Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

28 דקות לפני, הילד בן 30 said:

ועדיין, 

מאז 2012 היו לנו דמויות חזקות מאוד במועדון (ג'ורדי, מנספורד, איביץ'). ידענו שיש על מי לסמוך.

הקיץ הזה החזיר אותי שנים אחורה (לא קשור לרכש מאוחר, לזה כבר התרגלנו וזה בסדר).

אנחנו צריכים לפחות אחד מבין מנכ"ל ומנהל ספורטיבי בדחיפות. 

מבין את החששות. אבל נראה שהכיוון הוא להביא  דמות קובעת ומשפיעה למועדון ולהשקיע לא מעט בזה. 

אם לא הקורונה אני מאמין שהיינו גומרים עם הפאייר פלאי והולכים על עונת שיקום השדרה הניהולית והמקצועית. זה בטוח לא היה נראה ככה.

33 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אם זה לא נראה לך מוזר שמאמן נוחת בארץ, באמצע אוגוסט, ומעביר אימון בלי שהודיעו רשמית שהוא מצטרף אז אין לי מה להגיד.

כמו שאמרתי קודם, אני לא בלחץ- יש מאמן וזה מה שחשוב כרגע. יש גם בעלים שאני סומך עליו בעיניים עצומות לטווח הארוך.

הקיץ הזה שכלל עיכוב לא סביר בהחתמת מאמן (משחקים רשמיים עם ואן לייבן כן?) , רעש מגזרת אצילי-מיכה (ברור לי שבעידן ג'ורדי הפרשה היתה מטופלת טוב יותר) מתנהל בבלאגן ולא תואם את הקלאס הניהולי של מכבי. הסיבות ברורות, ובכל זאת חבל.

לא אמרתי שזה לא נראה לי מוזר (וגם - כמה מוזר? אז העביר אימון לפני שהוכרז. יש דברים מוזרים מזה). גם לא אמרתי שאין בעיות והכל סוכר. גם אני הייתי רוצה מנכ"ל ומנהל מקצועי ומאמן שמוחתם מוקדם יותר. אבל בין בעיות כאלה ואחרות בקבוצה, עם או בלי הצדקה, לבין "לאבד את כל הקלאס" שלנו, יש פער.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא אמרתי שזה לא נראה לי מוזר. גם לא אמרתי שאין בעיות והכל סוכר. גם אני הייתי רוצה מנכ"ל ומנהל מקצועי ומאמן שמוחתם מוקדם יותר. אבל בין בעיות כאלה ואחרות בקבוצה, בין אם עם הצדקה ובין אם לאו, לבין "לאבד את כל הקלאס" שלנו, יש פער.

ברור. אוהדים שהתפללו לעבור את החצי בדרבי לפני עשור, עכשיו דורשים תו תקן של מנכל ומנהל מקצועי. ואת תו התקן הזה הרגיל אותם השוגר דדי (לא בימי קורונה) שמשלמם את זה. בסך הכל  הגיוני. גם ישראלי ונצלני קלאסי. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

ברור. אוהדים שהתפללו לעבור את החצי בדרבי לפני עשור, עכשיו דורשים תו תקן של מנכל ומנהל מקצועי. ואת תו התקן הזה הרגיל אותם השוגר דדי (לא בימי קורונה) שמשלמם את זה. בסך הכל  הגיוני. גם ישראלי ונצלני קלאסי. 

תו תקן של מנהל מקצועי ו/או מנכ"ל דרשנו גם כשלא עברנו את החצי בדרבי, מה הקשר?

אל תהפוך כל דרישה או ביקורת על ניהול לאיזו חוצפה כפוית טובה של אוהדים בחיאת.

10 דקות לפני, Krishi said:

תו תקן של מנהל מקצועי ו/או מנכ"ל דרשנו גם כשלא עברנו את החצי בדרבי, מה הקשר?

אל תהפוך כל דרישה או ביקורת על ניהול לאיזו חוצפה כפוית טובה של אוהדים בחיאת.

