Jump to content

תביעה ייצוגית נגד מכבי - מי אתם לעזזל שתתבעו בשמי ?

הצבר

Recommended Posts

18 hours ago, המכבייה said:

הליך משפטי כזה יקח שנים, אם בכלל. מכבי "חסכה" על אבטחה אבל מיטש בכיף שלו שופך על האהבה שלנו בעונה את מה שאתה ואני לא נרוויח בכמה דורות. אין בעיה שזאת דעתך, רק תיהיה בקונטקסט ובפורפורציות הנכונות. בסוף, זה עניין רגשי לגמרי. 

אם מי שירצה את הכסף/הנחה לעונה הבאה/מבחינתי זיכוי לקנות בגדים בחנות

אם לא יקבל, וזה ילך לכזו תביעה, תהיה בטוח שלא יעשה שוב מנוי. ואז מכבי תפסיד בענק

בסך הכל השחקנים קיצצו מיליונים, אין עלויות אבטחה, יחד זה לפחות הסכום שמגיע לאוהדים, אז בשביל מה קיצצו לשחקנים ובאבטחה ובשכירות (בלומפילד כל הפלייאוף משחקים חינם), אם לא להחזיר לאוהדים? מה יחלקו את זה דיבידנד? באירוניה כמובן, ברור שזו חברה שכל הזמן בהפסדים

במיוחדהכסף הגדול לחברות ואנשי עסקים שקנו תאים במאות אלפי שקלים. היית מוותר במקומם?

אני ב400 שקל האלה יקח לנסיעה באה שלי עם מכבי לחול, הוצאתי על הקבוצה הזאת מעריך 100 אלף שקל, אני אמשיך להוציא כל חיי, אני לקוח שבוי ולעולם אין אפשרות ללכת לקבוצה "מתחרה", וכשיכלתי לתבוע את מכבי כי פרסמה בטעות תאריך לא נכון בפייסבוק למשחק חוץ (ואני בהתלהבות תוך 3 דקות הזמנתי כרטיס טיסה, העיקר שאתם אוהדים יותר טובים ממני), בחרתי שלא, והזמינו אותי למשרדים הודו לי ונתנו לי הזמנות למשחקי חוץ, אבל זכותכם לא להסכים איתי כמו שאמרת זה רגשי לחלוטין, אבל להתבייש בי , ספציפית , לא חושב שיש מישהו שנמצא במעמד כזה (אני צריך להיות כפוף למישהו כדי שהוא יתבייש בי, כאילו אתם איזה מורים רוחניים שלי, דחילק), אל תסכימו איתי.

אבל אתה וסוייר יודעים שאני אוהד, וגם הייתי בתקופות שלא היו באים 300 איש, ובשמחה אחזור לשם ואפטר מכל הטרמפיסטים ואף אבוא יותר (אך זה כבר סיפור אחר). אך בבקשה, אל תתביישו בי, ותגיבו לי בצורה עניינית (זכותכם גם להתעלם ממני), אבל תכבדו את דעתי להגיד שאני לא אוהד זה מגוחך.

אני מצפה לחולצה צעיף וכובע, במינימום, בפועל זה לא ככה, מתייחסים אליך כאל לקוח בכל דרך אפשרית, מחר יהיה אירופה חוץ ומי ששילם 300 שקל פרוטקשן (פורבר) יקבל כרטיס לפניי, שאני הייתי לפניו 99% אהיה אחריו ולפני הבעלים וגם אחריו ובזמן אני אשקיע והשקעתי וביזבזתי פי אלף זמן ממנו גם אם ישאר עד יומו האחרון.

מה גם שאני מתייחס לזה אחרת, מיץ׳ יכול לקנות איזה קלף בייסבול ב2M$ שיישב לו על השולחן ואם מחר ישפך עליו כוס קפה לא יזיז לו את הביצה. הערך הכלכלי שלו ל2 מליון דולר )שזה משהו שהוא עושה בכמה שעות(

לא בהכרח יותר גבוה מהערך של כמה מאות שקלים לאדם הממוצע

מילא לבקש זיכוי/ החזר , אני לא מבין למה לתבוע? מישהו אמר שלא מחזירים את הכסף? למה עורכי דין צריכים להרוויח שכר טרחה על תביעה מיותרת כל כך.

ושוב פעם אני אומר אני אדחה כל זיכוי שמכבי יציעו לי גם ככה.

1 דקה לפני, liron1006 said:

מילא לבקש זיכוי/ החזר , אני לא מבין למה לתבוע? מישהו אמר שלא מחזירים את הכסף? למה עורכי דין צריכים להרוויח שכר טרחה על תביעה מיותרת כל כך.

