Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

Just now, antonio_margheriti2 said:

אבל מספרים לך כאן שמכבי רצתה להחתים אותו ל5 שנים, נפל רק בגלל עניין של כסף.

הורג אותי איך אתה מזלזל בשחקנים כאילו הם כלום, לא משנה כמה כישרונות יש לך במועדון, אתה צריך לצבור אותם כמה שיותר אצלך במידה ויתפתחו יפה.

אתה כנראה רוצה סגל של 90 שחקנים.

נו באמת.

5 דקות לפני, אדביסי said:

אני סומך על המערכת של מכבי. הם ראו אותו במשך עונה שלמה ויודעים במי מדובר.

ובמערכת של מכבי רצו אותו.. אז תחליט.

Just now, דקסטר said:

ובמערכת של מכבי רצו אותו.. אז תחליט.

אם היו רוצים אותו עד כדי כך הוא היה חותם פה ומזמן.

אתה שוכח שהעיניים של הצוות המקצועי בכל משחק ובכל אימון...

בכל מקרה לא רציתי אותו גם ככה. לא התרשמתי ממנו. לדעתי בינוני במקרה הטוב ובטח לא שווה 1.5 מיליון שקל בתקופת קורונה...

הם מקבלים ממך 10-12  שחקנים כל שנה והם צריכים להשביח לך שחקנים ושיוצא להם שחקן טוב הם אמורים לתת לך העדפה, ככה זה עובד כמדומני..איך זה שהם מכרו אותו בסוף לחיפה אלוהים יודע.

5 דקות לפני, אדביסי said:

אתה כנראה רוצה סגל של 90 שחקנים.

נו באמת.

מכבי צריכה למצוא את היוצא דופן, במקרה שלו הוא כזה, הוא מעל לשחקנים בגילו כאן בארץ.

איך הוא יתפתח אני לא יודע, אבל שווה לשים את הכסף כשיש אותו, ולנו לצערי אין כרגע, אבל זה לא אומר שצריך לזלזל רק כי הגיע לחיפה.

זה משהו שאתה עושה הרבה, גם אני חטאתי בזה בעבר.

אבל זו גישה לא טובה, בסוף זה חוזר לדפוק אותך, תלמד ממקרה גאנם שבגללו השעת את עצמך מהפורום חח

1 דקה לפני, אדביסי said:

אם היו רוצים אותו עד כדי כך הוא היה חותם פה ומזמן.

אתה שוכח שהעיניים של הצוות המקצועי בכל משחק ובכל אימון...

בכל מקרה לא רציתי אותו גם ככה. לא התרשמתי ממנו. לדעתי בינוני במקרה הטוב ובטח לא שווה 1.5 מיליון שקל בתקופת קורונה...

מה זה בכלל אומר עד כדי כך? אתה יכול להגיד את זה על המון שחקנים זה פשוט לא נכון. מכבי רצו אותו מאוד אבל מין הסתם יש לנו גבול מסויים בגלל הפיירפליי וכו'. חיפה יכלו לשלם לו יותר ולכן הוא שם.

זה שאתה לא רצית זה משהו אחר.

וסבבה הבנו שאתה מבסוט ופרחים לדהאן ובלה בלה בלה אבל יש פה אנשים שראו משחקים של בית"ר תל-אביב כל העונה שעברה והתלהבו ממנו מאוד וחשבו שלהביא אותו למכבי יהיה אדיר וגם אם עוד שנתיים יתברר שזו הייתה טעות ותתלהב שאמרת את זה מראש אז וואלה אותנו כרגע זה מבאס וזהו. אני סיימתי לדבר על הנושא הזה.

אני סומך על מה שראיתי ומה שמכבי ראו. לדעתי הוא לא שווה 1.5 מיליון שקל בחיים. אפילו לא חצי. במיוחד כשיש לנו מחלקת נוער כ"כ עשירה בכישרונות.

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מכבי צריכה למצוא את היוצא דופן, במקרה שלו הוא כזה, הוא מעל לשחקנים בגילו כאן בארץ.

איך הוא יתפתח אני לא יודע, אבל שווה לשים את הכסף כשיש אותו, ולנו לצערי אין כרגע, אבל זה לא אומר שצריך לזלזל רק כי הגיע לחיפה.

זה משהו שאתה עושה הרבה, גם אני חטאתי בזה בעבר.

אבל זו גישה לא טובה, בסוף זה חוזר לדפוק אותך, תלמד ממקרה גאנם שבגללו השעת את עצמך מהפורום חח

גאנם? ברוך השם שלא הגיע אלינו, באר שבע שמו עליו חצי מיליון יורו, שחקן חלש וסתמי, כבש כל העונה 2 שערים. נראה את הכוכב הזה מחר ובכלל בכל העונה, לא כובש יותר מ-5 שערים מבטיח לך.

בכל אופן הוא כבר בן 20, לא איזה ילד בן 17, אני מאמין בשחקני הנוער שלנו.

