Jump to content

רשמי קורונה מההפסד לבש | סוף עידן איביץ'.

Sawyerdroid

Recommended Posts

הכל ממשיך להיות נגדנו, אנחנו כבר רגילים ונשארו עוד 90 דק אחרונות לעונה, איביץ' זורק מה שיש לו למגרש בתקווה לסיים את המשחק עם מקסימום שיאים שנשארו. 

יאנוטיס לא אשם בשער הראשון אבל בחייאת באת להוכיח, תקח את השני. מבאס. גם ההגנה לא תפקדה מדהים היום, שתי הספיגות רשומות על כל החולייה ההגנתית (וגם המרכז). ברסקי לא היה מדהים אבל כן רשם משחק סביר איכשהו, פרץ אכזב, גם ריקן/גולסה. איילון ניסה המון אבל היה רע ואפילו מאיילון לא הגיעה הישועה.

ברכות לשופט שהצליח במשימה.

פיקנטריה:

- הפסד ראשון

- מלא שיאים

- משחק פרידה מאיביץ'

בסופו של דבר עברנו פה שתי עונות.. מטורפות. תנסו שניה להזכר איפה היינו ביום שלפני שאיביץ' הגיע ואיפה אנחנו היום, בנקודה הגבוהה ביותר שאפשר להגיע בכדורגל הישראלי עם שתי עונות ליגה מושלמות ואינספור רגעים שחרטו בצורה בלתי ניתנת לערעור מי הקבוצות כדורגל היחידה בישראל. 

מיטש, איביץ', שחקני מכבי בשנתיים האחרונות - תודה על זה שהחזרתם אותנו להיות מה שאנחנו, מכבי. 

לצערי כרגע, נראה שהולכים לברדק אחד גדול עם מלא עזיבות ואין מאמן. לדעתי דברים לא יסגרו כל כך מהר, כמה שאני זוכר משנים שעברו גם יש מצב שנתחיל אימונים בלי צוות (זה בעצם די וודאי עם עניין הבידוד)

כל מי שעדיין עצבני, תנשמו ותזכרו את עשרות השיאים ששברנו בשנתיים האחרונות. כל אלה שחוגגים עכשיו היו מתים לרבע מזה.

שנתיים מושלמות שלא אשכח לעולם. תודה למיטש, מנספורד, איביץ' ולכל השחקנים שהיו חלק מזה.

תשתחוו יא בני זונות.

דבר אחד שאפשר להגיד על המשחק זה שאני מקווה שיזדרזו בהודעה על מאמן ומי נשאר או עוזב כמו שמיהרו להודיע שאיביץ הולך. 

48 שעות שאפשר קצת להצטער עליהן.

שנתיים בהן הפכנו את 'תשתחוו' להמנון של הקבוצה. סופו של עידן, שלא יחזור.

תודה לך מכבי, תודה ולאדן.

איזה דיכאון.

יאללה להרים את הראש. סומך על מכבי שימצאו מאמן טוב ויחתימו שחקנים לא פחות טובים וניתן עונה טובה שנה הבאה. 

תמיד תזכרו שאנחנו מכבי. 

תודה לך איביץ על שתי עונות שלא נשכח. 

מרגיז ומעצבן אבל קחו בפרופורציות נשמות. תודו על מה שעברנו בשתי העונות האחרונות ובמיוחד - על המאמן הנדיר הזה. 

עם הפנים קדימה לעונה הבאה ולאליפות השלישית שבדרך.

תודה לך מכבי, בלעדייך אני כבר מזמן מתאבד.

11 דקות לפני, avich15 said:

שנתיים בהן הפכנו את 'תשתחוו' להמנון של הקבוצה. סופו של עידן, שלא יחזור.

תודה לך מכבי, תודה ולאדן.

איזה דיכאון.

1 דקה לפני, lior30 said:

תודה לך מכבי, בלעדייך אני כבר מזמן מתאבד.

זהו, היום התעוררנו מהחלום. הכאב הגדול הוא על העזיבה של איביץ'. 

שנתיים חגגנו על כל קבוצה בליגה המסריחה הזאת. שנתיים שרנו להם שהם על הזין שישתחוו. השנתיים הכי גדולות שהיו אי פעם. 

עצוב לי מאוד שזה נגמר והעתיד לא מבשר טוב. אין לי כוח לפתוח עונה עם כל כך הרבה כאב ראש ובלי קהל. 

תודה לך איביץ', על זה שאני יכול לספור את כמות ההפסדים בישראל על כף יד אחת. זה פשוט לא יאמן.

הלוואי שיכולתי לכתוב יהיה בסדר, אבל לצערי זה לא ממש עומד לקרות...

מדהים ששכחנו מה זה להפסיד.

יונתן נשכב על הדשא כאילו הפסיד בגמר הצ'מפיונס.

זו מכבי והעתיד ימשיך להיות מצויין בעידן גולדהאר.

18 דקות לפני, itanar said:

מדהים ששכחנו מה זה להפסיד.

יונתן נשכב על הדשא כאילו הפסיד בגמר הצ'מפיונס.

זו מכבי והעתיד ימשיך להיות מצויין בעידן גולדהאר.

.

