Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממתי שחר משחרר סכומים כאלה? נקווה שהוא יהיה בלוף למרות שזה לא נראה ככה.

בא בחינם לא?

בכל אופן הרקורד של השחקן לא מרשים.

Just now, itanar said:

בא בחינם לא?

בכל אופן הרקורד של השחקן לא מרשים.

בא בחינם אבל מרוויח ארגזים. 400 לעונה. בדרך כלל רוב הזרים של חיפה היו 250-300. לדעתי שרי , וולדסחוט מרוויחים גם הם באיזור ה 400. שחר הגדיל את המסגרת, נראה שהוא מזהה הזדמנות העונה

2 דקות לפני, snufkin said:

בא בחינם אבל מרוויח ארגזים. 400 לעונה. בדרך כלל רוב הזרים של חיפה היו 250-300. לדעתי שרי , וולדסחוט מרוויחים גם הם באיזור ה 400. שחר הגדיל את המסגרת, נראה שהוא מזהה הזדמנות העונה

גם סיינסבורי היה על 450, אל תאמינו לשקרים על החסכונות של שחר, הזרים שלהם מרוויחים לא פחות משלנו (או לפחות ממי שנשאר מהזרים שלנו ומי שהיה פה שנה שעברה).

33 דקות לפני, snufkin said:

לגמרי. ממתי מכביסטיות = אי חיבור למציאות?

כשקרלוס קריסה אמר שהמנטליות שלנו זה להגיע לברנבאו במטרה לנצח כולם פה גמרו. 

לענייננו, כרגע יובל אבידור הוא לא החלוץ שלנו ויש לנו קבוצה מאוד חזקה. כבר עשר שנים כל קיץ אותו סיפור, מכבי עובדת בקצב שלה וכולם פה שוחטים את ההנהלה בזמן שמהללים את חיפה/באר שבע בגלל שהם מביאים שחקנים עם נתונים טובים במנג'ר. 

אם העשור האחרון מהווה מדד כלשהי לגבי העונה הנוכחית אז אפשר לזלזל בכיף ביריבות שלנו. 

4 דקות לפני, עדו said:

לענייננו, כרגע יובל אבידור הוא לא החלוץ שלנו ויש לנו קבוצה מאוד חזקה. כבר עשר שנים כל קיץ אותו סיפור, מכבי עובדת בקצב שלה וכולם פה שוחטים את ההנהלה בזמן שמהללים את חיפה/באר שבע בגלל שהם מביאים שחקנים עם נתונים טובים במנג'ר. 

אם העשור האחרון מהווה מדד כלשהי לגבי העונה הנוכחית אז אפשר לזלזל בכיף ביריבות שלנו. 

קרלוס אמר שהם באים כדי לנצח. אתה אומר שאנחנו פייבוריטים מבחינתך ואתה תמשיך לזלזל בחיפה. יש הבדל עצום.

7 דקות לפני, עדו said:

היו הרבה שנים בעשור  האחרון שההתנהלות עלתה לנו באירופה והיו לא מעט שנים שעלתה לנו בליגה ובגביע.

אבל הדיון כרגע הוא לא על ההתנהלות של מכבי אלא על החיזוק של היריבות (זה הנושא מה לעשות) בעיקר היריבה העיקרית. לא יודע מה שווה באמת הבלם הזה אבל הוא עושה רושם די טוב. עדין חסרים להם מגן שמאלי וקשר אחורי ולמרות זאת במצב הסגל שלנו לא הייתי מזלזל. אנחנו עם זר אחד שאשכרה משחק.  אס האם אנחנו םייבוריטים למאות זאת? כנראה אבל בקטנה. הם יתנו פייט ואם לא נתעורר גם יותר מזה

4 דקות לפני, snufkin said:

היו הרבה שנים בעשור  האחרון שההתנהלות עלתה לנו באירופה והיו לא מעט שנים שעלתה לנו בליגה ובגביע.

