Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

3 דקות לפני, snufkin said:

איזה בלאגן עם הקטע שאי אפשר להביא זרים חדשים כרגע.. תוקע אותנו בסוגיית המאמן

ככל שהזמן עובר, אני חושב שאולי פיספסנו בעניין בכר. אנחנו במצב קיצוני, עם תקציב שאולי יגרד את ה60, בעונה שתיהיה עונת מעבר מסוייטת. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

ככל שהזמן עובר, אני חושב שאולי פיספסנו בעניין בכר. אנחנו במצב קיצוני, עם תקציב שאולי יגרד את ה60, בעונה שתיהיה עונת מעבר מסוייטת. 

בכר מאמן נהדר, טקטי מאוד ויודע להגיע לסגל טוב ולהפוך אותו למצויין. 

יחד עם זאת, אני בספק לגבי יכולת בחירת הזרים והרכש שלו. ואצלנו נהיה צריכים להנחית 3-4 שחקני רכש מרכזיים לפחות ולא בטוח שבכר הוא האיש הנכון למשימה הזאת.

10 דקות לפני, snufkin said:

בכר מאמן נהדר, טקטי מאוד ויודע להגיע לסגל טוב ולהפוך אותו למצויין. 

יחד עם זאת, אני בספק לגבי יכולת בחירת הזרים והרכש שלו. ואצלנו נהיה צריכים להנחית 3-4 שחקני רכש מרכזיים לפחות ולא בטוח שבכר הוא האיש הנכון למשימה הזאת.

זהו, שאני לא רואה את זה קורה(רכש וכאלה).

דוניס התיר את החוזה בפאו, ישוחח עם מכבי ת"א

המאמן המועמד יקבל שכר מהיוונים עד חודש אוקטובר ומצפה "לשמוע על הפרויקט" של מיץ' גולדהאר. מחזיק בהתעניינות מקבוצות בבלגיה, קטאר וערב הסעודית

המאמן היווני המועמד למכבי תל אביב, יורגוס דוניס, חתם על הסדר הפיצוי שלו מול פנאתינייקוס ויעזוב את הקבוצה ביום ראשון הקרוב אחרי משחקה האחרון העונה. הוא יקבל שכר מהיוונים בתשלומים עד חודש אוקטובר בתמורה לכך שהסכים להתיר את החוזה שלו לעונה הבאה המוערך בשכר של 700 אלף אירו. גורמים ביוון מעריכים כי עכשיו כאשר הסדר העזיבה נחתם, דוניס יתפנה לשוחח עם ג’ק אנגלידיס, נציגו של מיץ’ גולדהאר, על מנת לשמוע את ההצעה עבורו. 

לפי גורמים ביוון, דוניס “מצפה לשמוע על הפרויקט של מיץ’ גולדהאר”, שכן הוא לא מעוניין להגיע לעונה אחת בלבד וסביר להניח שירצה לקבל חוזה דומה לזה שהיה לו בפנאתינייקוס לשלוש שנים. המאמן בן ה-50 מוערך מאוד ביוון אך גם זכה להצלחה עם אפואל ניקוסיה בעברו. נכון להיום, נציגיו טוענים כי יש לו הצעות מקבוצות בבלגיה, קטאר וערב הסעודית גם כן. 

דוניס מצידו מתכוון במהלך השבוע להיפרד מכל שחקני ואנשי המועדון היווני לפני שדני פויאטוס, אקס מכבי תל אביב ומי שהיה עוזרו של ג’ורדי קרויף בעונתו כמאמן, יחליף אותו בתפקיד. דוניס בן ה-50 הבהיר כי הוא מתכוון לקבל החלטה על עתידו רק לקראת סוף החודש הנוכחי. 

