Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

ההתנהלות הכי מביכה מאז שגולדהאר בגיע לפה בחלון הזה. באמת שלא האמנתי ששבוע לפני המשחק הראשון נהיה ללא מאמן. פשוט בושה. 

והתירוצים כבר נגמרו לפני שבוע שבועיים, אז תסלחו לי.

1 דקה לפני, הקיפוד הצהוב said:

שבוע טוב.

גם השבוע לא יהיה מאמן.

לא יהיה כי הדרישה הכספית של מיץ' היא בערך חצי ממה שדורש כל מאמן זר עם שם ורזומה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יהיה כי הדרישה הכספית של מיץ' היא בערך חצי ממה שדורש כל מאמן זר עם שם ורזומה.

וכמו שאמרנו בהתחלה היה עדיף להחתים את בכר כי ידעו שיהיה קשה להביא מישהו

קובי השועל, לא חושב שאתה יושב בשיחות בין מיץ' לאנגלידיס, אז חלאס לשחרר כאן אמירות חד משמעיות כאיחו מדובר על עובדות שאתה כביכול יודע. קל וחומר שהבטחת כאן דברים שלא קרו. חלאס. שבענו מכל ה"מקורבים" שכאילו יודעים משהו

1 hour ago, snufkin said:

קובי השועל, לא חושב שאתה יושב בשיחות בין מיץ' לאנגלידיס, אז חלאס לשחרר כאן אמירות חד משמעיות כאיחו מדובר על עובדות שאתה כביכול יודע. קל וחומר שהבטחת כאן דברים שלא קרו. חלאס. שבענו מכל ה"מקורבים" שכאילו יודעים משהו

לא מתיימר להיות מקורב או אחד שיושב בשיחות.

נניח ואין לי שמץ, בכתבה היום בOne פירסם רז אמיר שהוא כן אחד שיודע "בשלב הזה לא ידוע על מועמד נוסף חרף הקשיים שמתקיימים בשיחות בין הצהובים לבין שלושת המועמדים שרגילים להרוויח סכומי כסף גבוהים במיוחד ורחוקים ממה שמקציב מיץ’ גולדהאר במסגרת תקציב הקורונה והפייר פליי".

אז מעניין איך אותו המידע הגיע אליי ואליו זה קודם כל.

דבר שני כתבת שהבטחתי דברים שלא התקיימו? מה הבטחתי בדיוק? מי אני בכלל שאמור להבטיח לך משהו? אני אולי בין הבודדים בנושא הזה שכן יכול לשפוך אור בכמה וכמה נושאים ולא רק לבלבל את המוח כמו אנשים כמוך כמה אנחנו עומדים להכשל בעונה הקרובה אז שחרר לחץ בבקשה.

1 hour ago, Dbolsa said:

וכמו שאמרנו בהתחלה היה עדיף להחתים את בכר כי ידעו שיהיה קשה להביא מישהו

התבלבלת גבר.

עדיף היה להחתים את בלבול.

אחרי שנתיים של סירוס היינו רואים סופסוף את הכדורגל הכי טוב בארץ כאן אצלנו בבלומפילד.

חבל.

חבל שלא עושים פה סינון נורמלי.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

ההתנהלות הכי מביכה מאז שגולדהאר בגיע לפה בחלון הזה. באמת שלא האמנתי ששבוע לפני המשחק הראשון נהיה ללא מאמן. פשוט בושה. 

והתירוצים כבר נגמרו לפני שבוע שבועיים, אז תסלחו לי.

מיטש גולדהאר הוא הבעלים של העסק הזה.

העסק הזה כמו עסקים רבים חווה טלטות קיצוניות כיאה למצב הקיצוני ששורר בעולם. אנחנו לא יודעים חצי דבר. אפשר לכעוס ואפשר להיות עצבניים כי חוסר הידיעה ונוכח העובדה שיש משחק רשמי ראשון עוד שבוע ואין כאן מאמן הוא בעייתי מאוד. מביך? אם היה חותם כאן איזה חלטוריסט ב150k יורו לעונה מה היית אומר אז ? שזו התנהלות ביזיונית וסתם החתימו מאמן כדי לחסוך ובלה בלה בלה. האצבע קלה על המקלדת/אייפון וואטבר. לפחות זה חושף עד כמה הטמטום הוא חסר גבולות.

