Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

2 דקות לפני, gilgil28 said:

מאיפה אתה יודע מה קרה מאחורי הקלעים?
אתה באמת מאמין שהוא היה שאנן ופתאום הוא נזכר שאין מנהל או מאמן? באמת באמת?

אני רק יכול לדעת מבחוץ שלא עשו את כל המאמצים, כולנו ידענו כבר הרבה מאוד זמן שאין מנכל ושאיביץ לא ישאר פה, וזה היה התפקיד של ההנהלה למצוא להם מחליפים.

אתם שוכחים שמכבי תחת פייר פליי, מיץ' לא יכול לזרוק 100 מיליון ולזרום.

צריך לבנות תקציבב, וכרגע מאד קקשה לדעת מה יהיו ההכנסות שלנו.

1 hour ago, zeudemort said:

איך אתה מסביר את זה שלשאר הקבוצות יש מאמן, תקציב וסגל?

אין סיבה לתרץ קורונה, זה מחדל גדול מאוד של ההנהלה בלי שום קשר לקורונה

היחידים עם מאמן זר

לחמן עדיין פנוי.

אגרסיבי כמו איביץ' עם סיפורים מרגשים על אימונים בג'ונגל וטיפוסים על עצים.

הזדמנות פז בשבילו לאמן קבוצה ולא לרדת ליגה סוף סוף.

(למען הסר ספק, ציניות טהורה)

עכשיו כשאנחנו כבר בעמוד 25, ואחרי שנזרקו פה שמות כל המאמנים שאימנו אי פעם בארץ, נראה לי שהקטע של לרשום שם של מאמן פח כמועמד כבר לא מצחיק.

2 hours ago, zeudemort said:

אני רק יכול לדעת מבחוץ שלא עשו את כל המאמצים, כולנו ידענו כבר הרבה מאוד זמן שאין מנכל ושאיביץ לא ישאר פה, וזה היה התפקיד של ההנהלה למצוא להם מחליפים.

שמע אתה מגעיל אותי. כמה רעל וטינופים.

חבל שלא סגרו עם מאמן ישראלי וקנו ריג'נים לעבות את הסגל, ככה הכל היה מתוקתק

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אמיתי עכשיו, מביא את הסרבי של מכבי נתניה, אחלה מאמן.

מהאוברייטדים הגדולים בהיסטוריה. עשה עבודה מזעזעת בנתניה, לא פחות, במיוחד העונה.

תמיד מפמפמים אותו כמאמן התקפי ואטרקטיבי, בפועל הוא פשוט מופקר. בשלוש שנים בליגת העל עם נתניה הם ספגו 1.4 שערים למשחק וכבשו 1.32. בעונה שעברה דיברו עליו כמאמן התקפי ועל אבוקוף כבונקריסט, בזמן שהקבוצה שלו כבשה 45 ביחס של מינוס 2, ושל הקירח כבשה 56 בפלוס 15. זה בלי לציין את ההתפרקות הטוטאלית בסוף העונה.

העונה הזאת היו שם לא מעט שחקנים טמבלים שקיבלו כרטיס אדום ולא נתנו סיכוי לקבוצה.

אני חושב שהוא ראוי לצ'אנס.. גם בבית"ר הוא היה סבבה, אם אני הולך על ישראלי אז רק עליו.

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

לחמן עדיין פנוי.

אגרסיבי כמו איביץ' עם סיפורים מרגשים על אימונים בג'ונגל וטיפוסים על עצים.

הזדמנות פז בשבילו לאמן קבוצה ולא לרדת ליגה סוף סוף.

(למען הסר ספק, ציניות טהורה)

דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי כבר עם הגאג על לחמן אוף תלמדו מתי למצות בדיחות (גפ בציני זה לא מצחיק).

44 דקות לפני, תמיר8 said:

שמע אתה מגעיל אותי. כמה רעל וטינופים.

חבל שלא סגרו עם מאמן ישראלי וקנו ריג'נים לעבות את הסגל, ככה הכל היה מתוקתק

מצטער שאני דואג לעתיד של המועדון ולעונה הבאה.

49 דקות לפני, zeudemort said:

מיץ' הבעלים הטוב בעולם. יחד עם זאת, גם הטוב בעולם הוא לא מושלם ולמיץ' יש חיסרון בכך שהוא לא כאן ויש לו עוד המון עסקים בראש מעייניו, תוסיף לזה את העובדה שהבן אדם מאוד שקול ומחושב וקיבלת קבלת החלטות איטית.

אבל זה מיץ' והוא עדין הכי טוב בעולם למרות זאת. פילנטרופ שאנחנו צריכים להגיד אלף םעמים תודה שמסתכל לכיווננו בכלל, בזכות השורשים היהודים המשותפים שלנו. אז בוא נסמוך עליו, הוא ידע להביא מאמן טוב ולהעמיד קבוצה שתקח עוד אליפות למרות הקורונה. אין לי ספק. אז שחרר לחץ, אנחנו בידיים הכי טובות.

1 hour ago, zeudemort said:

איך בדיוק אתה דואג? 

