Jump to content

מאמן

turgi

Recommended Posts

45 דקות לפני, thunderbolt said:

די רוצה את איביץ', לא רוצה שום גרסיה. רק לחשוב על זה שנחזור לשחק כדורגל "ספרדי" עם 4-3-3 והנאת כדור אינסופית בשליש המרכזי עושה לי בחילה.

כן, באמת היה מבאס לתת רביעיות, חמישיות ושישיות בעונת אוסקר.

3 דקות לפני, עמית7 said:

והוא אחד מאלה שבטוח ביקרו את איביץ' על שלושת הבלמים.

On 7.7.2020 at 05:06, turgi said:

ישראל היום

הייתי בטוח שיש לפויאטוס וגונזלו קבוצות

ואוו גונזלו גארסיה מועמד ?

איזה בדיחה.

אם כבר, מה עם ראדה פריצה?

אני יודע שהוא סוכן שחקנים, אבל לוקח אותו בכיף בתור מאמן

יעשה להם ריקודי ויקינגים לפני משחקים

אני רוצה לראות מי לא יתאמץ כשראדה מאמן, הוא יקח את אותו שחקן לכדור גבוה וישפיל אותו לרצפה

2 hours ago, פנחס שוף said:

אם כבר, מה עם ראדה פריצה?

אני יודע שהוא סוכן שחקנים, אבל לוקח אותו בכיף בתור מאמן

יעשה להם ריקודי ויקינגים לפני משחקים

אני רוצה לראות מי לא יתאמץ כשראדה מאמן, הוא יקח את אותו שחקן לכדור גבוה וישפיל אותו לרצפה

קוביקה עוזר ואולסי פרי יועץ מנטלי

ביוון טוענים: אנגלידיס במו"מ עם מאמן סרבי

בגוף התקשורת SDNA מדווחים כי נציג בעלי מכבי ת"א, שהיה בעברו מנכ"ל בפאוק סלוניקי, מנסה להביא לצהובים את איבן יובנוביץ' שהצליח באפואל ניקוסיה

יובאנוביץ זה שינוי חשיבה, מאמן קצת יותר מבוגר עם ניסיון שלא יברח אחרי שנה-שנתיים.

אימן בקבוצה עם שאיפות דומות. יכול להצליח.

11 דקות לפני, ת"א שלנו said:

גונזאלו גרסיה עדיין חייב לנו הסברים על הדקה ה98 בגול של לוגסי. בדיסטאנס בטוח הוא יהיה טוב

חושב שיש לו אופי שונה מאוד ממה שאנחנו מכירים. זה לא מרעות או משהו כזה, פשוט לוקח את הדברים יותר באיזי וגם שערים שלו הוא בקושי חגג.

בגדול, לוקח את הסרבי עליו בכל יום.

מועמדים נובילים כרגע מהטוב לפחות לדעתי:

1. גרסיה - מאמן צעיר, מכיר את המערכת. עבר שנה אחת של טבילת אש מוצלחת בתור מאמן בוגרים בליגה טובה משלנו.

2. יובאנוביץ - רקורד מרשים. אימן קבוצות בסדר גודל שלנו והביא הישגים. כמובן שיתרון בולט שהוא סרבי. מצד שני, די מבוגר ויש חשש שמקובע ומיושן, בשנים האחרונות הלך לנוח על גבי הכסף הגדול של האמרויות. סגנון אחר מהמאמנים שהצליחו כאן.

3. פואביץ - יתרון יחיד: סרבי. חוץ מזה לא נראה שעשה דברים בולטים בקריירת האימון שלו.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

לא יודע, לא מתלהב ממאמן שב7-8 שנים האחרונות אימן במדינות ערב במפרץ.

אבל לא מכיר אז לא שופט

אתה יודע כמה אלופי עולם מאמנים בסין? סקולארי וליפי אימנו הרבה שנים שם, צ'אבי מאמן בקטאר, אין ממש קשר אם אתה מקבל ארגזים של כסף.

צריכים להמשיך עם הקונספט של מאמנים צעירים שמגיעים לכאן רעבים להקפיץ את הקריירה לשלב הבא.

