Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

13 דקות לפני, Krishi said:

אחרי ששברנו כל שיא אפשרי (חוץ מרצף אי ההפסדים של חיפה!!! אההההההעהההעההעהעה!!!Q#$RT@Q5א3) אנחנו הולכים על שיא חדש - אליפות בלי מאמן. אבל לא כמו בחיפה שיש מאמן אבל טוענים שהוא לא באמת משפיע וכאלה... אלא ממש - בלי מאמן. השחקנים קובעים את האימונים, את ההרכב, את הטקטיקה, את החילופים. מי יבוא, מי ילך, מי יישאר ומי יושאל. 

כמה עוד סטירות עם הזין אפשר להביא לליגה הזאת, בסוף יגמרו לנו הרעיונות. 

מה שחקנים קובעים ההרכב נקבע לפי נושא משחק.

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא בא לי טוב הדוניס הזה, עושה פוזות - אומר "יש לי הצעה ממכבי", "נראה שבוע הבא", "יש לי עוד הצעות".

יאללה

פנאתינייקוס עאלק

15 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא בא לי טוב הדוניס הזה, עושה פוזות - אומר "יש לי הצעה ממכבי", "נראה שבוע הבא", "יש לי עוד הצעות".

יאללה

אתה מאמין לצנציפר? ועוד לראיון שלו? 

ועל בסיס זה שופט מאמן?!? 

הוא לא התראיין רק אצל צנציפח, התראיין בכמה מקומות (גם ביוון).

לא שופט אותו על בגלל שנתן ראיון - יכול להיות שהוא מאמן מצויין, לא יודע.

מפריע לי שבדרך כלל מי שעונה ככה (נראה שבוע הבא) הוא לא כל כך מתלהב מההצעה או מלהגיע לפה - אז בשביל מה הפוזות? תגיד כן או לא.

לא מתאים לך תגיד לא, כמה זמן הוא חושב שנחכה לו??

דרך אגב, אף אחד מהמועמדים האחרים לא התראיין.

בא לי את איביץ' :( 

מה אני אעשה בלי מסיבות העיתונאים איתו לפני ואחרי משחקים, בלי הפרצופים והצעקות על השופטים. לדרוס את הליגה כל שבוע עם הרכב אחר. 

זה כמו שיתנו לך שנתיים עם דוגמנית על ואז אתה תצטרך לחפש מישהי אחרת, אבל אתה יודע שלא תמצא משהו קרוב לזה.

זה לא קצת שכונה שבאימון ראשון פותחים עונה ואין מאמן? באמת שואל.

ועוד בתקופה כזאת שתקופת ההכנה קצרה ושכל מאמן זר שיגיע יצטרך בידוד של שבועיים שזה עוד שבועיים שמתבזבזים.

האמת שאני ציפיתי (ואני מאמין שהרבה אוהדים פה ציפו) שבזמן הזה כבר תיהיה לפחות הכרזה על מאמן. מאכזב ומאוכזב.

אני כבר למדתי שמכבי מתחילה את העונה בסוף אוגוסט. זאת הדרך של הבעלים וצריך לכבד אותה.

ההחלטות בעת הנוכחית הן סופר קריטיות ואני די מעריך את מיץ' שהוא לוקח אותם בשקט ובשלווה שלו. "עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ".

שוב אגיד שממה שאני יודע, גולסה ושרן סגורים כבר ממזמן עם חוזים בע"פ ולפני החתימה מיץ' לקח צעד אחורה לצורך חישובים עתידיים גם שלו וגם של המועדון. ג'רלדש כבר כמעט נסגרה העסקה עם ספורטינג על חצי מיליון דולר ומשהו שם התפקשש בדקה ה90. (מקווה מאוד שכן יגיעו לסיכום איתו) לגבי שכטר אין לי שמץ.

מיטש זה פילנטרופיה. תכבדו את זה כקבצנים שעלו שוב לגדולה בזכות ידו הרחבה. אין דרך אחרת להסתכל על זה אחרת. החלומות על מודל באזל מזמן אופסנו בארון, ובצדק. מעולם לא ניהיה שוויץ. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש זה פילנטרופיה. תכבדו את זה כקבצנים שעלו שוב לגדולה בזכות ידו הרחבה. אין דרך אחרת להסתכל על זה אחרת. החלומות על מודל באזל מזמן אופסנו בארון, ובצדק. מעולם לא ניהיה שוויץ. 