מה אתה חושב שאתה יודע לנהל את מכבי יותר טוב ממיץ'? בוא תרשום לו מייל, תן לו כמה טיפים הוא ישמח 

אתה לא שם לב שיש בלאגן בעולם? אתה חושב שנהיה בלי מאמן העונה, שייני יחתום בחיפה?

במכבי עובדים מאחורי הקלעים, יש הרבה אילוצים ובעיות שלא תלויות בקבוצה. לא רק שיש פייר פליי, הקורונה עיכבה את סיום הליגות ואין שום סנכרון בין הליגות באופ"א, כמעט ואין טיסות, בידודים- בלאגן. אף אחד לא יושב ומתרשל. לא רוצים להתפשר ורוצים להביא מאמן איכותי ולא סתם מאמן ישראלי גנרי, העיקר הוא לא למנות מאמן שתהיה מבסוט. במקום שתעריך שבוחרים מועמדים בפינצטה ולא מביאים מאמן ישראלי גרוע, אתה עוד מתלונן. אתה ממש חצוף באמת, ועוד אנחנו אחרי 2 אליפויות.

6 דקות לפני, תמיר8 said:

איך בדיוק אתה דואג? 

מה אתה חושב שאתה יודע לנהל את מכבי יותר טוב ממיץ'? בוא תרשום לו מייל, תן לו כמה טיפים הוא ישמח 

אתה לא שם לב שיש בלאגן בעולם? אתה חושב שנהיה בלי מאמן העונה, שייני יחתום בחיפה?

במכבי עובדים מאחורי הקלעים, יש הרבה אילוצים ובעיות שלא תלויות בקבוצה. לא רק שיש פייר פליי, הקורונה עיכבה את סיום הליגות ואין שום סנכרון בין הליגות באופ"א, כמעט ואין טיסות, בידודים- בלאגן. אף אחד לא יושב ומתרשל. לא רוצים להתפשר ורוצים להביא מאמן איכותי ולא סתם מאמן ישראלי גנרי, העיקר הוא לא למנות מאמן שתהיה מבסוט. במקום שתעריך שבוחרים מועמדים בפינצטה ולא מביאים מאמן ישראלי גרוע, אתה עוד מתלונן. אתה ממש חצוף באמת, ועוד אנחנו אחרי 2 אליפויות.

לא אמרתי לרגע שאני יכול לנהל את מכבי יותר טוב ממנו, בכל זאת הוא איש עסקים מוצלח ומנהל מוערך מאוד בעולם.

מה שכן, אני כן חושב שמותר למתוח ביקורת על ההתנהלות.

למה שנה שעברה אנשים התעצבנו על מנספורד שאמר שלא נעשו טעויות? כי הם חשבו שהוא מנהל גרוע?

די, תן לי מנוחה ותפסיק להתפס על קטנות ולהכניס לי מילים לפה.

המציאות המרה היא שההתנהלות השנה רחוקה מההתנהלות שכל אחד מאיתנו היה רוצה, בין אם זה בגלל הקורונה או בין אם זה בגלל סיבות אחרות.

7 דקות לפני, zeudemort said:

המציאות המרה היא שההתנהלות השנה רחוקה מההתנהלות שכל אחד מאיתנו היה רוצה, בין אם זה בגלל הקורונה או בין אם זה בגלל סיבות אחרות.

זאת הנקודה- זה בגלל הקורונה ולא בגלל סיבות אחרות. לפי הכתיבה שלך, זה נראה שמיץ׳ שם זין על הקבוצה ולא מטפל בה. נראה שאתה לא מבין את המורכבות של המצב. 

מכבי עובדים שתהיה קבוצה תחרותית וטובה לשנה הבאה. כן כרגע זה לא מושלם אבל סמוך על המערכת. אני מזכיר לך שוב, לקחת עכשיו 2 אליפויות ברצף

כואב לי לראות שאתה מבקר את המערכת ולא מבין שהם עובדים בצורה הגיונית למצב.

20 דקות לפני, תמיר8 said:

זאת הנקודה- זה בגלל הקורונה ולא בגלל סיבות אחרות. לפי הכתיבה שלך, זה נראה שמיץ׳ שם זין על הקבוצה ולא מטפל בה. נראה שאתה לא מבין את המורכבות של המצב. 

מכבי עובדים שתהיה קבוצה תחרותית וטובה לשנה הבאה. כן כרגע זה לא מושלם אבל סמוך על המערכת. אני מזכיר לך שוב, לקחת עכשיו 2 אליפויות ברצף

כואב לי לראות שאתה מבקר את המערכת ולא מבין שהם עובדים בצורה הגיונית למצב.

לעבוד בצורה הגיונית היה למנות מנכל במקום מנספורד שעזב בדצמבר.

נעשו טעויות, והן נעשו עוד לפני הקורונה.

לא זורק זין על מיטש ועל ההתנהלות שלו בכלל, וברור שאני מבין את זה שיש לו עוד הרבה עסקים שהוא מעורב בהם ושמכבי בשבילו זה עוד עסק, אבל בדיוק בשביל זה ממנים מנכל.

אני לא מבקר ספציפית את מיטש, אלא מבקר את ההנהלה.