זה עבד מעולה עם איביץ', אוסקר, סוזה ובוס

3 דקות לפני, שורה said:

זה כמו שאני אגיד וואלה לא בא על חלוץ שעשה ארגזים בסין.

מה הקשר.

אם הוא שיחק שם איזה 8 שנים בטוח שיהיה לך סימן שאלה לגביו.

חוץ מזה, אצל מאמנים זה קצת שונה.

גם זה סוג של מאמן הפוך ממה שאנחנו רגילים בשנים האחרונות.

אבל שוב, לא יודע ולא שופט מישהו שאני לא מכיר.

לא כל כך מתלהב להביא לפה מאמן מבוגר. מעדיף להביא מאמן צעיר ורעב עם הבנה בכדורגל מודרני.

היובאנוביץ' הזה נראה כמו מאיר איינשטיין הסרבי ויש לי תחושה שאם נעוף מאירופה מוקדם הוא יעשה קצת פרצופים ויימאס לו להיות כאן.

7 דקות לפני, eran_7 said:

אתה יודע כמה אלופי עולם מאמנים בסין? סקולארי וליפי אימנו הרבה שנים שם, צ'אבי מאמן בקטאר, אין ממש קשר אם אתה מקבל ארגזים של כסף.

זה לא קשור לכסף.

זה קשור לרמת האימון שם.

10 hours ago, עמית7 said:

כן יופי, וזה עבד בערך שתי עונות ומאז כל שנה שיחקנו כדורגל מגעיל לאורך רוב המשחקים של העונה עד שהגיע איביץ' וגאל אותנו מהסבל הזה.

31 דקות לפני, snufkin said:

מועמדים נובילים כרגע מהטוב לפחות לדעתי:

1. גרסיה - מאמן צעיר, מכיר את המערכת. עבר שנה אחת של טבילת אש מוצלחת בתור מאמן בוגרים בליגה טובה משלנו.

2. יובאנוביץ - רקורד מרשים. אימן קבוצות בסדר גודל שלנו והביא הישגים. כמובן שיתרון בולט שהוא סרבי. מצד שני, די מבוגר ויש חשש שמקובע ומיושן, בשנים האחרונות הלך לנוח על גבי הכסף הגדול של האמרויות. סגנון אחר מהמאמנים שהצליחו כאן.

3. פואביץ - יתרון יחיד: סרבי. חוץ מזה לא נראה שעשה דברים בולטים בקריירת האימון שלו.

3. פואביץ - יתרון יחיד : נושם עצמוני :lol:

10 דקות לפני, thunderbolt said:

כן יופי, וזה עבד בערך שתי עונות ומאז כל שנה שיחקנו כדורגל מגעיל לאורך רוב המשחקים של העונה עד שהגיע איביץ' וגאל אותנו מהסבל הזה.

אבל זה לא נכון. לא שיחקנו בשיטה הזאת בעונת יוקאנוביץ' ובוס, לא בעונת שוטא ולא בעונת ג'ורדי. 

שיחקנו בשיטה הזאת ב3 האליפויות הראשונות בעשור והצלחנו לא מעט.

יש לי הרגשה ממש טובה בקשר ליובאנוביץ' הזה.

• לדעתי במצבנו הנוכחי ועם הקורונה טוב להביא מאמן מבוגר שלא יחליט פתאום שהקורונה בעייתית לו וכבר לא מתגעגע למדינה שלו הוא שנים אימן מחוץ למדינה.
  • כמעט ולא מפוטר לפי איך שזה נראה, שורד בקבוצות שלו המון זמן, מה שמעיד על מאמן טוב בדר"כ.
  • אמנם אל נאסר לא משתתפת באיזה מפעל מרגש אבל הוא זכור לי מההישגים עם אפועל ניקוסיה ולפי מה שקראתי היו לו הצלחות בלתי מבוטלות בכל קבוצה כמעט.
  • השוק התרבותי שמאמנים חווים פה בדר"כ יורד דרסטית אחרי שאתה 6-7 שנים בערב הסעודית, איחוד האמירויות ומדינות המפרץ בכללי, יתאקלם פה דיי בקלות.

מה שכן לדעתי מאמן כזה רוצה ארגזי כסף, לא יפתיע אותי אם הוא דורש 800 אלף, אבל אני מרגיש דברים טובים לגביו.