Jump to content

תלבושות - עונת 20/21

(:Ben

Recommended Posts

21 דקות לפני, maynard_prica said:

בגדול פילה מאוד מאכזבים גם השנה.

חולצת בית זהה לחולצות שהיו לנו בעבר,

חולצת חוץ שחורה (???) , אם כבר שחורה אז שתהיה שלישית, אבל שחור? נראה כמו ביתר במשחקים שנלבש אותה, בעיניי זה מחפיר.

חולצה  שלישית- זהה לחולצה השלישית של שנה שעברה.

במילה אחת, אכזבה. אך אחת מהן לא עושה חשק עז לקנות אותה, למרות שסביר שארכוש את הבית בסופו של דבר. ציפיתי מפילה לרמה גבוהה יותר וציפיתי ממכבי להתעקש על צבעי המועדון.

חוץ מהז'קט הלבן, נפילה.

Just now, gilad-b said:

מישהו מוכן להסביר לי מה זה הזבל השחור הזה בתור חולצה שניה ולמה התגובות פה כאילו הכל בסדר?

כי אין מופתעים, זה כבר הודלף לפני כמה חודשים.

36 דקות לפני, itanar said:

תכלת זה רעיון נהדר לתלבושת רטרו. 

אין היום קבוצות בישראל בישראל בליגות הראשונות עם תכלת.

בשעה טובה מישהו במועדון הזה השכיל להשתחרר מהקיבעון וההתעקשות על חולצת חוץ כחולה בכל מחיר. סה"כ חולצה שחורה, אחד הצבעים הכי נייטרלים שיכולים להיות. אנשים כאן מגיבים כאילו מכבי הוציאה חולצה סגולה/ורודה/כתומה.

גם ללא קשר לרטרו אין סיבה שזה לא יקרה. זה גוון של כחול, מועדונים כמו צ'לסי אינטר וברצלונה העמידו חולצות מאד יפות בשנים האחרונות על אותו העיקרון. גם החולצה הנוכחית של בית"ר לא רעה, רק חבל שהם חמורים וגם כן פחדו "להתנתק" מהצהוב ולא הלכו על סמל צווארון ושרוולים בשחור ולבן כמו בחולצה המקורית.

32 דקות לפני, MTA66 said:

וואו, איזה תלבושת.
תראו היא אפילו יכולה להיראות אפילו עוד יותר טוב:

n3ndzmeql1og.jpg

וואווו מושלם 

אם זה יקרה כבר לא תהיה לי הזכות להתלונן על הכחול (עד אז- :()

2 דקות לפני, gilad-b said:

מישהו מוכן להסביר לי מה זה הזבל השחור הזה בתור חולצה שניה ולמה התגובות פה כאילו הכל בסדר?

זאת חולצה רשמית של מכבי, חוץ מאדום וירוק מה זה משנה אם זאת שלישית או שניה?

ואם היתה כחולה שניה ושחורה שלישית היית גם נגעל?

הלכו 600 שקלים

30 דקות לפני, ebibo said:

אוי נו העניין של שחור זה עניין טכני בלבד, אם באה מולנו קבוצה שלובשת כחול לבן לא נוכל לשחק עם הצהוב כי המכנס כחול, לא נוכל לשחק עם הלבן כי זה מתנגש עם הלבן, אז תלבושת החוץ לא יכולה להיות כחולה זה ממש מטומטם, ברגע שיש מכנס כחול בחולצת בית נגמר הסיפור, החוץ חייבת להיות מנוגדת וכנראה בצבע שלא היה לנו אף פעם, מקבל את השחורה בנתיים

אני לא חושב שזו כזו בעיה לשחק צהוב כחול מול לבן כחול(מי משחק ככה בארץ? פת כחול מלא או לבן מלא) אבל חוץ מזה שאפשר פשוט להוציא מכנסיים צהובים למקרה ש"נתקעים"

7 דקות לפני, gilad-b said:

https://forum.12p.co.il/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=174172

1 דקה לפני, דקסטר said:

אני לא חושב שזו כזו בעיה לשחק צהוב כחול מול לבן כחול(מי משחק ככה בארץ? פת כחול מלא או לבן מלא) אבל חוץ מזה שאפשר פשוט להוציא מכנסיים צהובים למקרה ש"נתקעים"

https://forum.12p.co.il/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=174172

בול

1 דקה לפני, Shroud said:

מה הקטע של הכוכבים בתמונה כמו בפיפא? כהן גלזר ופרץ 4 כוכבים.  רק לי נראה שמחר יציגו 5 כוכבים עם זהבי? 

כוכב על כל חמש אליפויות, לנו יש 24 אז ארבע כוכבים. באליפות הבא זה יהפוך לחמישה כוכבים. 

