Jump to content

תביעה ייצוגית נגד מכבי - מי אתם לעזזל שתתבעו בשמי ?

הצבר

Recommended Posts

בואו קודם כל נעשה סדר, מדובר על קומבינת עורכי דין עם כסף ענק

שליש מהכסף ( לפחות ) ילך לעורכי הדין ולקומבינטורים שתכננו את ההונאה הזאת ) 

ואז ילך עוד כסף לפרצדורות והוצאות שונות ( כמו לחפש אתכם להעביר לכם כסף וכד' ). 

אני אלון צברי בעל 3 מנויים למכבי תל אביב לא מאשר לכם לתבוע בשמי

אני גם מבטיח שעל כל אדם שאתם תגייסו לתביעה הייצוגית שלכם אני אגייס 3 אנשים שלא מוכנים שתתבעו בשמם. 

אני לא מכיר מספיק את נושא התביעות הייצוגיות, אין לי את הקשרים במכבי שהיו לי פעם ובואו נודה על האמת.....  מה לעשות אני כבר זקן בשביל לחולל מהומות :yellow_cool1:

אבל אני בטוח שבין עורכי הדין הצעירים פה יש איזה כמה תותחים שכן יכולים להוביל את המהלך. 

אני אתכם לכל דבר שצריך וגם אם צריך עזרה כספית לאגרות וכד' 

יאללה אנשים תרימו את המלחמה הזאת 

"הצבר" 

* מיותר כמובן להוסיף שאני כמובן מחדש את המנויים קורונה לא קורונה גם אם מראש נדע שלא יהיה משחק אחד עם קהל. 

================================================================================================================

עדכונים

1. ידידינו התותח ( המשתמש "תל אביב שלנו" ) דאג לצירוף תגובה זו של האוהדים לכתבתו של צנצי 

יש אוהדים שלא מסכימים עם מטרת התביעה. למשל, אוהדי מכבי ת"א. מספר ארגוני אוהדים (ביניהם "אחים לסמל" ו"הפנאטיקס") מסרו בתגובה: "אוהדי הקבוצה מגנים בכל תוקף ומתנערים מהתביעה לפיצוי נגד המועדון. מכאן אנחנו מחזקים את המועדון ומודים לאנשי ההנהלה, על המסירות וההשקעה העצומה כלפי קהל האוהדים, ובכך אנחנו מוותרים בשמחה על כל פיצוי כספי או חומרי מהקבוצה וקוראים לכל אוהד מכבי לא לתת יד למהלך הזה. תודה".

2. אנחנו עומדים בקשר עם גורמים משפטיים במכבי ובוחנים את דרכי התגובה.

תתכוננו לפעול כשנקבל את ההנחיות הנכונות. 

אני בעל 2 מנויים , ולא מעוניין לקבל שום החזר ואפילו מעוניין לחדש אותם גם במידה ולא יחזירו את הקהל למגרשים בתקופה הקרובה .

צריך לצאת נגד ההחלטה הזו ולהחתים כל מי שאפשר נגד תביעה זו .

השאלה איך זה עובד ומה הם צריכים או יותר נכון מה מספיק להם כדי לתבוע ייצוגית? אם יש 18,000 מנויים אז בתיאוריה כמה מהם צריכים לתת להם הסכמה?

כמה אנשים יכולים להחליט שהם מדברים ותובעים בשם של אלפים כשידוע שיש בניהם הרבה מתנגדים לתביעה?

מחזיק 2 מנויים לשער 8.

מוותר על פיצוי על 5 המשחקים של העונה ומוותר באהבה גם על זיכוי כספי לעונה הבאה במידה ויוחלט בהנהלת מכבי שלא יהיה.

26 דקות לפני, yellow_blood said:

השאלה איך זה עובד ומה הם צריכים או יותר נכון מה מספיק להם כדי לתבוע ייצוגית? אם יש 18,000 מנויים אז בתיאוריה כמה מהם צריכים לתת להם הסכמה?

כמה אנשים יכולים להחליט שהם מדברים ותובעים בשם של אלפים כשידוע שיש בניהם הרבה מתנגדים לתביעה?

לא צריך לקבל הסכמה מאף אחד

תובענה ייצוגית אפשרית במידה וישנה פגיעה בציבור

28 דקות לפני, שמש צהובה said:

מחזיק 2 מנויים לשער 8.

מוותר על פיצוי על 5 המשחקים של העונה ומוותר באהבה גם על זיכוי כספי לעונה הבאה במידה ויוחלט בהנהלת מכבי שלא יהיה.

