Jump to content

סדר בבלאגן

idan12

Recommended Posts

אני שומע מליון שמועות, מלא פרסומים על רשתות חברתיות וכל מיני שיט, בואו נרכז לכאן בבקשה כל מה שאנחנו יודעים על הסגל הקיים לשנה הבאה, מי נשאר, מי הולך, מי מושאל שיחזור, ללא שום קשר לרכש או לעונה הזאת.

תרחיש בלהות: ברסקי מגיע לאימון הפתיחה ולא מבין למה רק הוא שם.

ובנימה רצינית יותר -

אמאדור: ככל הנראה עוזב לסרגוסה.

סבוריט: הביע רצון להתקדם.

ייני: עדיין לא האריך חוזה.

ג'ראלדש: מסיים את ההשאלה וחוזר לספורטינג ליסבון.

דן גלזר: סימן שאלה.

מיכה ואצילי: צריכה להתקבל החלטה לגביהם.

גולסה: עדיין לא האריך חוזה.

פרץ: לא מן הנמנע שיחפש גם הוא להתקדם.

אופואדו: סיים חוזה.

שכטר: עדיין לא האריך חוזה.

יונתן כהן: לא מן הנמנע שירצה להתקדם.

אווירה של אקסים, הייתי רוצה לראות את ההרכב הזה:

חנצ'ינסקי

רחמים צ'קול  ג'פרי ישי    פונצ'ץ'   אלירן ג'ורג'

חסן אבו זייד      דולי ג'ונסון        רפי דהן

גיא שמיר         אלעד בונפלד

ובחוד, ערירי.... נצח מסובי  

תמיד מפתיע לראות אוהדים שאוהדים את המועדון הכי מקצועני בארץ, כזה ששחקנים באים אליו מבלי שאף אתר לא ידע על המשא ומתן איתם, מועדון שמייצר שחקני נוער מעולים, מועדון שעוזב אותו האיש הכי מרכזי שלו בפן המקצועי (ג'ורדי), ועדיין מביא לפה מאמן מפחיד שיעשה פה היסטוריה. ועדיין אותם אוהדים יבחרו להלחץ מכמה פרסומים ושמועות.

נשארים בודאות: דניאל, טיבי, קנדיל, פיבן, דוידזאדה, ברסקי, ריקן, חוזז, בלקמן, אלמוג (אולי שכחתי מישהו)

עוזבים בודאות: ז'איר, ג'ראלדש וצ'יקו. 

הימור (ותקוות) לגבי השאר: סבוריט , גלזר ופרץ ישארו. גם שרן, גולסה ושכטר. יוני ימכר לקבוצה באירופה.. יותר קל להוציא במחיר טוב שחקן התקפה עם מספרים מאשר קשר אחורי ואני מקווה שמבינים מה החשיבות של גלזר לקבוצה בעונה הבאה. יאניוטיס וניקוליץ' ככל הנראה ישוחררו ויגיעו ארבעה-חמישה זרים חדשים (בלם, מגן ימני, חלוץ, קשר אמצע). יחזרו 2-3 מושאלים (אלטמן? עידו שחר?). נשארנו עם מיכה ואצילי שקשה להעריך מה יהיה איתם.. אלופה צריכה לעבור רענון פעם בכמה עונות. במקרה הזה זה נכפה עלינו ואני מאמין שלטווח הרחוק זה לטובה. חברים יש לנו אבא בקנדה וגם שהכל בערפל צריך לסמוך עליו בעיניים עצומות, בטוח שיש כבר הכנות לעונה הבאה, יהיה בסדר

41 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

תמיד מפתיע לראות אוהדים שאוהדים את המועדון הכי מקצועני בארץ, כזה ששחקנים באים אליו מבלי שאף אתר לא ידע על המשא ומתן איתם, מועדון שמייצר שחקני נוער מעולים, מועדון שעוזב אותו האיש הכי מרכזי שלו בפן המקצועי (ג'ורדי), ועדיין מביא לפה מאמן מפחיד שיעשה פה היסטוריה. ועדיין אותם אוהדים יבחרו להלחץ מכמה פרסומים ושמועות.

אלו הטראומות מהתקופה שלפני ג'ורדי בעשור הקודם.

ולדעתי יהיה לנו קשה למצוא שחקנים זרים. העובדה שישראל נתפסת עכשיו בעולם כמדינה בגל שני שלא משתלטת על הקורונה תפחיד אנשים.

1 hour ago, אין עוד מלבדי said:

אותי יותר הפתיע שקיבלנו את עוז ראלי כחיזוק לסגל לקראת ליגת האלופות

1 hour ago, שחר צהוב said:

ולדעתי יהיה לנו קשה למצוא שחקנים זרים. העובדה שישראל נתפסת עכשיו בעולם כמדינה בגל שני שלא משתלטת על הקורונה תפחיד אנשים.

אם ככה גם שאר קבוצות הליגה יתקשו מאוד.

לנו יש את הישראלים הטובים ביותר וזה יתרון ענק.

12 דקות לפני, gilgil28 said:

מה קורה בגזרת המושאלים? יש קנדידטים שמועמדים לחזור?

אין כרגע "דיבור" על מישהו ספציפי, 
ניחוש מושכל שייתכן וקארצב יהיה חלק מהסגל אם אנחנו לקראת דילול בקישור + אין אפשרות ממשית להתחזק בעקבות המצב. 

2 hours ago, Chipopo said:

נשארים בודאות: דניאל, טיבי, קנדיל, פיבן, דוידזאדה, ברסקי, ריקן, חוזז, בלקמן, אלמוג (אולי שכחתי מישהו)

עוזבים בודאות: ז'איר, ג'ראלדש וצ'יקו. 

הימור (ותקוות) לגבי השאר: סבוריט , גלזר ופרץ ישארו. גם שרן, גולסה ושכטר. יוני ימכר לקבוצה באירופה.. יותר קל להוציא במחיר טוב שחקן התקפה עם מספרים מאשר קשר אחורי ואני מקווה שמבינים מה החשיבות של גלזר לקבוצה בעונה הבאה. יאניוטיס וניקוליץ' ככל הנראה ישוחררו ויגיעו ארבעה-חמישה זרים חדשים (בלם, מגן ימני, חלוץ, קשר אמצע). יחזרו 2-3 מושאלים (אלטמן? עידו שחר?). נשארנו עם מיכה ואצילי שקשה להעריך מה יהיה איתם.. אלופה צריכה לעבור רענון פעם בכמה עונות. במקרה הזה זה נכפה עלינו ואני מאמין שלטווח הרחוק זה לטובה. חברים יש לנו אבא בקנדה וגם שהכל בערפל צריך לסמוך עליו בעיניים עצומות, בטוח שיש כבר הכנות לעונה הבאה, יהיה בסדר

למה צ'יקו עוזב?

1 hour ago, שחר צהוב said:

קשה עושה לנו רק טוב מסתבר. אם אנחנו מתמודדים יפה עם הקושי של הפיירפליי, אין שום סיבה שלא נמשיך להתמודד יפה עם כל אתגר שיבוא.

9 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה עם בלקמן? למכבי יש אופציה להשתחרר מהחוזה לא? חייבים להיפרד, מיותר רצח.

כן יש אופצייה להשתחרר מהחוזה