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

העסק הזה כמו עסקים רבים חווה טלטות קיצוניות כיאה למצב הקיצוני ששורר בעולם. אנחנו לא יודעים חצי דבר. אפשר לכעוס ואפשר להיות עצבניים כי חוסר הידיעה ונוכח העובדה שיש משחק רשמי ראשון עוד שבוע ואין כאן מאמן הוא בעייתי מאוד. מביך? אם היה חותם כאן איזה חלטוריסט ב150k יורו לעונה מה היית אומר אז ? שזו התנהלות ביזיונית וסתם החתימו מאמן כדי לחסוך ובלה בלה בלה. האצבע קלה על המקלדת/אייפון וואטבר. לפחות זה חושף עד כמה הטמטום הוא חסר גבולות.

אחזק ואומר שאצל מיץ' ובצדק כלכלי אגב, הוא נוהג לבצע את ההחתמות החשובות לקראת סוף החלון שכבר הדד ליין של המאמן/שחקן די גמור ואז המחיר בהתאם. אצל המאמנים דד ליין שונה משחקנים כמובנים.

45 דקות לפני, קובי השועל said:

נניח ואין לי שמץ, בכתבה היום בOne פירסם רז אמיר שהוא כן אחד שיודע "בשלב הזה לא ידוע על מועמד נוסף חרף הקשיים שמתקיימים בשיחות בין הצהובים לבין שלושת המועמדים שרגילים להרוויח סכומי כסף גבוהים במיוחד ורחוקים ממה שמקציב מיץ’ גולדהאר במסגרת תקציב הקורונה והפייר פליי".

דבר שני כתבת שהבטחתי דברים שלא התקיימו? מה הבטחתי בדיוק? מי אני בכלל שאמור להבטיח לך משהו? אני אולי בין הבודדים בנושא הזה שכן יכול לשפוך אור בכמה וכמה נושאים ולא רק לבלבל את המוח כמו אנשים כמוך כמה אנחנו עומדים להכשל בעונה הקרובה אז שחרר לחץ בבקשה.

לא כל כך הבנתי מה הוכחת כאן. למה רז אמיר הוא מקור מהימן יותר מאחרים? כולכם מנחשים בגדול, לא יותר מזה. מ נ ח ש י ם. 

לשרודר יש חוזה לעונה הקרובה בהופנהיים אם אני לא טועה, הגיוני שיש מו"מ בינו לבין הקבוצה כמה הם מוכנים להשלים מהשכר 

וזה גורם לעיכוב בהחתמה (יוצא מנקודת הנחה שהוא הסכים עקרונית לאמן את מכבי)

42 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה הקשר? אסור לבקר כי גולדהאר הוא הבעלים? 

תראה לי איפה שבוע לפני משחק ראשון אין עדיין מאמן. אשכרה העבירו מחנה אימון בלי מאמן ובלי צוות.

גארסיה, סוזה, פאקו, יוקאנוביץ', בוס, איביץ'

תראו איזה מאמנים היו פה בשנים האחרונות, האם הייתם בדיעבד מחכים להם הרבה זמן? כנראה שכן.

אם ינחת פה מאמן שימשיך להצעיד את מכבי להצלחות זה יהיה שווה את ההמתנה הארוכה.

מותר לבקר את מיץ' על המצב הלא אידיאלי אבל אני אישית מעריץ אותו כי ברור שהוא הולך על האתגר הגדול ולא מוותר על הסטנדרטים שהוא מאמין בהם.

מקווה שעוד שנה נגיד שטוב שמכבי חיכתה למאמן הנכון.

מיץ' רץ מרתון, לא ספרינט. אם צריך לחכות עוד שבוע-שבועיים למאמן וזה ייפגע באירופה אבל ייתן בסיס להצלחות לשנתיים-שלוש הקרובות זה מה שהוא יעשה בלי להסס.

