Jump to content

מכבי - ביתר | הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

54 דקות לפני, DanMTA said:

הערה לא קשורה. רפי שפירא הזה הורס את חווית הצפייה, לא יכלו לבטל את החור המגעיל הזה איזה כלומניקים

לפחות היה שם שלט של דאלאס

וואללה אני מגדול המקטרגים נגד צמד השחקנים המדוברים-

אבל בהקשר של הטקס הם חייבים היו לזכות בכבוד שמגיע להם.

יכלו להכריז עליהם בשם המפורש והכל בסדר, להעניק את הצלוחיות למנהל הקבוצה בשמם ולהעניק להם אותן בהזדמנות.

או לחלופין, שמכבי יוציאו הבהרה שעושה סדר לגבי העמדה שלהם בנושא.

אי אפשר להתעלם בשרירותיות מהמקרה.

זה לבטל את הציבור, תכבדו את האוהדים ותתייחסו למקרה.

מביך.

1 דקה לפני, לא מוצא היגיון said:

מרטינוביץ׳ לא נמצא...אהה ראדוניץ׳...אההה מרדקוביץ׳

קיצר, ראדי הסרבי

אתם מתעלמים מזה שהוא התבלבל כי הוא דיבר בצורה פוליטיקאית כדי להתחמק מהשאלה. שרן נבהל מהשאלה. פשחצקי התכוון רק לשני השחקנים ושרן דיבר על כולם. גם איביץ עשה את זה. יש להם דף מסרים שמוכתב להם. זה מביך

איזה יופי זה לגרום לכולם להרגיש שותפים ולסמוך עליהם גם כשיש שיאים על הפרק, לא לספוג ואפילו לנצח, כדי להפוך את ההכתרה הזאת לשמחה יותר. 

תיהיו איביץ...

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

אתם מתעלמים מזה שהוא התבלבל כי הוא דיבר בצורה פוליטיקאית כדי להתחמק מהשאלה. שרן נבהל מהשאלה. פשחצקי התכוון רק לשני השחקנים ושרן דיבר על כולם. גם איביץ עשה את זה. יש להם דף מסרים שמוכתב להם. זה מביך

הוא התבלבל כי הוא הזכיר את שמותיהם של מיכה ואצילי

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה מביך בדיוק?

ככה מתנהל ארגון רציני ובריא

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

גם ארגון רציני ובריא טועה לפעמים

טועה זה מאוד סובייקטיבי בנושא הזה.

אני יותר קרוב לדעה שלך אבל יכול להבין את הדרך שהמועדון פועל בה

13 hours ago, Almogl said:

טועה זה מאוד סובייקטיבי בנושא הזה.

אני יותר קרוב לדעה שלך אבל יכול להבין את הדרך שהמועדון פועל בה

כל דבר בעולם הוא סובייקטיבי. דעתי היא שארגון כמו מכבי, שמקדש את הדרך ולא רק את התוצאה, צריך להודות בטקס האליפות לשני שחקנים חפים מכל פשע שהוצאו לחופשה זמנית או קבועה על ידי ההנהלה ונמצאים כרגע עמוק בתוך הבוץ בפרשיה סבוכה ולא נעימה. אם הכרוז הודה לאהרון שוינפלד, אז בחייאת ראבק כן יש מקום להודות לשני שחקנים שהיו משמעותיים מאוד בתואר הזה וכרגע לא הורשעו בשום עבירה - לא בהיבט הפלילי ולא בהיבט המוסרי.

אני פאנט של דרך הניהול של גולדהאר. אני גם מנהל מערכת ויודע שכמה שאלמד ואעבוד קשה, גולדהאר לא אהיה. גולדהאר יש רק אחד. אבל כאן, עם כל הכבוד, הוא עשה טעות. וזה לא היה נעים לראות. אני חושב שאם נדע להיות רגישים ונכונים, אפשר גם לבקר בעדינות דרך ניהול של מכבי ולהבין שארגון ענק כמו מכבי יכול גם לטעות. וזה בסדר. אבל שיבינו שהם טעו וילמדו מזה, כי זה הפוך מהדרך שגולדהאר הנחיל במכבי.   

יועץ תקשורת ותדמית שהיה מייעץ למישהו להזכיר כרגע את מיכה ואצילי היה נשאר מובטל לשארית חייו בתחום. מספיק עם הרגשנות הזו, זו החלטה מתבקשת עבור ארגון מתוקשר.