צריכים לדעת גם להפסיד וכמו שכתבו פה מרשים מאוד לראות איך גם אחרי עונה כזאת השחקנים לוקחים קשה את ההפסד כאילו זה גמר גביע.

ולבאר שבע אני מאחל שאלה יהיו ההישגים שלהם כל עונה.

נגמרה תקופה.

איביץ' עזב , ההגנה תתחלף (שני המגנים הטובים בליגה והבלם הטוב בליגה) , צ'יקו ,

טרם יצאה הודעה לגבי מיכה ואצילי..יש עוד שחקנים שמסיימים חוזה ולא ברור אם ישארו.

לא מופרך שגלזר /פרץ / יוני יעזבו לאירופה ..

וכל ה"טוב" הזה תחת מגבלות הפייר פליי ובצל תקופת הקורונה שבטוח לא מטיבה כלכלית עם המועדון.

שיהיה לנו בהצלחה.

בואו נהנה לפחות עוד חודש וחצי מזה שאנחנו אלופי המדינה ונסמוך גם הפעם על האיש היקר בקנדה סבבה?

איזו עונה היסטורית, תענוג.

21 דקות לפני, Simba said:

נגמרה תקופה.

איביץ' עזב , ההגנה תתחלף (שני המגנים הטובים בליגה והבלם הטוב בליגה) , צ'יקו ,

טרם יצאה הודעה לגבי מיכה ואצילי..יש עוד שחקנים שמסיימים חוזה ולא ברור אם ישארו.

לא מופרך שגלזר /פרץ / יוני יעזבו לאירופה ..

וכל ה"טוב" הזה תחת מגבלות הפייר פליי ובצל תקופת הקורונה שבטוח לא מטיבה כלכלית עם המועדון.

שיהיה לנו בהצלחה.

טננבאום

דודזאדה טיבי שרן קנדיל

קארצב ריקן אלטמן

אלמוג חוזז

בלקמן

ועכשיו ברצינות, מבין את מה שאתה כותב ואני אישית גם חושב שלא באמת תהיה עונה אירופית בעקבות המצב. אבל, תהיה בטוח שבמועדון עובדים יום ולילה על עוד לא עונה אחת אלא על 10 עונות משובחות קדימה. תבין כל עוד מיץ' בתמונה אתה תקבל מכבי מצליחה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

טננבאום

דודזאדה טיבי שרן קנדיל

קארצב ריקן אלטמן

אלמוג חוזז

בלקמן

ועכשיו ברצינות, מבין את מה שאתה כותב ואני אישית גם חושב שלא באמת תהיה עונה אירופית בעקבות המצב. אבל, תהיה בטוח שבמועדון עובדים יום ולילה על עוד לא עונה אחת אלא על 10 עונות משובחות קדימה. תבין כל עוד מיץ' בתמונה אתה תקבל מכבי מצליחה.

עונה אירופית פחות מעניין אותי , לעלות לצמפיונס זה סוג של נס בשנים האחרונות וגם אם כבר עולים יחסית מהר זה הופך למשהו מעיק.

כל עוד האיש הכי חשוב (עם כל הכבוד לשחקנים ולאיביץ' ) - גולדהאר נשאר אפשר להיות אופטימיים,

אבל זה לא שלא היו נפילה גם בתקופת גולדהאר כמו 16-17 או 17-18 (לא מזכיר את העונות לפני שג'ורדי ואת 15-16 שהיינו הכי טובים בליגה וסיימנו עם כלום במקום דאבל)

1 דקה לפני, Simba said:

עונה אירופית פחות מעניין אותי , לעלות לצמפיונס זה סוג של נס בשנים האחרונות וגם אם כבר עולים יחסית מהר זה הופך למשהו מעיק.

כל עוד האיש הכי חשוב (עם כל הכבוד לשחקנים ולאיביץ' ) - גולדהאר נשאר אפשר להיות אופטימיים,

אבל זה לא שלא היו נפילה גם בתקופת גולדהאר כמו 16-17 או 17-18 (לא מזכיר את העונות לפני שג'ורדי ואת 15-16 שהיינו הכי טובים בליגה וסיימנו עם כלום במקום דאבל)

אף אחד לא חסין מביקורת אבל לזכותו של מיץ' יאמר שהוא הבין די מהר את הקונספט הישראלי ופעל בהתאם. אין אדם שנוחל רק הצלחות וביחוד שזה בספורט אבל בפן הכללי מיץ' הוא אדם בריא שכלית מאוד חמסה חמסה טפו טפו..

ברוך השם שזה הפסד אחד בשנה

איזה מועקה אלוהים

לא מקנא באף קבוצה.

מקווה מאוד שיעשו הכל כדאי להיפטר מיאניוטיס 

הוא פשוט חלש מאוד

משחק מבאס, לא הבנתי למה הוא לא הרכיב את גלזר, זה מדהים איך בכח משחק שהוא וספסל לא ניצחנו.

כולי תקווה ואמונה שמיץ׳ ושות׳ עמלו על הבאת מחליף ראוי לאיביץ׳. 

מצב מייאש עם הפייר פליי הזה, גם לא ברור למה המשיכו אותו שנה שלמה ואיך זה שאף אחד לא מערער על הדבר הזה.