אבל הדיון כרגע הוא לא על ההתנהלות של מכבי אלא על החיזוק של היריבות (זה הנושא מה לעשות) בעיקר היריבה העיקרית. לא יודע מה שווה באמת הבלם הזה אבל הוא עושה רושם די טוב. עדין חסרים להם מגן שמאלי וקשר אחורי ולמרות זאת במצב הסגל שלנו לא הייתי מזלזל. אנחנו עם זר אחד שאשכרה משחק.  אס האם אנחנו םייבוריטים למאות זאת? כנראה אבל בקטנה. הם יתנו פייט ואם לא נתעורר גם יותר מזה

חיפה כבר תקופה מאוד ארוכה מביאה זרים מאוד איכותיים על הנייר והם נכשלים כישלון נחרץ. נראה לי הסיפור האמיתי פה זה שאנשים חושבים שבכר איזהשהו קוסם שבפועל הצליח בקרית שמונה כי הליגה הייתה בזמנו מאוד מאוד מאוד חלשה ,ולכאורה, עשה מה שעשה בבאר שבע בזכות שימוש באמצעים לא כשרים.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קרלוס אמר שהם באים כדי לנצח. אתה אומר שאנחנו פייבוריטים מבחינתך ואתה תמשיך לזלזל בחיפה. יש הבדל עצום.

קרלוס אמר מה שאמר כי להיות מכבי זה להאמין שהקבוצה יכולה להביא תוצאה טובה ללא קשר לדמות היריבה.

אני לא יודע מתי פיספסתי את הישיבת אוהדים שהחלטנו שאנחנו מתחילים לפחד מקבוצות אחרות בליגת העל. אין לחיפה לא את מלדיני  ולא את מסי בסגל

8 דקות לפני, עדו said:

חיפה כבר תקופה מאוד ארוכה מביאה זרים מאוד איכותיים על הנייר והם נכשלים כישלון נחרץ. נראה לי הסיפור האמיתי פה זה שאנשים חושבים שבכר איזהשהו קוסם שבפועל הצליח בקרית שמונה כי הליגה הייתה בזמנו מאוד מאוד מאוד חלשה ,ולכאורה, עשה מה שעשה בבאר שבע בזכות שימוש באמצעים לא כשרים.

בכר מאמן טוב. לא קוסם אבל בקנה מידה ישראלי הוא מאמן טוב, יודע לשנות מערכים תוך כדי משחקת הקבוצות שלו בדרך כלל מאוד מאומנות והוא יודע להוציא מאה אחוז מהחומר שיש לו. 

לחיפה יש בסיס טוב משנה שעברה, הם נתנו לנו פייט כל העונה הסדירה. הם מביאים עכשיו 2 שחקנים לעמדות שרצו. שוב, הם עדין צריכים להתחזק אבל מכאן ועד לזלזל בהם ולהגיד שהם כלום יש מרחק

3 דקות לפני, snufkin said:

בכר מאמן טוב. לא קוסם אבל בקנה מידה ישראלי הוא מאמן טוב, יודע לשנות מערכים תוך כדי משחקת הקבוצות שלו בדרך כלל מאוד מאומנות והוא יודע להוציא מאה אחוז מהחומר שיש לו. 

לחיפה יש בסיס טוב משנה שעברה, הם נתנו לנו פייט כל העונה הסדירה. הם מביאים עכשיו 2 שחקנים לעמדות שרצו. שוב, הם עדין צריכים להתחזק אבל מכאן ועד לזלזל בהם ולהגיד שהם כלום יש מרחק

החליפו בלם זר בבלם זר שאין לדעת מה ההבדלים כרגע, איבדו את סלליך שהביא להם אחלה מספרים ולא שיפרו כמעט בכלום את הסגל. חסה רודריגז? פלופ עצום ועצלן. ברור שאסור לזלזל באף אחת אבל הבסיס שלהם לא השתפר כרגע. לדעתי גם יקח זמן לבכר להתאמות בקבוצה וזה יכול המון זמן. חושב שבאר שבע יהיו יותר פקטור מהם העונה, ימים יגידו.