מסכים ולכן כתבתי

לעולם לא אתבע את מכבי

אך כן מצפה לפיצוי כלשהו או החזר, ולכן אני פשוט אשב על הגדר. מקווה שיחליטו על הצעד הנכון, באנגליה כולם מחזירים, אין סיבה שכאן לא.

אביב היקר, 

הבעיה הכי גדולה שלי עם הסיפור הזה, זה ה"איך" ולא ה"מה"

לגיטימי לבקש פיצוי. לא לגיטימי לתבוע

וברגע שיש תביעה - השני עו"ד האלו לקחו את המטוטלת למקום הכי קיצוני שיש וכדי לקבל בלאנס צריך לקחת את המטוטלת למקום הקיצוני הנגדי שזה וויתור על פיצוי וכו' עד שהתביעה תבוטל

בסדר גמור אם יש אוהד שיבקש פיצוי, אבל לא דרך תביעה. אפשר לשלוח מייל, אפשר לבקש בצורה מכובדת, יש דרך ראויה לעשות את זה. 

אני אישית מודיע שאין לי כוונה לקבל שום פיצוי אבל אני יכול להבין אוהד שחושב ש300 שח זה הרבה כסף. לא נכנס לאף אחד לכיס

יחד עם זאת - אוהד שיתבע את מכבי יזכה לראות אותנו מקימים חומה בצורה מול העיניים שלו שתגן על המועדון  

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אביב היקר, 

הבעיה הכי גדולה שלי עם הסיפור הזה, זה ה"איך" ולא ה"מה"

לגיטימי לבקש פיצוי. לא לגיטימי לתבוע

וברגע שיש תביעה - השני עו"ד האלו לקחו את המטוטלת למקום הכי קיצוני שיש וכדי לקבל בלאנס צריך לקחת את המטוטלת למקום הקיצוני הנגדי שזה וויתור על פיצוי וכו' עד שהתביעה תבוטל

בסדר גמור אם יש אוהד שיבקש פיצוי, אבל לא דרך תביעה. אפשר לשלוח מייל, אפשר לבקש בצורה מכובדת, יש דרך ראויה לעשות את זה. 

אני אישית מודיע שאין לי כוונה לקבל שום פיצוי אבל אני יכול להבין אוהד שחושב ש300 שח זה הרבה כסף. לא נכנס לאף אחד לכיס

יחד עם זאת - אוהד שיתבע את מכבי יזכה לראות חומה בצורה מול העיניים שלו  

אני מסכים איתך פחות או יותר

בנוגע למי שיתבע, מסכים שהוא לא אוהד, וסביר להניח שכך או כך אם זה יגיע לתביעה ומכבי לא תפעל בהקדם, אני מאמין שהיא תאבד חצי מההכנסות במנויים ( מדובר בעיקר על המנויים היקרים, שהם הפסידו הכי הרבה, ועל תאי צפייה, שכן הם לא יעשו שוב חוזה כזה אם מכבי תתנער, וכאן לדעתי נכנס גם דין פרוטה כדין מאה, אך זה אינדווידואלי)

31 דקות לפני, liron1006 said:

לא אמרו גם שכן מחזירים.

בשלב הזה היינו צריכים להיות במצב שמכבי כבר מוציאה לתקשורת מסרים ברורים, ולא את הערפל שיש עכשיו.

כשלא צועדים קדימה עם החלטה ברורה, אז מאפשרים פתח לכל מיני קונסטלציות משונות שמשאירות את האוהדים להתכתש.

טוב תעשה מכבי אם תבאר את עמדתה בהקדם.

גם להודות שעוד לא החליטו איך לנקוט ופוזלים לגורמים אחרים כדי לקבל מהם השראה כיצד הצעד הראוי לנכון- גם זו אמירה והיא בסדר כדי להרגיע את ההמון.

חלק מהשירות של מכבי כמוצר יוקרה, הוא גם יחסי הציבור והאחריות לדברר החוצה.

בשגרה עושים את זה ברמה אירופאית-

הניהול של זה במשבר צריך לפעול פי כמה יותר חזק.

ברגע שלא מתקשרים- אז זה מצייר רושם של חוסר שקיפות.

הגנום היהודי מתעורר כשהוא מריח מאחד הצריפים לחם מוחבא.

