Jump to content

תביעה ייצוגית נגד מכבי - מי אתם לעזזל שתתבעו בשמי ?

הצבר

Recommended Posts

שוחחתי עם פשחצקי

הוא הבין שהמגמה אצלנו הפוכה ופרט לשני עורכי הדין האלו ועוד מספר מצומצם של אוהדים, הקהל שלנו נגד המהלך הזה בצורה נחרצת

הוא ערך את הכתבה והוסיף את התגובה הזאת ששלחתי לו - תגובה ראשונית בשם כולנו שנמצאת בסוף הכתבה.

צריך להבהיר להנהלה בדיוק כמה הערכה יש לנו כלפיהם. 

302909431_.thumb.png.870341ae0b43752802510dd07027fdb6.png.

מזעזע בעיניי שיש אנשים שחושבים לגזור קופון על מכבי. עאלק נלחמים בשם החלשים.

מעניין אם יש אופציה של המועדון למנוע מהם לחדש מנוי בשנים הבאות

אני ממש מובך מכל הסיפור הזה, מדהים אותי שאלו המחוזות שאליהם פונים אוהדים של הקבוצה כדי לדרוש פיצוי כספי כלשהו לשם העצמת תחושת האגו שלהם והתחושה שלא דפקו אותם, ובשביל זה הם מוכנים להיכנס ראש בראש עם המועדון שלהם כדי לקבל ממנו בחזרה 200 ש"ח שהם איבדו בגין אירוע כתוצאה מכוח עליון שמתרחש פעם ב100 שנה. הזוי. אני אישית כן זקוק לכסף ודי בדחיפות, אבל 200 ש"ח לא ישנו עבורי דבר. 

כסף מבחינתי משיגים באמצעות עבודה, לא בדיונים משעממים באולמות משפט. תהליך המשפטיזציה בארץ הוא מגמה עצובה מאד. אנשים חיים היום בתוך תקנון ולעתים מחפשים בכוח איפה נגרמה להם פגיעה כלשהי, מנצלים את הקלות הבלתי נסבלת שבה אנשים/חברות נדרשים לשלם פיצויי עתק ונהנים מהכנסה פסיבית במסווה עלוב של עשיית צדק. די דומה לטרול זכויות יוצרים/פטנטים. יופי של הזדמנות ואפשרות עבורם להגדיל את הונם האישי מבלי לעבוד קשה ולהתאמץ. 

לראשונה אני קורא על התביעה הייצוגית, וקראתי רק את הודעת הפתיחה של הצבר, כך שכרגיל אני מסתכן בקפיצה של המון משתמשים כנגדי.

אני בניגוד לוויכוח שהיה לי כאן עם המון משתמשים

חושב שמכבי כמו כל המועדונים בעולם, צריכה להחזיר כסף ולכבד את הלקוחות שלה, אל תהיו תמימים, אנחנו אמנם מתייחסים למועדון באהבה, אבל המועדון רואה אותנו בעידן הנוכחי כלקוחות נטו

אני נגד התביעה, והעמלה שעורכי הדין יקבלו

יחד עם זאת, אם לקחו בחשבון וגם אם לא, סביר להניח שבמיילא מכבי תכננה להחזיר כסף לאוהדים (גם אם בדמי זיכוי לרכישת מוצרי המועדון, בין אם הנחה משמעותית של 300-400 שקל למנוי לעונה הבאה אם וכאשר יהיו אוהדים, כן זה אומר שאני מצפה לקנות מנוי ל11/8 עליון ב600 שקל בשנה הבאה, בעקבות אובדן המשחקים)

כעת אם וכאשר הוגשה תביעה כזו (קורא על זה כאן לראשונה), נראה שמכבי פשוט תחזיר כסף לאוהדים בפשרה מסוימת, ותוציא הודעה על החזרת כספים, שכן אחרת במיילא בית משפט ישפוט לפצות, לפחות לגבי אלה שכן רוצים החזר. במיוחד כאלה שרכשו תאי צפייה במאות אלפי שקלים. ואין טעם בעלויות עורכי דין, ובעיקר בהעכרת האווירה בקהל, שספק אם יחזרו, אותם אלה שמבקשים תיאורטית את ההחזר, שכן סביר שרובם קהל חדש שכן הקפיסיטי עלה השנה ל 300%.

מסתפק בהנחה משמעותית כשתהיה אפשרות לחזור, אחרת מצפה שיחזירו, מתייחסים אליי כלקוח, לא כאוהד, והם הביאו את זה על עצמם וזה הגיוני, הם גם לא שילמו אבטחה לצורך הענין באותה תקופה, אם כך, בהנחה ולא יוחזר כסף, מבחינת אלמנטים של קהל בקורונה הם יצאו אפילו מרווחים.