לא כרישי. לא דרשת את זה אז שגפני שיחק כמגן. יותר כמו- התפללת שיחתימו ריג'נים רק כדי שיהיה סגל ושיהיה חשמל בקרית שלום. הייתי שם. למעשה אני שם עוד לפני שנולדת כנראה. אל תסלף. ממתי בכלל עלתה לך מחשבה של מנהל מקצועי? עד ג'ורדי, לא ידעת לאיית את התפקיד בכלל. אין כפיות טובה- יש קבצנים ויש יד שמאכילה. והיד חייבת חייבת לך ולי  שיט. 

כל השאר, אלו הזיות ושיכתוב מציאות. אתה מוזמן להראות לי מתי דרשת מנהל מקצועי ב2010. תקבל ארוחה ממני. המהלך של מינוי ג'ורדי קיבל גם ביקורת ממני מרוב שלא האמנתי שמשהו טוב יכול לצמוח בקריית שלום...פתאום זה ניהיה תו תקן. יה רייט.

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא כרישי. לא דרשת את זה אז שגפני שיחק כמגן. יותר כמו- התפללת שיחתימו ריג'נים רק כדי שיהיה סגל ושיהיה חשמל בקרית שלום. הייתי שם. למעשה אני שם עוד לפני שנולדת כנראה. אל תסלף. ממתי בכלל עלתה לך מחשבה של מנהל מקצועי? עד ג'ורדי, לא ידעת לאיית את התפקיד בכלל. אין כפיות טובה- יש קבצנים ויש יד שמאכילה. 

כל השאר, אלו הזיות ושיכתוב מציאות.

זה נכון שאנחנו חייבים המון לגולדהאר והוא המלך בשבילנו, אבל זה לא אומר שאסור לבקר או להביע דעה. אני בטוח שגם מיץ' מסכים עם זה.

לא כרישי. לא דרשת את זה אז שגפני שיחק כמגן. יותר כמו- התפללת שיחתימו ריג'נים רק כדי שיהיה סגל ושיהיה חשמל בקרית שלום. הייתי שם. למעשה אני שם עוד לפני שנולדת כנראה. אל תסלף. ממתי בכלל עלתה לך מחשבה של מנהל מקצועי? עד ג'ורדי, לא ידעת לאיית את התפקיד בכלל. אין כפיות טובה- יש קבצנים ויש יד שמאכילה. 

כל השאר, אלו הזיות ושיכתוב מציאות.

נכון אתה מכיר אותי ויודע מה דרשתי ומה לא. או כל אוהד אחר לצורך העניין. ומה הקשר כמה זמן אתה היית שם. אפשר לחשוב שרעיון של מנהל מקצועי מעולם לא היה קיים בכדורגל הישראלי עד שהגיע מיץ' גולדהאר וג'ורדי שגילו לנו, הפספוסים, הלבנטינים, חסרי כל המושג, שיש כזה דבר - מנהל מקצועי!

אתה מתחיל להגזים. 

2 דקות לפני, Krishi said:

נכון אתה מכיר אותי ויודע מה דרשתי ומה לא. או כל אוהד אחר לצורך העניין. ומה הקשר כמה זמן אתה היית שם. אפשר לחשוב שרעיון של מנהל מקצועי מעולם לא היה קיים בכדורגל הישראלי עד שהגיע מיץ' גולדהאר וג'ורדי שגילו לנו, הפספוסים, הלבנטינים, חסרי כל המושג, שיש כזה דבר - מנהל מקצועי!

אתה מתחיל להגזים. 

אז תוכיח. אני זוכר שהסתפקתי במאמן טוב וסגל סביר.  אם היו לך פנטזיות אחרות- גלה אותם. קדימה. ואני גדלתי על מכבי  גדולה.  על מה אתה גדלת? מאיפה הדרישה הזאת? ממשחק ההינצלות מולמכבי פת שטבח דפק לך משקוף? מהבכי של אבא שלי בסוך המשחק? על מה גדלת? איזה סטנדרטים ניהולים חסרו לך?

