Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

1 hour ago, YoC said:

מאיפה יש לו את המרץ הזה להמשיך ככה לשחק בגיל הזה?

I see what you did there... 

1 hour ago, אלק נילאש said:

חזרנו לנרטיב של ב"ש עובדים נכון? התגעגעתי.

לפני שבועיים ריסקנו אותם עם הילדים שלנו וכולם אמרו שהם קבוצת פלייאוף תחתון, עכשיו אחרי משחק אחד הם הפכו להיות קונטנדרים?

אם עוד לא הבנתם את זה עד עכשיו, אליפות לוקחים עם ישראלים ולא עם הזרים. עם כל הכבוד לז'וסואה. בליגה לא יתנו לו כזה חופש פעולה, וכשהחלוץ הפותח שלך זה שבירו ולידו משחקים אקולטסה וסלליך ועוד בלי מחליפים אתה צריך נס ברמת הק"ש כדי לקחת אליפות.

רק חיפה יכולים לאיים עלינו, הם כרגע מתרגלים לשיטת משחק של בכר ובגלל זה נראים רע, אם זה יתחבר להם מהר הולך להיות לנו קשה.

לא שאני חושב שהם יהיו מועמדים לאליפות אבל ב"ש ששיחקה נגדנו הייתה בלי זרים ובלי רכש בכלל ובלי אף משחק אימון בסגל מלא לפני (או בלי אף משחק אימון בכלל נראה לי). היא לא אותה קבוצה. 

1 hour ago, אלק נילאש said:

חזרנו לנרטיב של ב"ש עובדים נכון? התגעגעתי.

לפני שבועיים ריסקנו אותם עם הילדים שלנו וכולם אמרו שהם קבוצת פלייאוף תחתון, עכשיו אחרי משחק אחד הם הפכו להיות קונטנדרים?

אם עוד לא הבנתם את זה עד עכשיו, אליפות לוקחים עם ישראלים ולא עם הזרים. עם כל הכבוד לז'וסואה. בליגה לא יתנו לו כזה חופש פעולה, וכשהחלוץ הפותח שלך זה שבירו ולידו משחקים אקולטסה וסלליך ועוד בלי מחליפים אתה צריך נס ברמת הק"ש כדי לקחת אליפות.

רק חיפה יכולים לאיים עלינו, הם כרגע מתרגלים לשיטת משחק של בכר ובגלל זה נראים רע, אם זה יתחבר להם מהר הולך להיות לנו קשה.

כן הם עובדים נכון.

חיפה כן ובש לא?

אבוקסיס לקח שתי מועדונים בדיחה עם שחקנים מומצאים והביא אותם לפלייאוף עליון. עם באר שבע הוא לגמרי יכול לסיים מקום שני. יש להם סגל לא רע (ודי מאוזן) ביחס לשאר הליגה. 

2 hours ago, DanMTA said:

זיינו את השכל על כך שעזבה ובסוף מזרימה כסף מתחת לשולחן מה הקטע ?

היא עזבה כמו שהנשיא שחרר את רמי גרשון כבר 37 פעמים

12 דקות לפני, thunderbolt said:

עם כל הגועל נפש יש מצב שהוא צודק. הוא באמת מבין כדורגל יותר טוב מהמאמנים שהיו לו.

אולי כי הוא בוחר אותם ככה?

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אולי כי הוא בוחר אותם ככה?

כמו שהוא הבין את הקטע עם שחקנים ישראלים שרובם לא שווים את המשכורת שלהם, ככה הוא גם הבין את הקטע עם מאמנים ישראלים ש ל90% מהם אין יותר מושג בכדורגל מאיש עסקים בינוני שמתעניין בענף מתוך תחביב, אז הוא פשוט חוסך בהוצאות.

3 דקות לפני, thunderbolt said:

כמו שהוא הבין את הקטע עם שחקנים ישראלים שרובם לא שווים את המשכורת שלהם, ככה הוא גם הבין את הקטע עם מאמנים ישראלים ש ל90% מהם אין יותר מושג בכדורגל מאיש עסקים בינוני שמתעניין בענף מתוך תחביב, אז הוא פשוט חוסך בהוצאות.

אני רוצה לראות אותו מכתיב לאיביץ' מה לעשות.

רק להיות זבוב על הקיר בסיטואציה.

6 hours ago, אלמוג מלול said:

כן הם עובדים נכון.

חיפה כן ובש לא?

חיפה לא צריכים לעבוד, זה ההבדל. 

רוב הסגל נשאר פלוס מאמן טוב משמעותית ועם עוד חיזוק שיבוא. כנראה שגם יחזירו לגיונר אחד לפחות.

