Jump to content

מכבי - ביתר | הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

1 hour ago, Elirandani said:

אם זה נכון אז עורכי הדין הם הטמבלים שהחליטו את ההחלטה הזאת. לבוא ולהגיד "תודה לכל מי שהשתתף באליפות הזאת ולא נמצא פה היום צ'יקו אופואדו, אלירן עטר, אורוש ניקוליץ', אהרון שוינפלד, דור מיכה, עומר אצילי" לא אמור בשום מצב צורה ודרך להפר צו איסור פרסום או לייצר בעיות כלשהן.

הם היו צריכים לקבל במינימום את הכבוד המינימלי הזה.

4 hours ago, סלבה said:

ההחלטה הנכונה במקרה הזה, בו מעורב לחץ של תקשורת ארצית וארגונים שמנסים לתפוס טרמפ, היא להקשיב ליועץ התדמית ולהמשיך הלאה.

מקצועיות לא באה לידי ביטוי רק בדברים שמוצאים חן בעיניך.

ממש לא. עם כל הכבוד, ההישגים של הקבוצה גורמים לאנשים כאן להיות עיוורים למציאות.

גם ארגון מקצועי יכול לטעות וטוב שכך. אפשר לטעות ואפשר ללמוד מהטעויות. אליפויות לא יעשו אותי עיוור למציאות. יש פה עוול וצריך לתקן אותו בחגיגות הבאות.

18 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ממש לא. עם כל הכבוד, ההישגים של הקבוצה גורמים לאנשים כאן להיות עיוורים למציאות.

גם ארגון מקצועי יכול לטעות וטוב שכך. אפשר לטעות ואפשר ללמוד מהטעויות. אליפויות לא יעשו אותי עיוור למציאות. יש פה עוול וצריך לתקן אותו בחגיגות הבאות.

מדובר באנשים שמקבלים מיליוני שקלים ממכבי בשנה, התודה השטותית הזו לא ממש קריטית ואתה עושה מזבוב פיל.

לא שווה לחשוף את המועדון להשמצות על החארטה הזו. אז לא ציינו אותם, בו-הו.

לא הכל בחיים זה שורת הפסד ורווח. מקבלים מיליוני שקלים ממכבי בשנה? נו וזה אומר שדרך ההתנהלות האנושית-רגשית צריכה להיות משנית? מה זה לעזאזל השטויות האלה אני לא מבין.

הגישה הזאת שאתה כנראה דבק בה של לתמוך בכל החלטה של המועדון ולא משנה מה - היא מסוכנת ובמאסות גדולות היא גם יכולה להפיל אימפריות. מכבי צריכה לקבל גם היזון חוזר כדי לשפר את ההתנהלות העתידית שלה במקרים מסוימים. ואני רוצה להאמין שעם הביקורת הבונה שאני דואג להעביר גם פה וגם למי שצריך במכבי, אני אוהד מכבי לא פחות ממך ולא פחות מאף אחד אחר. וטוב שתהיה גם ביקורת בונה, עניינית ורגישה כדי שהמועדון ילמד מה נכון לעשות בחגיגות אליפות הקרובות שעתידות להגיע וגם כדאי מאוד שזה ישפיע על הקהל שידע להודות לשחקנים שלא נכחו על המגרש .

1 hour ago, סלבה said:

מדובר באנשים שמקבלים מיליוני שקלים ממכבי בשנה, התודה השטותית הזו לא ממש קריטית ואתה עושה מזבוב פיל.

לא שווה לחשוף את המועדון להשמצות על החארטה הזו. אז לא ציינו אותם, בו-הו.

המועדון צריך להוקיר ולכבד את השחקנים שלו במיוחד כאלה שהיוו פקטור משמעותי בזכיה באליפות הזאת ולתמוך ולעמוד מאחוריהם. לא הכל זה יחסי ציבור. זה לא חברה מסחרית.

וכן, זה חתיכת עניין שלא הזכירו אותם. מרתיח מאוד.

9 דקות לפני, Krishi said:

המועדון צריך להוקיר ולכבד את השחקנים שלו במיוחד כאלה שהיוו פקטור משמעותי בזכיה באליפות הזאת ולתמוך ולעמוד מאחוריהם. לא הכל זה יחסי ציבור. זה לא חברה מסחרית.

וכן, זה חתיכת עניין שלא הזכירו אותם. מרתיח מאוד.

זה הקטע, ריאליטי צ'ק - זו כן.

3 דקות לפני, סלבה said:

זה הקטע, ריאליטי צ'ק - זו כן.

זה מועדון ספורט, מועדון אוהדים, זה לא חנות בגדים. ההתנהלות לא צריכה להיות התנהלות דומה. אם יש מועדוני ספורט שניתקו את הרגש מההתנהלות שלהם זה לא משהו שאנחנו צריכים לאמץ בשום מצב. בוא נגיד שאנחנו אפילו צריכים להתנגד לזה בכל צורה אפשרית.

27 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לא הכל בחיים זה שורת הפסד ורווח. מקבלים מיליוני שקלים ממכבי בשנה? נו וזה אומר שדרך ההתנהלות האנושית-רגשית צריכה להיות משנית? מה זה לעזאזל השטויות האלה אני לא מבין.

הגישה הזאת שאתה כנראה דבק בה של לתמוך בכל החלטה של המועדון ולא משנה מה - היא מסוכנת ובמאסות גדולות היא גם יכולה להפיל אימפריות. מכבי צריכה לקבל גם היזון חוזר כדי לשפר את ההתנהלות העתידית שלה במקרים מסוימים. ואני רוצה להאמין שעם הביקורת הבונה שאני דואג להעביר גם פה וגם למי שצריך במכבי, אני אוהד מכבי לא פחות ממך ולא פחות מאף אחד אחר. וטוב שתהיה גם ביקורת בונה, עניינית ורגישה כדי שהמועדון ילמד מה נכון לעשות בחגיגות אליפות הקרובות שעתידות להגיע וגם כדאי מאוד שזה ישפיע על הקהל שידע להודות לשחקנים שלא נכחו על המגרש .

