Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 בשאר הליגה ע"ש עדן בן בסט

Recommended Posts

2 hours ago, חבסוס said:

מעניין

מצד אחד מקבל חצי מיליון דולר לעונה, מצד שני ליגה חלשה והוא עובר לאיזור לא מתוייר ודי עני בתאילנד.

מדמיין אותו כמו ב Far Cry

41 דקות לפני, eran_7 said:

מפתיע שחיפה לא הולכים על טב"ח מוח, שם הוא היה גומר את הקריירה כמו רמי גרשון

הם רוצים אותו. הוא מעדיף את מכבי.

כעת גולסה ללא חוזה ומחכה לראות אם ימשיך ב"משפחה" שלו. למרות שהוא משאיר את כל האופציות פתוחות, די ברור מה העדיפות שלו: "אחרי כל מה שעברתי במכבי ת"א, הם תמיד היו מאחוריי בכל דבר הכי קטן. מה שצייצתי, קיבלתי. האופציה הראשונה תהיה מכבי ת"א, אני אכבד אותם אחרי כל מה שעברתי. הסוכן שלי יישב איתם, ישמע מה שיש להם להגיד. ננסה להגיע להבנות. כולם מחכים למיץ'. אני מקווה שנסתדר. אני יודע כמה המועדון מעריך אותי וכמה אני חשוב גם בחדר ההלבשה וגם מקצועית. אני סבלני בינתיים".

@מיטש

הפועל ת"א החתימו איזה שוער מכפר סבא.

איך הפועל ת"א יכולה להחתים שחקנים?

הם שלחו מכתב חד צדדי לחמישה שחקנים, הפסיקו לשלם לניסו אביטן (מאמן לשעבר)

הם בבוררות נגד שלושה קולומביאנים שהחתימו לפני הספירה....מעניין איך הם לא קיבלו איסור העברות.

הרי אם הם מתלוננים שהם לא יכולים לעמוד בחוזים בגלל הקורונה, איך הם חותמים על הסכמים חדשים מול שחקנים חדשים? 

זבל של מועדון זבל של התאחדות זבל של ארגון השחקנים.

1 hour ago, duss21 said:

איך התגעגעתי לוולקאמים של הפועל. נראה לי העונה הם עומדים להתקרב לשיא מלפני שנתיים(?).

אין מצב שישברו את השיא של עצמם היה איזה חלון עם יותר וולקאמים משחקנים שחתמו ועוד ינואר שהם החליפו יותר מחצי סגל.

מכבי תל אביב התחילה לעבוד לקראת העונה החדשה: הקפטן שרן ייני והקשר אייל גולסה קיבלו הצעות לחוזים חדשים. כזכור, השניים סיימו חוזים ארוכי-טווח במועדון. במועדון מקווים ששניהם יישארו יחד, אבל נראה כי הדרך לכך עוד ארוכה.

לגבי ייני, מכבי תל אביב הגישה לו הצעה נמוכה מהחוזה האחרון שלו, גם בשל העובדה שלא שיחק יותר מדי בעונה החולפת. הבלם כבר בדק בעבר אופציות בארה"ב והוא שוקל זאת גם כעת.

באשר לאיתי שכטר שסיים גם הוא חוזה ולא מחזיק בהסכם לעונה הבאה, ידוע כי מכבי תל אביב רוצה שיישאר וגם הוא צפוי לקבל הצעה בדומה לשני חבריו. יש לציין כי שחקן שסיים חוזה ארוך-טווח, אבי ריקן, נהנה מהסכם שמאריך את חוזהו בעונה נוספת אם הוא עומד בכמות משחקים שנקבעה מראש, וכך אכן היה, כך שהוא החל הבוקר את האימונים עם האלופה.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחרי שעבר בדיקות רפואיות: פוצץ המו"מ בין דור אלו להפועל תל אביב.

חחח מוכר קצת :) 

השאלה אם הוא הצטלם כבר עם המדים של הפועל

1 דקה לפני, thunderbolt said:

בן הרוש לא עולה מלא כסף? מה ההגיון להביא אותו, אבל לחתוך את ברשצקי, דגני ועוד שחקנים?

אין היגיון, הפועל והיגיון לא הולך ביחד

בעזרת השם יתרסקו שוב