7 hours ago, Krishi said:

I see what you did there... 

לא שאני חושב שהם יהיו מועמדים לאליפות אבל ב"ש ששיחקה נגדנו הייתה בלי זרים ובלי רכש בכלל ובלי אף משחק אימון בסגל מלא לפני (או בלי אף משחק אימון בכלל נראה לי). היא לא אותה קבוצה. 

ב"ש ששיחקה אתמול זה אותה קבוצה שניצחנו מינוס אקולטסה, ויטור וז'וסואה. גם לנו לא היה משחק אימון בסגל מלא ככה שאין הרבה הבדל. להגיד שאם תוסיף לקבוצה שמועמדת לירידה את שלושת השחקנים האלה תקבל קבוצה שרצה לאליפות זה זלזול ענק ומוזר בחיפה. בסוף עד שבאה פגרת הקורונה זה היה ממש כתף לכתף, לא ברור לי למה מבטלים אותם בכזו קלות.

ב"ש כפי הנראה בנו אחלה קבוצה, בהתחשב בנסיבות, אבל זה עדיין סגל ישראלי בינוני להחריד. בסוף הישראלים הם רוב הסגל שלך. מבטיח לך שהוגו-ויטור-הובאן-וואקמה (שהיו פגיעת זרים מטורפת וחד פעמית כנראה) לא היו לוקחים אליפות בלי מליקסון-בוזגלו-ברדה-שהר-ראדי.

20 hours ago, אלק נילאש said:

חיפה לא צריכים לעבוד, זה ההבדל. 

רוב הסגל נשאר פלוס מאמן טוב משמעותית ועם עוד חיזוק שיבוא. כנראה שגם יחזירו לגיונר אחד לפחות.

ב"ש ששיחקה אתמול זה אותה קבוצה שניצחנו מינוס אקולטסה, ויטור וז'וסואה. גם לנו לא היה משחק אימון בסגל מלא ככה שאין הרבה הבדל. להגיד שאם תוסיף לקבוצה שמועמדת לירידה את שלושת השחקנים האלה תקבל קבוצה שרצה לאליפות זה זלזול ענק ומוזר בחיפה. בסוף עד שבאה פגרת הקורונה זה היה ממש כתף לכתף, לא ברור לי למה מבטלים אותם בכזו קלות.

ב"ש כפי הנראה בנו אחלה קבוצה, בהתחשב בנסיבות, אבל זה עדיין סגל ישראלי בינוני להחריד. בסוף הישראלים הם רוב הסגל שלך. מבטיח לך שהוגו-ויטור-הובאן-וואקמה (שהיו פגיעת זרים מטורפת וחד פעמית כנראה) לא היו לוקחים אליפות בלי מליקסון-בוזגלו-ברדה-שהר-ראדי.

חיפה לא צריכים לעבוד?

הם סיימו 15 הפרש ועוד איבדו שחקן הרכב.

3 דקות לפני, דרום צהוב said:

דודו דהאן העלה סטורי עם קני סייף, נראה לי שהוא לוקח אותו לחיפה

מסכן, היה שחקן לא רע. שילך בשלום.

5 דקות לפני, דרום צהוב said:

דודו דהאן העלה סטורי עם קני סייף, נראה לי שהוא לוקח אותו לחיפה

לא סגור על זה ב100%, אבל נראה לי שהוא כבר הושאל שוב ללכיה גדנסק מאנדרלכט

On 28.8.2020 at 17:58, אדביסי said:

אשכרה

לא מבין את האנשים פה

הישראלים שלהם זה קבהא, גאנם ולויטה..

וזרים שאף אחד לא מכיר, מתלהבים מכל קשר ארגנטינאי כאילו זאת הגרסה הצעירה של גאגו.

לאן אתם חושבים שהם ירוצו בדיוק? מי הם? פציעה אחת של ז'וסואה והם מועמדים לירידה.

לא למדת הא?

11 דקות לפני, Mike said:

לא סגור על זה ב100%, אבל נראה לי שהוא כבר הושאל שוב ללכיה גדנסק מאנדרלכט

נכון, אבל מצד שני הליגה הפולנית כבר במחזור השני, מה יש לו לחפש בארץ?

יוכר כישראלי? באריירו טוען לשורשים יהודיים

הארגנטינאי בן ה-25 שחתם בב"ש הבהיר כי במשפחתו שורשים יהודיים, כך שייתכן מהלך מול משרד הפנים כדי לרשום אותו כישראלי. העונה יירשם כזר בכל זאת

למדו משהו.