Jump to content

ימים יפים

duss21

Recommended Posts

עשר שנים אחורה, הפועל עם עוד נצחון בדרבי, הפעם עם רביעייה משפילה, ושוב הלב שלי נשבר. זה היה שלב שלימדתי את עצמי שאם לא אצפה לא אתאכזב, אז כעסתי על עצמי שלפני הפנדל של בוזגלו שוב קיוויתי. יום למחרת ראיתי בעיתון שלראשונה הפועל מובילה במאזן הדרבים, וחשבתי לעצמי כמה עצוב שלא הייתי חלק מהעבר המפואר שקראתי עליו, כי עכשיו יש סדר חדש. לא חשבתי שזה ישתנה, למרות הבעלים החדש שהגיע, כי איך בכלל אפשרי לחשוב ככה בשנים בהן רגעי האושר שלי היו החתמות חדשות, רגעים שמשום מה מילאו אותי בתקווה. כנראה שבגיל 14, חושבים שיובל אבידור יכול להביא אליפות.

עשר שנים קדימה, אחרי נצחון שמשלים 4:0 בדרבים העונה, עם מאזן שערים 11:0, שש שנים מאז הדרבי האחרון שהפסדנו אנחנו בפלוס 9 במאזן הזה. נצחון שהביא לנו האליפות העשרים וארבע, שניה ברצף, חמישית בשמונה שנים, עליה אחראים אוסף של ילדים מכביסטים ששוברים שיא אחר שיא. נצחון שהציף בי את השנים שעברו, שהתחילו עם לב שבור, אבל בזכות הבעלים החדש שהגיע הפכו להיות הצטברות של רגעי אושר בלתי נשכחים - כאלה שהתחילו עם עטר, המשיכו עם זהבי, פריצה, קרלוס, מיכה, וידאר ועוד רבים, עד אילון אלמוג, שחושב שזה הגיוני להיות בגיל 21 עם 2 שערים בשלושה דרבים. נצחון שנחתם בשער של שכטר, אותו שכטר ששבר לי את הלב אז לפני עשר שנים.

לא ידעתי שאפשר לחוות כזה אושר, לא ידעתי שהחיים יכולים להיות כל כך יפים.

15 דקות לפני, duss21 said:

עשר שנים אחורה, הפועל עם עוד נצחון בדרבי, הפעם עם רביעייה משפילה, ושוב הלב שלי נשבר. זה היה שלב שלימדתי את עצמי שאם לא אצפה לא אתאכזב, אז כעסתי על עצמי שלפני הפנדל של בוזגלו שוב קיוויתי. יום למחרת ראיתי בעיתון שלראשונה הפועל מובילה במאזן הדרבים, וחשבתי לעצמי כמה עצוב שלא הייתי חלק מהעבר המפואר שקראתי עליו, כי עכשיו יש סדר חדש. לא חשבתי שזה ישתנה, למרות הבעלים החדש שהגיע, כי איך בכלל אפשרי לחשוב ככה בשנים בהן רגעי האושר שלי היו החתמות חדשות, רגעים שמשום מה מילאו אותי בתקווה. כנראה שבגיל 14, חושבים שיובל אבידור יכול להביא אליפות.

עשר שנים קדימה, אחרי נצחון שמשלים 4:0 בדרבים העונה, עם מאזן שערים 11:0, שש שנים מאז הדרבי האחרון שהפסדנו אנחנו בפלוס 9 במאזן הזה. נצחון שהביא לנו האליפות העשרים וארבע, שניה ברצף, חמישית בשמונה שנים, עליה אחראים אוסף של ילדים מכביסטים ששוברים שיא אחר שיא. נצחון שהציף בי את השנים שעברו, שהתחילו עם לב שבור, אבל בזכות הבעלים החדש שהגיע הפכו להיות הצטברות של רגעי אושר בלתי נשכחים - כאלה שהתחילו עם עטר, המשיכו עם זהבי, פריצה, קרלוס, מיכה, וידאר ועוד רבים, עד אילון אלמוג, שחושב שזה הגיוני להיות בגיל 21 עם 2 שערים בשלושה דרבים. נצחון שנחתם בשער של שכטר, אותו שכטר ששבר לי את הלב אז לפני עשר שנים.

לא ידעתי שאפשר לחוות כזה אושר, לא ידעתי שהחיים יכולים להיות כל כך יפים.

ריגשת בנאדם.

רציתי לכתוב משהו דומה והקדמת אותי.

לא יאמן כמה זכינו. 5 אליפויות בעשור, שבירת כל שיא אפשרי, תצוגות ענק בליגה ובאירופה. פשוט מדהים.

תמיד היו מספרים לנו על מכבי הגדולה או בכללי על אלופות גדולות מההיסטוריה של הליגה (אף מילה על שנת 94). חווינו בעשור הזה מכבי לא פחות גדולה מאף אחת מהאימפריות האלה. אנחנו נספר לילדים שראינו כוכבים.