חשוב לי להבהיר שלא הייתי יוזם תביעה כזו

אבל כן מצפה מהמועדון לתת משהו, ואשב על הגדר

תקראו טוב את ההודעה של אביב מעליי, אם עוד היה לכם איזה ספק עכשיו אני מניח שזה ברור לכולם שאין זכות לבקש פיצוי לא צריכים פיצוי ומי שמבקש לא אחד מכבי חד וחלק.

המשפט האחרון על זה שמכבי לא הוציאה על אבטחה בקורונה ולכן חסכה כסף - זה לבד מסביר לכם כמה תלושים, טיפשים ואגואיסטים אותו מיעוט עלוב שרוצה פיצוי. הלם שהאנשים האלו הולכים מסביבנו כאילו הכל טוב.

אנחנו בוכים תמיד שמתייחסים אלינו כלקוחות ולא כאוהדים אבל דווקא עכשיו צריך להוכיח להם שאנחנו אוהדים ולא לקוחות

39 דקות לפני, guyMTA said:

אנחנו בוכים תמיד שמתייחסים אלינו כלקוחות ולא כאוהדים אבל דווקא עכשיו צריך להוכיח להם שאנחנו אוהדים ולא לקוחות

צודק, יש כאן אמירה, שמקווה שתבוא לטובתנו במאבקים אחרים של המועדון כמו הכנסת ציוד וכו'

5 דקות לפני, שי123 said:

מישהו יודע אם יש מישהו במכבי שאפשר ליצור איתו קשר כדי לחתום על התנגדות לתביעה הייצוגית?

אל תדאג, כשזה יהיה רלוונטי ויהיה בזה צורך אתה תמצא איפה לחתום

1 hour ago, ת"א שלנו said:

שוחחתי עם פשחצקי

הוא הבין שהמגמה אצלנו הפוכה ופרט לשני עורכי הדין האלו ועוד מספר מצומצם של אוהדים, הקהל שלנו נגד המהלך הזה בצורה נחרצת

הוא ערך את הכתבה והוסיף את התגובה הזאת ששלחתי לו - תגובה ראשונית בשם כולנו שנמצאת בסוף הכתבה.

צריך להבהיר להנהלה בדיוק כמה הערכה יש לנו כלפיהם. 

302909431_.thumb.png.870341ae0b43752802510dd07027fdb6.png.

אלוף אתה, תודה חבר. שמחתי לעזור בתיאום ההתקשרות ביניכם.

59 דקות לפני, YNWA said:

לראשונה אני קורא על התביעה הייצוגית, וקראתי רק את הודעת הפתיחה של הצבר, כך שכרגיל אני מסתכן בקפיצה של המון משתמשים כנגדי.

חושב שמכבי כמו כל המועדונים בעולם, צריכה להחזיר כסף ולכבד את הלקוחות שלה, אל תהיו תמימים, אנחנו אמנם מתייחסים למועדון באהבה, אבל המועדון רואה אותנו בעידן הנוכחי כלקוחות נטו

יחד עם זאת, אם לקחו בחשבון וגם אם לא, סביר להניח שבמיילא מכבי תכננה להחזיר כסף לאוהדים (גם אם בדמי זיכוי לרכישת מוצרי המועדון, בין אם הנחה משמעותית של 300-400 שקל למנוי לעונה הבאה אם וכאשר יהיו אוהדים, כן זה אומר שאני מצפה לקנות מנוי ל11/8 עליון ב600 שקל בשנה הבאה, בעקבות אובדן המשחקים)

כעת אם וכאשר הוגשה תביעה כזו (קורא על זה כאן לראשונה), נראה שמכבי פשוט תחזיר כסף לאוהדים בפשרה מסוימת, ותוציא הודעה על החזרת כספים, שכן אחרת במיילא בית משפט ישפוט לפצות, לפחות לגבי אלה שכן רוצים החזר. במיוחד כאלה שרכשו תאי צפייה במאות אלפי שקלים. ואין טעם בעלויות עורכי דין, ובעיקר בהעכרת האווירה בקהל, שספק אם יחזרו, אותם אלה שמבקשים תיאורטית את ההחזר, שכן סביר שרובם קהל חדש שכן הקפיסיטי עלה השנה ל 300%.

מסתפק בהנחה משמעותית כשתהיה אפשרות לחזור, אחרת מצפה שיחזירו, מתייחסים אליי כלקוח, לא כאוהד, והם הביאו את זה על עצמם וזה הגיוני, הם גם לא שילמו אבטחה לצורך הענין באותה תקופה, אם כך, בהנחה ולא יוחזר כסף, מבחינת אלמנטים של קהל בקורונה הם יצאו אפילו מרווחים.