סכומים של מיליון שקל ומעלה צריך לשים רק על עילויים... ליאל עבדה מפתח תקווה נניח זה שחקן שחקן, או בר ארד, או אוסמה חלאיילה..

לא תופס מאל עביד, זאת דעתי. בתקופת קורונה לשים עליו כזה סכום זה טירוף

יש הרבה יתרונות בקשר עם בית"ר תל אביב,

אני לא חושב שהם יעדיפו למכור לנו שחקנים במחירי הפסד לעומת השווי שוק הריאלי שלהם (כלומר מה שאחרים מוכנים לשלם)

ומעבר לכך, זה קצת קפיטליזם חזירי מצידנו להתנות את היחסים שלנו איתם בדרישה כזו.

7 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

יש הרבה יתרונות בקשר עם בית"ר תל אביב,

אני לא חושב שהם יעדיפו למכור לנו שחקנים במחירי הפסד לעומת השווי שוק הריאלי שלהם (כלומר מה שאחרים מוכנים לשלם)

ומעבר לכך, זה קצת קפיטליזם חזירי מצידנו להתנות את היחסים שלנו איתם בדרישה כזו.

גם אם הם יקבלו את הכסף שלנו אחרי הפייר פלי הם צריכים להגיד תודה

הם כל הזמן קיבלו ויקבלו מאיתנו כשרונות, לא יחסר להם מאיתנו..גם לנו וגם הם נהנים

אם מכבי תדחה את התשלום בשנה הם צריכים היו להסכים.

8 דקות לפני, erantheking21 said:

גם אם הם יקבלו את הכסף שלנו אחרי הפייר פלי הם צריכים להגיד תודה

הם כל הזמן קיבלו ויקבלו מאיתנו כשרונות, לא יחסר להם מאיתנו..גם לנו וגם הם נהנים

אם מכבי תדחה את התשלום בשנה הם צריכים היו להסכים.

אני לא חושב שזה היה אופציה. 

מכבי אני מניח רצו מתווה מסוים והשחקן קיבל הצעה מחיפה שהייתה עדיפה מבחינתו. לגיטימי...

להגיד שביתר תל אביב צריכה לתת לנו עדיפות גם אם אנחנו מציעים פחות זה חזירי ואני נגד.

אם תקראו את הציטוט של הסוכן לשעבר שלו תבינו שמכבי הציעה לו חוזה והוא סירב לו כמה פעמים מטעמים כלכליים, ככנראה רצה חוזה גבוה יותר ממה שהסכימו לתת לו במכבי וחיפה בעזרת הקשרים של דודו דהאן וברק בכר החתימה אותו, ככל הנראה על חושה גבוה בהרבה ממה שהוצע לו במכבי.

שחקנים מוכשרים יהיו גם בקבוצות אחרות, לא רק אצלנו...

Just now, מכביסט לעד said:

יום יבוא והקומבינות של דודו דהאן יתפוצצו. יהיה קשה להילחם מול חיפה על שחקנים עכשיו. 

איזה שחקנים בדיוק יש לדודו דהן? כל הלא מוצלחים אצלו חוץ מברקות פה ושם של רפאלוב והסקוטים..

4 דקות לפני, קובי השועל said:

איזה שחקנים בדיוק יש לדודו דהן? כל הלא מוצלחים אצלו חוץ מברקות פה ושם של רפאלוב והסקוטים..

חצי ליגה שלו וחצי מהליגיונרים שלו. 

58 דקות לפני, אדביסי said:

אני סומך על המערכת של מכבי. הם ראו אותו במשך עונה שלמה ויודעים במי מדובר.

גם על אגאדה בכו פה ורק עכשיו הוא עלה לליגת העל.

מה גם יש לנו מאגר כזה של צעירים שאפשר לא לגעת באף אחד מהצעירים של הליגה בשנים הקרובות, במיוחד כשרובם זה בלופים כמו עומר דנינו, רז שלמה וכו'...

אז למה במקום לסמוך על מכבי בנושאי צ'יקו, ניקוליץ' ו"היווני" אתה לא מפסיק לזיין פה ת'מוח?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אשכרה השחקן רואה קבוצה שלקחה 5 אליפויות בעשור האחרון, משתפת צעירים באופן קבוע והעדיף לחתום בחיפה, מה שנקרא שיהיה לו בהצלחה

או שהוא מפחד מתחרות על ההרכב, או שהוא מאמין שמכבי נמצאת בכאוס וכנראה תעוף מאירופה ובחיפה שהיא קבוצה בכלל לא רעה, יחסית נהנים מיציבות והביאו מאמן עם הצלחות באירופה בשנים האחרונות ויש שם פונטציאל טוב יותר לקמפיין אירופאי, מה שיעלה את החשיפה שלו, או שהוא פשוט חלם לשחק בסמי עופר מאז שהיה ילד 

58 דקות לפני, Krishi said:

או שהוא פשוט אוהד חיפה

3 hours ago, nirc2 said:

חלם לשחק בסמי עופר מאז שהיה ילד