אותו דבר עם מיכה ואצילי. אותו דבר עם מינוי מנכ"ל. קשה להבין את החשיבה הזו אבל עם הצלחות אי אפשר להתכווח.

1 hour ago, קובי השועל said:

אשכרה אתה לוקח את אתר One ובמיוחד את רז אקיר כמקור מידע אמין. מדהים.

1 hour ago, matis said:

לשרודר יש חוזה לעונה הקרובה בהופנהיים אם אני לא טועה, הגיוני שיש מו"מ בינו לבין הקבוצה כמה הם מוכנים להשלים מהשכר 

וזה גורם לעיכוב בהחתמה (יוצא מנקודת הנחה שהוא הסכים עקרונית לאמן את מכבי)

שרודר פוטר מאימון, כרגע ללא קבוצה. הופנהיים כבר מצאה מאמן אחר שהעביר אימון או שניים כבר בקבוצה.

19 דקות לפני, זילבר said:

מצד שני אם היה נשאר במקום וידיגאל עונה לפני היינו לוקחים אליפות.

אני לא בטוח שאתה צודק.

גם ב-17/18 הייתה לו ריצה אחת יפה שנעצרה.

הוא אולי יהיה מאמן טוב בעתיד אבל במכבי הוא כנראה היה הכי פחות טוב מלבד ליטו.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מה הקשר? אסור לבקר כי גולדהאר הוא הבעלים? 

תראה לי איפה שבוע לפני משחק ראשון אין עדיין מאמן. אשכרה העבירו מחנה אימון בלי מאמן ובלי צוות.

הוא לא רק הבעלים, הוא אשכרה מממן אותנו. תבקר כמה שבא לך. 

1 hour ago, eran_7 said:

מיץ' רץ מרתון, לא ספרינט. אם צריך לחכות עוד שבוע-שבועיים למאמן וזה ייפגע באירופה אבל ייתן בסיס להצלחות לשנתיים-שלוש הקרובות זה מה שהוא יעשה בלי להסס.

אותו דבר עם מיכה ואצילי. אותו דבר עם מינוי מנכ"ל. קשה להבין את החשיבה הזו אבל עם הצלחות אי אפשר להתכווח.

חייב להגיד לך שנגיד שמחכים לשרודר? הוא לא יהיה פה מעבר לעונה. אם יצליח ואם לא. מיטש רץ מרתון כשהוא יכול(מחלקת נוער) לא כרגע ולא במשבר הפיננסי הזה. גם את המאמנים האחרים לא הביאו למרתון. אנחנו ממש לא המון מעבר לקבוצה נחמדה מליגה זניחה. אנחנו לא שוס גדול מעבר למקפצה. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

חייב להגיד לך שנגיד שמחכים לשרודר? הוא לא יהיה פה מעבר לעונה. אם יצליח ואם לא. מיטש רץ מרתון כשהוא יכול(מחלקת נוער) לא כרגע ולא במשבר הפיננסי הזה. גם את המאמנים האחרים לא הביאו למרתון. אנחנו ממש לא המון מעבר לקבוצה נחמדה מליגה זניחה. אנחנו לא שוס גדול מעבר למקפצה. 

בסיטואציה מסוימת מאמן יכול להישאר שנתיים כמו איביץ', היה קצת חוסר מזל בקטע הזה כמו שבוס קיבל את אייאקס דווקא אחרי שאימן אצלנו אחרי שנים בליגה ההולנדית. זו הדרך של מיץ', זה הרבה מעבר למאמן. 

22 דקות לפני, eran_7 said:

בסיטואציה מסוימת מאמן יכול להישאר שנתיים כמו איביץ', היה קצת חוסר מזל בקטע הזה כמו שבוס קיבל את אייאקס דווקא אחרי שאימן אצלנו אחרי שנים בליגה ההולנדית. זו הדרך של מיץ', זה הרבה מעבר למאמן. 

על מה אתה מדבר? איזה חוסר מזל... 

איביץ היה המאמן היחיד שלקח פה אליפות ונשאר

כולם ברחו אחרי עונה טובה