Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

בואו נעלה מד לחץ?:)

דוניס: "היו דיבורים עם מכבי ת"א"

המאמן היווני שמועמד לאלופה אמר ל-ynet: "כרגע אין מה לדווח, אולי בהמשך יהיה"

״כרגע עוד אין שום דבר שאפשר לספר עליו, אולי זה יקרה בימים הקרובים", יורגוס דוניס, אחד המועמדים המרכזיים לאמן את מכבי תל אביב, התייחס בשיחה עם ynet לחתימה אפשרית שלו אצל הצהובים: "היו דיבורים, אבל לא חתמתי במועדון. השמועות על כך שחתמתי לא נכונות".
גם במכבי תל אביב מכחישים כי המאמן חתם במועדון. דוניס העביר אתמול (ראשון) משחק אחרון לעונה בפנאתינייקוס בליגה היוונית ואמר: ״היו דיבורים, אין על מה לדווח כרגע". המאמן התיר את החוזה שלו בקבוצה היוונית.

מכבי תל אביב תפתח מחר את האימונים עם מאמן הכושר יוסי זיגדון כשהמנהל המקצועי של מחלקת המוער פטריק ואן לוון יפקח על הנעשה.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי מאמן כושר יעביר אימון? שיעלו לפחות מישהו מהנוער לאמן בינתיים.

הימים הראשונים הם בעיקר ימי כושר. זה הגיוני. זיגדון בכל מקרה היה מעביר אותם עם פיקוח מעל.

34 דקות לפני, המכבייה said:

הימים הראשונים הם בעיקר ימי כושר. זה הגיוני. זיגדון בכל מקרה היה מעביר אותם עם פיקוח מעל.

זה נכון לימים הראשונים, אבל גם אם יהיה נס ומחר ינחת כאן מאמן אנחנו נהיה שבועיים ללא מאמן. 

ואם נהיה הגיונים אף אחד לא ינחת פה לפני הסופ"ש.

On 8.7.2020 at 18:07, avich15 said:

גם בספורט 1, הוא מצוטט שרק שבוע הבא הוא ידע אם הוא יהיה המאמן, למה לא? קח את הזמן. אוי ואבוי אם נחכה עד שבוע הבא בשביל מאמן.

לא רוצה להישמע כמו אוהד נואש מחיפה, אבל אני מקווה שהלחץ שמחר האימונים מתחילים ועדיין אין מאמן שלא יביא אותנו להחתים מאמן לא מתאים בלית ברירה.

במקרה כזה הייתי חושב על אברם גרנט כאופציה ריאלית.

18 דקות לפני, Matanbiton said:

הוא כבר פרש לפני 8 שנים רק בלי להודיע על זה. ידרוש סכומים הזויים.

ממש לא ריאלי.

קראתי עכשיו את הראיון עם דניוס, לא נראה שהוא ממש בכיוון שלנו. הזכיר הצעה מאיתנו סדרך אגב יחד עם הצעות נוספות שהציעו לו. נראה לי שאם הוא פתח את ההצעות האלו בתקשורת אז כנראה שזה בגלח שהוא די פסל אותן

27 דקות לפני, Matanbiton said:

לא רוצה להישמע כמו אוהד נואש מחיפה, אבל אני מקווה שהלחץ שמחר האימונים מתחילים ועדיין אין מאמן שלא יביא אותנו להחתים מאמן לא מתאים בלית ברירה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אחרי ששברנו כל שיא אפשרי (חוץ מרצף אי ההפסדים של חיפה!!! אההההההעהההעההעהעה!!!Q#$RT@Q5א3) אנחנו הולכים על שיא חדש - אליפות בלי מאמן. אבל לא כמו בחיפה שיש מאמן אבל טוענים שהוא לא באמת משפיע וכאלה... אלא ממש - בלי מאמן. השחקנים קובעים את האימונים, את ההרכב, את הטקטיקה, את החילופים. מי יבוא, מי ילך, מי יישאר ומי יושאל. 

כמה עוד סטירות עם הזין אפשר להביא לליגה הזאת, בסוף יגמרו לנו הרעיונות. 

אין סיכוי לדעתי שדוניס יהיה המאמן.

בגלל העובדה שהוא מתראיין, בשנים קודמות מאמן שהיה בדרך לסגור אצלנו לא היה מתראיין לפני הסגירה.

במיוחד אחרי שיחה עם גולדהאר או אינגלדיס .