Jump to content

משחקים מומלצים לסוני

itan17

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Xbox Series X gaat $499 kosten. Microsoft bevestigt prijs, datum en design  goedkopere Xbox Series S - Tech

מייקרוסופט מודיעה על תאריך יציאה ומחיר לדגם הX ומכריזה גם על דגם הS המוזל יותר. המעבד בשתי הקונסולות זהה, אך החומרה בדגם הS חלשה יותר - כרטיס גרפי עם 20 CUs בהשוואה ל52 (לא סגור על מה זה אומר), זיכרון RAM של 10 ג'יגה בהשוואה ל16, לא תומך ב4K, מגיע עם זיכרון מובנה של 512GB במקום 1TB ולא כולל כונן דיסקים. קטן פיזית ב60% מהדגם הרגיל, והדגם הקטן ביותר פיזית שהוציאו אי פעם.

מהלך די מעניין להציע לשוק קונסולת דור הבא במחיר של 300$, שהיה המחיר של נינטנדו סוויץ' בעת השקתו ב2017, או לחלופין מחיר ההשקה של אקסבוקס 360 אי שם ב2005. אני לא יודע עד כמה משמעותיים כרגע או בעתיד פערי החומרה, אבל זה ללא ספק גורם לקונסולה להיות בת השגה בצורה רחבה ויהפוך אותה למתנת חג מולד נגישה מאד. סוני ככל הנראה צפויה להגיב עם תמחור של 500$ ו400$ לדגם שמגיע ללא הכונן - שעדיין לא ברור אם גם כן יכלול חומרה חלשה יותר.

לגמרי מפתיע, גם חסכון גדול בכסף כשיש לך מנוי שלהם, ה-game pass.

שלסוני אין תשובה לזה, זה יתרון פסיכי, במיוחד עכשיו שהם משתפים פעולה עם EA כשמחיר המנוי ישאר זהה.

אני לא בטוח שזה כזה נוצץ כמו שאתה גורם לזה להישמע. זה מאד תלוי בתדירות שבה אתה משחק ובאילו משחקים.

העלות היא 180 דולר בשנה. שזה בגדול 2 משחקים מלאים ומנוי לXbox Live. למי שנצמד לפיפ"א + נבא לא בטוח שיש צורך.

בונסף הרבה משחקים מגיעים באיחור. כמו Red Dead Redemption 2 שנכנס לשירות במאי 20 למרות שהושק באוקטובר 18.

זה בעיקר שימושי למי שמעוניין לשחק בהרבה משחקי סינגלפלייר.

נראה נהדר. לא שיחקתי בקודם אבל חייב להודות שמה שראיתי עכשיו גרם לי לרצות לקנות ואני לא כ"כ אוהב משחקים כאלו

20 דקות לפני, Dandelion said:

נראה נהדר. לא שיחקתי בקודם אבל חייב להודות שמה שראיתי עכשיו גרם לי לרצות לקנות ואני לא כ"כ אוהב משחקים כאלו

לא יודע כמה הוא עולה עכשיו אבל בטח יחסית זול, שווה!

PlayStation 5 image$499.99€499.99£449.99¥49,980PlayStation 5 Digital Edition image$399.99€399.99£359.99¥39,980PlayStation 5 release datesNovember 12 for US, Japan, Canada, Mexico, Australia, New Zealand, South KoreaNovember 19 for Rest of the World*Availability in each country subject to local import regulations. PS5 launch date for China is still under exploration and will be announced at a later date.

אירוע השקה סבבה של סוני. הולכים בכל הכוח על המיתוג של ספיידרמן כמשחק ההשקה הבלעדי והעיקרי אחרי ההצלחה של המשחק האחרון בסדרה שזכה להצלחה רבה עם סרטון משחקיות שנראה נהדר. לפי האתר של סוני ביפנית, בנוסף אליו יושקו גם עיבוד מחודש של Demon's Souls וSackboy. מאמין שRatchet & Clank יצא גם כן בסמוך למועד ההשקה. מבחינת משחקים שנפוצים בשתי הקונסולות נקבל את Call Of Duty וכנראה שגם את משחקי הספורט. שלט יעלה 70$, משחקים גם כן 70$ (להוציא ספיידרמן שאמור לעלות 50$), אוזניות רשמיות 100$, עמדת טעינה לשלטים 30$.

סוני גם נותנת מענה לGame Pass של אקסבוקס ומציעה למשתמשי הפלוס הורדה בחינם של משחקים בולטים מהPS4 בחינם, אבל בקונסולת הדגל (ב500$) לא נראה כרגע שיש משהו שמכריע את הכף בצורה משמעותית לטובת אף אחד מהצדדים מבחינת חומרה או משחקי השקה. עיקר התחרות תהיה בין הגרסה הדיגיטלית ב400$ עם חומרה חזקה משמעותית מה300$ של אקסבוקס שמיועד לקהל רחב וגדול יותר. אני חושב שסוני בכל מקרה תצליח יותר בגלל ההצלחה הגדולה של הPS4 בהשוואה לXbox One (מכר כפול ממנו ואפילו נינטנדו סוויץ' עקף) והמשחקים הבלעדיים הטובים שהוציאה ב2018-2020.

בתור אחד שלרוב משחק רק FIFA,NBA ופה ושם משחקי מיינסטרים כמו RDR2 , אין ספק שאני ממשיך עם האקסבוקס.