בלמים ענקיים כמו גרסיה, טיבי, אמאדור. שראינו שוערים גדולים כמו ראייקו (שבסוף עבר לפריז ולקח איתם את ליגת האלופות), דניאל שמשום דבר הפך לשוער גדול. על המגנים אדירים ומרגשים כמו ג'ראדלש, יואב זיו וסאבוריט. קשרים מפחידים כמו גלזר הרוצח, גולסה המפחיד, שור פרץ, על ריקן שתמיד שם כשצריך אותו וגם על מיכה שמגיל 8 נמצא במכבי. על התקפה מדהימה עם כוכבים כמו פריצה, טב"ח, יצחקי, עטר, וידאר, יוני, אצילי, אלמוג. נספר להם על סמלים אדירים כמו הקפטן הגדול שלנו שרן ייני. על הסמל שהביא לנו הכל(בתקווה לעוד) ערן זהבי.

וכמובן על מאמנים גדולים שהפכו פה לענקים. אוסקר, סוזה, פאקו, בוס, ליטו, ג'ורדי וכמובן איביץ' שלנו. 

ומעל כולם הבעלים הטוב בעולם מיץ' גולדהאר.

שברנו בעשור הזה כל שיא אפשרי. הגענו למצב שכל משחק מגלים ששברנו עוד ועוד שיאים. פשוט חלום. תודה לך מכבי.

אם רק היו אומרים לי אז מה הולך להיות ממש בקרוב זה היה חוסך הרבה שברון לב. אבל אני שמחה שלא! זה רק הופך את כל מה שקורה עכשיו ליותר מתוק, ולמשהו שאי אפשר שלא להעריך גם אם זה ימשיך עוד שנים רבות "ונתרגל" לזה. אני בחיים לא באמת אתרגל לזה, לא משנה כמה שנים זה ימשך (ואמן שלנצח), הילדה הקטנה שרק רצתה לראות תואר (או אפילו ניצחון בדרבי) תמיד תסתכל על זה בעיניים נוצצות ותתרגש כל פעם מחדש שזה אמיתי. אני מאמינה שכל מי שגדל כל מכבי בשנים הרעות מרגיש דומה, אי אפשר שלא להעריך את האור כשאתה גדל בחושך. תודה לך מכבי, תודה לך מיץ'! 

הכי כיף לראות שהפעם בוזגלו הילד הענק בצד שלהם מסריח את הדשא, שכטר בצד שלנו, וגוטמן השרמיט מודה בפה מלא שמכבי הכי טובה בארץ, זה תבוסה אמיתית של הפועל

4 hours ago, maccabi-king said:

הכי כיף לראות שהפעם בוזגלו הילד הענק בצד שלהם מסריח את הדשא, שכטר בצד שלנו, וגוטמן השרמיט מודה בפה מלא שמכבי הכי טובה בארץ, זה תבוסה אמיתית של הפועל

לגמרי חלק מהפיקנטריה הכיפית

להעריך כל רגע את הבעלים, הצוות, השחקנים וגם אותנו האוהדים, לתוך כדי תנועה ללמוד לגדול עוד ועוד. 

מכבי זה מועדון שנועד להיות גדול ולהתעצם מעונה לעונה.

4 hours ago, maccabi-king said:

ואני אוהבת גם את זה שבוזגלו החזיר את השיער הארוך והקשת בדיוק כמו שהיה לו אז אצלנו בימים "היפים" 

26 דקות לפני, Insigne said:

מצטרף לכל תחושה.

בפנדל של בוזגלו הייתי גמור.

איך הדברים מתהפכים ובאמת מרגע של עצבות נצא גדולים.

אני חושב שהפנדל של בוזגלו זה הרגע הכי רע שאני יכול לראות אותו מהיציע אם אני עוצם עיניים, איזה דרבי נוראי זה היה, איזה כיף שמכבי נותנת את הנחת הזה, חייבים להעריך כל דקה בעשור הזה

1 דקה לפני, idan12 said:

אני חושב שהפנדל של בוזגלו זה הרגע הכי רע שאני יכול לראות אותו מהיציע אם אני עוצם עיניים, איזה דרבי נוראי זה היה, איזה כיף שמכבי נותנת את הנחת הזה, חייבים להעריך כל דקה בעשור הזה

כל המשחק הזה היה גיהנום מהלך

זה המשחק היחיד שהורדתי בו דמעות של עצבות, שנאתכו חגג מולנו בשער 11 אחרי שכבשו מהרמת קרן שלו, ממש התחילו לי דמעות

המזל הוא שאחר כך זכיתי לדמעות של שמחה באליפויות ובעיקר בגול של זהבי ב3-2