הליך משפטי כזה יקח שנים, אם בכלל. מכבי "חסכה" על אבטחה אבל מיטש בכיף שלו שופך על האהבה שלנו בעונה את מה שאתה ואני לא נרוויח בכמה דורות. אין בעיה שזאת דעתך, רק תיהיה בקונטקסט ובפורפורציות הנכונות. בסוף, זה עניין רגשי לגמרי. 

ואללה לא רק שאני לא מבין איך אפשר לתבוע את המועדון על הדבר הספציפי הזה, אני גם מוכן לתרום למועדון אם הם היו מבקשים 

ואללה לא רק שאני לא מבין איך אפשר לתבוע את המועדון על הדבר הספציפי הזה, אני גם מוכן לתרום למועדון אם הם היו מבקשים 

במקום לבוא ולהגיד תודה על המשחק בסמי

לבוא ולהגיד תודה על הארבע דרבים, לבוא ולהגיד תודה על המשחק בטדי, לבוא להגיד תודה על האליפות, במקום זה תובעים את המועדון, 

נו באמת

8 hours ago, Semper Fidelis said:

לא צריך לקבל הסכמה מאף אחד

תובענה ייצוגית אפשרית במידה וישנה פגיעה בציבור

זה דורש מהם לקבל מבי"ש הצהרה שהם פועלים בשם הציבור ( ועושקים שליש מהתגמול ) אבל אם על עושק יש 10 מתנגדים הם צריכים להביא את זה לבית המשפט 

זה מעמיד אותם במצב שבעצם הם לא מייצגים את הציבור במקרה הטוב הם מייצגים עשירית ממנו, זה בהחלט מעמיד את כל התביעה במצב בעייתי 

אישור התובענה הייצוגית מצריכה את התובע (בין היתר) להוכיח כי הוא מייצג קבוצת ניזוקים גדולה שבשל עלות ההליך ופיזור הניזוקים אינם תובעים בעצמם.

רשימה שמית של אלפי מנויים המוותרים על הפיצוי יכולה:

א. במקרה המאוד מאוד טוב (והלא סביר בעיניי) להוציא את מכבי תל אביב מהתביעה ולקבוע כי התובע לא מייתג את קבוצת הניזוקים.

ב.  במקרה היותר סביר להוות קלף של מכבי בהגעה לפשרה ולפיצוי נמוך בהרבה.

מהלך מאורגן של רישום שכזה יכול לעשות פלאים ואף להוקיר סוף סוף תודה לבעלים היקר שלנו שרבים מאיתנו לא מסוגלים להעביר לו את מידת הערכתנו.

3 hours ago, YNWA said:

אנשים אטומים הבנאדם שופך פה מאות מליונים ואתם רוצים החזר מ1000 שקלים על 5 משחקים,

5 משחקים פיספסתם מתוך 20, כמה יצא לכם מזה 300 שח? ממש להתעשר.

שלא לדבר על עונת אליפות, עונה היסטורית, אתם קוראים לעצמכם אוהדים?

זה לא עניין כלכלי זה עניין עקרוני, השתגעתם לגמרי.

ואני לא מדבר סתם, הוצאתי 1300 בקורונה כדיי להשתתף בנטל ללא ההכנסות מהקהל, כדיי להראות את התמיכה במועדון,

תתביישו.

image.thumb.png.d3092bfef2d801147df810567e600f85.png

מנויי פלייאוף נמכרו? לא שאני מצדיק אותם (לא רוצה שום פיצוי על 4 מנויים של משפחתי) אבל הם עוד איכשהו יכולים לדרוש החזר

3 hours ago, kikoman said:

אנשים אטומים הבנאדם שופך פה מאות מליונים ואתם רוצים החזר מ1000 שקלים על 5 משחקים,

5 משחקים פיספסתם מתוך 20, כמה יצא לכם מזה 300 שח? ממש להתעשר.

שלא לדבר על עונת אליפות, עונה היסטורית, אתם קוראים לעצמכם אוהדים?

זה לא עניין כלכלי זה עניין עקרוני, השתגעתם לגמרי.

ואני לא מדבר סתם, הוצאתי 1300 בקורונה כדיי להשתתף בנטל ללא ההכנסות מהקהל, כדיי להראות את התמיכה במועדון,

תתביישו.

image.thumb.png.d3092bfef2d801147df810567e600f85.png

מלך. אני בהלם כמוך.

מנויי פלייאוף זה בצד, כמובן שיקבלו זיכוי מלא, לא צריכים לבקש בכלל. 

חתמנו על עצומה לא מזמן, כמה חתמו עליה? שיעבירו למכבי/מורן מאירי הם כבר ידעו מה לעשות איתה, אין לי ספק שבית משפט יגלגל אותם מהמדרגות עם כזאת עצומה. אם אין מספיק חתימות, אולי עכשיו צריך לפתוח אותה מחדש