Jump to content

מכבי - ב"ש | המשחק הכי חשוב העונה!

Sawyer

Recommended Posts

27 דקות לפני, Krishi said:

להגיע פעמיים רצוף מרחק של משחק אחד מעונה ללא הפסד ולהתקרב לשיא של חיפה לרצף המשחקים הארוך ביותר ללא הפסד? זה פשוט.... כואב. נכון לקחנו אליפות שליטה אבסולוטית שברנו עוד מלא שיאים אחרים אבל זה.. יקח לי כמה ימים להתגבר על זה. מה לעשות אני מכביסט אני רוצה שכל שיא אפשרי יהיה רשום על שמי. 

באנדרסטיימנט גדול לא פחות מכביסט ממך(וגם יותר שנים כי אני זקן). זה מבאס אבל ממחר(כמכביסט)- נשכח מזה, וצריך לעשות הכל כדי שניקח גם עונה הבאה. אלו החיים. 

אני לא יודע איך אנשים פה מגיבים רגיל אחרי אתמול ועוד מדסקסים מי עוזב מי בא את מי להביא או לא להביא.... לא מסוגל לחשוב על זה בכלל.

אני עדיין בדיכאון אחרי אתמול. אשכרה לא הצלחתי להירדם מרוב עצבים.

קמתי בבוקר וזה הדבר הראשון שחשבתי עליו. וכל פעם שלא הסיחו את דעתי נזכרתי בזה שוב והתעצבנתי מחדש. כשהקפצתי את אישתי והילד חצי מהזמן לפחות מלמלתי "אני לא מאמין" ו"פאקינג עוד משחק 1!!!" ודפקתי אגרופים להגה...

2 עונות רצוף לדפוק הזדמנות כזאת דווקא בסיום אההההההה

התעוררתי אחרי החיקוי של עמיחי ב"בובה של לילה" ("והפערים!...איזה פעריםםם"), ונזכרתי בקריאה המפורסמת שלו בגול של וילדסחוט.

ואז חשבתי שה-4-3 שווה כמו 10 משחקים.

כולו רב תהפוכות.

אז אתמול סיימנו 47 משחקים ללא הפסד קרישי.

זה הכי הרבה שאני יכול לנחם.

וברצינות- עונה מופרכת מרוב שהיא היתה טובה, כן כולל ה-4-3.

משחק שלא נראה לי יכול להשתחזר.

רביעיית דרבים על האפס ומשחק אליפות!

סוויפ על חיפה.

רביעייה בטדי.

אלוף האלופים קטן.

ובכלל תקופה האפטר קורונה היתה כמו מיני טורניר (מונדיאל/יורו), כזה שנספר לנכדים.

במקום לשאול "איפה היית כשמוט'לה הניף את הנשר לשמי מכסיקו 70'?"

נשאל "איפה היית כשאיביץ' הניף את השכטר לשמי בלומפילד 20'?"

10 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אבוקסיס לדעתי מול איביץ' במאזן הבא:

* 10 משחקים

* 3 נצחונות לאבוקסיס

* 4 לאיביץ'

* 3 תיקו

נפגשו 11 פעם (שכחת את אלוף האלופים?):

במדי בני יהודה 8 פעמים:

5 איביץ'

2 אבוקס

1 תיקו

6-13 בגולים

67% הצלחה

כולל ניצחון בגמר אלוף האלופים

לזכות אבוקס נרשמת זכיה בגביע

במדי באר-שבע 3 פעמים:

1 אבוקס

2 תיקו

3-1 בגולים

סה"כ 9-14 בגולים 54% הצלחה

לא מושלם, אבל גם לא רע

מוטב לציין שמתוך 8 תארים בתקופת איביץ' הוא לקח 4 (ואלוף האלופים גם עשוי להירשם על שמו)

ואבוקסיס לקח בין 3-1 (כאמור תלוי בגביע ואלוף האלופים)

כך שהם השתלטו לגמרי על הענף.

פשוט איביץ' תותח בלבנות.

ואבוקס תותח בלהרוס.

אין זבל כמוהו בלהרוס, את זה שהוא תותח אי אפשר לקחת לו.

אף אחד לא היה קרוב ללהפריע לאיביץ' כמו אבוקסיס, ועדיין בתמונה הכללית גם פה נוקאאוט לאיביץ'.

אני יודע ששברנו עשרות שיאים ועשינו 2 עונות חלומיות שכנראה לעולם לא יחזרו. ויש לי את כל הסיבות בעולם להיות הכי מאושר ושמח וזה יקרה אחרי שארגע קצת אחרי אתמול.

פשוט להיות כל כך קרוב לזה... אוף... אם לא היינו קרובים כל כך ממש מרחק של הושטת יד עוד ס"מ אחד קטן ואז שיבואו ויגדעו לך אותה בשניה האחרונה זה לא היה מפריע לי כל כך, ולך תדע אם אזכה לראות הזדמנות כזאת שוב...

22 דקות לפני, Krishi said:

אני יודע ששברנו עשרות שיאים ועשינו 2 עונות חלומיות שכנראה לעולם לא יחזרו. ויש לי את כל הסיבות בעולם להיות הכי מאושר ושמח וזה יקרה אחרי שארגע קצת אחרי אתמול.