אח יקר אנחנו לא צריכים שום מודל.

המודל שמתפתח במכבי עוד ידובר רבות.

2 דקות לפני, המכבייה said:

נהיה שוויץ יום אחד אבל במצב הנוכחי שלהם, וזה יכול לקחת גם 20 שנה, השאלה כשנגיע לשם לאן הם יגיעו. הפערים רק הולכים וגדלים מאירופה. 

27 דקות לפני, קובי השועל said:

אח יקר אנחנו לא צריכים שום מודל.

המודל שמתפתח במכבי עוד ידובר רבות.

איתך. אבל זה גם תלוי השקעה. ואתה יודע מהי ההצלחה של המודל? למכור. כמו פורטו, אייאקס, דג גדול וזה... 

דורטמונט למשל, זה מודל קצת מעליב. הם, עם ממוצע הקהל הגבוה בעולם!, הפכו לביצ'ית של באיירן ולקבוצת פיתוח שכל אנגלי מוכשר בוחר להגיע לשם כי מובטח לו חשיפה לליגת האלופות ועוד שלוש שנים, יהיה עוד סיבוב על כסף. ומה היא עושה עם הכסף במקום להתחרות? להביא עוד כישרון אנגלי/הולנדי/וכאלה. 

15 דקות לפני, eran_7 said:

נהיה שוויץ יום אחד אבל במצב הנוכחי שלהם, וזה יכול לקחת גם 20 שנה, השאלה כשנגיע לשם לאן הם יגיעו. הפערים רק הולכים וגדלים מאירופה. 

אני חושב שמכבי התקדמה כמועדון כמה שלבים בעידן גולדהאר ואני יכול להגיד שאנחנו איפשהו ברמת מועדונים גדולים בהולנד ובלגיה (לא אייאקס ברוז' וכאלה). בוא נאמר שמועדונים בליגה כבר מזמן לא בלאבל שלנו.

13 דקות לפני, eran_7 said:

אנחנו בימי קורונה ארורים. למה אני כותב פילנטרופיה? כי זה בא לידי ביטוי בימי משבר. אם אתה לא סגור על התקציב שלך בעקבות המשבר, ועדיין תחת הפייר פליי, אתה חייב להיות זהיר. מיטש זהיר. אולי העיכוב במינוי מאמן חדש, דווקא מעיד על זה שאכפת לו, בדיוק כמו איך שחשבתי שכנמני פוטר(שם הבנתי שמיטש פור ריל). והיום אנחנו נזקקים לתמיכה הזאת יותר מתמיד ולכן נמתין בסבלנות. מיטש הוא ההבדל הגדול בין שכר שחקנים בהפועל/בש/ביתר לבין מה שאנחנו נציע. בזכותו. 

16 דקות לפני, קובי השועל said:

אני חושב שמכבי התקדמה כמועדון כמה שלבים בעידן גולדהאר ואני יכול להגיד שאנחנו איפשהו ברמת מועדונים גדולים בהולנד ובלגיה (לא אייאקס ברוז' וכאלה). בוא נאמר שמועדונים בליגה כבר מזמן לא בלאבל שלנו.

ערכתי את ההודעה המקורית אליך. יש שם תשובה.

6 דקות לפני, המכבייה said:

ערכתי את ההודעה המקורית אליך. יש שם תשובה.

מסכים איתך לגמרי, אבל השאלה אם אתה מפתח כשרונות ישראלים או השבחת זרים. התשןבה היא כנראה שילוב בריא ואנחנו פועלים בכל המישורים האלה.

27 דקות לפני, המכבייה said:

איתך. אבל זה גם תלוי השקעה. ואתה יודע מהי ההצלחה של המודל? למכור. כמו פורטו, אייאקס, דג גדול וזה... 

דורטמונט למשל, זה מודל קצת מעליב. הם, עם ממוצע הקהל הגבוה בעולם!, הפכו לביצ'ית של באיירן ולקבוצת פיתוח שכל אנגלי מוכשר בוחר להגיע לשם כי מובטח לו חשיפה לליגת האלופות ועוד שלוש שנים, יהיה עוד סיבוב על כסף. ומה היא עושה עם הכסף במקום להתחרות? להביא עוד כישרון אנגלי/הולנדי/וכאלה. 

אבל הם כן פתחו פער משאר הגדולות בגרמניה 

ואין להם את הכסף של רדבול ובאיירן