Just now, המכבייה said:

אז תוכיח. אני זוכר שהסתפקתי במאמן טוב וסגל סביר.  אם היו לך פנטזיות אחרות- גלה אותם. קדימה. 

לא הבנתי מה אתה רוצה, שאני אכניס אותך למחשבות שהיו לי לפני מעל עשור?

4 דקות לפני, Krishi said:

אתה מתחיל להגזים. 

להגזים? מי אתה שתגיד לי שאני מגזים?

1 דקה לפני, Krishi said:

לא הבנתי מה אתה רוצה, שאני אכניס אותך למחשבות שהיו לי לפני מעל עשור?

פה בפורום. תראה לי שזה מה שחשבת. היית בהישרדות. לא ידעת (וגם אני) לאיית מה אנחנו צריכים בכלל. זה היה כאוס. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

לא כרישי. לא דרשת את זה אז שגפני שיחק כמגן. יותר כמו- התפללת שיחתימו ריג'נים רק כדי שיהיה סגל ושיהיה חשמל בקרית שלום. הייתי שם. למעשה אני שם עוד לפני שנולדת כנראה. אל תסלף. ממתי בכלל עלתה לך מחשבה של מנהל מקצועי? עד ג'ורדי, לא ידעת לאיית את התפקיד בכלל. אין כפיות טובה- יש קבצנים ויש יד שמאכילה. והיד חייבת חייבת לך ולי  שיט. 

כל השאר, אלו הזיות ושיכתוב מציאות. אתה מוזמן להראות לי מתי דרשת מנהל מקצועי ב2010. תקבל ארוחה ממני. המהלך של מינוי ג'ורדי קיבל גם ביקורת ממני מרוב שלא האמנתי שמשהו טוב יכול לצמוח בקריית שלום...פתאום זה ניהיה תו תקן. יה רייט.

נו נגיד וזה נכון, אז מה?

אני בתור נער בתיכון רק התפללתי לניצחון בדרבי, עם האוכל בא התאבון. לא רואה בזה שום בעיה

4 דקות לפני, המכבייה said:

להגזים? מי אתה שתגיד לי שאני מגזים?

אני צריך להיות מישהו כדי להגיד לך שאני חושב שאתה מגזים? גם בזה אתה מגזים חח

3 דקות לפני, המכבייה said:

פה בפורום. תראה לי שזה מה שחשבת. היית בהישרדות. לא ידעת (וגם אני) לאיית מה אנחנו צריכים בכלל. זה היה כאוס. 

לא כתבתי אז בפורום

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

נו נגיד וזה נכון, אז מה?

אני בתור נער בתיכון רק התפללתי לניצחון בדרבי, עם האוכל בא התאבון. לא רואה בזה שום בעיה

בסדר גמור. אז זה שהרגיל אותך לזה- תאמין בו.

מצבך דבש. כמה נהי כמה נהי. כל הסטיגמות עלינו נכונות. רדופים, לא נהנים, ממורמרים. יאללה חלאס.

נמאס. שום שמחת חיים אין כאן. כאילו מישהו חייב לנו. סטייט אוף מיינד לא נכון. 

פעם דרשתי ניצחון בדרבי ולא להתבזות מול חיפה, היום בא לי טרבל כל עונה כולל אירופה ושבירת שיאים כל זה עם מנהל מקצועי ושדרה ניהולית

מכבד את הדעות שלך והפז"ם אבל לא צריך להיות בתפקיד הילד ששם אצבע בסכר כולה פורום באינטרנט

Just now, Krishi said:

אני צריך להיות מישהו כדי להגיד לך שאני חושב שאתה מגזים? גם בזה אתה מגזים חח

לא כתבתי אז בפורום

סבבה. אז כמיטש מינה את ג'ורדי, זה היה נכון בעיניך? סחתיין לך. אני הייתי פסימי כי לא האמנתי שיצמח שם דשא. איך זה הפך לתו תקן שהעבד שלך מקנדה חייב לקיים?

