Jump to content

משחקים מומלצים לסוני

itan17

Recommended Posts

a way out אחלה לשחק בזוג

מישהו שיחק ב-the last of us 2 ויכול לתת חוות דעת...

עוד משחקים מומלצים? את הפיפא 20 מיציתי מזמן, גם את הטוקיי האחרון, שדי חסר מודים מעניינים.

• 2 weeks later...
1 hour ago, פנחס שוף said:

NBA 2K20 בחינם לסוני פלוס למי שעוד לא ידוע

טיפים למי שלא שיחק ב-2K מאז 2010 בסוני 2?

לשחק רק סינגל פלייר בהתחלה.

לא פשוט לעשות הגנה, וכמעט תמיד תשמור עם L2

On 16.7.2020 at 21:40, Rotiman said:

לשחק רק סינגל פלייר בהתחלה.

לא פשוט לעשות הגנה, וכמעט תמיד תשמור עם L2

וואי ככ קשה לעשות הגנה, זה הטו קיי הראשון שלי ואני משחק מאז שיצא, בהתקפה אני טוב אבל ככ קשה לעשות הגנה.

כאילו הג׳ויסטיק בהגנה ככ רגיש, שהשחקן פתאום בורח ליציע. לצערי עושה הרבה אוף דה בול בהגנה

• 1 month later...

מה הדיבור לגבי סוני 5? כמה אמור לעלות?

כמה זמן קדימה הולכים להתעדכן משחקים לסוני 4?

אני רוצה לקנות סוני ולא ככ יודע מה לעשות...

סוני מפסיקה לפתח משחקים בממוצע 10-12 שנים לאחר צאת קונסולה, כך שהמשחקים האחרונים לפלייסטיישן 4 צפויים לצאת לכל הפחות ב2024, ולכל היותר 2026. אבל המצב כרגע עשוי להיות שונה כי בפלייסטיישן 5 קיימת תמיכה במשחקים מדורות קודמים ובמשחקי רשת יהיה אפשר לשחק גם עם חברים שיש להם פלייסטיישן 4. אם הייתה לך קונסולה לא הייתי חושב שזה פספוס גדול לחכות עוד שנה מתאריך ההשקה כדי לחכות שהקונסולה תתבסס ויצאו אליה משחקים מעניינים מעבר למשחקי ההשקה, אבל אני לא רואה טעם לרכוש 4 כרגע כשגרסה חדשה וטובה יותר נמצאת מעבר לפינה.

סוני התחילו היום בהרשמה להזמנה מוקדמת דרך האתר שלהם לחבילה מיוחדת שהם מציעים (2 שלטים, אוזניות, ערכות טעינה לשלט, מצלמה, שלט מדיה), אבל המחיר שלה או של חבילת הבסיס עדיין לא ידוע. מרבית ההערכות הן שהקונסולה תעלה 500$. במידה וזה אכן יהיה המחיר ותתאפשר הזמנה דרך אמזון, בערך 2000 ש"ח בעבור קונסולה חדשה נשמע מחיר סבבה. מניח שברכישה בארץ המחיר יהיה 2500-3000 ש"ח.

16 דקות לפני, פנחס שוף said:

מעניין תוך כמה זמן זה יגיע למחיר של 700-800 שקל כמו הסוני 4

איפה אני מוצא סוני 4 במחיר כזה? בזאפ המחירים כפול מזה

הקטע שעדיין לא יודעים את המחיר.

מעריכים שזה יהיה סביב ה800 דולר, זאת חומרה ממש חזקה, הרווח הוא לא מהקונסולה, אלא מהמשחקים/אביזרים/והמנוי החודשי.

8 hours ago, antonio_margheriti2 said:

הקטע שעדיין לא יודעים את המחיר.

מעריכים שזה יהיה סביב ה800 דולר, זאת חומרה ממש חזקה, הרווח הוא לא מהקונסולה, אלא מהמשחקים/אביזרים/והמנוי החודשי.

אין מצב. אפל היא החברה היחידה שמצליחה למכור חומרה במחירים כאלו. דווקא בגלל ההוצאה הנלווית על קונסולה, אהיה מופתע מאד אם המחיר לא יהיה בטווח של 500-600$.

בכל מקרה מייצרים גם קונסולה ללא כונן דיסקים שאמורה להיות משווקת במחיר נמוך יותר (עד 100$), אותה אני מתכוון לקנות כי כבר שנים לא מצאתי שימוש בכונן.

בכל מקרה, המשחק הבלעדי הראשון לקונסולה מתחיל לקבל צורה עם סרטון משחקיות חדש. יהיה אחד ממשחקי ההשקה.

הדבר המעניין זו ההצרה שאין מסכי טעינה כלל, ובנוסף הרטט בשלט צפוי להגיב באופן שונה בהתאם לסוגי נשק.

15 hours ago, Mario said:

איפה אני מוצא סוני 4 במחיר כזה? בזאפ המחירים כפול מזה

היו מחירים כאלה בעבר, באמזון היית יכול לקנות סוני עם שני שלטים ומשחק ב-1100 שקל. 

בגלל הקורונה, אנשים התחרפנו בבית ומחירי הקונסולות קפצו בצורה פסיכית. 

10 hours ago, Dandelion said:

אין מצב. אפל היא החברה היחידה שמצליחה למכור חומרה במחירים כאלו. דווקא בגלל ההוצאה הנלווית על קונסולה, אהיה מופתע מאד אם המחיר לא יהיה בטווח של 500-600$.

בכל מקרה מייצרים גם קונסולה ללא כונן דיסקים שאמורה להיות משווקת במחיר נמוך יותר (עד 100$), אותה אני מתכוון לקנות כי כבר שנים לא מצאתי שימוש בכונן.

בכל מקרה, המשחק הבלעדי הראשון לקונסולה מתחיל לקבל צורה עם סרטון משחקיות חדש. יהיה אחד ממשחקי ההשקה.

הדבר המעניין זו ההצרה שאין מסכי טעינה כלל, ובנוסף הרטט בשלט צפוי להגיב באופן שונה בהתאם לסוגי נשק.

אנשים מוציאים סכומים כאלה על סמארטפון כל שנתיים.

קונסולה נשארת איתך 6-7 שנים, זה לא כזה מוגזם, אני בכל אופן קונה את האקס בוקס החדש, שונא את השלט של סוני.

נכון, וזה מוגבל כמעט בלעדית לאפל וסמסונג. אל תשכח שפלאפון שונה מקונסולה בעיקר בעובדה שהוא לא גורר איתו הוצאות נוספות. קונסולה פעמים רבות משמשות נערים וילדים, ותמיד נחשבה חומרה ברת השגה שמיועדת לכולם.

כאשר היא מתומחרת במחיר התחלתי של 800$ וגוררת עמה הוצאות נוספות בסיסיות של שלט נוסף, 2 משחקים ומנוי לרשת, מדובר על הוצאה התחלתית של קרוב ל1100$. הסיכוי שמישהו ירכוש את זה בעידן פוסט-קורונה ובאופן כללי הוא נמוך מאד.