Jump to content

תלבושות - עונת 20/21

(:Ben

Recommended Posts

On 2.7.2020 at 11:45, סלבה said:

הסמל הזה נורא יפה ככה, אבל הוא קצת עמוס.

זה נראה עמוס בגלל שהפרופורציות בגדלים של הכוכבים מול הכוכב לא נכונות.

עם כוכבים גדולים יותר ומרווחים יותר זה יראה סבבה.

העיגול מיותר לגמרי והכי גנרי בעולם

סמל עיגול זה להחליף נבלה בטרפה. כל הקטע זה להעיף כל מה שלא קשור לסמל שייצג את מכבי במשך 60 שנה, אוהדים חורטים אותו על גופם ומעטרים איתו תפאורות וכו. לא להחליף כדור גנרי בעיגול גנרי - לחזור לסמל המקורי והקדוש שלנו, המילה מכבי בתוך מגן דוד עם ת א למטה , לא יותר לא פחות

הבאסה בישראל זה שבאמת לחצי מקבוצות הליגה יש את אותו הסמל בדיוק. וגם אם כולם יוותרו על הכדורים, אז חצי יהיו מכבי בתוך מגן דוד וחצי יהיו איש עם פטיש ומגל

1 דקה לפני, avich15 said:

הבאסה בישראל זה שבאמת לחצי מקבוצות הליגה יש את אותו הסמל בדיוק. וגם אם כולם יוותרו על הכדורים, אז חצי יהיו מכבי בתוך מגן דוד וחצי יהיו איש עם פטיש ומגל

זה כמו שתגיד - הבאסה בישראל שלחצי מהקבוצות קוראים מכבי ולחצי קוראים הפועל, בוא נשנה את השם. זה מה יש, אנחנו הראשונים עם השם הזה ונהיה גם הראשונים עם הסמל הזה, שיזדיינו כל השאר

לא לגמרי אותו דבר, כי לחצי מהקבוצות באנגליה קוראים 'יונייטד' או 'אתלטיק'. אין לי בעיה שיקראו להם ככה, אבל שלכל אחד יהיה סמל שרלוונטי אליו.. ואם היינו ראשונים, אז שנהיה היחידים

9 דקות לפני, Semper Fidelis said:

סמל עיגול זה להחליף נבלה בטרפה. כל הקטע זה להעיף כל מה שלא קשור לסמל שייצג את מכבי במשך 60 שנה, אוהדים חורטים אותו על גופם ומעטרים איתו תפאורות וכו. לא להחליף כדור גנרי בעיגול גנרי - לחזור לסמל המקורי והקדוש שלנו, המילה מכבי בתוך מגן דוד עם ת א למטה , לא יותר לא פחות

זה.

17 דקות לפני, avich15 said:

לא לגמרי אותו דבר, כי לחצי מהקבוצות באנגליה קוראים 'יונייטד' או 'אתלטיק'. אין לי בעיה שיקראו להם ככה, אבל שלכל אחד יהיה סמל שרלוונטי אליו.. ואם היינו ראשונים, אז שנהיה היחידים

אני לא יכול להכריח קבוצות לא לעשות את השינוי הזה בעקבותינו. כמו שאנחנו הראשונים עם סמל הכדור המכוער וכל הליגה החליפה בעקבותינו

2 hours ago, Semper Fidelis said:

העיגול הזה הוא הסמל הראשון שלנו עם סמל מכבי, משנות ה-30-40. הוא עם שינויים קצת, אבל מראה שלא ממש צריך להזכיר את העיר, היא ברורה מאליה.

דברים משתנים. גם "הסמל המקורי" נכנס לשימוש בשנות השבעים ונעלם בשנות השמונים בסך הכל. אני לא חולק על זה שהוא מה שמזוהה איתנו כ"קלאסי", ואני בעצמי רוצה אותו.

לגבי זה שכולן עם סמל אגודת מכבי - כשהצטרפנו לתנועת מכבי הצטרפנו במודע לתנועה שבה נחלוק את השם עם מועדונים אחרים, ששיתפנו איתם פעולה.

50 דקות לפני, סלבה said:

העיגול הזה הוא הסמל הראשון שלנו עם סמל מכבי, משנות ה-30-40. הוא עם שינויים קצת, אבל מראה שלא ממש צריך להזכיר את העיר, היא ברורה מאליה.

אתה הולך סחור סחור במקום להבין מה שכל אוהד מכבי בן 7 שמשרבט את הסמל על המחברת שלו בבית ספר או  מה שכל אוהד שהולך למקעקע יודעים - זו ההגדרה המילונית של הסמל של מכבי תל אביב

MeirNimni.jpg

7 דקות לפני, Semper Fidelis said:

אתה הולך סחור סחור במקום להבין מה שכל אוהד מכבי בן 7 שמשרבט את הסמל על המחברת שלו בבית ספר או  מה שכל אוהד שהולך למקעקע יודעים - זו ההגדרה המילונית של הסמל של מכבי תל אביב

MeirNimni.jpg

.

45 דקות לפני, MR.Krabs said:

מי שישים פה לינק להזמין מארסיי חוץ ונורבגיה חוץ אני מזמין גם בשבילו

אני מידה לארג' :

https://boutique.om.fr/en/2020-21-om-stadium-away-men-s-football-shirt-311000g

https://www.soccerjerseyfan.store/norway-jersey-2020-away-e8894

8 hours ago, רן יעקובי said:

בבקשה תגיד שאתה עיצבת וזו לא הדלפה

זה לא אני עיצבתי וזה גם לא הדלפה כי אין לבנה עונה הבאה 

4 דקות לפני, YoC said:

אין חולצה לבנה , התלבושת השלישית תהיה שחורה  נוסף לבית צהוב וחוץ כחול

לא נשמע לי הגיוני, אין מספיק הבדל בין שחור לכחול כדי שיאפשרו לשחק עם השחורה במידה ואי אפשר לשחק עם הכחולה והצהובה.

יותר הגיוני שזאת תהיה חולצה רביעית.

1 דקה לפני, zeudemort said:

לא נשמע לי הגיוני, אין מספיק הבדל בין שחור לכחול כדי שיאפשרו לשחק עם השחורה במידה ואי אפשר לשחק עם הכחולה והצהובה.

הגיוני או לא זה מה יש. אולי יחזרו לכחול רויאל בתור חוץ אבל התלבושת השלישית בעונה הבאה היא שחורה.

לא הדוג' הזו ספציפית אבל איזה יפה זה לבן-כחול-צהוב סעמק.

1 דקה לפני, דקסטר said:

הגיוני או לא זה מה יש. אולי יחזרו לכחול רויאל בתור חוץ אבל התלבושת השלישית בעונה הבאה היא שחורה.

לא הדוג' הזו ספציפית אבל איזה יפה זה לבן-כחול-צהוב סעמק.

הלבנה השנה הייתה הצגה, היא הייתה מדהימה!

גם בעונה של סוזה הייתה לבנה יפה לטעמי

17 דקות לפני, zeudemort said:

נמחק, מקווה שהספקת לראות חח

8 hours ago, zeudemort said:

נחכה כמה ימים ונגלה יחד שאני צודק