Jump to content

תביעה ייצוגית נגד מכבי - מי אתם לעזזל שתתבעו בשמי ?

הצבר

Recommended Posts

טוב מהתכתבות שלי עם רז אמיר ייאמר לזכותו ולזכות one שהם לא נותנים לעו"ד ולתביעה ההזוייה הזאת במה באתר שלהם. 

בואו נוריד את הכתבה הזאת מספורט 5 הליצנים

מי מכיר שם כתב שיכול לעשות שם סדר או להוציא את אוהדי מכבי מהפרסום הזה

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

טוב מהתכתבות שלי עם רז אמיר ייאמר לזכותו ולזכות one שהם לא נותנים לעו"ד ולתביעה ההזוייה הזאת במה באתר שלהם. 

בואו נוריד את הכתבה הזאת מספורט 5 הליצנים

מי מכיר שם כתב שיכול לעשות שם סדר או להוציא את אוהדי מכבי מהפרסום הזה

הבעלים מכונה מכביסט ממשפחה של מכביסטים לא?

במקרה שזה באת יגיע לדיון, צריך לעשות מסמך עם אלפי חתימות שדורשים להוציא אותנו ממניין המנויים לתביעה וגם אם תתקבל איזה בקשה כזאת היא תיהיה הרבה יותר מופחתת

מבטיח לכם שהמנויים שרוצים החזר הם גם הראשונים לקלל את מכבי למה לא מביאים את רונלדו ומסי ומקללים את יונתן כהן כל המשחק

צריך לייצר באז תקשורתי גדול שנותן קונטרה לשטות הזאת וזה יאבד מהלגיטימציה שמוטי פשחצקי נתן דרך הכתבה ההזויה שמופיעה בספורט 5. יש פה עניין פרסומי שעורכי הדין מנסים לעשות על המקרה הזה. הם הרי יושבים טוב ברוך השם. 300 שח לא יעזרו להם לשרוד את החודש. גימיק פרסומי על הראש שלנו

מוותר על כל פיצוי ומוכן לקנות מנוי לעשור אם יוציאו דבר כזה.

מקווה שהבני זונות שתובעים את מכבי לא יכלו להיכנס יותר למשחקים. פחי אשפה.

2 דקות לפני, nirc2 said:

מבטיח לכם שהמנויים שרוצים החזר הם גם הראשונים לקלל את מכבי למה לא מביאים את רונלדו ומסי ומקללים את יונתן כהן כל המשחק

בדיוק

אם זה יוצא לפועל אני מתכנן באמצעות אחי (מנויים כמובן ל11 שנים) תביעה לאותם אנשים שישתמשו בשמי בלי לקבל אישור או לא ע"פ שיקול דעתי.

ליבי ליבי לכל האלה שדורשים פיצוי כי אין להם מה לאכול...

די עם הזיוני שכל האלה, ה100 שקל לא יעזור לכם, די זה רק יפגע במועדון, מספיק!!!!!!!!!!!!!

לשמחתנו ולרוע מזלנו 

אנחנו הקהל הכי גדול בארץ 

מעל ל20k מנויים ואי אפשר לשלוט במה שכל אחד שמגדיר את עצמו אוהד מוציא מהפה שלו. 

אם למכבי הייתה את היכולת לדרג אוהדים כמו הדרוג של משחקי החוץ ולפי זה לדעת את מי לקחת ברצינות יותר ולמי לתת לדבר באוויר היה הרבה יותר פשוט. כשאין מנגנון כזה כל אחד שמגדיר את עצמו אוהד מכבי הוא אוהד מכבי ובמקרים כאלה צריך לשים חומת הגנה ענקית סביב המועדון שתבהיר לכל המעטפת הרחבה של מאות אלפי האוהדים וספציפית למעל 20k מנויים מה המגמה של גרעין האוהדים ואיך ראוי לפעול.

אנשים עלולים להתבלבל כשהם מריחים הזדמנות לקבל כסף קל...צריך לשמור על המועדון ולגלות כאן אולטרא לויאליות כי בסוף זו אמירה משמעותית של הקהל כלפי גולדהר וייתכן שיהיו לה השלכות בטווח הקרוב או הרחוק. 

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

והוא גם מתעלם מה-70 אחוז שהוא כבר ניצל מהמנוי, זו נוכלות.

בהנחה שהמנויים שלהם עלו 1200 שקל כ"א, מדובר בסך של 970 שקלים לשלושתם ביחד.

בלי ספק יציל אותם כלכלית.

ראשית אציין כי אני בדרך כלל לא כותב בפורום ורק נהנה מהקריאה בו.

ביחס לתביעה שהוגשה, מי שמגיש תביעה ומבקש לאשרה כתביעה ייצוגית בשם קבוצה מסוימת של אנשים לא צריך לבקש את אישורם. לרוב, גם אנשים שנפגעים בסכום קטן שמחים מכך שמישהו הרים את הכפפה והגיש בשמם תביעה. המקרה שלנו קצת שונה. שכן, אין מדובר ביחסי עוסק - צרכן רגילים. מדובר ביחסים של אוהדים ומועדון ולכן רבים אינם מעוניינים להיות חלק מן הקבוצה בשמה מוגשת התביעה.

אני גם בתור מי שאוהד את מכבי שנים רבות איני מעוניין לתבוע את המועדון לשם קבלת החזר. אני לא בטוח שכל אוהד צריך לוותר על ההחזר בשביל המועדון. בטח אפשר לחשוב על דרכים אחרות לפצות את האוהדים על המשחקים שהוחמצו - הנחה מסוימת ברכישת מנוי, הנחה ברכישת מוצרים או הנחה ברכישת מועדון פוראבר וכו'. אך ההתנהלות אמורה להיות ישירות בין האוהדים למועדון, מבלי לערב בתי משפט או עורכי דין.

לכן, אני מציע להגיש הודעה לבית המשפט ובמסגרתה לפרט בצורה מדויקת את שמות האוהדים שאמורים להיות חלק מן הקבוצה שבשמה הוגשה הייצוגית ואינם מעוניינים בכך. לטעמי, ככל שהרשימה תכלול מספר רב יותר של מנויים שמעוניינים לפעול מול המועדון ישירות בנושא, כך בית המשפט עשוי לחשוב שאין זה מקרה ראוי לאישור תביעה ייצוגית כנגד המועדון.

רציתי לכתוב שאני ממש נגד זה אבל אין ממש צורך אחרי כל התגובות כאן, אני לא חושב שמכבי צריכה להחזיר לאף אוהד שקל, המהלך הזה יכול להרוס כל כך הרבה ממה שבנו כאן