Just now, סלבה said:

יועץ תקשורת ותדמית שהיה מייעץ למישהו להזכיר כרגע את מיכה ואצילי היה נשאר מובטל לשארית חייו בתחום. מספיק עם הרגשנות הזו, זו החלטה מתבקשת עבור ארגון מתוקשר.

רגע סלבה

בוא נפריד בין יועץ תקשורת שתפקידו לומר את הדברים האלה. נכון. אוי ואבוי אם תעסיק יועץ תקשורת והוא יגיד לך הפוך. זה תפקידו ואם הוא לא יבצע אותו כראוי אין לו ערך.

יחד עם זאת מכבי זו מערכת גדולה ומורכבת שתמיד יהיה בה מתח מובנה וההנהלה צריכה לבחון את כל האפשרויות ולקבל את ההחלטה הנכונה בתוך כל האופציות. היועץ יגיד כך, גורמים אחרים יגידו אחרת. בסוף ההחלטה תתקבל מתוך כמה אפשרויות.

אוי ואבוי אם מכבי היו פועלים רק משיקולים של יח"צ.

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

רגע סלבה

בוא נפריד בין יועץ תקשורת שתפקידו לומר את הדברים האלה. נכון. אוי ואבוי אם תעסיק יועץ תקשורת והוא יגיד לך הפוך. זה תפקידו ואם הוא לא יבצע אותו כראוי אין לו ערך.

יחד עם זאת מכבי זו מערכת גדולה ומורכבת שתמיד יהיה בה מתח מובנה וההנהלה צריכה לבחון את כל האפשרויות ולקבל את ההחלטה הנכונה בתוך כל האופציות. היועץ יגיד כך, גורמים אחרים יגידו אחרת. בסוף ההחלטה תתקבל מתוך כמה אפשרויות.

אוי ואבוי אם מכבי היו פועלים רק משיקולים של יח"צ.

ההחלטה הנכונה במקרה הזה, בו מעורב לחץ של תקשורת ארצית וארגונים שמנסים לתפוס טרמפ, היא להקשיב ליועץ התדמית ולהמשיך הלאה.

מקצועיות לא באה לידי ביטוי רק בדברים שמוצאים חן בעיניך.

24 דקות לפני, ת"א שלנו said:

כל דבר בעולם הוא סובייקטיבי. דעתי היא שארגון כמו מכבי, שמקדש את הדרך ולא רק את התוצאה, צריך להודות בטקס האליפות לשני שחקנים חפים מכל פשע שהוצאו לחופשה זמנית או קבועה על ידי ההנהלה ונמצאים כרגע עמוק בתוך הבוץ בפרשיה סבוכה ולא נעימה. אם הכרוז הודה לאהרון שוינפלד, אז בחייאת ראבק כן יש מקום להודות לשני שחקנים שהיו משמעותיים מאוד בתואר הזה וכרגע לא הורשעו בשום עבירה - לא בהיבט הפלילי ולא בהיבט המוסרי.

אני פאנט של דרך הניהול של גולדהאר. אני גם מנהל מערכת ויודע שכמה שאלמד ואעבוד קשה, גולדהאר לא אהיה. גולדהאר יש רק אחד. אבל כאן, עם כל הכבוד, הוא עשה טעות. וזה לא היה נעים לראות. אני חושב שאם נדע להיות רגישים ונכונים, אפשר גם לבקר בעדינות דרך ניהול של מכבי ולהבין שארגון ענק כמו מכבי יכול גם לטעות. וזה בסדר. אבל שיבינו שהם טעו וילמדו מזה, כי זה הפוך מהדרך שגולדהאר הנחיל במכבי.   

אני ואתה לא אובייקטיבים אחי אנחנו אוהדים של הקבוצה ואוהבים את השחקנים ככדורגלנים,כל מערכת השיקולים שלנו מושפעת מזה.

מכבי רוצים שתיהיה סטנדרטיזציה בכל מה שקשור לנושא הזה וכנראה משלמים כסף למי שצריך בשביל שישתמש בכלים מקצועיים בשביל להתמודד עם הנושא.אני הייתי מאוד רוצה שיזכירו אותם,אבל זה רק כי אני אוהב אותם,אני משתדל לא להיכנס לשיקולים תדמיתיים