פשוט להיות כל כך קרוב לזה... אוף... אם לא היינו קרובים כל כך ממש מרחק של הושטת יד עוד ס"מ אחד קטן ואז שיבואו ויגדעו לך אותה בשניה האחרונה זה לא היה מפריע לי כל כך, ולך תדע אם אזכה לראות הזדמנות כזאת שוב...

מלך.

לא אוהב את כל התגובות "שטויות" "תנשמו" "תארים>שיאים" 

כאילו.. זה ברור לכולנו שאין מה להשוות והכי חשוב זה שיש עוד צלחת בארון, אבל מותר להתבאס... זה לא מוריד בס"מ משהו מ-2 העונות המטורפות האלו

שברנו שיאים על גבי שיאים, הכנסנו 2 צלחות נוספות לארון (הגענו לכפול(!) במס' האליפויות מהמועדון שנחשב מס' 2 בארץ) כשמהשריקה הראשונה לפתיחת הליגה ועד שהצלחת כבר הייתה בארון דרסנו את הליגה ללא הפסד. ב2 עונות רצופות, זה מטורף!

2 עונות - 2 צלחות - 2 הפסדי ליגה. לא יהיה עוד משהו כזה אבל בכל זאת מותר טיפה להתבאס, זה לגמרי לגיטמי ודי מכביסטי לדעתי.

*ורק לשם ההשואה אמנם חיפה ההיא עשתה את זה בעונה של 39 משחקים לעומת 36 שלנו אבל שיחקו שם 14 קבוצות ו-3 סיבובים. בעונה של פלייאוף כשאתה משחק 4 פעמיים מול מקומות 6 5 4 3 2 לדעתי, זה קשה הרבה יותר

9 דקות לפני, דקסטר said:

מלך.

לא אוהב את כל התגובות "שטויות" "תנשמו" "תארים>שיאים" 

כאילו.. זה ברור לכולנו שאין מה להשוות והכי חשוב זה שיש עוד צלחת בארון, אבל מותר להתבאס... זה לא מוריד בס"מ משהו מ-2 העונות המטורפות האלו

שברנו שיאים על גבי שיאים, הכנסנו 2 צלחות נוספות לארון (הגענו לכפול(!) במס' האליפויות מהמועדון שנחשב מס' 2 בארץ) כשמהשריקה הראשונה לפתיחת הליגה ועד שהצלחת כבר הייתה בארון דרסנו את הליגה ללא הפסד. ב2 עונות רצופות, זה מטורף!

2 עונות - 2 צלחות - 2 הפסדי ליגה. לא יהיה עוד משהו כזה אבל בכל זאת מותר טיפה להתבאס, זה לגמרי לגיטמי ודי מכביסטי לדעתי.

*ורק לשם ההשואה אמנם חיפה ההיא עשתה את זה בעונה של 39 משחקים לעומת 36 שלנו אבל שיחקו שם 14 קבוצות ו-3 סיבובים. בעונה של פלייאוף כשאתה משחק 4 פעמיים מול מקומות 6 5 4 3 2 לדעתי, זה קשה הרבה יותר

לגמרי אחי.

זה כמו להתבאס שלא קיבלנו פנדל על זיו בשניה האחרונה בדרבי למרות שהובלנו 4-0. שהחמצנו הזדמנות פז להבקיע את החמיש ב4-3 על חיפה. שזהבי לא תקע להם את זה בקרית אליעזר בדיוק כשהם הדליקו אבוקות. אני מכביסט חזירי שרוצה שהכל יהיה שלי. להיות קרוב כל כך ללשבור את השיא הזה.... מקווה שאזכה לראות את זה מתישהו בחיי. לא מעניין אותי כל ההשוואות של המונגולואידים מהצפון לחיפה של 94, בסופו של דבר ברשימת השיאים יהיה רשום מכבי ולא חיפה וזה מה שחשוב.

47 דקות לפני, דקסטר said:

נמחקה לי מגילה על למה הפלייאוף בגארבג' איננו קשה יותר מסיבוב 3 עם קבוצות במאבקי תחתית.

השורה התחתונה היתה שסיבוב ב' בפלייאוף היה כולו גארבג', ושלא יותר קל לבקר אצל בית שאן והרצליה הנאבקות על הישרדות.

ובכל מקרה האתגר האמיתי הוא בכלל להחזיק את הראש מעל המים בגארבג', זו אווירה של מסטיק שלא מאפשרת להישאר מחויב, והאבסורד הוא שככל שתבטיח יותר מוקדם את האליפות כך תתקשה לא להפסיד בזמן שנותר.

נ.ב הפ.חיפה 99' זכתה עלינו באליפות, ובשבת הסמוכה חטפה 7-3 אצל כפ"ס.

קצת להתנחם במקרי קיצון קשים יותר מאשר שלנו.

3 hours ago, ששון הצהוב said:

השורה התחתונה היתה שסיבוב ב' בפלייאוף היה כולו גארבג', ושלא יותר קל לבקר אצל בית שאן והרצליה הנאבקות על הישרדות.

בית-שאן לא הייתה בליגה בעונה ההיא

(סליחה)

4 hours ago, Krishi said:

אני בעיקר מבואס מהעתיד המעורפל.