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,59045/362994.html?ref=hp

14 דקות לפני, liron981s said:

המאמן המועמד יקבל שכר מהיוונים עד חודש אוקטובר ומצפה "לשמוע על הפרויקט" של מיץ' גולדהאר. מחזיק בהתעניינות מקבוצות בבלגיה, קטאר וערב הסעודית

המאמן היווני המועמד למכבי תל אביב, יורגוס דוניס, חתם על הסדר הפיצוי שלו מול פנאתינייקוס ויעזוב את הקבוצה ביום ראשון הקרוב אחרי משחקה האחרון העונה. הוא יקבל שכר מהיוונים בתשלומים עד חודש אוקטובר בתמורה לכך שהסכים להתיר את החוזה שלו לעונה הבאה המוערך בשכר של 700 אלף אירו. גורמים ביוון מעריכים כי עכשיו כאשר הסדר העזיבה נחתם, דוניס יתפנה לשוחח עם ג’ק אנגלידיס, נציגו של מיץ’ גולדהאר, על מנת לשמוע את ההצעה עבורו. 

לפי גורמים ביוון, דוניס “מצפה לשמוע על הפרויקט של מיץ’ גולדהאר”, שכן הוא לא מעוניין להגיע לעונה אחת בלבד וסביר להניח שירצה לקבל חוזה דומה לזה שהיה לו בפנאתינייקוס לשלוש שנים. המאמן בן ה-50 מוערך מאוד ביוון אך גם זכה להצלחה עם אפואל ניקוסיה בעברו. נכון להיום, נציגיו טוענים כי יש לו הצעות מקבוצות בבלגיה, קטאר וערב הסעודית גם כן. 

דוניס מצידו מתכוון במהלך השבוע להיפרד מכל שחקני ואנשי המועדון היווני לפני שדני פויאטוס, אקס מכבי תל אביב ומי שהיה עוזרו של ג’ורדי קרויף בעונתו כמאמן, יחליף אותו בתפקיד. דוניס בן ה-50 הבהיר כי הוא מתכוון לקבל החלטה על עתידו רק לקראת סוף החודש הנוכחי. 

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,59045/362994.html?ref=hp

טוב ליהודים?

נראה שזה יסגר על דוניס, גם התיר את החוזה גם כבר קבע פגישה עם מכבי תוך רגע, נשמע שהעיתוי לא מקרי.

קצת רקע - פגשנו אותו בשלב הבתים של הליגה האירופית ב 2013 כשהוא היה עם אפועל ניקוסיה(בעונה של סוזה), אם אני לא טועה פעמיים סיימנו ב 0-0 איתם כולל מפגש אחד מרגיז שיצחקי החמיץ פנדל בדקות הסיום.

הקבוצות שאותן הוא אימן אלו קבוצות טובות מהדרג שלנו באירופה וגם קבוצות מהמדינות המפרץ שמשלמות הרבה שאנחנו מכירים כמו אל הילל וכאלו

בין היתר: AEK, אפועל ניקוסיה, פאוק סלוניקי, אטרומיטוס ואל הילאל, הקבוצה האחרונה שבה אימן הייתה פנאתנייקוס עד לימים האחרונים, היה שם שנתיים.

בקשר לסגנון המשחק ועוד חוות דעת אני מאמין שעיתונות הספורט תשלים פערים בימים הקרובים ונדע עליו יותר.

עריכה:

מצרף כתבה שעלתה כשהוא הגיע לפנאתנייקוס ב 2018

https://www.agonasport.com/agonasport-allnews/agonasport-profile-who-is-new-panathianikos-boss-giorgos-donis

נכתב שם שהסגנון שלו יחסית התקפי ושהוא מאמן של צעירים, יודע לקדם שחקני נוער ומאמין בהם.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

עכשיו נזכרתי בפנדל המוחמץ של יצחקי.

איזה מעצבן זה היה.

נכון אבל 4 ימים אחרי הוא החזיר לנו כשכבש גול עם הפין ב3-0 בקריית אליעזר

2 hours ago, Yellowald said:

חייב לציין שבשני המשחקים מול אפואל שלטנו לחלוטין במשחק למרות שנגמר 0-0.

