Jump to content

משחקים מומלצים לסוני

itan17

Recommended Posts

1 hour ago, פנחס שוף said:

https://www.amazon.com/gp/product/B07VTFN6HM/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

כזה תופס? ואז מה עושים, פשוט מחברים לסוני?

אין סיבה לקנות כונן חיצוני לPS5 כי יהיה אפשר להריץ דרכו משחקים שמיועדים לPS4 בלבד. כן תוכל לאחסן בו את כל המשחקים שאתה מעוניין בהם, אבל כדי להפעיל אותם תצטרך להעביר לזיכרון הפנימי בסוני. לעומת זאת יש אפשרות הרחבת זיכרון מסוג SSD NVMe M.2 שיאפשר לשדרג את ה825GB הקיימים. תצטרך לרכוש כונן מהסוג הזה (100-150$ ל1TB) סוני עתידה להוציא דגם ייעודי או לפרסם רשימה של דגמים נתמכים כי צריכה להיות התאמה מדויקת במידות ובחלק מהמפרט הטכני. 

25 דקות לפני, Mentel said:

אפשר הסבר איך אני מעביר את המשתמש שלי למשתמש אמריקאי?

אי אפשר להעביר למיטב ידיעתי. תצטרך לפתוח משתמש פנימי חדש במכשיר ולהגדיר אותו על כתובת אמריקאית. מומלץ לרשום את המשתמש על כתובת ממדינת דלאוור/אלסקה/מונטנה/ניו המפשיר/אורגון כדי להימנע ממס רכישה במידה ואתה רוכש משחקים דרך החנות הדיגיטלית. אם אתה צריך עזרה עם הנושא מוזמן לפנות בפרטי.

8 דקות לפני, Dandelion said:

אין סיבה לקנות כונן חיצוני לPS5 כי יהיה אפשר להריץ דרכו משחקים שמיועדים לPS4 בלבד. כן תוכל לאחסן בו את כל המשחקים שאתה מעוניין בהם, אבל כדי להפעיל אותם תצטרך להעביר לזיכרון הפנימי בסוני. לעומת זאת יש אפשרות הרחבת זיכרון מסוג SSD NVMe M.2 שיאפשר לשדרג את ה825GB הקיימים. תצטרך לרכוש כונן מהסוג הזה (100-150$ ל1TB) סוני עתידה להוציא דגם ייעודי או לפרסם רשימה של דגמים נתמכים כי צריכה להיות התאמה מדויקת במידות ובחלק מהמפרט הטכני. 

אי אפשר להעביר למיטב ידיעתי. תצטרך לפתוח משתמש פנימי חדש במכשיר ולהגדיר אותו על כתובת אמריקאית. מומלץ לרשום את המשתמש על כתובת ממדינת דלאוור/אלסקה/מונטנה/ניו המפשיר/אורגון כדי להימנע ממס רכישה במידה ואתה רוכש משחקים דרך החנות הדיגיטלית. אם אתה צריך עזרה עם הנושא מוזמן לפנות בפרטי.

דיברתי על הסוני 4...

סליחה, בכל מקרה שהודעה תשמר לקראת הPS5. זה מומלץ לקונסולות וגם זה יש גם דגמים ייעודיים יקרים יותר כמו זה וזה

15 דקות לפני, Dandelion said:

סליחה, בכל מקרה שהודעה תשמר לקראת הPS5. זה מומלץ לקונסולות וגם זה יש גם דגמים ייעודיים יקרים יותר כמו זה וזה

תודה אח

ומה צריך לעשות בפועל? לחבר את זה לסוני וזה יעבוד לבד? או שאני צריך לעשות משהו?

כן, התקנה מאד פשוטה. רק לחבר בUSB למכשיר ולפרמט את הכונן במידה וקופצת הודעה. רק צריך לבחור אם אתה רוצה שמשחקים חדשים יותקנו על הזיכרון הפנימי או החיצוני. יש כאן סרטון קצר שממחיש את כל התהליך.

יש את rocket league שעכשיו הוא בחינם לכולם.

בהתחלה היה לי קשה, אבל נהייתי ממש טוב, קליל וכיף מאוד כשאתה קולט את העניין.

כבר כמה ימים שאני משחק בזה ואני נמצא על דירוג silver במשחקי אונליין התחרותיים, 3 על 3.

• 2 weeks later...
On 19.9.2020 at 14:10, Dandelion said:

כן, התקנה מאד פשוטה. רק לחבר בUSB למכשיר ולפרמט את הכונן במידה וקופצת הודעה. רק צריך לבחור אם אתה רוצה שמשחקים חדשים יותקנו על הזיכרון הפנימי או החיצוני. יש כאן סרטון קצר שממחיש את כל התהליך.

אש. הגיע עכשיו הכונן אחרי שהזמנתי אותו ביום רביעי

תודה מלך

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

תתחדש אח שלי, גם אני מתכוון לקנות אותו, אבל שיצאו משחקי דור הבא אמיתיים, לא שידרוגי גרפיקה וFPS.

אולי בכל זאת אני אעשה את זה כשיצא cyberpunk 2077, המשחק הזה נראה מדהים, אהבתי מאוד את המשחק הקודם שלהם, the witcher 3.

לפני14 שעות , antonio_margheriti2 said:

תתחדש אח שלי, גם אני מתכוון לקנות אותו, אבל שיצאו משחקי דור הבא אמיתיים, לא שידרוגי גרפיקה וFPS.

אולי בכל זאת אני אעשה את זה כשיצא cyberpunk 2077, המשחק הזה נראה מדהים, אהבתי מאוד את המשחק הקודם שלהם, the witcher 3.

האמת שאני משחק לרוב רק FIFA,NBA,UFC. היה לי את הוואן 6 שנים, המשחקים היחדים ששיחקתי ולא היו משחקי ספורט היו RDR2 וMAFIA.

תתחדש רייקארד, מעניין עד כמה ההבדל מורגש כרגע בפועל במשחקים. שקלתי בשלב מסוים לרכוש את האקסבוקס בגלל מה שמסתמן כמחסור במלאי של הסוני בכל העולם אבל זה מרגיש לי כמו בגידה. בכל מקרה אין שום משחק השקה שאני מעוניין לשחק בו כרגע, אלא בעיקר בהשלמת חוסרים מהPS4. בכל מקרה מדהים הפער בביקושים בארץ בין הקונסולות, יש רשתות שיש להן כמות לא מבוטלת של יחידות במלאי שאפשר פשוט לבוא ולקחת.

לפני6 שעות , Joey said:

מאיפה אתם מתכננים לקנות PS5? 

הבנתי שהשבוע כבר מתחילים להפיץ בארץ

כרגע אין מלאי בכלל בארץ. המעט שהיה נמכר מזמן במכירה מוקדמת, והתחילו לחלק את זה רק עכשיו.

ההערכה היא שבמהלך דצמבר יגיע עוד מלאי לארץ, נקווה שיהיה מספיק גדול.