42 דקות לפני, YNWA said:

אני מסכים איתך פחות או יותר

בנוגע למי שיתבע, מסכים שהוא לא אוהד, וסביר להניח שכך או כך אם זה יגיע לתביעה ומכבי לא תפעל בהקדם, אני מאמין שהיא תאבד חצי מההכנסות במנויים ( מדובר בעיקר על המנויים היקרים, שהם הפסידו הכי הרבה, ועל תאי צפייה, שכן הם לא יעשו שוב חוזה כזה אם מכבי תתנער, וכאן לדעתי נכנס גם דין פרוטה כדין מאה, אך זה אינדווידואלי)

מבחינתי לתבוע את מכבי זה כבר קו אדום שאני באופן אישי לא מוכן לחצות ובטח לא להיות שותף.
אני מעריך שמכבי כמו תמיד יתנהלו בצורה הכי מקצועית בארץ ויחשבו על הפתרון האופטימלי ובטוח שהם רוצים לתת פיצוי לאוהדים.

1 hour ago, YNWA said:

אם מי שירצה את הכסף/הנחה לעונה הבאה/מבחינתי זיכוי לקנות בגדים בחנות

אם לא יקבל, וזה ילך לכזו תביעה, תהיה בטוח שלא יעשה שוב מנוי. ואז מכבי תפסיד בענק

בסך הכל השחקנים קיצצו מיליונים, אין עלויות אבטחה, יחד זה לפחות הסכום שמגיע לאוהדים, אז בשביל מה קיצצו לשחקנים ובאבטחה ובשכירות (בלומפילד כל הפלייאוף משחקים חינם), אם לא להחזיר לאוהדים? מה יחלקו את זה דיבידנד? באירוניה כמובן, ברור שזו חברה שכל הזמן בהפסדים

במיוחדהכסף הגדול לחברות ואנשי עסקים שקנו תאים במאות אלפי שקלים. היית מוותר במקומם?

אני ב400 שקל האלה יקח לנסיעה באה שלי עם מכבי לחול, הוצאתי על הקבוצה הזאת מעריך 100 אלף שקל, אני אמשיך להוציא כל חיי, אני לקוח שבוי ולעולם אין אפשרות ללכת לקבוצה "מתחרה", וכשיכלתי לתבוע את מכבי כי פרסמה בטעות תאריך לא נכון בפייסבוק למשחק חוץ (ואני בהתלהבות תוך 3 דקות הזמנתי כרטיס טיסה, העיקר שאתם אוהדים יותר טובים ממני), בחרתי שלא, והזמינו אותי למשרדים הודו לי ונתנו לי הזמנות למשחקי חוץ, אבל זכותכם לא להסכים איתי כמו שאמרת זה רגשי לחלוטין, אבל להתבייש בי , ספציפית , לא חושב שיש מישהו שנמצא במעמד כזה (אני צריך להיות כפוף למישהו כדי שהוא יתבייש בי, כאילו אתם איזה מורים רוחניים שלי, דחילק), אל תסכימו איתי.

אבל אתה וסוייר יודעים שאני אוהד, וגם הייתי בתקופות שלא היו באים 300 איש, ובשמחה אחזור לשם ואפטר מכל הטרמפיסטים ואף אבוא יותר (אך זה כבר סיפור אחר). אך בבקשה, אל תתביישו בי, ותגיבו לי בצורה עניינית (זכותכם גם להתעלם ממני), אבל תכבדו את דעתי להגיד שאני לא אוהד זה מגוחך.

אני מצפה לחולצה צעיף וכובע, במינימום, בפועל זה לא ככה, מתייחסים אליך כאל לקוח בכל דרך אפשרית, מחר יהיה אירופה חוץ ומי ששילם 300 שקל פרוטקשן (פורבר) יקבל כרטיס לפניי, שאני הייתי לפניו 99% אהיה אחריו ולפני הבעלים וגם אחריו ובזמן אני אשקיע והשקעתי וביזבזתי פי אלף זמן ממנו גם אם ישאר עד יומו האחרון.

מה גם שאני מתייחס לזה אחרת, מיץ׳ יכול לקנות איזה קלף בייסבול ב2M$ שיישב לו על השולחן ואם מחר ישפך עליו כוס קפה לא יזיז לו את הביצה. הערך הכלכלי שלו ל2 מליון דולר )שזה משהו שהוא עושה בכמה שעות(

לא בהכרח יותר גבוה מהערך של כמה מאות שקלים לאדם הממוצע

ממש לא מתבייש בך ומכבד את דעתך. בלי ועם קשר, כל סיפור הקיצוצים לדעתי הוא על מנת לעמוד ברף הפיירפליי. להקטין הפסדים שגם ככה קיימים. 

על מה תביעה ולמה לעזאזל הם דורשים פיצוי בשמי? אני בטוח שמכבי כבר תכננו איך לפצות אותנו עונה הבאה למה טובה התביעה הזאת חוץ מלאוכלי חינם האלה שמצאו הזדמנות?

3 hours ago, liron1006 said:

מרגיש שאני חופר, אבל למה לא לארגן רשימה מסודרת של אנשים שמוותרים על פיצוי וחותמים על זה ונעביר את כל הרשימה למכבי.