בארץ בהחלט שלטנו, במשחק בקפריסין לא זוכר שליטה שלנו, היה משחק שקול אולי אפילו עם יתרון קל להם. 

אנחנו חיפשנו שם את ה0-0 שדי יבטיח לנו עלייה

3 hours ago, liron981s said:

המאמן המועמד יקבל שכר מהיוונים עד חודש אוקטובר ומצפה "לשמוע על הפרויקט" של מיץ' גולדהאר.

מצפה לשמוע על הפרויקט של מכבי ת"א...מה אנחנו עידן רייכל? 

אם הוא המועמד של מכבי\של ג'ק אז בטוח שהוא מכיר את "הפרויקט" טוב טוב.

אם הוא אכן המועמד הרצוי אז הצעה הוא כבר קיבל, זאת אומרת השיחות לא מתחילות רק אחרי התרת החוזה.

לא יודע למה הגעתם למסקנה שהוא סגור. הוא הרוויח 700 א' יורו נטו לעונה בחוזה האחרון. לפי הדיווח יש לו הצעות גם מהאמרויות שם משלמים ארגזים. אנחנו בטח נוכל להציע לו באיזור ה 300 שזה מה שקיבל איביץ'.

בכל מקרה הוא אופציה טובה. מאמן עם הרבה ניסיון שיודע לקדם צעירים ומאוד מוערך ביוון. 

המינוס - השוער היווני ישאר איתנו אם הוא יגיע. ואולי זה בעצם פלוס כי עם מאמן מהארץ שלו אולי הוא יתחיל להראות מה הוא יודע (לא סתם נבחר לשוער העונה ביוון)

קצת נתונים על דוניס:

משחק בעיקר במערך 4-2-3-1

הצליח בעיקר בקבוצות קטנות,ועלה ליגות מספר פעמים.

בקבוצות גדולות לא נחל הרבה הצלחות,מסתכם בעיקר בכך שהצליח להגיע עם אפואל ניקוסיה לשלב הבתים של ליגת האלופות ב2015(השיגו נקודה בבית קשה אחרי תיקו מול אייאקס) וזכה איתם בדאבל ב2013/14.

תחושה אישית שלי - מריח לי לא טוב ומקווה שלא יגיע.

2 hours ago, snufkin said:

המינוס - השוער היווני ישאר איתנו אם הוא יגיע. ואולי זה בעצם פלוס כי עם מאמן מהארץ שלו אולי הוא יתחיל להראות מה הוא יודע (לא סתם נבחר לשוער העונה ביוון)

לא בטוח.

כשאברם הגיע לצ'לסי הדבר הראשון שעשה זה להוריד לספסל את הישראלי היחיד בסגל. לא? :rolleyes:

2 דקות לפני, Insigne said:

לא בטוח.

כשאברם הגיע לצ'לסי הדבר הראשון שעשה זה להוריד לספסל את הישראלי היחיד בסגל. לא? :rolleyes:

אברם זה משהו מיוחד. והוא עדין פנוי ;)

6 דקות לפני, משה פרימו said:

קצת נתונים על דוניס:

משחק בעיקר במערך 4-2-3-1

הצליח בעיקר בקבוצות קטנות,ועלה ליגות מספר פעמים.

בקבוצות גדולות לא נחל הרבה הצלחות,מסתכם בעיקר בכך שהצליח להגיע עם אפואל ניקוסיה לשלב הבתים של ליגת האלופות ב2015(השיגו נקודה בבית קשה אחרי תיקו מול אייאקס) וזכה איתם בדאבל ב2013/14.

תחושה אישית שלי - מריח לי לא טוב ומקווה שלא יגיע.

גם לי יש הרגשה לא טובה לגביו, באפואל ניקוסיה הרבה מאמנים לקחו אליפות והצליחו, זה יותר מועדון והעובדה שהם מעל הליגה.

אבל גם על איביץ' לא היתה לי אינדיקציה טובה אז זה לא אומר כלום