2 דקות לפני, המכבייה said:

בסדר גמור. אז זה שהרגיל אותך לזה- תאמין בו.

מצבך דבש. כמה נהי כמה נהי. כל הסטיגמות עלינו נכונות. רדופים, לא נהנים, ממורמרים. יאללה חלאס.

נמאס. שום שמחת חיים אין כאן. כאילו מישהו חייב לנו. סטייט אוף מיינד לא נכון. 

מאמין בו אחושרמוטה גם אם נסיים מקום 3

אף אחד לא ישרוף פחים בקריית שלום

אם אתה רגיל לרמת חיים מסוימת ופתאום אתה נאלץ לוותר על דברים מסוימים (מנהל מקצועי, חלוץ זר אכזר) אתה תתבאס וזה לגיטימי

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

פעם דרשתי ניצחון בדרבי ולא להתבזות מול חיפה, היום בא לי טרבל כל עונה כולל אירופה ושבירת שיאים כל זה עם מנהל מקצועי ושדרה ניהולית

מכבד את הדעות שלך והפז"ם אבל לא צריך להיות בתפקיד הילד ששם אצבע בסכר כולה פורום באינטרנט

נחמד שבא לך. תכתוב מייל למממן שלך. אני גם רוצה המון דברים. בניגוד אליך, לא נושך את היד שמאכילה אותי. סופרייז- מיטש לא נמצא שם כדי למצות כל פנטסיה שלך. זה מה שיש.

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

מאמין בו אחושרמוטה גם אם נסיים מקום 3

אף אחד לא ישרוף פחים בקריית שלום

אם אתה רגיל לרמת חיים מסוימת ופתאום אתה נאלץ לוותר על דברים מסוימים (מנהל מקצועי, חלוץ זר אכזר) אתה תתבאס וזה לגיטימי

אז תדע, יכול להיות רע יותר. 

נחמד שבא לך. תכתוב מייל למממן שלך. אני גם רוצה המון דברים. בניגוד אליך, לא נושך את היד שמאכילה אותי. סופרייז- מיטש לא נמצא שם כדי למצות כל פנטסיה שלך. זה מה שיש.

איפה נשכתי? איפה עשיתי משהו או דיברתי כנגד מיטש?

זכותי לרצות הכל, אקבל כל מה שיבוא העונה גם אם זה חוסר הצלחה

6 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. אז כמיטש מינה את ג'ורדי, זה היה נכון בעיניך? סחתיין לך. אני הייתי פסימי כי לא האמנתי שיצמח שם דשא. איך זה הפך לתו תקן שהעבד שלך מקנדה חייב לקיים?

מיץ' הוא המושיע שלנו.

אנחנו חייבים לו את כל רגעי העושר בעשור האחרון. הוא הרים פה מועדון לתפארת שהולך ומתבסס על התשתית שמיץ' הקים ונהיה עצמאי.

דווקא בגלל שמיץ שם פה כמה עשרות מיליונים כל שנה, כולל השנה, אני חושב שחבל שהגענו לקיץ הזה כששרון תמם וברק יצחקי מנהלים את המועדון. 

אפשר להודות, בלי להתלונן, שהקיץ הזה התנהל בסטנדרטים נמוכים ממה שמיץ' קבע ומזכירים קצת את השנים שאתה מדבר עליהם.

זה לא אומר שחייבים לנו משהו, אבל דווקא בגלל שאני בטוח שמיץ' חי את הקבוצה, רוצה בהצלחתה ומשקיע בזה משאבים, חבל שנקלענו לסיטואציה כזאת.

כרישי ופנחס,

אם מיטש הנחית פה צוות שעלותו היא מאד גבוהה(לפחות כפול שתיים מהקבוצה השניה בטבלה), אז הוא עדיין איתנו. תברכו על חסדים קטנים שכאלה, זה לא מובן מאליו. תו תקן כזה או אחר- הוא קובע. כרגע, זה מה שהוא צריך ויש לו את הסיבות שלו. הצרות שלנו הן החלומות של אחרים. וזה תמיד יכול להשתנות לרעה.