Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

6 דקות לפני, snufkin said:

אנחנו איתך שועל. גורלך בפורום וגורל מכבי מונח על הכף

לגמרי. עם כל האהבה לשועליקו לא יהיה מנוס מפסילה רצינית במקרה של הולכת שולל. 

56 דקות לפני, קובי השועל said:

מקור אמין ב100 אחוז אמר שהכל סגור לקראת חתימה. נמתין. 

אני כבר אמרתי בנושא אחר שאתה מלך

מה לי ולמקורב?

אני מנסה לשנות גישה ולפרגן לדודים דתיים ולא לזלזל בהם.

אולי זה יביא את הבשורה.

3 דקות לפני, turgi said:

מה לי ולמקורב?

אני מנסה לשנות גישה ולפרגן לדודים דתיים ולא לזלזל בהם.

אולי זה יביא את הבשורה.

תורג'י אל תאכזב אותנו

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוד פוש מעצבן של מכבי. הייתי בטוח מאמן או גולסה. סעמק.

צריכים להוסיף באפליקציה אפשרות לבחור את סוג הפושים שאתה רוצה לקבל:

חידונים ושטויות: X 
מבצעים: V
החתמות והארכות חוזה: V

המשקעים היו מוסיפים אופציה לבחור צליל וסוג רטט שונה לכל סוג פוש, כך שמייד נדע אם זה פוש רכש או שסתם יש 1+1 על הקיץ

דעת מיעוט: אני קצת מעדיף את דוניס על שרודר.

בעיקר כי שרודר מרגיש אובר קווליפייד בשבילנו, אם הוא מגיע זה כשרוב השכר שלו משולם על ידי הופנהיים. משהו סטייל בוס או יוקאנוביץ (מת על יוקאנוביץ, העלה אותנו לאלופות הוא והמוזהב האחראיים העיקריים) אבל ראו בבירור שהוא לא רצה להיות כאן, כאילו זרקו את לברון לעונה בהפועל חולון.

בנוסף, המנטליות היוונית קצת יותר מתחברת למזג הים תיכוני, הם יותר דומים לסרבים ובמיוחד כשהשמועות על דוניס מדברות על כך שהוא רס"ר קשוח שקשטן נראה לידו כמו ילדה עם קוקיות בגן כוכבה.

There is no doubt that the champion Maccabi Tel Aviv Not used to being in this situation. It has been a long time since the departure of Vladimir Ivitch and the team, which usually managed to easily add foreign coaches who dragged the club to successes – still left without the man on the lines. However, this morning (Thursday), according to the Greek media “protathlima”, Giorgos Donis signed at the club.

3 דקות לפני, snufkin said:

דעת מיעוט: אני קצת מעדיף את דוניס על שרודר.

בעיקר כי שרודר מרגיש אובר קווליפייד בשבילנו, אם הוא מגיע זה כשרוב השכר שלו משולם על ידי הופנהיים. משהו סטייל בוס או יוקאנוביץ (מת על יוקאנוביץ, העלה אותנו לאלופות הוא והמוזהב האחראיים העיקריים) אבל ראו בבירור שהוא לא רצה להיות כאן, כאילו זרקו את לברון לעונה בהפועל חולון.

בנוסף, המנטליות היוונית קצת יותר מתחברת למזג הים תיכוני, הם יותר דומים לסרבים ובמיוחד כשהשמועות על דוניס מדברות על כך שהוא רס"ר קשוח שקשטן נראה לידו כמו ילדה עם קוקיות בגן כוכבה.

עם הזמן שלוקח להם להחזיר תשובה נראה שאף אחד לא ממש מתלהב להיות פה

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

There is no doubt that the champion Maccabi Tel Aviv Not used to being in this situation. It has been a long time since the departure of Vladimir Ivitch and the team, which usually managed to easily add foreign coaches who dragged the club to successes – still left without the man on the lines. However, this morning (Thursday), according to the Greek media “protathlima”, Giorgos Donis signed at the club.

עיתון אחר ביוון טוען בדיוק ההפך שהוא לא סגור יש מומ...

4 דקות לפני, turgi said:

עם הזמן שלוקח להם להחזיר תשובה נראה שאף אחד לא ממש מתלהב להיות פה

לא חושב שזה תלוי רק בהם. יש מו"מ, יכל להיות שהוא מורכב ועם הרבה פרטים, מכבי כנראה מנסה להגיע לנוסחה מוסכמת בלי שכר מופוצץ כי אין מאיפה לשלם שכר גבוה. אלו מאמנים מאוד מבוקשים ביחס ללבל שלנו בכל מקרה. ולכן זה לוקח זמן.  אבל שרודר זה מאמן בסקאלה אחרת. הוא אימן בפאקינג ליגה גרמנית אחת מהקבוצות הבולטות שם. זה אובר-אובר קוולפייד בשביל קבוצה בישראל, גם לאימפריה של ישראל

3 דקות לפני, snufkin said:

לא חושב שזה תלוי רק בהם. יש מו"מ, יכל להיות שהוא מורכב ועם הרבה פרטים, מכבי כנראה מנסה להגיע לנוסחה מוסכמת בלי שכר מופוצץ כי אין מאיפה לשלם שכר גבוה. אלו מאמנים מאוד מבוקשים ביחס ללבל שלנו בכל מקרה. ולכן זה לוקח זמן.  אבל שרודר זה מאמן בסקאלה אחרת. הוא אימן בפאקינג ליגה גרמנית אחת מהקבוצות הבולטות שם. זה אובר-אובר קוולפייד בשביל קבוצה בישראל, גם לאימפריה של ישראל

אני ממש לא מזלזל בשרדר אבל אתה לא מציג את התמונה במלואה.

הוא היה עוזר מאמן שקודם לעמדת המאמן ולא אימן עונה במלואה.

בכל קריירת האימון שלו יש לו 80 משחקים.

כן, הוא ברמה אחרת מהליגה הישראלית אבל כבר הגיעו לפה מאמנים כמה רמות מעל.

עוד אין סיכום בין מכבי ת"א לדוניס, המו"מ ממשיך

ביוון פורסמו דיווחים כי המאמן כבר "חתם" בשורות הצהובים, אולם לא כך פני הדברים. עוד יש שיחות והיווני עדיין מוגדר כמועמד לצד סחרודר ויובנוביץ'

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,3,57903/364457.html?ref=hp

Just now, liron981s said:

עוד אין סיכום בין מכבי ת"א לדוניס, המו"מ ממשיך

ביוון פורסמו דיווחים כי המאמן כבר "חתם" בשורות הצהובים, אולם לא כך פני הדברים. עוד יש שיחות והיווני עדיין מוגדר כמועמד לצד סחרודר ויובנוביץ'

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,3,57903/364457.html?ref=hp

הלוואי ואיכשהו ההולנדי יקבל את התפקיד זה באמת המועמד הכי מרשים אבר שיכולנו להביא למכבי.

לשרודר אולי יש רעיונות וידע עשיר יותר אבל חוסר הניסיון יכול לפגוע בעיקר באירופה, מצד שני לא נראה שממש סופרים את אירופה העונה.

36 דקות לפני, snufkin said:

מאד בעד שרודר. הקאריירה שלו בסימן עליה, ואפילו אם רק לעונה אחת.