מטופל מכל כיוון אפשרי ע"י הרבה אנשים, בשלב זה אנחנו ממתינים לתשובה מעורכי הדין של הקבוצה 

בקבוצת הפייסבוק שפורסמה כאן יש כבר כ450 חברים.

בהנחה והם מייצגים לפחות 500 מנויים מדובר על בערך 2.5% ממנויי הקבוצה.

אפשר וצריך להגיע להרבה יותר אנשים, תמשיכו להפיץ ולקדם הנושא, ירד מהר מדי מסדר היום.

מצטרף.

מוותר על כל זיכוי ואף מקווה שהמועדון יוציא מנויים לעונה הבאה.

קונה מיד בלי לחשוב על יהיה או לא יהיה קהל.

התרגשתי לקרוא שבאיאקס המנויים לעונה הבאה סולד אאוט!!! אוהדים מרגשים!!!

18 hours ago, הצבר said:

מטופל מכל כיוון אפשרי ע"י הרבה אנשים, בשלב זה אנחנו ממתינים לתשובה מעורכי הדין של הקבוצה 

סבבה יופי, שמח לשמוע!

תודה על היוזמה.

21 hours ago, מכביסט לעד said:

מכבי לא הוציאה הודעה בדיוק כמו שאר הקבוצות. מחכים לראות אם יש הוראות של המנהלת או ההתאחדות וחושבים מה לעשות.

בגלל זה לתבוע?

ראשית מכבי היא בהגדרה לא שאר הקבוצות.

בהגדרה.

נהפוכו- אם היית אומר לי ששאר הקבוצות טרם עידכנו, כך הייתי מגלה שהדבר הנכון לעשות אז, הוא הפוך מהן- לעדכן.

אמרתי שאפשר לעדכן שממתינים להנחיות מלמעלה, אבל כבר לייצר תקשורת, להבהיר פחות או יותר את האפשרויות

ובמקרה של בלגאן להסיט את האש מהם כדי לא לצאת הרעים בסיפור.

במקום שאוהדים יתבעו את המנהלת תובעים את מכבי.

אני לא מנסה לצאת צודק, אלא להיות חכם.

אני בוודאי שלא אתבע.

אבל יכלו לשחרר הודעה שהיתה אולי עשויה למנוע מאנשים להתארגן לתביעה.

זה יחסי ציבור בסיסיים והדבר החכם לעשות.

"טרם החלטנו סופית, אבל מטפלים בזה וחושבים על פתרונות"

וואללה זו הודעה שקיבלתי מהגננת על איזה כיבוד להביא למסיבת שבועות בגן של הבת שלי-

אז מכבי בתפוצה של עשרות אלפי בעלי מנוי לא אחראית להעביר מסר דומה?

1 hour ago, ששון הצהוב said:

ראשית מכבי היא בהגדרה לא שאר הקבוצות.

בהגדרה.

נהפוכו- אם היית אומר לי ששאר הקבוצות טרם עידכנו, כך הייתי מגלה שהדבר הנכון לעשות אז, הוא הפוך מהן- לעדכן.

אמרתי שאפשר לעדכן שממתינים להנחיות מלמעלה, אבל כבר לייצר תקשורת, להבהיר פחות או יותר את האפשרויות

ובמקרה של בלגאן להסיט את האש מהם כדי לא לצאת הרעים בסיפור.

במקום שאוהדים יתבעו את המנהלת תובעים את מכבי.

אני לא מנסה לצאת צודק, אלא להיות חכם.

אני בוודאי שלא אתבע.

אבל יכלו לשחרר הודעה שהיתה אולי עשויה למנוע מאנשים להתארגן לתביעה.

זה יחסי ציבור בסיסיים והדבר החכם לעשות.

"טרם החלטנו סופית, אבל מטפלים בזה וחושבים על פתרונות"

וואללה זו הודעה שקיבלתי מהגננת על איזה כיבוד להביא למסיבת שבועות בגן של הבת שלי-

אז מכבי בתפוצה של עשרות אלפי בעלי מנוי לא אחראית להעביר מסר דומה?

מסכים לגמרי,

היו יכולים להתנהל בצורה יותר שקופה.

14 דקות לפני, kutomer said:

מסכים לגמרי,

היו יכולים להתנהל בצורה יותר שקופה.

מה הם יכולים לכתוב שאף אחד עוד לא יודע מה יהיה בעונה הבאה?

• מנהלים ראשיים

בואו נעשה את זה יותר מסודר, לאחר שתביעה ממש תמשיך אז אני אדבר עם מכבי ואם יהיה צורך ברשימה אז נארגן ביחד.