוכן, גם אני חושב שהוא שחקן בלי תכלס, לא משקיע עליו שקל.

6 hours ago, הצבר said:

דריבל טוב, כוח פריצה משוגע

החלק הלוקה בחסר שלו הוא בעיקר קבלת ההחלטות, כנראה שמבחינת נתונים הם מבינים שאם מסדרים לו את הראש(וכמובן מקווים שלא יהיו פציעות) אפשר לעשות ממנו שחקן שחקן.

לא הכל זה מספרים, אז אולי יוני כרגע עדיף עליו(גם לא בטוח) אבל התקרה של גארסיה הרבה יותר גבוהה.

15 דקות לפני, Miki6846 said:

דריבל טוב, כוח פריצה משוגע

החלק הלוקה בחסר שלו הוא בעיקר קבלת ההחלטות, כנראה שמבחינת נתונים הם מבינים שאם מסדרים לו את הראש(וכמובן מקווים שלא יהיו פציעות) אפשר לעשות ממנו שחקן שחקן.

לא הכל זה מספרים, אז אולי יוני כרגע עדיף עליו(גם לא בטוח) אבל התקרה של גארסיה הרבה יותר גבוהה.

שחקן שחקן זה רק אוסמה שלנו... אולי גם עבדה.

"קבלת ההחלטות" "מסדרים לו את הראש"

שני המשפטים הללו הפכו להיום שם נרדף לכדורגל ישראלי.

כל שחקן שנראה שחקן שחקן אבל לא מצליח לאורך תקופה אז מדברים על קבלת החלטות ולסדר את הראש...ואז הוא יהיה בריאל מדריד או ברצלונה.

הנושא הזה כבר הפך לבדיחה. אולי במקום מאמנים יתחילו להעסיק בארץ מסדרי ראש או מומחים בקבלת החלטות.