Jump to content

רשמי קורונה מהניצחון על חיפה | 4/4, הכל שלנו.

Sawyer

Recommended Posts

האמת שאחרי העונה שעברה לא האמנתי שנוכל לשחזר אותה. והעונה שברנו את השיא של עצמינו ללא הפסד ליגה ובסהכ הפסד ליגה אחד בשנתיים (טפו טפו שלא יקרו תקלות מול בש)

יש פה היסטוריה ומאזנים שלא היו מעולם פשוט וואו אחד גדול ואת הכאפה על העונות האלה נאכל בעוד כמה שנים.

שבעה שחקני בית, שלושה זרים ובלקמן. זה ההרכב היום וזה מראה את העוצמה של המועדון הזה.

ג'ראלדש וסאבוריט זה קלאס שנתגעגע אליו הרבה שנים.

דור פרץ במשחק אדיר, צריך להוריד עוד חלודה והוא מסיים עם שני שערים בקלות. זה גולים שהיו נכנסים לו בעונה שעברה בכיף.

בלקמן סולידי ועושה בדיוק מה שאיביץ' דורש ממנו.

יונתן כהן שחקן אדיר שמפתיע אותי כל פעם מחדש עם איכויות שהוא משפר ומוסיף.

הייתי בדעה שצריך למכור אותו אבל אחרי הפלייאוף הזה אני חושב שאם אין הצעה ממש ממש טובה יהיה מעניין לראות אותו עוד עונה במכבי. בוודאי עם החשש שהשניים האחרים לא ימשיכו.

אלמוג טיפה איכזב אותי, לא שמתי לב שהוא על המגרש בכלל.

45 דקות לפני, המכביסטית15 said:

כי רק שירי שואה זה מרגש

Screenshot_20200705-114225_Twitter.jpg

כולם בארץ כל כך עסוקים בלהיעלב כל היום, די זה ספורט, זה חלק מהכיף איזה אנשים כבדים.

24 דקות לפני, kutomer said:

כולם בארץ כל כך עסוקים בלהיעלב כל היום, די זה ספורט, זה חלק מהכיף איזה אנשים כבדים.

לגמרי

לא זכור לי שבכיתי על זה שחגגו עלינו 4 שנים בדרבי, או על כל כישלון שלנו כשכולם חגגו לנו על הראש. מה לעשות שזה חלק מהעניין. בכיינים 

3 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לגמרי

לא זכור לי שבכיתי על זה שחגגו עלינו 4 שנים בדרבי, או על כל כישלון שלנו כשכולם חגגו לנו על הראש. מה לעשות שזה חלק מהעניין. בכיינים 

ואיפה התרבות הספורטיבית שהפועל בגישת מכבי לא קיימת ברשמי שלהם וחיפה עם מ.תל אביב ועוד שטיות של ילד בן 14?

45 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לגמרי

10 שנים ירדו עלינו ובצדק, כי היינו כלום ושום דבר.

עם כמה שאני חושב שצריך להיות צנועים (ואני מאוד חושב), לא יקרה כלום אם ננציח את העונה הזו בכל מיני דרכים נהדרות כמו הפוסט עם המטאטא.

כי כשהגלגל יסתובב מתישהו (בתקווה שלעולם לא), אף אחד לא ירחם עלינו.

טוב, זה כבר שיא חדש

המחדל ממשיך: טיבי, ריקן וגולסה עוד בבידוד

גם אחרי שלא יכלו לשחק נגד מכבי חיפה, השלושה ממשיכים לשבת בביתם בזמן שבמשרד הבריאות לא עונים לטלפונים. במכבי ת"א פועלים כדי שיוכלו להתאמן מחר