Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

3 hours ago, maccabi-king said:

על מה אתה מדבר? איזה חוסר מזל... 

איביץ היה המאמן היחיד שלקח פה אליפות ונשאר

כולם ברחו אחרי עונה טובה 

כי לכל האחרים היו הצעות... אוסקר אם אני זוכר עוד בחודש פברואר היה בברוז כמה ימים להתרשמות וכמעט נטש..

6 hours ago, maccabi-king said:

על מה אתה מדבר? איזה חוסר מזל... 

איביץ היה המאמן היחיד שלקח פה אליפות ונשאר

כולם ברחו אחרי עונה טובה 

בוס כבר הודיע שיכבד את החוזה עד הסוף עד שאייאקס פנו אליו, גם סוזה לדעתי היה נשאר אבל באזל במשחקים נגדנו התרשמו ממנו.

עם יוקאנוביץ לא היה סיכוי, אוסקר מבריז סידרתי מכל קבוצה שאימן.

6 hours ago, eran_7 said:

בסיטואציה מסוימת מאמן יכול להישאר שנתיים כמו איביץ', היה קצת חוסר מזל בקטע הזה כמו שבוס קיבל את אייאקס דווקא אחרי שאימן אצלנו אחרי שנים בליגה ההולנדית. זו הדרך של מיץ', זה הרבה מעבר למאמן. 

הסיטואציות המסוימות האלה לא נוטות להתרחש עבור המוכשרים ביותר. ולא עבור מכבי. הדרך של מיטש=7 מאמנים בשמונה שנים. איביץ לא הצליח באירופה ולא היה אגדת משחק. אז נשאר לעוד שנה. היוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל. וגם הוא בחר לא להישאר למרות שאין לו חוזה מובטח במקום אחר. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

הסיטואציות המסוימות האלה לא נוטות להתרחש עבור המוכשרים ביותר. ולא עבור מכבי. הדרך של מיטש=7 מאמנים בשמונה שנים. איביץ לא הצליח באירופה ולא היה אגדת משחק. אז נשאר לעוד שנה. היוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל.

7 מאמנים ב-8 שנים ורק אחד מבין אלה שהצליחו היתה החלטה של המערכת לא להמשיך איתו, זו לא הדרך של מיץ' שגרמה לזה.

אם זה היה תלוי בו הם היו נשארים גם 5 שנים. 

אני אמת ובתמים שהתקשורת לא יודעת כלום וטועה והשבוע ימונה מאמן, יסגר לכאן או לכאן בנושא של אצילי ומיכה(מקווה שלטובתנו), כנ"ל גולסה, מגן ובלם אני בספק אם יבואו בקרוב(על אמאדור בכלל אין סיכוי)

56 דקות לפני, eran_7 said:

7 מאמנים ב-8 שנים ורק אחד מבין אלה שהצליחו היתה החלטה של המערכת לא להמשיך איתו, זו לא הדרך של מיץ' שגרמה לזה.

אם זה היה תלוי בו הם היו נשארים גם 5 שנים. 

אוקיי. מה שאני אומר הוא שללא קשר לדרך, למציאות יש את הכח שלה. ומראש, הכיוון לאיכות, מכתיבה תחלופה גבוהה. זה כבר צריך להיות צפוי וברור. 

1 hour ago, erantheking21 said:

אני אמת ובתמים שהתקשורת לא יודעת כלום וטועה והשבוע ימונה מאמן, יסגר לכאן או לכאן בנושא של אצילי ומיכה(מקווה שלטובתנו), כנ"ל גולסה, מגן ובלם אני בספק אם יבואו בקרוב(על אמאדור בכלל אין סיכוי)

לא תצפה לא תתאכזב

כי יש סיכוי שיותר תתאכזב

4 hours ago, erantheking21 said:

שום דבר מזה לא יקרה.

טוב אז אחרי יממה סוערת שבה הצטרף ב.ביטון ונפרדנו מאצילי ומיכה אבל להזכירכם אין עדיין מאמן.

כולנו הבנו שהעבודה השקטה במכבי נשארה עם ההחתמה המפתיעה של ביטון וזה שכבר שבוע וחצי אצילי ומיכה יודעים שלא ימשיכו וזה יצא לתקשורת רק עכשיו אז זה נותן איזה תקווה קטנה שאולי יש סיכום עם מאמן ומחכים שהוא ינחת השבוע בארץ כדי לחתום 

20 דקות לפני, LL6 said:

טוב אז אחרי יממה סוערת שבה הצטרף ב.ביטון ונפרדנו מאצילי ומיכה אבל להזכירכם אין עדיין מאמן.

כולנו הבנו שהעבודה השקטה במכבי נשארה עם ההחתמה המפתיעה של ביטון וזה שכבר שבוע וחצי אצילי ומיכה יודעים שלא ימשיכו וזה יצא לתקשורת רק עכשיו אז זה נותן איזה תקווה קטנה שאולי יש סיכום עם מאמן ומחכים שהוא ינחת השבוע בארץ כדי לחתום 

היו פרסומים על מאמן.

אלא אם זה שם אחר משלושת אלה שהוזכרו, אני מאמין שנשמע כמה ימים לפני חתימה על "התקרבות במגעים" וכאלה.

לדעתי לא יהיה מאמן גם השבוע, ובכלל יקח זמן עד שיהיה כזה.

את מה שנעשה באירופה נעשה עם הצוות הנוכחי.

13 hours ago, Dbolsa said:

לפחות עכשיו ברור למה איביץ לא הסכים לשמוע על עונה שלישית.

אם השבוע אין מאמן גם הלכה אירופה... אריות סודובה וזה...

למה מה שיעשה המאמן בשבוע וחצי יתן לנו את היתרון הגדול באירופה?
את סודובה עם כל הכבוד צריך לעבור בלי מאמן קבוע ועם ההרכב שקיים משנה שעברה (ובלי שוער יווני בעיקר).

וקבוצה ברמה של סודובה עוד אמורה להגיע רק בסיבוב השני ):

On 1.8.2020 at 18:19, Krishi said:

וואו, ואן לוון? אנשים איבדו את זה פה לגמרי בפייסבוק ראיתי מישהו שאשכרה מציע את בלבול. 

בבקשה מכבי תחתימו כבר מאמן אנשים פה מתחרפנים מנטלית לתהומות עמוקים ושחורים מאוד. 

צריך להתחיל לדאוג?

חלוץ הופנהיים התראיין לתכנית הספורט של 103FM ואישר את מועמדות המאמן לצהובים: "מחזיק ממנו". וגם: ההבדל בין גרמניה לספרד, מינויו של רוטנשטיינר לנבחרת, ערן זהבי והמשחק הגורלי מול סקוטלנד

Just now, Dbolsa said:

מיץ’, תרשום: חמש סיבות שבגללן מכבי ת”א צריכה להחתים את מרקו בלבול

חחחחחח עיתונאי החצר של ספורט 1 כבר התחילו לעבוד

הסתפקתי בלקרוא את הכותרת באתר והמשכתי הלאה. אין גבול לטמטום.