אני לא תומך בכל החלטה, אלא בהחלטות 'אני מוצא הגיוניות.

לציין את שמותיהם זו מחווה, לא יותר, אין בזה כלום בתכלס וזה לא משנה דבר. הם עדיין חלק מהמועדון, עדיין מועסקים על ידו ועדיין מקבלים הרבה מאוד כסף, אף אחד לא זרק אותם מתחת לגלדלים, זו בסך הכל הורדת פרופיל הכרחית כל עוד השניים האלה הם חלק מחקירה פלילית תחת צו איסור פרסום.

מכבי תל אביב זה ארגון עם פרופיל ציבורי נרחב, שמחוות כאלה לא שוות את הפתח לפגיעה בשמו מצד התקשורת, ארגונים פמיניסטיים וחלק מהקהל שלה בעצמו. שוב, אתה עושה מזבוב פיל.

אין מועדון ספורט רציני בעולם שהיה פועל אחרת.

6 דקות לפני, Krishi said:

זה מועדון ספורט, מועדון אוהדים, זה לא חנות בגדים. ההתנהלות לא צריכה להיות התנהלות דומה. אם יש מועדוני ספורט שניתקו את הרגש מההתנהלות שלהם זה לא משהו שאנחנו צריכים לאמץ בשום מצב. בוא נגיד שאנחנו אפילו צריכים להתנגד לזה בכל צורה אפשרית.

מכבי זה מועדון כדורגל מקצועני, ומכאן היא גם ארגון עסקי ומסחרי, לא מועדון אוהדים. בתחום היח"צ היא יותר קרובה לרשת חנויות בגדים מאשר למועדון חברים.

אין כאן ניתוק מרגש אלא בסך הכל שיקול דעת בריא של גוף שרוצה לשמור על שמו שיותר חשוב מכל אחד מאלה שמרכיבים אותו, ואפשר להפסיק לטרחן בעניין.

אתה מסתכל על היבטים טכניים בלבד וזה מה שהגיוני לך. סבבה. עבורי זה לא הגיוני. אני רואה כאן מרכיבים נפשיים לשחקנים שכרגע מרוסקים ומרגישים שכל עולמם חרב עליהם.

כל כך קיצוני ולא ממלכתי לבוא ולומר תודה לשחקנים האלו על חלקם באליפות? מה הארגונים הפמניסטים או התקשורת תגיד? שמכבי הודתה לשני השחקנים האלו? 

ו...איפה הבעיה? איפה זה מסכן את התדמית של מכבי? בחייאת ראבק. אתה זה שלצערי עושה מזבוב פיל והסימבוליות הזאת היא כל כך חשובה לבריאות הנפשית ולשייכות של אותם השחקנים.

אני בטוח שנעשים הרבה מהלכים מאחורי הקלעים אבל לומר להם תודה רבה בשידור ישיר שכל האוהדים צופים זה מחמם את הלב ואם דואגים להודות לכולם פרט לשני השחקנים המדוברים זה יותר נזק מתועלת. עדיף היה לא להזכיר אף שחקן שלא נמצא מאשר להודות לכל מיני שחקנים שהיו רשומים בטופס המשחק ולא ראיתי אותם משחקים מעולם.   

1 דקה לפני, סלבה said:

מכבי זה מועדון כדורגל מקצועני, ומכאן היא גם ארגון עסקי ומסחרי, לא מועדון אוהדים. בתחום היח"צ היא יותר קרובה לרשת חנויות בגדים מאשר למועדון חברים.

אין כאן ניתוק מרגש אלא בסך הכל שיקול דעת בריא של גוף שרוצה לשמור על שמו שיותר חשוב מכל אחד מאלה שמרכיבים אותו, ואפשר להפסיק לטרחן בעניין.

מכבי, עם כל הכבוד, בלי אוהדים שלא שווה שום דבר. זה דבר ראשון.

דבר שני השם של מכבי חשוב גם ביחס לשחקנים במקרים כאלה. מה גם, שאני לא רואה שום סיבה שהשם שלהם יפגע מאזכור של שחקנים שהיו שותפים לאליפות גם אם הם רצחו מישהו.

בשבילנו האוהדים לעמוד מאחורי השחקנים שלך חשוב יותר מכל מראית עין כלפי חוץ שבתאכלס לא מעניינת אותנו. ומה שאנחנו חושבים חשוב יותר מכל דבר אחר.

אני נוטה לסלבה כאן אבל בלי קשר- בתחילת העמוד רז אמיר מסביר שזה אקט שבא מכיוון השחקנים ועורכי דינם(וכך הרגשתי בזמן אמת אתמול). זה דיי מסיים את הויכוח. מיטש לא התקשר ודרש דבר כזה, זה אקט טקטי שקשור להתנהלות של השחקנים בפרשה. לא יותר מזה. 

1 hour ago, Krishi said:

מכבי, עם כל הכבוד, בלי אוהדים שלא שווה שום דבר. זה דבר ראשון.

מן הסתם שיקולים עסקיים גרידא מתחשבים באוהדים שהם מקור ההכנסה העיקרי של העסק.
ההחלטות צריכות להיות כאלה שיגרמו לכמה שיותר אוהדים - להתחבר לקבוצה, לרכוש מנויים וכרטיסים ולהוציא כסף על מרצ'נדייז. זה במקביל להצלחות מקצועיות שמכניסות כסף.