13 דקות לפני, עדו said:

קרלוס אמר מה שאמר כי להיות מכבי זה להאמין שהקבוצה יכולה להביא תוצאה טובה ללא קשר לדמות היריבה.

אני לא יודע מתי פיספסתי את הישיבת אוהדים שהחלטנו שאנחנו מתחילים לפחד מקבוצות אחרות בליגת העל. אין לחיפה לא את מלדיני  ולא את מסי בסגל

איפה ראית שאני לא מאמין שמכבי תוציא תוצאה טובה? איפה ראית שפחדו מחיפה?

לא זכור לי שקרלוס אמר שלהיות מכבי זה לזלזל ביריבה (זה לא).

3 hours ago, עדו said:

אדביסי המכביסט היחיד שנשאר בפורום.

אני לא מבין איך יש משתמשים פה בפורום שלא מזלזלים בחיפה.

הקטע שלנו זה שאנחנו מכבי. אנחנו "הכי יפים, הכי גדולים, הכי חזקים". 

גם שיובל אבידור היה החלוץ הפותח שלנו הייתי מזלזל בחיפה. 

להיות מכביסט זה לזלזל ביריבות שלך? קצת פספסת.

Just now, zion8 said:

להיות מכביסט זה לזלזל ביריבות שלך? קצת פספסת.

צודק. להיות מכביסט זה לפחד מהצל של עצמך ולהאדיר קבוצות אחרות. לגמרי צודק

2 hours ago, מכביסט לעד said:

ממתי שחר משחרר סכומים כאלה? נקווה שהוא יהיה בלוף למרות שזה לא נראה ככה.

כל עונה הוא משחרר סכומים כאלה 

12 דקות לפני, turgi said:

כל עונה הוא משחרר סכומים כאלה 

400+ לזר? בטוח? אולי רק בעונה-שתיים האחרונות, לא? היחיד שאני זוכר שהוא שחרר לו בוחטה לפני הקיץ שעבר היה גרשון. מה גם שיש קורונה ואין קהל אז זה די מפתיע

1 דקה לפני, snufkin said:

400+ לזר? בטוח? אולי רק בעונה-שתיים האחרונות, לא? היחיד שאני זוכר שהוא שחרר לו בוחטה לפני הקיץ שעבר היה גרשון. מה גם שיש קורונה ואין קהל אז זה די מפתיע

מה?

סייסבורי הרוויח אותם סכומים, שרי מרוויח המון.

אני בטוח שאם אני אבדוק אני אראה שהיו עוד שחקנים כאלו. אולי האיסלנדי מלפני כמה שנים שעוד שילמו עליו גם מיליון יורו.

קיצר אל תאמין לבלופים של שחר ושל התקשורת המגויסת.

22 דקות לפני, אדביסי said:

מה???

צודק. להיות מכביסט זה לפחד מהצל של עצמך ולהאדיר קבוצות אחרות. לגמרי צודק

תיקנתי לך. 

מה אמרתי מה ענית..

1 hour ago, snufkin said:

לא שאני חושב שזה משנה זר או ישראלי (אם כבר ישראלי זה יותר פזרנות כי הם עולים כפול).

רק מהראש בלי לבדוק:

אוברניאק

קאיוס

אידריסו

קאיו

קלאוס

סומא

כמה אתה חושב שרי מרוויח? 

2 hours ago, אלק נילאש said:

לא מצליח להיזכר, יש תקדים לשחקן זר שבתקופה הראשונה שלו בארץ היה בינוני (או פחות) ואז חזר לפה שוב והרשים?

מדוניאנין(חלקית כי כן הרשים קצת בקדנציה הראשונה, אבל יותר בשנייה)? 

1 דקה לפני, Miki6846 said:

מדוניאנין(חלקית כי כן הרשים קצת בקדנציה הראשונה, אבל יותר בשנייה)? 

ממש לא, הוא היה הרבה מבטיח בקדנציה הראשונה, שם עוד האמנו שהבעיה היא באופי.

בקדנציה השניה הוא הראה מה שהוא שווה זוה לא היה מספיק למכבי.