11 דקות לפני, דקסטר said:

תראה, לתרבות הישראלית והקומבינה מתאים בול מה שאמרת, נעשה מה בא לנו ואם לא ילך וניתקע נמצא איזה פתרון ונקווה שהפסנאי לא שכח באותו יום את המכנסיים הצהובים, זה מאוד מתאים.

הבעיה שההתנהלות אצלנו לא ברמה הזאת, אנחנו וחיפה מתנהלים קצת אחרת ואין אצלנו תרבות כזאת, פותרים את הבעיה מראש ולא מחכים ש "ניתקע" ואז נחפש איזה אפסנאי או שטויות כאלו לפני משחק באירופה

חוץ מהמסמל אין שום דבר שקשור למכבי בחולצה הזאת. איזה מגעיל יהיה לראות יציע שחור במידה והיה קהל איכס אפילו פה הצליחו לבאס אותי.

7 דקות לפני, itan17 said:

חולצה הכי יפה שיצאה לדעתי

איכס אתה מכבי או בית"ר? אולי נשלב גם אדום וכחול בפעם הבאה רק כסף והתמסחרות נהיה פה.

אם זה היה בא כתלבושת שלישית זה היה הצגה, ברמה של הלבנה מעונת 15/16

הבעיה שזה בא במקום ולא בתוספת

כחול כהה היה יושב על זה יפה ועובר בגרון

איך אנשים אוהבים להגזים, בסך הכל עניין החלוצות השחורות זה טרנד עולמי בעשרות קבוצות שהגיע גם לפה 

אולי היה עדיף שזה יהיה חולצה שלישית (כניראה לא התאפשר כי חובה חולצה לבנה מסתבר), אבל גיוון בתלבושות מידי פעם (בגבול ההגיון) זה לא דבר מגונה

אחלה חולצה 

7 דקות לפני, ebibo said:

תראה, לתרבות הישראלית והקומבינה מתאים בול מה שאמרת, נעשה מה בא לנו ואם לא ילך וניתקע נמצא איזה פתרון ונקווה שהפסנאי לא שכח באותו יום את המכנסיים הצהובים, זה מאוד מתאים.

הבעיה שההתנהלות אצלנו לא ברמה הזאת, אנחנו וחיפה מתנהלים קצת אחרת ואין אצלנו תרבות כזאת, פותרים את הבעיה מראש ולא מחכים ש "ניתקע" ואז נחפש איזה אפסנאי או שטויות כאלו לפני משחק באירופה

בדיוק להפך. 

א. זה לא נכון שמכבי ניסו לפתור את ה"בעיה"(בגלל משחק-שניים בעונה, אולי. שנשחק מול קבוצה בלבן-כחול) כי לפי מה שאני יודע תוכננו מדים כחולים וזו לא הסיבה שהם לא יצאו בסוף.

ב. באירופה יודעים לפני איך היריבה תשחק ואף אפסנאי לא צריך לרוץ למחסן.

בדיוק הפוך משכונה. אם כבר "שכונה" זה להשאיר את המדים הלבנים לעונה נוספת (לא שאיכפת לי מזה יותר מדי)

3 דקות לפני, matis said:

איך אנשים אוהבים להגזים, בסך הכל עניין החלוצות השחורות זה טרנד עולמי בעשרות קבוצות שהגיע גם לפה 

אולי היה עדיף שזה יהיה חולצה שלישית (כניראה לא התאפשר כי חובה חולצה לבנה מסתבר), אבל גיוון בתלבושות מידי פעם (בגבול ההגיון) זה לא דבר מגונה

אחלה חולצה 

די לא חייבים להידחף לכל דבר כאילו אתה באר שבע צבעים של מועדון זה דבר שצריך להיות קדוש.

8 דקות לפני, matis said:

אחלה חולצה 

ומה בעיה לעשות כחול ניבי או משהו כזה? איכשהו זה היה עובר. דמיין שאתה מגיע למשחק של מכבי ויותר מחצי אצטדיון עם שחור.

7 דקות לפני, הנדון said:

די לא חייבים להידחף לכל דבר כאילו אתה באר שבע צבעים של מועדון זה דבר שצריך להיות קדוש.

אף אחד לא שינה את הצבעים של המועדון, אני גם לא בטוח שזה בעקבות הטרנד כי לפי ההדלפה החולצה היתה מוכנה כבר לפני חודשים

אישית אני חושב שחולצה השחורה מאוד יפה, אבל אני לא כדי להגיע איתה למשחקים (אם יהיה כאלה עם קהל שוב)

קצת מוזר שהיא החולצת חוץ, אבל לא צריך לצעוק גוועלד על כל דבר