אותו דבר.

2 מנויים שער 8.

מחדש.

לא צריך שום החזר.

העורכי דין הם רון סולן ודוד מזרחי. הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות עכשיו זה להפציץ את הכושלאמאשלהם השרמוטה בכל פלטפורמה אפשרית שיש להם עד שיקרסו

"התובעים בתביעה זו שהוגשה לבית-המשפט המחוזי מרכז-לוד הם אביחי וקנין, אלדד יוגב, יוסף קצבורג, שחר שלמה, ליאור חנוקר ושלמה מרדכי וייס"

https://www.readitnow.co.il/news/תובענה-ייצוגית-נגד-4-קצוצות-כדורגל-וקבו/

מי מהם אוהד מכבי?

תביעה (ובקשה לאשרה כתובענה ייצוגית לפי חוק להגנת הצרכן) נגד קשר ספורט/מכבי חיפה, מכבי ת”א, בית”ר ירושלים והפועל באר שבע בכדורגל, מכבי ת”א בכדורסל ומשרד הכרטיסים “לאן”;

מנוי לשער 11, לא רוצה שום החזר ממכבי, להפך, אם מכבי מעוניינת שאני אבוא בהתנדבות לעזור לאנשי משק או לאנשי הדיגיטל - אשמח.

איזה חפרנים אנשים. אגב למה הפועל ת"א והפועל חיפה לא מופיעות? או כל הקבוצות? לא הבנתי.

1 דקה לפני, Insigne said:

איזה חפרנים אנשים. אגב למה הפועל ת"א והפועל חיפה לא מופיעות? או כל הקבוצות? לא הבנתי.

הפועל מייצגים רק את הפועל ולא את ישראל

איזה כותרת מטעה לנושא

זה לא תביעה נגד מכבי 

זה תביעה נגד כל הקבוצות הגדולות. 

העורך דין רון סולן ממגיע ממשפחה של אוהדי מכבי חיפה, אבל לא יודע אם זה מה שמזיז לו. 

בעל מנוי ל11- ומוותר על כל פיצוי שיוצע. כמובן שמתכוון לחדש את המנוי גם בלי ידיעה שהקהל יחזור למגרשים. 

כמוני גם עוד לפחות 3 חברים שמנויים יחד איתי ל11

1 דקה לפני, קאוביין said:

איזה כותרת מטעה לנושא

זה לא תביעה נגד מכבי 

זה תביעה נגד כל הקבוצות הגדולות. 

העורך דין רון סולן ממגיע ממשפחה של אוהדי מכבי חיפה, אבל לא יודע אם זה מה שמזיז לו. 

כשהם מריחים כסף שום דבר לא מזיז להם, אין סנטימנטים.

דוד מזרחי הזה גרף 10 מיליון שקל ביחד עם עוד עו"ד אחרת בתביעה יצוגית שנה שעברה. זה השכר טרחה השני בגודלו בארץ על תביעה יצוגית.

לא אכפת לי מהעורכי דין הם עושים את עבודתם, אף אחד לא היה מוותר על ההזדמנות הזאת. אבל האוהדים שתבעו... זה באמת גועל נפש.

מוותר מראש על כל פיצוי או החזר,

מנוי לשער 8.

היה ברור שמישהו יקפוץ על ההזדמנות להרוויח כמה שקלים כשכר טרחה, ככה זה עורכי דין.

7 דקות לפני, Krishi said:

כשהם מריחים כסף שום דבר לא מזיז להם, אין סנטימנטים.

דוד מזרחי הזה גרף 10 מיליון שקל ביחד עם עוד עו"ד אחרת בתביעה יצוגית שנה שעברה. זה השכר טרחה השני בגודלו בארץ על תביעה יצוגית.

לא אכפת לי מהעורכי דין הם עושים את עבודתם, אף אחד לא היה מוותר על ההזדמנות הזאת. אבל האוהדים שתבעו... זה באמת גועל נפש.

עורכי הדין מתחלקים עם ה"אוהדים" שיזמו את התביעה 

Just now, הצבר said:

עורכי הדין מתחלקים עם ה"אוהדים" שיזמו את התביעה 

נו מן הסתם. אבל הם עדיין צריכים קליינטורה כלשהי שתניע את המהלך. והקליינטורה צריכה להיות בעלת מנוי.

אחרי חיפוש חפוז בפייסבוק לא מצאתי בין השמות אוהדי מכבי, רק ב"ש וחיפה.
את יוסף קצבורג ושלמה וויס לא מצאתי אז אולי הם האוהדים של מכבי וביתר