במיוחד בגלל המחיר והעניין שהגויסטיקים של הוואן ימשיכו איתי למכשיר החדש, מדובר בחסכון של עוד 250-300 שקל. מה שכן, מי שאוהב לגוון ולא משחק לרוב רק משחקי ספורט כנראה עדיף לו ללכת על הPS, כמות האקסלוסייבים שלהם לעומת הX זה נוקאאוט.

2 דקות לפני, liron1006 said:

המחירים של האקסבוקס החדשים אמורים להישאר באותה רמה או צפויים לקבל קפיצה למעלה בגלל שזה מחירי השקה? מי שזוכר מה היה בהשקות קודמות?

שהוואן יצא דווקא זה היה הפוך, הוא יצא בתמחור ממש גבוהה ולא מותג כקונסולה בלבד, אחרי חודשיים המחיר שלו התרסק לגמרי וקניתי אותו עם 2 גוייסטיקים ו2 משחקים ב2400 שקל. בכל אופן אני לא חושב שהם יעלו מחירים, במיוחד שסוני מפרקים אותם ככה במכירות.

המחירים הרשמיים על הקונסולות לא יעלו אלא אם יקרה משהו חריג.

דווקא אירוע מאוד מאכזב של סוני.

מחיר הקונסולות עצמן מצוין והמשחקים נראים נהדר, אבל בסוף מתברר שכולם יוצאים ל-PS4.
ובנוסף, הם מעלים מחירים למשחקים ולציוד ההיקפי.

אקנה בסוף PS5, אבל זה לא יהיה בשנה הקרובה

11 hours ago, liron1006 said:

המחירים של האקסבוקס החדשים אמורים להישאר באותה רמה או צפויים לקבל קפיצה למעלה בגלל שזה מחירי השקה? מי שזוכר מה היה בהשקות קודמות?

המחיר של שתי הקונסולות לא יעלה בשום מצב. אחרי פרק זמן של קרוב לשנה המחירים של הקונסולות בארץ מתחילים לרדת כי יש פחות התלהבות וביקוש וההיצע העולמי גדל, אך המחיר הרשמי בחו"ל נשאר זהה לחלוטין עד שמגיעים מבצעים שאפשר למצוא באמזון למשל בתקופת חגים או בימי קניות מיוחדים. אם אתה מעוניין לקנות אקסבוקס - כנראה שלא יהיה הבדל משמעותי בין המחיר בארץ למחיר של הזמנה מחו"ל.

4 hours ago, פראנק_רייקארד said:

ישפאר פירסמו מחיר רישמי בארץ

2000 הגירסה הידגלית

2450 לגירסה עם הכונן 

מחיר די יקר לדעתי. ההפרש בין המחיר האמריקאי למחיר בארץ באקסבוקס הוא 350 ש"ח ו500 ש"ח בהתאמה, בעוד שבסוני הוא 630 ש"ח ו750 ש"ח לפני תשלום מסים. ייתכן מאד שגם אחרי תשלום מסים בהזמנה מחו"ל אפשר יהיה לחסוך באזור ה200 ש"ח ולהשקיע אותם במשחק או בשלט נוסף. אני חושב שבמכירות בארץ (לא שזה משנה משהו מבחינה עולמית) הגרסה הדיגיטלית של האקסבוקס תמכור המון בהתחשב במחיר האטרקטיבי שלה.

8 hours ago, Shlomix said:

דווקא אירוע מאוד מאכזב של סוני.

מחיר הקונסולות עצמן מצוין והמשחקים נראים נהדר, אבל בסוף מתברר שכולם יוצאים ל-PS4.
ובנוסף, הם מעלים מחירים למשחקים ולציוד ההיקפי.

אקנה בסוף PS5, אבל זה לא יהיה בשנה הקרובה

לא חושב שאירוע מאכזב, דווקא יוצאים עם שלושה משחקים בלעדיים ומעניינים בהשוואה לאחד די ממוצע (Killzone) שיצא עם ההשקה של פלייסטיישן 4. אני חושב שהזמינות של חלק מהמשחקים לשתי הקונסולות הוא בעיקר שיקול קורונה וגם מבט לעתיד שיאפשר זמינות של משחקים במידה ותרכוש במוקדם או במאוחר פלייסטיישן 5. מסכים לגבי 2021 שאמורה להיות שנה עם הוצאות רציניות מאד - God Of War, Horizon, Ratchet & Clank. אם ישיקו גם את Gran Turismo 7 וPersona 6 זו בכלל תהיה מכת מחץ לאקסבוקס.

On 17.9.2020 at 17:58, עדן_אלדן said:

מישהו קנה פיפא 21 בקנייה מוקדמת ויכול להמליץ על אתר אמין וזול?

תקנה באמזון גיפט קארד של 60$ ותשתמש בו לקנייה בחנות...

לא תמצא מחיר יותר זול מ-60$ עכשיו

הסוני 4 הורג אותי, אני לא יכול להתקין יותר מ-6 משחקים כי אין לו זיכרון

בתכלס אני לא משחק בהם אבל מוריד כל חודש מהפלוס

מה אמרנו הפתרונות? כונן חיצוני?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

הסוני 4 הורג אותי, אני לא יכול להתקין יותר מ-6 משחקים כי אין לו זיכרון

בתכלס אני לא משחק בהם אבל מוריד כל חודש מהפלוס

מה אמרנו הפתרונות? כונן חיצוני?

כונן חיצוני פותר הכל, במיוחד כשהמחירים שלהם בדיחה

1 hour ago, Moryo said:

כונן חיצוני פותר הכל, במיוחד כשהמחירים שלהם בדיחה

https://www.amazon.com/gp/product/B07VTFN6HM/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

כזה תופס? ואז מה עושים, פשוט מחברים לסוני?